La Luna - co to za dziwoląg?

Moderator: Jacek-P

turysci
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2007-04-30, 22:04:03

La Luna - co to za dziwoląg?

Post autor: turysci »

Moi drodzy, ponieważ Ostródę odwiedzam jedynie okazjonalnie przejazdem w drodze do Torunia, czas wolny spędzam w okolicy waszego pięknego jeziora. I tak było również i wczoraj. Ponieważ było pięknie i słonecznie z mężem usiedliśmy sobie w ogródku La Luny z zamysłem wypicia kawy. Po 10 minutach czekania (stolik był na samym środku ogródka więc trudno był nas nei zauważyć) mąż zapytał krzątającej się (jednej z dwóch) kelnerki (?) czy możemy złożyć zamówienie. W odpowiedzi usłyszał komunistyczne, pretensjonalen "ZARAZ!!!" - ale to nie koniec ... wstaliśmy zatem od stolika - bo kolejne 10-cio minutowe "ZARAZ" wcale nas nie satysfakcjonowało ... Ja chcąc upenić się, że to tylko wiatr w uszach zrobił nam niemiłego psikusa udałam się do środka knajpki w celu wyjaśnienia sprawy z kierownikiem. Ten ukazał się w drzwiach (chyba to była kuchnia albo zaplecze), i kiedy zaczęłam mówić, że właśnie zostałam bardzo niemiło potraktowana, i że dość dużo czasu straciłam, usłyszłam "Nie mam czasu na takie głupoty, do widzenia!" i trzasnięcie drzwiami ... No cóż w tzw. między czasie ktoś kłócił się jeszcze o nie podanie o czasie obiadu, a ktoś inny zamiast karkówki dostał schab... Hmmm przykro mi, że La Launa nie wypadła zbyt zachęcająco, i wiem, że nie jest to od was zależne, ale jak to bywa z tego typu doświadczeniami ... na pewno moi znajomi dowiedzą się o tej knajpie .. cóż takie jest prawo rynku, na antyreklamę nei trzeba długo pracować :-(
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

La Luna to porażkaa!!!
Kiedyś mieli sporo klientów, więc chyba zaczęli jechać na opinii i to, jak widać na dobre im nie wyszło...
Jak tak dalej będzie, to po prostu padnie smiercią naturalną i tyle będzie z podskakiwania..
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

...

Post autor: reggaemisiek »

Post "turystów" zajechał konkurencją ;) Mam nadzieję ze tak nie jest i że "turuści" to nie przedstawiciele konkurencyjnej knajpki :) pozdrawiam
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

mają szczęscie- wcześniej może by dostali bejsbolem od karczycha?
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

LA LUNA - to przecież własność p, Prezes Szpitala ostródzkiego z którym od wielu lat taka "chryja" , korupcja , czy coś w tym stylu. Nie ma ona czasu na obsługę klienta...
turysci
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2007-04-30, 22:04:03

Post autor: turysci »

konkurencją turyści nie są :)
są turystami, którzy chcieli miło spędzi czas a zostali spuszczeni jak woda w kiblu ...
ale jak się okazuje nie tylko my
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

kilka lat temu chcialem kupic w tej spelunce jakies wegetarianskie zarcie po tamtej prubie postanowilem sobie ze moja noga tam nie postanie wiecej hehe no i z konkurencji napewno nie ejstem pozdro dla kumatych elo
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Parę lat temu byłam tam na weselu u znajomych..
Porażka...
Ciasno, duszno, mało miejsca, nie ma gdzie tańczyć, a żarcie też nie najlepsze...
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

z całą pewnością najgorsza knajpa nad jeziorkiem. dziś siedziało sporo ludzi ale pewnie dlatego że spory ruch się zrobił i w reszcie lokali panował względny tłok. Myślę że obecnie nad nabrzeżem najlepiej prezentuje się Mariaszek, choć obsługa mało kumata
Ostródzianka
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2007-05-04, 17:59:44

Co wy wiecie dzieci o la lunie!!

Post autor: Ostródzianka »

:o La luna to fajna restauracja...świetne jedzenie i miłe kelnerki!To że nie ma czasu ktoś podejśc to nie znaczy że ktoś kogoś olewa! tzn. że interes się kręci. Ja zawsze wychodzę z la luny zadowolona. :-)
annar
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1015
Rejestracja: 2006-11-17, 22:00:40

Post autor: annar »

No i sprowokowaliście nie do sprawdzenia tej La Luny. Jak widać, reklama dźwignią handlu :D :D :D
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

To dziwne, bo zawsze byłem zadowolony z obsługi w La Lunie. Może cos się zmieniło, bo ostatnio byłem tam,,,,...... z rok temu. Lubiłem La Lunę za normalność. Tam nie było prostaków, którzy podjeżdżali nad jeziorko przyszpanować swoimi podtuningowanymi golfami i starymi beemkami ( vide. sąsiedni Columb ) tylko neutralna klientela ;)
Zawsze myslałem, że właścicielem La Luny jest ktoś inny, a tu dowiaduje się, że moja ulubiona knajpka jest w łapach Sławka :(
No cóż, nie pozostaje mi nic innego jak zacząć rozglądać sie za innym lokalem ...
annar
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1015
Rejestracja: 2006-11-17, 22:00:40

Post autor: annar »

Juz po wizji lokalnej. Nie mam nic do zarzucenia! Kelnerka zjawiła się po 32 sek., z usmiechem podała menu, po minucie na stoliku pojawiły się zamówione trunki. Ceny typowe.
No, jedyna niewygoda, to pogoda. Wieczorny chłodek nie sprzyja siedzeniu pod parasolem.
Reszta bez zastrzeżeń. :)
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

studentka pisze:La Luna to porażkaa!!!
powinnaś zmienić swój nick na La Luna wtedy by pasowalo ;]
co do tej knajpki... co wy k*rwa pieprzycie?! popieram przedmówce ;] wchodze, bach 4litery na krzeslo, nie zdazylem telefony wyjac kelnerka juz obok mnie, nie zdazylem napisac sms... pach! soczek przedemna, machnelem ręką, widze ze zrobil sie wiekszy ruch wiec po chwili podeszla do mnie kelnerka i odebrala naleznosc. moze kiedys byli tam inni kelnerzy, ja trafilem na tych "spoko" ,
co do mariaszka.... MOZE CHODZI CI O TEGO MARIASZKA KOLO 16-STKI? TO BY SIE ZGADZALO... SAM JESTES MALO KUMATY ZNAM TYCH KELNEROW OSOBISCIE A JAK SIE ZAPIERDALA PRZED 6 GODZIN TO TRODNO BYC PRZYTOMNYM POD KONIEC ZMIANY
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

SoundTrack pisze: powinnaś zmienić swój nick na La Luna wtedy by pasowalo ;]
Ale jesteś błyskotliwy...
Weź się nie udzielaj, co?
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
yourheadlights
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 2007-05-09, 11:18:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Where people selling jesus.

Post autor: yourheadlights »

i kto to mowi,studĘtko.
może nie zauważyłaś,ale 90% Twoich postów jest głupimi,mało sensownymi i obiektywnymi komentarzami.więc jeżeli ktoś ma się nie udzielać,to Ty.
W ustach mamy granaty co moga nam wypalić
Powiedźcie ludzie jesteście gotowi?
Zimne nerwy a serca jak prodiż?
Duże dzieciaki mali chuligani?
Granaty w ustach mogą nam wypalić?
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

skąd w tobie tyle jadu? Możesz się kłócić z tą dziewczyną,jak lubisz,
ale jej nie obrażaj, bo to zwykłe chamstwo.
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

.

Post autor: SoundTrack »

ale ona studętki nie obraziła, ona stwierdziła tylko fakt, bo faktem jest, że większość tego co pisze setna dętka to szum, w stylu "tak, zgadzam sie" "super" itd... nie ma w tym nic treściwego i to kole w oczy, ja wyrażam swoją opinię ;] nie biore przykładu z setnej dętki i nie pisze w stylu "zgadzam się" tylko mówie co mnie boli...
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

yourheadlights pisze:i kto to mowi,studĘtko.
może nie zauważyłaś,ale 90% Twoich postów jest głupimi,mało sensownymi i obiektywnymi komentarzami.więc jeżeli ktoś ma się nie udzielać,to Ty.
Wiesz, jakoś tak się dziwnie składa, ze o Tobie można powiedzieć to samo... :? :? :? :? :? :? :? Weź się nie spinaj tak, poluzuj..
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Re: .

Post autor: studentka »

SoundTrack pisze:ale ona studętki nie obraziła, ona stwierdziła tylko fakt, bo faktem jest, że większość tego co pisze setna dętka to szum, w stylu "tak, zgadzam sie" "super" itd... nie ma w tym nic treściwego i to kole w oczy, ja wyrażam swoją opinię ;] nie biore przykładu z setnej dętki i nie pisze w stylu "zgadzam się" tylko mówie co mnie boli...
Jak Cię kole w oczy, to już twój problem..Może do okulisty sie udaj....
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

nie mogłaś tego zamiescic w 1 poscie? to jest tak zwany SPAM i o tym właśnie mówimy cały czas, dajesz nam dowody sama nie musze nawet ich szukac ;] TAK KOLE MNIE TO W OCZY ale bardziej jak sól a nie wada wzroku, znasz to przysłowie że "cos jest solą w oku"? jezeli uważasz że powinno sie z tym isc do okulisty to BRAWO
a pozatym jezeli czujesz się setną sętką, bo piszesz jakby to Ciebie sie tyczyło to widać masz niskie poczucie wartości xD
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Post autor: Johnny Fontane »

Nadmienie tylko ze wrodzonej próżności iz to ja wymyslilem "StuDętke" zamiast studentki :lol:
Tak jestem dumny :lol:
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

tak przyznaję Ci to, "studętka" to twój wytwór ;] z moją pomocą trochę się rozsławiła i zrobiła bardziej popularna co jak na setną dętkę jest dużym osiągnięciem i powinna być zadowolona ;] może wkrótce będziemy ja nazywać 99 dętką ;] skoczy w rankingu dziurawych dętek xD
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
yourheadlights
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 2007-05-09, 11:18:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Where people selling jesus.

Post autor: yourheadlights »

oj maleńka,gdyby moje posty były takie,jak twierdzisz,nie reagowałabyś w taki sposob.ludzie,czasem warto uzywać mózgu.
W ustach mamy granaty co moga nam wypalić
Powiedźcie ludzie jesteście gotowi?
Zimne nerwy a serca jak prodiż?
Duże dzieciaki mali chuligani?
Granaty w ustach mogą nam wypalić?
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Do mnie przepraszam??? jak do mnie to zmień styl wypowiedzi, maleńka... mówisz ze warto czasem używać mózgu..no właśnie..To zastosuj swoje wydumane zdanie w praktyce na sobie.. :lol:
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Zablokowany