Jak myślisz kiedy w Ostródzie bedzie w końcu basen?

Moderator: Jacek-P

Katrin
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2004-04-02, 21:25:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Katrin »

Skoro mogą być takie ceny to klientów za dużo tam nie będzie. W Warszawie godzina na basenie kosztuje 8-10 zł, a gdzie nam z naszymi zarobkami do Warszawy. Ale powiem Wam jeszcze coś czego na pewno nie wiecie. W poniedziałek bedąc wieczorkiem na spacerze widziałąm jak na basenie młodzież grała sobie w piłkę ( oczywiście w wodzie) , nie wiem czy to byłą rodzina Pana Słowika ale pewnie tak. Tylko dlaczego skoro basen jeszce nieczynny to wybrańcy mogą już z niego korzystać?. nawet nie wyobrażacie sobie min dzieci stojących pod oknami i patrzących z zazdrością na tych w basenie.
RobertP
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 191
Rejestracja: 2006-03-10, 19:01:01
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: RobertP »

mojsa pisze:To są jakieś kpiny!
też mi się tak wydaje !!
mojsa pisze: poniżej wybrane ceny z cennika wyżej wymienionego Parku Wodnego w Chojnicach:
CENA za pierwszą godzinę !! ulgowy 6 zł normalny 8 zł
a tu link do całej tabeli opłat
http://www.parkwodny.chojnice.pl/strona.php?a=56
można sobie porównać
No nie jest super, a w dodatku atracji ile więcej : rwąca rzeka, zjerzadzalnie (dla dzieci atrakcja niesamowita, och żeby tak u nas … :( ) i jeszcze bary za szkłem na piętrze ( u nas tego nie zauważyłem) !! Na serio super !
A u nas zamiast baru supermarket gdzie można sobie kupić czasami ciepłą kajzerke i uciekającą kiełbase albo kurczaka na wynos
:shock:
BTW
mojsa A jeszcze co i jezioro macie w Charzokowych macie super czyste i duże :-) to też jest + :-)
Katrin pisze: Skoro mogą być takie ceny to klientów za dużo tam nie będzie.
W Warszawie godzina na basenie kosztuje 8-10 zł, a gdzie nam z naszymi zarobkami do Warszawy. .
Z drugiej strony dobrze że nie chcą tyle co w Sopocie
http://www.aquaparksopot.pl/ea/strony/i ... idstr=5,43
Katrin pisze:Ale powiem Wam jeszcze coś czego na pewno nie wiecie. W poniedziałek bedąc wieczorkiem na spacerze widziałąm jak na basenie młodzież grała sobie w piłkę ( oczywiście w wodzie) , nie wiem czy to byłą rodzina Pana Słowika ale pewnie tak.
Skoro jest jego prywatny to czemu jego dziecini miałyby skorzystać wcześniej,
Jak piekarz zaczyna produkowa chleb to musi od razu wszystkim zapominajć o swojej rodzinie i sobie … ?
Katrin pisze: Tylko dlaczego skoro basen jeszce nieczynny to wybrańcy mogą już z niego korzystać?. nawet nie wyobrażacie sobie min dzieci stojących pod oknami i patrzących z zazdrością na tych w basenie.
nie no faktycznie jest to żenujące
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

Dlatego uważam, że Ostróda powinna mieć taki Park Wodny jaki jest w Chojnicach, który nie jest prywatnym interesem. Inwestorem było miasto a został wybudowany z funduszy zewnetrznych (juz nie pamietam ale chyba ze śrdoków Unii Europejskiej) - Park Wodny to jedno a poza tym tuż obok jest olbrzymi plac zabaw dla dzieciaków wielkości naszego stadionu miejskiego! Tez zbudowany z funduszy zewnętrznych. Są to inwestycje komunlane a zyski czerpie miasto i wszyscy jego mieszkańcy. U nas sprzedaje się ziemię za śmiesznie niską cenę (ciekawe jak tam sprawa którą prowadzi prokuratura) z zamiarem późniejszych zysków, które mają spływać do prywatnej kieszeni.
Gdzie tu jest interes społeczeństwa?
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Interesy

Post autor: Tytus Andronikus »

Nad interesem właśnie debatuje prokuratura... Jak myślę umorzenie to tak popularne słowo jak nieznani sprawcy w tym kraju, bo czegóż można się spodziewać skoro złodziejstwo jest normą a nawet dla niektórych jest dobrem.
Obrazek
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Dla mnie sprawa tego basenu to jest zwykły skandal!!
Dlaczego w prasie nie ma informacji o postępach pracy prokuratury?
Zablokowany