fortuna, policja, prokuratura, gangi

Moderator: Jacek-P

sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: fortuna, policja, prokuratura, gangi

Post autor: sceptyk »

napisałeś, że jesteś bardzo młodym człowiekiem, więc pewnie nie znasz dobrze trochę starszych czasów. Przypomnę, że i ludzi z pieniędzmi ściga wymiar sprawiedliwości. Na przykład Ala Capone, bossów mafii sycylijskiej, bossów mafii wołomińskiej, białostockiej, szczecińskiej i Camorry też. Scigali też Janosika, ale niesprawiedliwie, bo Janosik był cool :)
Awatar użytkownika
igimjfan
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2005-02-20, 16:09:59
Gadu-Gadu: 6672584
Lokalizacja: Ostróda

Re: fortuna, policja, prokuratura, gangi

Post autor: igimjfan »

yy...powiedziales ludzi z pieniedzmi sciga wymiar sprawiedliwosci a wymienies samych gangsterow....powiedz mi czy naprawde sadzisz iz nie ma osob sprawiedliwych? czyli co? kazdy kto sprawiedliwie zapracowal i ma kase to gangster tak? sorry ze to powiem ale zazdroscicie czy co? zal wam dupe sciska ze ktos ma kase a wy nie tak? pan Sławomir zapracował na te pieniądze bardzo ciężko i chwała mu za to...jakoś nie sądzę by człowiek z klasą pchał sie w interesy z mafią....współczuje wam zwiększonej głupoty....ludzie młodsi wiedzą więcej od dorosłych...jak to się dzieje? otwórzcie oczy do jasnej cholery ;/
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: fortuna, policja, prokuratura, gangi

Post autor: toledo »

igimjfan pisze:ja mące? właśnie dla mnie jest to człowiek niewinny tylko ma kupe kasy no i co z tego? jakos w innych krajach nie ścigają ludzi za to że mają troche więcej kasy od nas....
Za to póki co nikt temu panu zarzutów nie stawia. Więc nie mąć, Jasiu.
Awatar użytkownika
igimjfan
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2005-02-20, 16:09:59
Gadu-Gadu: 6672584
Lokalizacja: Ostróda

Re: fortuna, policja, prokuratura, gangi

Post autor: igimjfan »

dobra nie komentuje twojego intelektu....dobranoc

oczywiscie nie chce Cie obrazic a ja nie mace tylko mowie prawde ktorej nie chcecie zrozumiec
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: fortuna, policja, prokuratura, gangi

Post autor: toledo »

Stary Góral o "prawdzie" zwykł mówić "twoja prawda", "moja prawda" i "g...... prawda". Prawda jest subiektywnym pojęciem, FAKTY - obiektywnym. I właśnie fakty są diametralnie inne od "prawd i legend", które stara się upowszechnić zainteresowany i jego zwolennicy. Faktami zajmuje się też prokuratura.
Awatar użytkownika
igimjfan
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2005-02-20, 16:09:59
Gadu-Gadu: 6672584
Lokalizacja: Ostróda

Re: fortuna, policja, prokuratura, gangi

Post autor: igimjfan »

tak tak...ale wlasnie o to chodzi ze co powiedzialem to fakty ale ok....moze jeszcze powiesz ze PiS jest spoko partia? a kaczynski jest the best? i to dla ciebie bedzie fakt ;]
konopka
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2007-12-13, 09:51:05
Gadu-Gadu: 0

Re: fortuna, policja, prokuratura, gangi

Post autor: konopka »

igimjfan pisze:yy...powiedziales ludzi z pieniedzmi sciga wymiar sprawiedliwosci a wymienies samych gangsterow....powiedz mi czy naprawde sadzisz iz nie ma osob sprawiedliwych? czyli co? kazdy kto sprawiedliwie zapracowal i ma kase to gangster tak? sorry ze to powiem ale zazdroscicie czy co? zal wam dupe sciska ze ktos ma kase a wy nie tak? pan Sławomir zapracował na te pieniądze bardzo ciężko i chwała mu za to...jakoś nie sądzę by człowiek z klasą pchał sie w interesy z mafią....współczuje wam zwiększonej głupoty....ludzie młodsi wiedzą więcej od dorosłych...jak to się dzieje? otwórzcie oczy do jasnej cholery ;/
Żal im dupę ściska, bo są przydupasami starosty, który nie wiadomo dlaczego oskarża S.J. o najcieższą zbrodnię. Błędem było to, że w/w Pan wkrecił się w głupią sprawę nie majacą związku z żadną mafią, tylko ze zwykłą banditerką. Za to już odpowiedział. Czy ma odpowiadać za to, że potrafi się odnaleźć w tym swiecie i to o wiele lepiej niż inni? Czy ma odpowiadać za to, że inwestuje w Ostródzie i to min. on jest odpowiedzialny za to, że miasto zmienia swój wizerunek? Jeżeli ma ktos kasę i trochę pomysłu to staje sie wrogiem publicznym nr 1. Wrogiem starosty oczywiście.
Jeżeli kasa ma być wykładnikiem przestepczości, to faktycznie starosta należy do najuczciwszych samorządowców, ale nie zmiena to faktu, że jest niestety "dyplomatołkiem" i to w najlepszym wydaniu.
Zablokowany