fortuna, policja, prokuratura, gangi

Moderator: Jacek-P

JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

W telekomunikacji jest strażnik!!!Człowieku , co ty nie powiesz.Nie takie persony w tym miescie brały w łapę od Śławcia.Mam wrażenie że ty też należysz do tego grona.
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

.

Post autor: SoundTrack »

zachowujesz sie tak jakbyś o wszystkim wiedział, weź sie uspokuj bo możesz komuś zaleść za skóre takimi bezpodstawnymi stwierdzeniami i w efekcie wyjedziesz na wakacje ;]
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Zostałeś już dziś ugryziony, stworzenia nocy omijają twoje ciało, więc czuj się bezpieczny.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

poetycznie... i groźnie :)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

To raczej uspokojenie ze strony jakichś piekeielnych gier, do której stale odsyła SoundTrack.

uspokojenia dla JJ23, któremu adwersarz podsyła ostrzeżenia (delikatnie określając)
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

wiesz, nie wiem jak taka bezmyślna zabawa może się komuś podobać
- móię o tych grach.
Chyba zauważyłeś, że posty na tym forum nabierają temperatury? :)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Jeszcze tej temperatury nie czuję. ale zauwasz, że dziwnym trafem zapadło pełne milczenie w temacie MIASTO. Pozdrawiam.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

zwykłe zbieranie sił po szoku :) w tym miescie jest zbyt wiele zagrożonych interesów,żeby ucichło na stałe.
bardzo się cieszę, ze coraz nas więcej na forum i coraz więcej forumowiczów chce gadać. Ja wręcz fanatycznie wierzę w siłę popinii publicznej- zresztą właśnie ją pokazała. Oby tak dalej :)
pozdrawiam.
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

toledo pisze:To raczej uspokojenie ze strony jakichś piekeielnych gier, do której stale odsyła SoundTrack.
ale ja nikomu nie każe tam wchodzić ;] a że odwiedza ten link 10+ osób dziennie to nie mam nic przeciwko 8)
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Miejmy nazieję. Opinia publiczna ma to do siebie, że lubi skróty, kontrasty i radykalne sądy. Reaguje emocjonalnie, a nie racjonalnie, analizując skutki w poszukiwaniu przyczyn. I dlatego łatwo ja zwodzić. na szczęście w dłuzszym okresie sprawdza się przysłowie o oliwie. Ale jednoczęśni, zbyt często, wypływa ona na wierzch zbyt późno.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

SoundTrack - u. Rozumiem. Jeden lubi, drugi nie. Faktem pozostaje, ze ten link podajesz, zaciekawiasz nim, czyli promujesz. I faktem jest, że stwierdzenie twoje pod adresem JJ23 (weź sie uspokuj bo możesz komuś zaleść za skóre takimi bezpodstawnymi stwierdzeniami i w efekcie wyjedziesz na wakacje) mozna było odczytać jako ostrzeżenie (a nawet pogróżka). a na tym forum mając odmienne zdania, powinnismy raczej dyskutować, niż sobie grozić. Pozdrawiam
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

.

Post autor: SoundTrack »

opinia publiczna to ludzie nie widzący o czym mowią, gadający tylko poto zeby gadac, ludzie wtajemniczeni w tematy nie udzielają się bo prawda w oczy kłuje a najlepiej żyć plotkami i domysłami
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Nie sądzę. Tzw. opinia rzeczywiście daje się łatwo manipulować. Nie ma dostępu do żródeł zdarzeń - zwłaszcza, gdy media dają się uwieść manipulatorom lub są z nimi związane i staja się świadomym lub nieświadomym narzędziem - ale wszystko to do czasu.
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

.

Post autor: SoundTrack »

Toledo... właśnie o to mi chodzi aby ludzie w niego wchodzili ponieważ przynosi mi to wymierne korzyści. pan JJ23 mówi że w ostródzie jest mafia i jedzie tej "mafii" po majtach równo, ja bym na jego miejsce bał się o własne zdrowie więc dziele się z nim moją opinią na ten temat żeby nie fikal bo może mu się coś stać, nie mówie że ja mu coś zrobie... ewentualnie zignoruje jego głupie posty ale takie powszechne granie gieroja jaki to ja jestem wszystko wiedzący i wogóle, mafia mi może naskoczyć , może przez tą "mafię" zle odebrane i może mu się coś stać, ja bym się bał wyrażać takie opinie na ten temat publicznie więc dziele sie z nim własnymi odczuciami.
zrobi co będzie chciał ale widać ta "mafia" nie istnieje skoro wyraża takie opinię jub jego szary kisiel pod kopułą nie istnieje, ale to nie moja sprawa.
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Rozumiem, że żle Cię zrozumiałem Pozdro
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

.

Post autor: SoundTrack »

ależ nic się nie stało, cieszę się że spotkałem następną osobę z którą można POROZMAWIAć na tym forum a nie poobrzucać się oszczerstwami
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Uff!!!Bardzo ciekawa wymiana opinii między Toledo a Sound Track.Powiem tak.Wczoraj Sound Track wkurzył mnie maksymalnie.Napisałem co napisałem.Sorry.Po przeczytaniu twoich wszystkich postów widzę dzisiaj, że moja wczorajsza ocena twojej osoby była zbyt pochopna.Tak bywa.Za zbyt wczesną diagnozę przepraszam.Jeśli zaś idzie o moją diagnozę co do istnienia może nie mafii, ponieważ nigdy takiego określenia nie użyłem, to tutaj zdania nie zmienię.Wcale mnie to nie cieszy.Jest w naszym miescie niestety tak , że układ urząd miejski -podejrzany kapitał ,istnieje.Bardzo nmie ta sytuacja smuci, i nie mam zamiaru tego ukrywać.Pozostaje wyrazić mi nadzieję, że obecny starosta doprowadzi do zlikwidowania tych patologii.Dlatgo nie przestraszą mnie grożby pod moim adresem.Nadal będę pisał to co uważam za własciwe.Tylko prawda nas wyzwoli.Pozdrawiam wszystkich.JJ23.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

No to sobie chłopcy pogadali ale nie na temat... czy ktoś wie dlaczego Klub Inferno jest zamknięty? Chciałem się tam dziś napić piwa a tu lipa. Czy to ma coś wspólnego ze sprawą listu...
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

.

Post autor: SoundTrack »

nobo teraz jest moda na EMO i niedlugo klub inferno zmieni sie na klub Gothic hell
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

japa pisze:za wm.pl :

Pamiętam, jak po reportażu nadanym w TV4 dotyczącym "Ostródy przypominjacej mafijne miasteczko" wówczas Gazeta Ostródzka wyemitowała swoje artykuły wraz komentarzem p. Redaktor, wypowiedzią komendanta policji oraz kilku przechodniów, po lekturze których można było wysnuć wnioski, że to co ukazała w swoim reportazu "blondynka" to jakieś nieporozumienie a nawet głupota. Burmistrz pisał, że nas obrażono i zniesławiono itd.

Jak teraz wyglądają Ci którzy tak gorliwie wypowiadali się po reportażu w TV4????
ale ten reportaż naprawde był do dupy ... strasznie naciągny.... nudny
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Zgadza się. Reporterka promowała swoje wdzięki jak mogła. Jednak treść nie dotyczyła jej wdzięków, ale układów w małym powiatowym miasteczku. Powiązań między władzą i podejrzanymi facetami prowadzącymi podejrzane interesy. I tu redaktorka, chociaż do sedna tych związków nie dotarła to jednak istnienie tych ukłądów zasygnalizował. Także naszej społecznośći.
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

toledo pisze:Zgadza się. Reporterka promowała swoje wdzięki jak mogła.
co ty kurwa pieprzysz ? i o jakie sedno sprawy Ci chodzi, myslisz ze to tak łatwo dzien dobry jestem z gazety chcialbym sie zapytac o to i tamto i myslisz ze oczywiscie odrazu wszyscy odpowiadaja na pytania tak?
GUPI JESTES I TYLE A JAK NIE WIESZ NA CZYM TA PRACA POLEGA TO SIE NIE UDZIELAJ ja mam to szczęście ze wiem
na takie pytania w odpowiedzi bardzo często można usłyszec "niestety nie udzielamy informacji na ten temat" a Ty zamiast sie wyżywać "reporterce" zaspokajając tym samym swoje niespełnione ambicje i zagłuszając własne kąpleksy zajmij się swoim życiem i wracaj na tą swoją wioche gnój przeżucać kupie ci gumioki i bedziesz pasowal tam idealnie

a jezeli potrafisz lepiej dotrzeć do sprawy to dojdz do jej sedna napisz o tym materiał który będzie sęsowny i na temat, w którym zostaną zamieszczone wszystkie najważniejsze sprawy ze szczegułami, przyjdź z tym do redakcji gazety i podziękują Ci za to szczodrze ;]

ale to oczywiste że tak nie zrobisz bo lepiej podopieprzać komuś udając że wie się lepiej o wszystkim mając jednocześnie gówniane pojęcie o czym się mówi...
nie przejmuj się to da się leczyć, ubiorą cie w taki ładny szlafroczek z rękawami z tyłu wpakuja do takiego pokoju bez klamek i będziesz tam szczęśliwy pisząc takie bzdury jak teraz tutaj napisales ;]
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

San cos tam ...Po pierwsze, naucz się pisać po polsku. Po drugie nie obrażaj toledo. Po
trzecie, naucz się szanowac zdanie innych, jesli chcesz,żeby twoje szanowali a po piate najlepiej się zamknij.
rokitan
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2006-11-10, 10:41:06

Post autor: rokitan »

Poziom dyskusji sięga dna. Jeżeli ST faktycznie ma za sobą jakieś doświadczenia jako dziennikarz, to raczej nie w gazecie, którą dałoby się czytać bez bólu głowy....
Zablokowany