fortuna, policja, prokuratura, gangi

Moderator: Jacek-P

SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

a kto wam każe kupowac lokalne gazety ? bądźcie głąbami tak jak dotychczas...
po pierwsze, trzeba miec najpierw coś w tej głowie żeby bolała
po drugie sam sie zamknij, mam większe doświadczenie dziennikarskie niż większość osób na tym forum i wiem co nieco
po trzecie wypowiedz toledo jest nieprawdziwa, bez zadnego składu, wyżywa się w niej na zawodowym dziennikarzu z doświadczeniem a sam prawdopodobnie miał problemy z prześlizgnięciem sie przez zawodówke i w takich stronniczych postach podbudowuje swoje ego, szanowałbym jego zdanie gdyby nie wymyślał bzdur, pisze jak pisze bo nie mam czasu na przejmowanie sie takimi bzdurami jak ortografy,
po czwarte, sceptyk nie bardz taki do przodu, wiem ze z przodu juz ci zabraklo wiec nadrabiasz ale moze ci tez niedlugo zabraknac z tylu bo bronisz toledo a sam jak podejrzewam masz to samo zdanie o tej sprawie, czyli zasugerowałeś się jakąś równie bezmyślną wypowiedzią którą uważasz za prawdziwą, niestety tak nie jest więc najlepiej, spierdalaj

pozdro dla tych którzy zrozumieli
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
yourheadlights
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 2007-05-09, 11:18:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Where people selling jesus.

Post autor: yourheadlights »

oh i ah.oczekiwalam na bardzoiej konstruktywną dyskusję. a jednak okazalo się to co zawsze-zlosliwe,sliskie i zalosne docinki.
W ustach mamy granaty co moga nam wypalić
Powiedźcie ludzie jesteście gotowi?
Zimne nerwy a serca jak prodiż?
Duże dzieciaki mali chuligani?
Granaty w ustach mogą nam wypalić?
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

dziennikarskie doświadczenie - czy wiesz o czy Ty piszesz
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

masz kobietę? Myslę,że nie i to widać :D
P.S.
A prezydentem USA też byłeś? Szybciej w to uwierzę niz w twoje "doswiadczenia dziennikarskie". A poza tym, nie uzywaj brzydkich słów chłoptysiu, bo to niegrzecznie i brzydko :P
yourheadlights
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 2007-05-09, 11:18:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Where people selling jesus.

Post autor: yourheadlights »

no Panie sceptyku i tu sie Pan myli.
W ustach mamy granaty co moga nam wypalić
Powiedźcie ludzie jesteście gotowi?
Zimne nerwy a serca jak prodiż?
Duże dzieciaki mali chuligani?
Granaty w ustach mogą nam wypalić?
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

ale ja nie musze Ci tego udowadniać, wiem swoje jest mi dobrze, mam robote jaka lubię, kobiete którą kocham i to że twoje doświadczenie konczy sie na "podaj cegłe" nie musi oznaczać że wszystkich uzytkowników forum doświadczenie konczy sie na tym samym, twoim poziomie.
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

a może cie bije :-D
yourheadlights
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 2007-05-09, 11:18:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Where people selling jesus.

Post autor: yourheadlights »

Sound jeszcze wyjdzie,ze zostane wytworem Twojej wyobraźni ... buahahahhah xD
W ustach mamy granaty co moga nam wypalić
Powiedźcie ludzie jesteście gotowi?
Zimne nerwy a serca jak prodiż?
Duże dzieciaki mali chuligani?
Granaty w ustach mogą nam wypalić?
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

to by było dobre, ale wiesz... sceptyk pewnie dostał matrixa, wział scieche na obie dziorki i schizy ma, teraz przechodzi faze negacji, za chwile złapie zgona a rano odwiedze go na pogotowiu, nie zdziwilbym sie.
Yourheadlight jest 100% cielesną osobą 8) świadcze za to dowolną kończyną
więc taki wkręt panie sceptyku nie przejdzie
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

jak już złapie zgona , to zapraszam do domu pogrzebowego będziesz mógł sobie popłakać :-D
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

uwierz, brakowało by mi ciebie, została by mi tylko setna dętka, aby mozna sie z nią pokłucic
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

:) :) :)
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

A znacie ten dowcip?Jakie były trzy najszczęśliwcze lata w życiu Saund Tracka?................Szósta klasa.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

popatrz -załapałem :)
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

sceptyk pisze:popatrz -załapałem :)
Nie miałeś tyle szczęscia co on.(S.T.)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

S.T. Zdziwiłeś mnie stopniem agresji i brakiem umiejętności czytania. Jesteś tak młodzieńczy ze swymi reakcjami, że prawie dziecięcy. I doibrze - młodości wiele się wybacza.
Rzecz w tym, że dziennikarka, w mojej ocenie jako widza zwykłego, bardziej starała się pokazać siebie niż problem. Tak to odczytałem i mam do tego prawo. Nie odbieraj mi go.
Ale jednoczęsnie ten materiał dotknął bardzo istotnej sprawy: małomiateczkowych układów, w których pierwszorzędna rolę graja powiązania między ludźmi miejsacowej władzy i próbującym wejść w legalne interesy ludźmi, którzy dotychczas robili kasę w sposób co najmniej podejrzany, na boku.
Jeżeli tego tak nie odczytałeś - twoja sprawa. Ale nie okazuj to w sposób tak beznadziejny. Stać cię na więcej. I jeszcze jedno: powściągliwośc służy trafności ocen.
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

możliwe

jednak wpienia mnie gdy osoba nie mająca zielonego pojęcia o pracy dziennikarza i o zadaniach jakie ów wykonuje wypowiada się na ten temat tonem znawcy czy nawet eksperta, jeżeli sie nie wie o czym pisze to lepiej nie pisać wcale, to jest moje zdanie na ten temat
jeżeli dziennikarka nie wykonywała dobrze swojej roboty to by się pożegnała z pracą, na jej miejsce jest 10 chętnych a w tym zawodze jest duża rotacja, jak nie robisz czegoś dobrze, lecisz a na twoje miejsce wchodzi ktoś nowy, nie jest to ciepla posadka urzędowa z 13 pensja i dodatkami do wszystkiego, to ciezka robota, wrecz zapierdalanie a polowa mysli ze dziennikarz sobie pisze za bioreczkiem a ludzie im donoszą informacje, NIE tak nie jest, owszem zdarza się że czytelnik dzwoni dopytać sie lub poinformować o czymś ważnym czego nikt inny nie wiedział ale samo pisanie materiału to 3% calego procesu składania gazety.
Jeżeli się nie podoba treść gazety to nie kupuj, Twoja sprawa lecz jezeli już kupiłeś a Twój komentarz ogranicza się do bezpodstawnej i nieobiektywnej krytyki na tle uprzedzen lub kompleksów wobec danej osoby lub całego zawodu to przynajmniej wybadaj sprawę a nie chlapiesz językiem na prawo i lewo a za Tobą idą inni użytkownicy(krzykacze) którzy nie wiedzą co piszą ale jeżeli jest okazja do ponajeżdzania po mediach to kożystają do woli mam na mysli sceptyka lub jj23
Ja wiem że to leczy ich kompleksy wobec nieudanego zycia ale przynajmniej Ty nie naśladuj ich tak bardzo bo inni urzytkownicy forum między innymi YourHeadLight wiedzą o czym piszą a takie akty agresji bez podstaw są poprostu śmieszne


ZNASZ TAKą DEFINICJę JAK DEFENSYWA?
JA NIE ATAKUJĘ JA BRONIE ;]
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

oj, fachowcu, fachowcu od dzienikarstwa... nie dość,ze opowiadasz głupoty, to jeszcze próbujesz obrażać ludzi. A niech ci idzie na zdrowie( psychiczne) :)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

ST. Nie wiem o czym piszesz. O jakim ekspercie? Czytelnik ma prawo do oceny dziennikarskiej roboty, tak jak nabywca spodni - do oceny producenta. Każdy więc kto dużo czyta i chociaż trochę myśli, od razu pozna czy piszący odwalił chałturę, czy się przyłożył. Przykro mi, ale w ostatnim poście odwaliłeś Waść chałturę.
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Z całym szacunkiem, ale Polska, to nie Bułgaria. Tam jest Dziki Zachód jak w u nas na poczatku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Uderz w stół a nożyce się odezwą?
Awatar użytkownika
igimjfan
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2005-02-20, 16:09:59
Gadu-Gadu: 6672584
Lokalizacja: Ostróda

Re: fortuna, policja, prokuratura, gangi

Post autor: igimjfan »

sory ale zachowujecie sie jak dzieciaki wierzac kazdemu we wszystko...nie jestem ani dorosly ani jakis omnibus ale wiem jedno....pieprzone media klamia! pamietacie moze kiedys jak pewna gazeta opisywala pana J.? ''...ogolony na łyso...'' szkoda tylko ze ten pan jest lysybo wylysial a nie sie tak zgolil, po 2 ''...w latach 90 wyjechal niewiadomo dokad i wrocil z duza suma pieniedzy...'' czemu nikt nie wie ze byl w kanadzie kretyny? tak samo jak dzis ludzie emigruja a wracaja z ladnymi sumami badz wcale nie wracaja....po 3 mowicie ze oddano szpital w brudne rece...a kto do cholery wyratowal go z dlugu? sami soie odpowiedzcie... po 4pamietacie piekny program w TV4 o ''gangsterach z ostrody?'' kto byl dziennikarzem w tym programie? Kotecka Patrycja...kto to? byla narzeczona Ziobry a kto w Ostrodzie byl przeciw panu J.? Pan Gorczyca...przypadek? nie sądzę...a co do salonu gier....cholera co wam w nim przeszkadza!!?? w tylu miastach sa a czemu u nas ma nie byc? jestescie jak psy ogrodnika naprawde....aha znacie moze takie powiedzenie? ''dajcie mi czlowieka a znajde na niego odpowidni paragraf''? no wlasnie....a wiec otworzcie oczy ludzie!!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: fortuna, policja, prokuratura, gangi

Post autor: toledo »

Mącisz......... Legendy nie stworzysz.... To nie Hollywood, a gość nie jest Billy Kidem....
Awatar użytkownika
igimjfan
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2005-02-20, 16:09:59
Gadu-Gadu: 6672584
Lokalizacja: Ostróda

Re: fortuna, policja, prokuratura, gangi

Post autor: igimjfan »

ja mące? właśnie dla mnie jest to człowiek niewinny tylko ma kupe kasy no i co z tego? jakos w innych krajach nie ścigają ludzi za to że mają troche więcej kasy od nas....
Zablokowany