ROOTS REGGAE PARTY, 23.03.2007, pub "Młyńskie Koło"

Moderator: Jacek-P

SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: k

Post autor: SoundTrack »

fronttt pisze: Pozatym jeżeli masz zamiar mnie obrażac to rób to na privie lub w realu.
pokaż mi fragment w którym Cie obraziłem 8)
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Awatar użytkownika
fronttt
początkujący
początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 2006-10-13, 12:28:44
Gadu-Gadu: 0

Re: k

Post autor: fronttt »

i widzisz Dorota... jaka ty jestes stereotypowa ?
Prosze bardzo, palcem Ci trzeba wskazywać? Mnie to akurat uraziło, ale nie będę się nad tym tutaj rozprawiała.
'idą chłopcy po ulicy browar w garści pełen luz
gra muzyka jest hulana, idą chłopcy po gałgana'
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: ......

Post autor: Tomasz »

dr Jamajczyk pisze:.........to nie pal jak Cie czestuja......
nie pale
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Post autor: dr Jamajczyk »

Tomek jak juz nie palisz, to na impreze chyba pójdziesz??? Choc Paraliz Band i Dubska graly przed laty w Ostródzie to po kilku latach warto popatrzec jak te zespoly rozwinely swoje klimaty muzyczne....
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

poszedłbym tylko ze względu na Paraliż Band,ale 15 zł to nie na moja kieszeń wybulić na jedną kapelę... :/
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Post autor: Johnny Fontane »

Ja to bym sie przeszedl na Paraliż Band chocby dla samych Panien z chorkow :) mialem przyjemnosc byc na ich koncercie w Nowym nad Wisla - dziewczyny ze palce lizac - cud, miod i orzeszki :-D
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

na rege ejst moda która przeminie jak kazda inna... ciekawe tylko ile dzieciaków przez ta mode popadnie w uzależnienie od zielonego scierwa...
a co do przekazu pokojowego to guwno prawda bo na zachodzie rege jest jak gangsta hiphop u nas widzialem w londynie knajpy rege do których biali nie mieli wstepu wejscia i praktycznie co weekend dochodzilo tam do strzelanin pomiedzy jakimis gangami hadlujacymi scierwem tak wiec nie widze nic w tym pozytywnego.... a co alternatywy to tez krucho z tym bo sepoly spiewajace przeciwko babilonowi itp czesto sa sponorowane przez korporacje które nic pozytywnego w sobie nie maja (np vavamuffin i cocacola) no ale cuz jak ktos lubi se ta muzyke niech se lubi i niech sie dobrze bawi nie zapominajac tylko ze to tylko muzyka a mody typu cpanie itp sa zbednym dodatkiem z którego nie trzeba kozystac, ja osobiscie ege jako rege ni lubie choc nie bede ukrywal ze jest kilka perelek które darze duzym szacunkiema których w ostródzie niestety chyba nie bedzie okazji zobaczyc no chyba ze cos mi sie wkreci i kiedys ich sciogne... pozdrówki dla kumatych i elo porsto z serca
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Awatar użytkownika
skecz
początkujący
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 2004-07-08, 00:31:04
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: skecz »

co ty pierdolisz? ty myslisz ze muzyke sponsoruja korporacje jakie? takie same
ale skecz
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

"pierdole" to ze wiele kapel ze sceny rege robi w okuł siebie otoczkę anty systemowo " babilonska" a tak naprawde maja wyjebane co i jak ich sponsoruje co mialo miejse np w wawie prawdopodobnie gdy vavamuffin gralo pod szyldem cocacoli zreszta to jest tylko moje zdanie ktos moze na to nie patrzy i tratuje to tylko jako muzyke a zabawe w alternatywe traktuje jako taki drobny dodatek... elo
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Awatar użytkownika
Szogunek
początkujący
początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 2006-11-04, 20:44:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Szogunek »

Po koncercie: było bardzo miło i przyjemnie :) Tłumów nie było, ale za to było czym spokojnie oddychać, zespoły nie robiły z siebie gwiazd co bardzo dobrze wpływało na klimat koncertu. Pozdrawiam motylkową ekipę :-D
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Post autor: dr Jamajczyk »

Hey Szogunek...mówisz zakrecona zabawa i spoko...
P.S....ty xciurekx to masz wyjebane...ja pierdo....jak robisz koncery za kase z Urzédu czy od Burdalskiego.....to luz bo kolesie i tak najebiá sié do dna.....i to nie jest CoCaCola !!!
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

mam wyjebane na to czy ludzie chodza na rege czy nie poprostu nie moja broszka poprostu mnie osobiscie smiesza gadki ze to alternatywa czy muzyka o pacyfistycznych korzeniach bo tak moze bylo za czasuw hipisuw nie teraz chcesz wiedziec czemu? na specjalne zyczenie napisze Ci czemu tak sadze a jak masz na to wyjebane jak ja to szkoda mi palców a co do tego ze robie za kase z urzeduw to powiem wprost imprezy które ja robie i kóre maja miec charakter profilaktyki promuja moim zdaniem negatywne nastawienie do draguw muwisz ze na moich imprezach ludzie pija owszem staramy sie zeby nie pili ale jednoczesnie nie mozemy narzucac swoich pogloduw sila juz jedni tacy byli i zle skonczyli... dajemy alternatywe zespoly sa jakie sa nie musze muwic co promuja bo skoro interesujesz sie moimi imprezami powininles wiedziec co jest priorytetem przy doborze kapel my pokazujemy ze jest alternatywam tak jak ktos tu napisal punk kojarzy sie z chlaniem jaboli my pokzalismy ze nie... ze mozna bawic sie ebz urzywek
i czy ktos wybierze to czy nie to skorzysta z daru jaki dal mu Bóg "wolny wybur" a kasa z urzedu biore bo placimy podatki na to by miasto bylao promowane i na to by zwalczac narkomanie itp moim zdaniem to co robie spelnia dobrze obie te formy jesli sie myle rpzykro mi ze marnuje wasza kase pozdro dla kumatych szacunek po drugie honor po pierwsze elo
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Awatar użytkownika
Szogunek
początkujący
początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 2006-11-04, 20:44:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Szogunek »

Z innej beczki: Ciurek!!!! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!! :D Poczta pantoflowa w Ostródzie działa :P
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

hehe dziekuje dziekuje i jak sie wszystko unormuje postaram sie zrobic mala bibe z tej okazji w ostrodzie... pozdro
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

...

Post autor: reggaemisiek »

Jeśli szanujesz życie, szanuj człowieka, jeśli szanujesz człowieka szanuj jego wolę, jeśli szanujesz jego wolę szanuj jego przekonania.
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

kiedys ktoś powiedział ze kazde życie jest świete i tu sie zgodze nie warzne czy chodzi o czlowieka zyjącego na swiecie czy dopiero w łonie matki czy tez o zwierzeta które sa zabijane by zaspokoić kurewskie potrzeby "naszej" pruznosci lecz Bog dal nam wolna wole a ze ludzie sa istotami slabymi czesto wybieraja zle co niestety czesto konczy sie tragicznie dlatego co do wolnosci przekonań i pogloduw nie zgodze sie "róbta co chceta" to dobre haslo na woodstok tylko zastanuwmy sie ile ludzi w zeszlum roku z powodów rubta co chceta straciło zycie lub spotkaly ich inne niezbyt mile niespodzianki szanuj inych a bedziesz szanowany widzisz zło reaguj a zyskasz na dodatkowym szacunku to lepsze podejscie przynajmiej jak dla mnie ale wyrocznia nie jestem i nigdy nie bede... pozdro i szczere pokojowe elo
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Awatar użytkownika
Fisher
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 208
Rejestracja: 2005-09-28, 14:30:37
Gadu-Gadu: 2295280
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Fisher »

Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Post autor: dr Jamajczyk »

......widze bylo milusko......
Awatar użytkownika
Szogunek
początkujący
początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 2006-11-04, 20:44:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Szogunek »

Oooo tak!! Daro był w siódmym niebie 8)
Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

Post autor: morderator »

XfiutkX nie zuważył , że Polacy to naród miesny inaczej mówiąc lubiący jeść mieso a do tego słuchający rege.................haha
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

bo rege to tradycyjny polski folk z zakopanego... a polska to tradycyjny kraj złodziei alkoholików i kur... gratuluje tradycji hehe i odejdz swoja droga
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Post autor: dr Jamajczyk »

....jak dla ciebie rege to polski fol to gratulacje a jak porównujesz Polaków do cyganów co kradná kury i alko to naprawde masz problemy ze wzrokiem...widzisz chlopcze w tej twojej dziurkowanej glówce brakuje swiadomosci jedno to jakie potrawy sie je w damym regionie a drugie to z jakimi ludzmi rozmawiasz i jakiej oni sluchajá muzyki....ja czuje sie polakiem i nie widze sw Wielkanocy bez bialej kieby czy pieoczonego schabu a ze slucham rege to jest zupelnie inna historia ale podpisze sie sie ze jestem Polskim zjadaczem miecha.....
P.S. Z POSTU O KONCERCIE WYSZLA KLUTNIA O KUCHNI POLSKIEJ
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

radze czytac troche uważniej... a tradycja tradycja wszystko sie zmienia i zmieni modle się by na lepsze... kiedyś tradycją było niewolnictwo i palenie innowierców na stosach dzis mamy biała kiełbase wielkanocną która to też niestety jest produktem niewolnictwa tylko ze nie ludzi myslicie ze podchodze do tego fanatycznie? może i tak ale staram sie tylko dać impuls do zastanowienia sie nad schematami jakim kultujemy nawet nie bedąc tego swiadomi... a co do cyganów dziwne skąd u fana rege tyle rasistowskich uprzedzeń chyba muzyka ta to dla ciebie tylko muzyka i nic wiecej bo jak by nie patrzeć rege europejskie na poczatku zwalczalo tego typu poglądy pozatym nie poruwnuje polaków do cyganów lub innej narodowosci przedstawiłem schemat w jakim jesteśmy oceniani my polacy np w niemczech wiec rwniesz radze zastanowić sie nad ilościa dziurek w swojej głowie nim zaczniesz obrażac kogokolwiek
pozdro i z Bogiem...
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Post autor: dr Jamajczyk »

.....jak by zapytali budysci z Który BogieM????
Zablokowany