PUNK w SMOKU

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

z mila checia,ale gdybys wszedl do tematu nt. SIdhe to bys przeczytal,ze zawieszamy na razie dzialalnosc.Pawel wyjechal do Anglii,wiec jestesmy do tego zmuszeni.ale w czerwcu ruszamy dalej z gigami.byc moze wypali traska po Polsce (zespol o nazwie Grin Piss nam to zaproponowal http://www.myspace.com/grinpiss ),wiec nadrtobimy ten przestoj.ale dzieki za pamiec i dzieki :) pozdro! 8)
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

Świetny zespoł ten Grin Piss i świetne te czerwone gwiazdki...
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

wyczuwam sarkazm na kilometr... ;] no oczywiście czerwona gwiazda to niezawodny znak,że to komuchy. brawo ;]
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

Zgadłes tak samo jak swastyka to znak ze naziści
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

k

Post autor: SoundTrack »

:-x zauwazylem ze wiekszosc plakatow z miasta ZNOWU zniknela tym razem zostala albo perfidnie zrywana tak że zostawaly kawalki plakatu-wiec raczej nie kolekcjonerzy lub byly zaklejane przez te techno party organizowane przez rekina... ja je jeszcze dokleje ale dostalem info ze dzisiaj rekin smigal po miescie i zrywal wszystkie moje plakaty... raz okej niech mu bedzie ale jezeli nie chce dostac wpierdol niech swoje wiesza obok i zostawi moje w spokoju bo uderzamy do dwuch roznych grup sluchaczy

WIEC JEZELI TEMPAKU NIE ZALAPALES TO TLOMACZE... PUNK NIE MA NIC WSPOLNEGO Z TECHNO DLATEGO TKNIJ MOJE PLAKATY JESZCZE RAZ A CI NOGI Z DUPY POWYRYWAM NAWET NIE BEDZIESZ WIEDZIAL KIEDY...

TO BYLO OSTRZEZENIE... :killer:
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

swastyka była znakiem ognia wśród ludów indii i miała także wiele innych znaczeń.to Hitler zrobił z niej znak zagłady. w każdym razie czerwona gwiazda pokazana na stronce Grin Piss prędzej kojarzy mi się z symbolem marki Haineken, niż z komunistami ;] ale wiadomo- trzeba popadać w skrajność,prawda panie Tomaszu? ;]
pozdro
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

adolfik nie zrobil z swasty symbolu zagłady zaadoptował ją sobie jako symbol szczescia który myslał ze zmotywuje jego ludzi i przyniesie im szczescie hitler mial wiele jazd z pogranicza okultyzmu itp

a co do plakatów nie ładnie nie ładnie ale jak ktoś nie ma nic ciekawego do zaoferowania to wtedy wpada na pomysł by przeszkadzać tym co mają...
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

lesny09 pisze:swastyka była znakiem ognia wśród ludów indii i miała także wiele innych znaczeń.to Hitler zrobił z niej znak zagłady. w każdym razie czerwona gwiazda pokazana na stronce Grin Piss prędzej kojarzy mi się z symbolem marki Haineken, niż z komunistami ;] ale wiadomo- trzeba popadać w skrajność,prawda panie Tomaszu? ;]
pozdro
I co w zwiazku z tym? Zobaczysz na miescie wielkiego skin heada z wydziarana swastyka na czole i będziesz myślał że to turysta z Indii który ma na czole znak ognia? Watpie. Chlopaki z Grin Piss nie wygladaja mi na pracowników Hainekena.
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

nie, no faktycznie muszą być komunistami. tak, masz rację. to niewątpliwie komuchy ;]
8)
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

teraz taka moda
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

wiem,wiem.teraz sobie wszyscy zapuszczają wąsy na modłę wujka Józka albo golą sobie z przodu głowę i z tyłu zostawiają- "na Gomułkę". takie czasy,nie? ;]
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

Tego to nie widziałem ale skoro tak mówisz to pewnie tak jest.
Awatar użytkownika
Izzy_
początkujący
początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2007-01-29, 16:45:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: Izzy_ »

fajne zdjęcie Leśny ;)
w kokainie tonę.
Awatar użytkownika
rekin16
początkujący
początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 2007-02-05, 11:26:25
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: rekin16 »

Elo wszystkim jeśli sadzicie ze nie mam co do roboty tylko zrywać Wasze plakaty to grubo sie mylicie, nie wiem po co mialbym zrywać Wasze plakaty. Ludzie pójda tam gdzie beda chcieli. I jeśli mnie nie widzieliscie ze zrywam plakaty to nie rozpowiadajcie. Ja robie Swoja robote rozwieszam Swoje plakaty i tyle a wieszalem tam gdzie bylo wolne nawet pod Waszymi plakatami, lubie muze taka jaka bedzie na koncercie, wiec nie wiem po co mialbym zrywać plakat a akurat w sobote wyjezdzam do Kokocka grac mnie kto inny zastapi moze wpadne na chwile zobaczyc na koncercik. POZDRO
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

fajne zdjęcie Leśny ;)
A dziękuję 8)
Bushi
początkujący
początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 2004-11-24, 15:29:09
Gadu-Gadu: 0

Re: k

Post autor: Bushi »

SoundTrack pisze::-x zauwazylem ze wiekszosc plakatow z miasta ZNOWU zniknela tym razem zostala albo perfidnie zrywana tak że zostawaly kawalki plakatu-wiec raczej nie kolekcjonerzy lub byly zaklejane przez te techno party organizowane przez rekina... ja je jeszcze dokleje ale dostalem info ze dzisiaj rekin smigal po miescie i zrywal wszystkie moje plakaty... raz okej niech mu bedzie ale jezeli nie chce dostac wpierdol niech swoje wiesza obok i zostawi moje w spokoju bo uderzamy do dwuch roznych grup sluchaczy

WIEC JEZELI TEMPAKU NIE ZALAPALES TO TLOMACZE... PUNK NIE MA NIC WSPOLNEGO Z TECHNO DLATEGO TKNIJ MOJE PLAKATY JESZCZE RAZ A CI NOGI Z DUPY POWYRYWAM NAWET NIE BEDZIESZ WIEDZIAL KIEDY...

TO BYLO OSTRZEZENIE... :killer:

Ty panie organizator...po pierwsze to trzeba umiec wieszac plakaty:P... sa odpowiednie sposoby i zaden klej nie jest taki dobry (niektore plakaty wisza juz 2 lata:P ) a po drugie to komu ty chcesz wpierdolic?? taki gangster jestes?? napinasz sie na necie a co do czego bys skulil ogon i odszedl w bezpieczne miejsce... lepiej nie wygaduj takich glupot bo to brzydko o tobie tyl swiadczy... a co do koncertu... ehhh chcesz to robisz... dobrze ze robisz bo duzo osob gada ze zrobi gig a nic nie robi nie Lesny:P tylko lepiej dobieraj kapele... podpytaj ludzi i w ogole... jest kilka osob w miescie ktorzy maja kontakty do dobrych kapel wiec warto by to wykorzystac...tyle na ten temat...powodzenia w gigu:)

Ps. Nie licz na to ze bedziesz na 0 :P przygotuj kieszonkowe na wydatki:P
Pozdro ZBO
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

kochany Bushi, ja się nie paliłem do robienia koncertów,co mi tu wyraźnie wypomniałeś.jedynie co robię to komentuję,ale to chyba jest prawo każdego z nas.poza tym lepiej,żeby chłopak poznał opinię innych i się jakoś do tego ustosunkował. pozdro
8)
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Post autor: Johnny Fontane »

Lesny ja tylko jeszcze do tej swastyki
Jesli rzeczywiscie wierzysz w to co napisales tzn ze swastyka to hinduski znak ognia, szcescia czy myszki miki to walnij ja sobie na koszulke i przejdz sie po miescie - wiadomo jaka bedzie reakcja ludzi, raczej malo ktory skojarzy twoja koszulke z Sziwą :)
A swoja drpga to by byla calkiem ciekawa prowokacja. Widzialem niejednego pacjenta smigajacego w bluzie z logo CCCP, sierpem i mlotem czy z czerwona gwiazda. Ciekawe co by bylo jakby tak zaczac lazic z logo SS, swasta czy NSDAP?? Nie wiem jak dla was ale dla mnie obydwa nurty sa tak samo zle i powinny byc zakazane. niestety nie sa - spoleczenstwo po 50 latach czerwonej okupacji toleruje debili z czerwona gwiazda na piersi
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Johnny, dobrze gadasz! :)
Chociaż raz.. :D :D
Żart taki.. :D :D
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

no cóż, historia za bardzo dała się ludziom we znaki,żeby teraz im zrobić rewolucję we łbach i wmówić,że czerwona gwiazda aktualnie niekoniecznie musi oznaczać komunistów,a Sucharski nie był istotnie takim bohaterem na jakiego go wykreowano.
w takim razie koniec tematu.
8)
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

k

Post autor: SoundTrack »

okej moze i to nie rekinek... jezeli to nie Ty to sorry za oskarzenia ale mowiono mi ze tak bylo... ja chodze jeszcze do sql i niestety nie moge non stop pilnowac tych plakatow ale faktem jest ze "ktoś" postawil sobie za zadanie zerwanie plakatow promojacych ten gig i zostawienie takich na wpol oberwanych kartek lub na ich miejsce wklejenie jakiegos techno party... mimo ze uderzamy do roznej publiki i nie stanowimy dla siebie zadnej kąkorencji w kazdym razie na bierzaco sa robione dodruki i z dnia na dzien powinny sie pojawiac te plakaty ktore zostaly zerwane ;]
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Awatar użytkownika
rekin16
początkujący
początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 2007-02-05, 11:26:25
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: rekin16 »

Nastepnym razem jak SoundTrackaczku palniesz ze ja zrywam plakaty to inaczej pogadamy. Bo mnie wkurza to ze obwiniasz mnie skoro tego nie zrobilem a potem roznosi sie na cale miasto ze REKINS ZRYWA PLAKATY I psujesz mi opinie a wiedz o tym ze ciezko zyskać dobra opinie ale najlatwiej ja stracić!!. Nie obchodza mnie inne plakaty jesli jest inna biba do dobrze ciesze sie ze jest gdzie pójsc przynajmniej. A JESLI COS MASZ TO POWIEDZ MI TO W OCZY A NIE WSZYSTKIM SWOIM ZNAJOMYM A POTEM NA CALE MIASTO SIE ROZNOSI A OSTRÓDA JEST MALA.
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

po imprezie i chyba ja zaczne
jak na pierwszy raz calkiem spoko i gratulacje bo chyba jestes pierwsza osoba która na organizacji swojego pierwszego gigu nie musiala dokladac :)a co do kapel pierwsze 2 spoko choc publika nie okazywala duzego zainteresowania trzecia kiepsko kiepsko kiepsko ale widac ze publika to prawie sami znajomi i wtedy zaczol sie szal ktory mnie osobiscie troche nudzil i poszedlem do domku bo droga daleka a ja zmeczony... frekwecja mala ale za to kulturka na sali i bez zbednych przypaluw nawet sala nie wyglodala jak pobojowisko cuz moge tylko podziekowac za impreske ktura byla spokojna ( poczulem sie rowniesz troche staro bo polowy ludkuw na sali nie znalem a srednia wieku byla dosc zawyrzona przez ze mnie) ale trzymala poziom i mam nadzieje ze nie organizacja nie wypali sie po tym pierwszym gigu... pozdro elo i dobrej nocy
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

no jestem ciekaw jak to wyglądało...
Awatar użytkownika
CeTe+
początkujący
początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 2006-12-19, 19:12:36

Post autor: CeTe+ »

No moim zdaniem wszystko było git. Pierwsze dwie kapele zagrały B.dobrze, no oczywiscie HNC zagrało jak zagrało choć, to już nie ejst to co na ich 1 koncercie, teraz sie rozpędzają, i grają coraz lepiej. Szczególnie mi sie podobała piosenka z gościnnym występem Rapera Który poruszał sie o kulach, ale także Gdy na cała piosenke na wokal wszedł Basista. taki spontan. niedługo postaram sie wrzucic jakies zdjecia.
Zablokowany