Mała wojna "Powiat - miasto"

Moderator: Jacek-P

toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Nie zadawaj mu sceptyku pytań, nad którymi będzie się biedził, aż móżdzek mu się przegrzeje i znowu bluźnie. Chłopczyk nawet nie zdaje sobie sprawy, że pewnie z tych "nieuków tłumaczy" skryptów mógł sie uczyć.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Budiet-znaczy będzie.Jak w tej starej piosence."pusć wsiegda budiet Oldzio , pusć wsiegda budiet Czarcio, pusć wsiegda budiet CBA."
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

aha :-)
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

a nie łatwiej było wpisać w google, translator rosyjsko-polski albo poprostu wpisac dana fraze i wyszukać w stronach j. polski? mysle ze tak latwiej, tylko trzeba sie wysilic i ruszyc paluszkami troche ;]
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

gogle latem? przecież to nie służy do pisania, tylko do patrzenia przez szybkę :-D :-D
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Można też popatrzyć przez kratkę(więzienną)Co tam Anry słychać u twojego kumpla S.J.Że co słychać? W kratkę.?Rozumię, czytałem.
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

może jeszcze zrobimy zbiórke na mydło w płynie ^^
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Anry
początkujący
początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 2007-05-13, 09:09:30

Post autor: Anry »

Sceptyk,ty nawet nie rozróżniasz google od gogle,następny do szkoły a zawodowi tłumacze taki termin cieniasie toledo nie istnieje ,sa tylko przysięgli tłumacze, a ja nim jestem
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Zawodowi tłumacze, chłopaczku, to ludzie dla których tłumaczenia jest czynnością zawodową. Czyniąc to zarabiają, płacą podatki, utrzymują rodziny. Ty na przykład jesteś opluwaczem, ale "społecznym", chyba że ktoś ci za to płaci. Ale nie sądzę. Słaby jesteś nawet w opluwaniu.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

a to jest jakaś różnica? Myślałem,ze się pomyliłeś anry, mądralo,że wyziewy szamba ograniczyły twoją sprawność umysłową. :D :PPPP
Anry
początkujący
początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 2007-05-13, 09:09:30

dyrektor radny B.

Post autor: Anry »

w zwiąku z tym,że ludzie pokroju Wołodymyra maja długie języki,to podpowiem Tobie,że będąc ostatnio w olsztynie wołodymyr wspomniał o twoich zamiarach i teraz wszystko jasne poparcie za bursę
bursy nie budiet ,budiet CBA / za odważnie rozmawiacie przez komórki/
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Proszę znowu ta sama klasa. Niby pisze, a nie wie co.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Jak myślicie?Dlaczego od samego rana przesiaduje w urzędzie miejskim pani prezes szpitala?Oczywiscie w towarzystwie Oldzia i Czarcia zamknięci w gabinecie wice. Ten stan rzeczy trwa już od kilku miesięcy.Przyzwoitość nakazuje aby w końcu zaczęli płacić na konto urzędu za dzierżawę pomieszczenia.Właśnie dołączył do towarzystwa Boguś F.Trwa burza mózgów.Co robić.... , co robić...?Zaraz coś wymyślą.Są oczywiscie w stałym kontakcie z gwiazdą lokalnej gazetki niejakim M.K.Reszta pismaków stchórzyła i nie wysługuje się już tak bardzo jak kiedyś.Chyba czują pismo NOSem i szukają nowego pana.Żadna forsa przecież nie śmierdzi.Ważne aby zródło nie wyschło, natomiast kto płaci nie ma żadnego znaczenia, ważne ażeby forsa wpływała.Basiu, tak trzymać!!!
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

JJ23 pisze:Jak myślicie?Dlaczego od samego rana przesiaduje w urzędzie miejskim pani prezes szpitala?Oczywiscie w towarzystwie Oldzia i Czarcia zamknięci w gabinecie wice. Ten stan rzeczy trwa już od kilku miesięcy.Przyzwoitość nakazuje aby w końcu zaczęli płacić na konto urzędu za dzierżawę pomieszczenia.Właśnie dołączył do towarzystwa Boguś F.Trwa burza mózgów.Co robić.... , co robić...?Zaraz coś wymyślą.Są oczywiscie w stałym kontakcie z gwiazdą lokalnej gazetki niejakim M.K.Reszta pismaków stchórzyła i nie wysługuje się już tak bardzo jak kiedyś.Chyba czują pismo NOSem i szukają nowego pana.Żadna forsa przecież nie śmierdzi.Ważne aby zródło nie wyschło, natomiast kto płaci nie ma żadnego znaczenia, ważne ażeby forsa wpływała.Basiu, tak trzymać!!!
No proszę proszę juz towarzystwo nie jest bezpieczne we własnym gniazdku!!!!! - JJ23 odwaliliście kawał potrzebnej roboty, niech towarzystwo czuje oddech na swoich plecach :twisted: niedługo bedą musieli spotykac się w Samborowie ale i tam ich wyśledzą.
JJ23 - jeszcze raz dziękuję za spełnienie obywtelskiego obowiązku.
A tak przypadkiem to Mirka nie pomyliła samorządów? Co ma wiceburmistrz i naczelnik wydziału Urządu Miasta do szpitala? o tym w następnym odcinku w cyklu "Wielka Draka za Dręwcą" 8)
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

pisałem o przewidywanym scenariuszu a'la lipski. Oni mają nad czym pracować, to w końcu "tęgie głowy". Właśnie obmyślają paszkwil na Brodiuka, który ukaże się niebawem. Jak zawsze pozostaje pytanie na czyj koszt i gdzie będzie wydrukowane parę tysięcy ulotek. kolejny punkt scenariusza prawie gotowy.
Będę was informował o następnych, jeżeli jeszcze się nie domyślacie jakie będą.
Boże, w jakim ja kraju żyję :o
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

widziałem już paszkwile na Pana Brodiuka w zeszłym roku i w tym roku też ktoś już rozdawał nowszą wersję paszkiwla. Ludzie już na takie głupoty się nie nabierają, autorzy paszkwili -znamy znamy tych dwóch panów- powtarzają nudny scenariusz. Uważają się za "tęgie głowy" ale tak naprawdę puste w środku :lol:

Co może zrobić Miernaslawa?

tak apropos czy wiadomo co było dziś na sesji pt.: "Znów Sesja"?
Anry
początkujący
początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 2007-05-13, 09:09:30

Post autor: Anry »

no i mamy LPR z Białegostoku będzie rządził szpitalem w Ostródzie
Anry
początkujący
początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 2007-05-13, 09:09:30

Post autor: Anry »

i co wy na to cieniasy z PO
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Lepszy LPR niż czerwone przekręty. szambonurku
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Zdarzenie opisane przez JJ23 potwierdza - o ile faktycznie mialo miejsce, a nie mam powodu podejrzewać konfabulacji - to mamy wskazanie na rzeczywistego dziś animatora konfliktu.
I mimo tego, że z każdym dniem odsłania się mechanizm manipulowania opinia społeczną i rządzenia pod stłoem, to nadal nie rozumiem na czym mogło się opierać przekonanie (i opiera się nadal) przekonanie grupy szpitano-ratuszowej, że można wygrać z prawem, że można nie przestrzegać przepisów Kodeksu Spółek Handlowych, że można kpić z faktów. BEZKARNIE i BEZ KONSEKWENCJI.

Nie rozumiem buty ludzi, którzy zbagatelizowali jedyne rozwiązanie: przyjść do nowo wybranych władz powiatu z otwartymi księgami, z objasnieniem sytuacji finansowej, z potrzebami i zagrożeniami. Usiąść do stołu, porozmawiać. Dla nich była to właściwie jedyna szansa zachowania stanowisk, o ile czuli się zagrozeni. Dziś sytuacja sie tak zapętliła, że nie ma innego wyjścia jak odwołać skonfliktowany z właścicielem zarząd spółki. I to dzięki właśnie ich działaniom i na ich życzenie.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

zauważyłem że część forumowiczów ma jakąś awersję do Białegostoku. A to jedni w swoich wypowiedziach bredzą cos o "kononowiczowej prokuraturze", innych zamyka prokurator z Białegostoku a teraz jakiś Anry narzeka na LPR z Białegostoku a każdego latamamy nalot fanów muzyki discopolo z Białegostoku. Jak mamy tak duzo wspólnego to możeby podpisac jakąś umowę o partnerstwie z tym miastem?
Oni nam muzę i specjalistów a my im klientów do aresztu śledczego :-P paru jeszcze czeka na swoja kolejkę i aż przebieraja nogami żeby tam trafić
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Sceptyk. Myślę, że na zaczepki tego chłopczyka nie warto reagować. Nie ma nic do powiedzenia, więc bajdurzy. Nie rozumie, że sympatie polityczne nie mają tu żadnego znaczenia. Przynajmniej dla mnie.
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Post autor: sprawiedliwy »

Styl Anry jest mi znany.
Cholernie podchodzi mi pod jakąś walutę (test dla inteligentnych).
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

moze chodzi o dolary? :D
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

do Toledo.
Ale ten zarząd nie wie jaką firmę medyczną reprezentuje.
Podobno Urząd Wojewódzki zaproponował spotkanie mediacyjne z firmą Medical.
Właściwie co za różnica - patron ten sam :o
Zablokowany