"Radio"

Moderator: Jacek-P

Romek

"Radio"

Post autor: Romek »

Witam...moze nie jest to dosc wazna sprawa, ale spotkala mnie ostatnio przykra przygoda na stronie Radia Mazury...chcialem porozmawiac na chacie o audycji akurat nadawanej ale niestety zostalem potraktowany lekcewazaco przez "ochroniarza", "barmana" czy jak tam zwal tego mlokosa...wyrzucil mnie bo mu sie moj "pseudonim" nie podobal...no coz...nigdy wiecej nie skorzystam...
POLO

Re: "Radio"

Post autor: POLO »

Sadze ze nie znasz regul panujacych na chacie dlatego dostales bana od admina.
Andrzej

Re: "Radio"

Post autor: Andrzej »

A ja sądze, że w tym radiu są same głąby, które wrogo traktują wszystkich z ilorazem inteligencji wyższym od nich (czyli prawie wszystkich).
saderfd

Re: "Radio"

Post autor: saderfd »

To radio to totalna kicha - a szczególnie pewien frajer redaktorek - żelik na głowie i zazdrość o panią prezenterkę - he he he - jeśli wiecie o co mo chodzi
Bolo

Re: "Radio"

Post autor: Bolo »

Dzisiaj jakis jakala "prowadzil" program
Romek

Re: "Radio"

Post autor: Romek »

Jak to nazywacie Radiem to ja wysiadam. Przydało by się prawdziwe profesjonalne, dochodziły słuchy że WAMA ma być a tu nic. Więcej nic nie napiszę bo szkoda słów......
Spleen

Re: "Radio"

Post autor: Spleen »

Radio M... tak mi się to kojarzy. Każdy może sobie dopisać do tego M... i wyjdzie mu to co zechce. Ja poprostu nie słucham sobie tego shitu. Jak i innych rozgłośni sponsorowanych przez czarnych sukienkowych gości z białymi kołnierzykami. Tak więc moje skojarzenia kierują się w unowocześnioną wersją bardziej rozrywkowej rozgłośni ks.Rydzyka. A tego typu rozgłośnie dostają pieniądze zebrane z tacy. Tak więc dając na tacę (jeśli w ogóle dajemy?) zastanówmy się na co zostatnie ten datek przeznaczony. Jeżeli uwierzymy statystykom, że w naszym kraju jest rzekomo 95% katolików. To większość społeczeństwa ma udział w tego typu inwestycjach. Więc możemy poczuwać się do tego, że owe instytucje są po części nasze i nie możemy zgodzić się żeby ktoś szargał naszą własnością.
okrutny

Re: "Radio"

Post autor: okrutny »

Radio mazury, niestety, pozostawia wiele do rzyczenia. w ciagu kilku lat zmienia sie z dnia na dzien i odnosze wrazenie, ze nadal bedzie sie zmienialo (a wraz z tym, jego sluchacze). zmiany muzyczne, czy programowe (to jest calkiem logiczne) wynikają z braku sluchaczy i dalszego poszukiwania ich. jednak dlaczego robi sie to w tak prymitywny sposob przy pomocy jeszcze bardziej prymitywnych prezenterów? nie mam pojecia.
dlatego dzis nie przyjmuje do wiadomosci, ze moze byc takie radio w naszym miejsce. slucham zet-ki, lub radia wama.
Zablokowany