Tumbao Riddim Band + Ras Luta i Managga

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Myszoł
początkujący
początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 2006-11-04, 12:32:39
Gadu-Gadu: 7173826
Lokalizacja: Z nienacka

Tumbao Riddim Band + Ras Luta i Managga

Post autor: Myszoł »

Doszly mnie sluchy tu i tam ze kroi sie calkiem fajny koncercik(kto gra? patrz temat). Termin to 3 luty 2007r. Moje pytanie brzmi jaka bedzie cena biletow i gdzie dokladnie bedzie koncert? Z gory THX :-)
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

ach te słuchy :-) zawsze są szybsze niż oficjalne info...

potwierdzam imprezę...z tą róznicą, że impreza odbędzie się 2 lutego w piatek...miejsce pub "młyńskie koło"....na dniach przedstawie detale imprezy
Awatar użytkownika
CeTe+
początkujący
początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 2006-12-19, 19:12:36

Post autor: CeTe+ »

mhm fajnie fajnie... może być ciekawie ;] mam nadzieje że tym razem klimat młyna ( 3 typków chodzących po klubie, dziwnie sie na mnie patrzacych i zabierających koledze sok) az tak bardzo nie bedzie wskazywała na swoją obecność.
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

temat plyna

Post autor: SoundTrack »

taaa temat mlyna to dobry temat do rozwinięcia pociagne go bo to o mnie mowa buahahaha :D w smoku można bylo wejsć z wlasnym soczkiem lub kupic go w barze i nie było z tego powodu żadnych problemów a w tym ze mlynie... po 1 nie pije alko wiec chcialem sobie kupic sok... w barze nie bylo wiec wyskoczylem nabyć takowy w sklepie obok a gdy przyszedlem to jakis typek ktory tam robil hyba za ciecia zaczal sie do mnie pultac czemu sok pije i ze trzeba napój kupic w barze.... to co ja mam kupować piwsko a potem go nie pic ?! bez jaj..... slyszalem równiez ze potem ta sama osoba sie przyprula do paru moich znajomych bo palili fajki nie z baru.... to moze jeszcze mam placic za powietrze ktore tam jest ?! stoi lodowka na soki obok baru... PUSTA jakby byly takowe w barze to bym takie kupil to tyle.... w czasie ostatniego koncertu który się tam odbył kręciło się paru przykoksowanych "ochroniarzy" najwyrazniej nie w klimacie... tak wiec po skonczonej imprezie gdy wykonawcy zwijali sprzet a goscie powoli kończyli rozmowy i powoli bez nerwow sie zbierali to jeden z tych przypalowcow najpierw o malo nie wyrwal mi kaptura z kurtki a następnie wystękal text w stylu "jak nie pijesz to wypad" co to ma kurwa byc ? po tej odzywce poszedlem natychmiast nie mam zamiaru sie kisic w takim miejscu gdzie gosci którzy robią im łaske ze placa za bilet zeby sie dobrze bawic traktoje sie jak jakis nieproszonych gosci... jezeli wlascicielowi nie odpowiadaja ludzie ktorzy przychodza na tego typu imprezy to niech nie robi takich imprez proste... ja tam przychodze dobrze sie bawic... do nikogo sie nie proje... rozumiem ze to bylo pierwsze tak bliskie spotkanie z normalnymi ludzmi w tym miejscu mam nadzieje ze sie poprawi bo nastepnym razem jak jeden z tych goryli zacznie mnie szarpac zebym sie wynosil bo nie pale ani browca nie pije to ja sie "przypadkiem" przewroce zlamie sobie nos i bede mial tylko same korzysci a takie traktowanie GOSCI sie skonczy natychmiastowo... dla mnie to żaden problem gorzej dla wlasciciela tej speluny
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Bushi
początkujący
początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 2004-11-24, 15:29:09
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Bushi »

nie wierze ze ktos sie kogos czepial za fajki... nie przesadzaj... sok w barze jest bo go tam pije... chcesz na sile przedstawic mlyn w sceptycznych barwach... ale nie martw sie na koncercie 27 bedzie inna ochrona... nie z knajpy... wiec nie boj sie... do zobaczenia 27
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

ok

Post autor: SoundTrack »

okej może przesadzam :D skoro mówisz ze bedzie git noto nie zostaje mi nic innego tylko sprawdzic to samemu :D
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Bushi
początkujący
początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 2004-11-24, 15:29:09
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Bushi »

jestes Straight Edge'm ?? czy to tylko taki podpis?
Awatar użytkownika
r00ts
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2006-12-19, 19:38:53
Gadu-Gadu: 0

Post autor: r00ts »

oooo impreza zajebista sie szykuje:D tak trzymac^^
Leave us alone
Everything we build up see dem want trample down
Da one without a sin hafi cast the first stone
Dem can’t do it all-no-dem ina dread man zone
buc
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2006-07-14, 10:27:49

ihaaaa..

Post autor: buc »

Milusio :) Jak dla mnie spokojnie może być potem potańcówka do rana/na 2dzień, inni chętni też by się znaleźli ;))) Dajcie info w kalendarzu na reggaenecie to sie może zjadą ludzie z okolic jak na NDK. Tydzień po Afryce idealny termin (sory, że w tym temacie ale - ktoś się wybiera???) :peace:
Viva Positive Style... Viva Ostróda Reggae Festiwal!!! :D
Awatar użytkownika
LonelyRider
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2006-04-29, 10:12:50
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: LonelyRider »

Panie Piter,wrzuc Pan plakat;):P
struggle is my manner,
truth is my redeemer,
sorrow is my companion,
love is my foundation
Zablokowany