Życie kulturalne w Ostródzie

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Życie kulturalne w Ostródzie

Post autor: studentka »

Tak sobie myślę, że w okresie zimowym mało się w naszym mieście dzieje jeśli chodzi o kulturę.Gdyby nie zamek to chyba w ogóle życie kulturalne by zamarło...Brakuje ciekawych spotkań z ciekawymi ludźmi, dobrych koncertów ( i nie chodzi mi tu o koncerty w naszych "wspaniałych" pseudo- pubach), w ogóle kultury na wyższym poziomie chyba w naszym mieście nie ma...Co możnaby z tym zrobić? Może macie jakieś pomysły??? :-D :-D :-D
annar
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1015
Rejestracja: 2006-11-17, 22:00:40

życie kulturalne

Post autor: annar »

w drugi dzień Świąt w kościele przy ul. Chrobrego odbył się dobry koncert kolęd w wykonaniu Kameralnego Chóru Zamkowego pod kierunkiem Andrzeja Kowalskiego. Niedługo znowu cór daje koncert. Dobre klimaty
gajka
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2006-11-18, 17:52:08

Post autor: gajka »

Kiedy jesła jesczzcze jeden koncert chóru. Ja z chęcią bym poszła jeszcze raz.Bo faktycznie nawet namiastki kultury brak w tym mieście.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Tak, rzeczywiście chór kameralny to dobra rzecz,profesjonalnie się przygotowują,choć w kilku poprzednich latach było zdecydowanie lepiej,większą pomysłowość zaprezentowali,ostatnio jadą trochę na opinii i powtarzają repetuar.A to po kilku razach zaczyna się nudzić.
Schibaa
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2006-12-03, 16:15:07

Post autor: Schibaa »

Dla kogoś kto zna się na muzyce, a muzyka go fascynuje, nigdy się nie znudzi. Chór działa z dobrej woli jego uczestników i nikt im za to nie płaci. Może "studentko" warto to docenić!
A koncert Zamkowego Chóru Kameralnego można będzie znowu usłyszeć 21 stycznia br. w Kościele pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej maryi Panny w Ostródzie. ok. godz. 16
Miłych wrażeń :-D
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Kochany(a) Schibaa! Ależ ja doceniam pracę zamkowego chóru kameralnego!!!!!!Bardzo mi się podoba to, co robią. Widziałam wszystkie jego koncerty kolęd i moje wnioski są takie jak napisałam wcześniej, co absolutnie nie umniejsza mojego szacunku i sympatii dla nich.Ps.Bez obawy, nie masz do czynienia z beztalenciem muzycznym,znam sie na muzyce i interesuje sie nią, sama kiedyś śpiwewałam w zespole,więc spokojnie.. :D :D :D :D
Schibaa
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2006-12-03, 16:15:07

Post autor: Schibaa »

Studentko! Bardzo to doceniam i ciesze się, że ci się podoba! Zapraszam na koncert! Pozdrawiam Schibaa :-D
annar
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1015
Rejestracja: 2006-11-17, 22:00:40

kolejne koncerty chóru Andrzeja Kowalskiego

Post autor: annar »

w nabliższą niedzielę o 16-ej w ostródzkiej Katedrze rozpocznie się przegląd chórów. Będą m.in. chóry: Bacalarus z Olsztyna, Kamerata z Iławy i, oczywiście nasz Kameralny Chór Zamkowy :lol: Być może przyjadą chórzyści aż z Kaliningradu. A w kolejną niedzielę o 15-ej nasz Zamkowy wystąpi u "Elwisa" (ksywa tamtejszego Proboszcza) tj. w Kościele w Kajkowie. :-D
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Annar,coś Cie się chyba pomyliło z lekka...W Ostródzie nie ma katedry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy chodziło Ci o Kosciół NP NMP???
Zablokowany