Mamy nową aferę - ponoć burmistrz chce złamać ustawę

Moderator: Jacek-P

japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Mamy nową aferę - ponoć burmistrz chce złamać ustawę

Post autor: japa »

Tak, tego należało się spodziewać. Wybory tuż tuż więc na wariata sprzedaje się działki i daje pozwolenia na działalność. To że sprzedano działki w śroku miasta nie szukając inwestora poza nim - powinno być zbadane przez prokuraturę.
Ale to że zgłasza się wbrew ustawowym przepisom - po raz trzeci w ciągu roku!! - zalegalizowanie dzialalności KASYNA GRY - jest ewidentnym łamaniem prawa! W tym roku Radni Miasta - dwukrotnie powiedzieli NIE dla takiej działalności w naszym mieście. Tymczasem jak mnie słuchy doszły ponoć burmistrz, wbrew ustawowym zapisom zgłasza na kilkadziesiąt dni przed wyborami projket uchwały o wydanie zgody na działalność takiego przybytku. Co tu się dzieje w tym mieście!!!!
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Jak to co "nos" chce sie jeszcze dorobić przed koncem kadencji sprzedaje co się da i kombinuje jak tylko moze zeby jeszcze pare zl wpadlo w kieszen. Bo po wyborach pojdzie w odstawke i bedzie bezrobotny wiec musi sobie zapewnic troche grosza. Nie zdziwie sie jesli wybuduje sobie dom kolo bylego burmistrza zeszlej kadencji. Czy nie ma u nas ludzi ktorzy mogliby piastowac te stanowisko min 2 kadencje ?
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

kasa leci

Post autor: dr Jamajczyk »

... jest juz pewne otwarcie jutro o godzinie 20....nazwa jak myślałem jest szczera "INFERNO" czyli piekło po hiszpańsku....przyszłym bywalcom życze miłej zabawy...choc smuci mnie fakt , że po sezonie dopiero otwieraja...
bomber
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2006-10-19, 14:05:30

Post autor: bomber »

DarioLee, skąd taka pewność, że nie ma nikogo kto dwie kadencje będzie burmistrzem? Moim zdaniem p. Nosewicz ma szansę na drugi wybór, to że akurat prawie nikt z użytkowników tego forum Go nie popiera nic nie znaczy. Ja jakoś nie mogę sobie wyobrazić kogoś innego na tym stołku, a zwłaszcza p. Najmowicza. :) No ale zobaczymy w listopadzie:) Pozdrawiam:)
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Bomber - słaba masz wyobraźnię. Poczytaj trochę książek - to wyrabia wyobraźnię a już szczególnie działa na intelekt - może oczka Ci się wtedy otworzą. Choć w zasadzie to watpię, to z którego miejsca startujesz? Z listy SLD i Demokraci czy Dobry Samorząd?
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

A tak przy okazji to jakie Komitety sa zarejestrowane w Miescie ?
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

bomber
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2006-10-19, 14:05:30

Post autor: bomber »

Ehh, muszę Was rozczarować. Nie startuję z żadnej listy. Po prostu, uważam p. Nosewicza za najlepszego kandydata, może nie idealnego, bo takich nie ma, ale za najlepszego. A bezrobocie jest wszędzie - nikt tego nie zmieni. Poza tym bezrobotni to w większości tacy, którzy nie pracują, bo nie chcą. Dla każdego, który naprawdę chce pracować fucha się znajdzie. A poza tym ja się mogę założyć, że mimo Was kilku, którzy załatwiają swoje prywatne porachunki z panem Nosewiczem, panem Wawrzyńskim, panem Dąbrowskim czy innymi ludźmi kochającymi to miasto, pan Nosewicz i tak zostanie burmistrzem. Bo na szczęście liczy się zdanie większości, a nie kilku jednostek, a większość popiera kandydata SLD. Pozdrawiam
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Zgadzam się z Tobą bomber w 100 procentach. Nie ma lepszego kandydata niż Jan Nosewicz. Bo niby kto? Ten krzykacz i pieniacz Brodiuk vel Brodziuk? Broń panie boże!!! I masz rację, na tym forum jest raptem kilka osób, które w kółka klepią to samo, ziejąc wręcz jadem i nienawiścią do obecnych władz miasta. Ale mocno się zdziwią w listopadzie.
bomber
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2006-10-19, 14:05:30

Post autor: bomber »

Nareszcie ktoś kto się ze mną zgadza. :) Masz rację, nie ma co krzyczeć, wszystko się rozstrzygnie listopadzie. I znów będziecie mieli powód do czteroletniego narzekania na p. Nosewicza:) Pozdrawiam
Maria
początkujący
początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 2004-06-13, 08:04:27
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Powiat Ostródzki

Post autor: Maria »

[quote="bomber"](...) panem Wawrzyńskim, panem Dąbrowskim czy innymi ludźmi kochającymi to miasto(...) /quote]

Miasto to ludzie.
Zablokowany