petycja

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

petycja

Post autor: Jacek-P »

Trafiła dziś do moich rąk petycja skierowana do przewodniczącego rady miejskiej i burmistrza. Poniżej odnośnik do petycji.
Ciekaw jestem czy to pierwszy wyraźny sygnał niezadowolenia z poczynań władz miasta, czy może rozpoczęła się już "ostra" walka przedwyborcza. Jakie jest wasze zdanie?

Petycja w postaci zdjęcia (980 083 bajty)
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

kolejne markety to bezsensu. niedługo ich będzie więcej niż w Olsztynie. nie potrafią znaleźć porządnej firmy, która mogła by postawić u nas swoją fabryke to chociarz dają zgode na budowe marketów.
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

szczerość nie radość

Post autor: Tytus Andronikus »

Obrazek
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

Szok!!!!!

Post autor: przekleta »

Moderator jestem zaszokowana. Chciałabym się dowiedzieć gdzie ta petycja trafiła, czy gdzieś zostanie opublikowana, czy trafi może na dolny prawy róg jedynej "niepowtarzalnej obiektywnej najlepszej gazety" w której nawet nietaktem było by pewnie wspomnienie o tym skandalu. Jeśli moderator masz informacje na ten temat to bardzo bym prosiła o poinformowanie forumowiczów. Przecież o tym musi się dowiedzieć jak największa rzesza mieszkańców Ostródy. Mało tego niech nikt się nie boi interpretować tego jako największy skandal wszechczasów w Ostródzie. Oczywiście to jest narzędzie do walki wyborczej, ale pomijając to wszystko mnie to w tym momęcie nie interesuje jestem zbulwersowana samą kwestią. Tymi pokrętnymi kłamstwami, a najbardziej boli mnie to, że lokalne media wybielają i tłumaczą takie sprawy, albo w większości wcale nie wspominają o tym. Tam na chrobrego buduje EKOBUD to rozumiem, że musiał się czymś narazić obecnej władzy bo na pewno obroty w mieszkaniach spadną. To tak jak by pod oknem puszczono autostradę :). Wiadomo przecież jedyna, najlepsza, najcudowniejsza, najsprawniejsza, najpiękniejsza, to OPB. Tak właśnie tonie statek. Każdy zabiera z niego ile może przed ewakuacją. Wybory Listopad się zbliża, ale to już żadna satysfakcja na rozliczenia. Stało się :(
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

Czapa na wszystko

Post autor: przekleta »

Aha jeszcze jedno BRAWO PANI DIAS za odwagę. I od razu wyrazy współczucia za pewny atak na Panią ze strony lokalnych mediów, albo wręcz ostentacyjne milczenie, co jest jeszcze gorsze. To jest pewne. Nie ważne jaka tragedia dla tego miasta ze strony aktualnie panujących, to i tak wszystko zostanie przemilczane, albo przeinaczone na Pani niekorzyść. Smutne, ale z tego, co już widziałam przez ostanie 5 lat prawdziwe.
eurostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 2006-07-02, 20:40:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: eurostródzianin »

Zupełnie niepotrzebne biadolenie! Społeczeństwo Ostródy wyraziło już swą wolę nogami - chodząc na zakupy do supermarketów. Rozumiem, że drobni sklepikarze, autorzy niniejszej petycji, mogą czuć się zaniepokojeni, ale nie róbmy z tego wielkiej afery, bo nikt poza nimi nie straci, zaś większa konkurencja oznacza niższe ceny! Ciekawe czy w czasach, kiedy miejskie targowiska zastępowane były przez sklepy spożywcze, przekupki i różnego rodzaju inne straganiary robiły z tego podobną aferę? Czas się przystosować do krwiożerczych realiów kapitalizmu...;)
Beny.S
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2006-07-06, 00:16:18
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Beny.S »

Witam.
Mowę mi odjęło po przeczytaniu petycji i Waszych postów. Od razu posłałem maile do znajomych, żeby się dowiedzieli i rozesłali dalej. Działanie burgermajstra i rady jest kompletną bezmyślnością, wręcz przestępczym działaniem w stosunku do obywateli miasta, którym jeszcze w jakiś sposób się chce zarabiać pieniadze, prowadząc własną działalność. Niestety kolejni właściciele sklepików będą zmuszeni zamknąć interes i zwolnić pracowników. Przybędzie klientów w urzedzie pracy. Gdzie tu jest zwalczanie bezrobocia? W jaki sposób radni i buurgermajster reprezentują nasze obywatelskie interesy? Śmiem twierdzić, że jest to świadome działanie na naszą szkodę. Jeżeli okaże się, że rada o tym wiedziała i zaakceptowała to nawołuję do wymiany wszystkich radnych, np. poprzez głosowanie w zbliżających się wyborach na zupełnie nowe osoby, które nie mają nic lub prawie nic wspólnego z tymi ludźmi, którzy teraz sprzedają nasze miasto, niwecząc bezpowrotnie szansę na jego rozwój.
Łatwo jest sprzedawać to co jeszcze zostało (grunty) i czerpać z tego chwilowe, doraźne korzyści. To potrafi, lepiej lub gorzej, każdy średniorozgarnięty czlowiek. Ciężej jest opracować sensowną, długofalową strategię (koncepcję) rozwoju miasta, ofertę inwestycyjną, która zapewniałaby lokowanie, np. przemysłu lekkiego, a co za tym idzie, POWSTAWANIE nowych miejsc pracy. Do tego panowie władcy zostaliście powołani, a radni uzyskali nasz obywatelski mandat zaufania.
PANOWIE - WłADCY MIASTA I RADNI - ZAPRZESTAńCIE PARTYJNYCH UTARCZEK I WZAJEMNYCH PODCHODóW. NAM NIE POTRZEBNA JEST W OSTRODZIE WIELKA POLITYKA, TAKżE TA WIELKOPARTYJNA. WEźCIE SIE ZA SOLIDNĄ PRACĘ, KTÓRA NAM MIESZKAŃCOM PRZYNIESIE REALNE KORZYŚCI.
Ps.
Sprawę trzeba mocno nagłośnić. Tyle na razie bo już słabo widzę ekran z powodu ogromnego oburzenia (krótkowzrocznością?, a może bezmyślnością?) co niektorych...
Uwierz dopiero jak zobaczysz lub dotkniesz.
Beny.S
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2006-07-06, 00:16:18
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Beny.S »

Euroostrodzianin napisał:
1. „Rozumiem, że drobni sklepikarze, autorzy niniejszej petycji, mogą czuć się zaniepokojeni, ale nie róbmy z tego wielkiej afery, bo nikt poza nimi nie straci...”.
Przy obecnym, przeraźliwie wysokim bezrobociu, te kilkadziesiąt osób (sklepikarze i ich pracownicy oraz ich rodziny), jak to lekką rączka kolega sobie napisał, to nic nie znaczący problem? Te osoby, nie dość, że nie będą płacić podatków, to w konsekwencji nieprzemyślanych działań władzy, staną w kolejce po zasiłek. Gdzie tu jest polityka zwalczająca bezrobocie? Gdzie tu jest zwiększanie dochodów miasta (pewnie tylko podatek gruntowy). Zyski firm zostaną wytransferowane poza miasto, a może poza kraj. Wiadomo, że dobrzy księgowi potrafią na papierze zamienić zyski w straty (tak się dzieje w całej Polsce – duże firmy zagraniczne wykazują minimalne zyski lub notują straty).
Każdy, komu coś się chce, czyli człowiek kreatywny, z inicjatywą, logicznie myślący, oczekuje oraz wymaga od władzy, niezależnie od jej szczebla dwóch podstawowych rzeczy:
a - „PRIMUM NON NOCERE (przede wszystkim nie szkodzić), żeby nie szkodziła oraz nie dławiła przedsiębiorczości obywateli;
b - żeby władza tworzyła warunki sprzyjające rozwojowi aktywności obywateli (to właśnie tworzenie rozwiązań systemowych, np. budowa oferty inwestycyjnej, opracowanie planu rozwoju lokalnego, mądre ulgi podatkowe dla nowotworzonych firm, itp.)
Przykro mi, ale ja nie zauważam takich działań (świadomie zaplanowanych rozwiązań systemowych) w mieście.
2. „... zaś większa konkurencja oznacza niższe ceny...”. Niedługo niewielu będzie stać na to żeby chodzić do tych supermarketów. Jest to kolego jakiś argument, ale brzmi on bardzo cieniutko w naszej, ostródzkiej rzeczywistości.
Tak mi się wydaje kolego Euroostródzianinie, po Twoich wypowiedziach, że jesteś w miarę dobrze sytuowanym człowiekiem i chyba nie bardzo zauważasz jak żyją ludzie, którzy nie mają perspektyw na pracę i zdani są wyłącznie na pomoc opieki społecznej.
[/i]
Uwierz dopiero jak zobaczysz lub dotkniesz.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

To co wprawia Burmistrz i jego otoczenie to jest poprostu jeden wielki skandal. Bufonada uprawiana przez euroostródzianina sięgnęła dna, ten człowiek pisze, że: nikt poza drobnymi sklepikarzami nie straci czyli [b]nie obchodzi go los paru tysięcy ludzi w tym mieście!!!!. [/b]Co za typek!! Co to za bzdury typu: Społeczeństwo Ostródy wyraziło już swą wolę nogami - chodząc na zakupy do supermarketów. Tylko, że zaopatrzenie do tych marketów wożą olbrzymie Tiry, rozjeżdżając nasze ulice - przykład transporty z zaopatrzeniem do marketu Carrefourr. Codziennie od 4 rano walą tam Tiry a budynki w których mieszkamy aż trzęsą się w posadach.
A poza tym to dzięki takiemu a nie innemu gospodarowaniu terenami w Ostródzie brakuje parkingów przy sklepach, moze dlatego ludzie zmuszeni są chodzić do marketów nogami jak to określa euroostródzianin. Tylko że potem wychodzą z tych marketów objuczeni torbami i zasuwaja do domów z kilogramami w rękach. Te euroostródzianin - proponuję żebyś znów zmienił nick bo ten nie reprezentuje poglądów właściciwych dla obywatela Unii a już szybciej jakiegos kraju ze Wschodu.
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Powiem tak: "Jestem za a nawet przeciw". Za petycją a przeciw marketom. W TV Ostródzkiej Nosewicz powiedział, że markety są w Ostródzie inwestorem niechcianym a to mają powstać aż 2 nowe. A co do tego, że sami mieszkańcy są za marketami bo do nich chodzą to troche poronione stwierdzenie, gdyż człowiek jest z natury ciekawy i zawsze znajdzie sie grupa osób, które odwiedzą taki market. A może z Ostródy chcą zrobić marketowe centrum Polski ? Jeszcze niech przyjdzie do nas Tesco, Real, MediaMarkt, Castorama itp i mamy stolice marketów.
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

hehehe a to ci dopiero - Ostróda stolicą marketów no to jest dobre hasło dla panów z Urzędu. Zrobili już z Ostródy Stolicę Kolarstwa (choć w Ostródzie nie ma ścieżek rowerowych) jeszcze zrozumiem Ostródę jako stolicę reggae bo klimat jest super. A wracając do petycji - podobno w bunkrze na Czarnieckiego przy jakimś stoliczku koło księgarnii zbierają podpisy pod tą petycją, więc proponowałbym przejść się poszukać i podpisać!!!!!
eurostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 2006-07-02, 20:40:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: eurostródzianin »

Ok, zgadzam się, przekonaliście mnie - należy zburzyć wszystkie supermarkety, a na ich miejsce postawić stragany i tzw. "szczęki". Powiem więcej - powinno zakazać się ruchu samochodowego w mieście, gdyż przeszkadza to mieszkańcom, no i oczywiście wykurzyć wszystkich sprzedawców, którzy nie są z Ostródy......Narzekacie, biadolicie, a i tak w niedzielę przed kościołem (albo po) ruszycie do tych sklepów na zakupy. Wolny rynek oznacza, że dopóki będzie zapotrzebowanie na supermarkety, dopóty one będą powstawać. W biznesie nie ma sentymentów - większy pożera mniejszego i stara się by nie pochłonął go gigant. Współczuję drobnym przedsiębiorcom, ale chyba nie spodziewali się, że w dobie globalizacji ich interesy będą trwały wiecznie i żaden zagraniczny koncern nie zawalczy o ostródzkich konsumentów.

P.S. Nie jestem żadnym krezusem, w tym roku skończyłem studia i wiem jak ciężko jest znaleźć pracę. Mimo to mam poglądy liberalne i wiem, że muszę zadbać sam o siebie, a nie czekać na pomoc z zewnątrz krzycząc, że jestem stąd, płacę podatki i mi się należy - to tak a propos tego co napisał Beny.S
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

A ja myślałem, że Euroostródzianin to sensowny człowiek, tylko lubi się ze mną posprzeczać. Pomyliłem się :-( To co wypisuje w tym temacie to totalne pseudoliberalne bzdury. Jeśli skończył studia i udziela się na forum w sprawach społeczno-poloitycznych to można domniemać, iż jest pie...nym (bez urazu) humanistą. Liberalizm ekonomiczny, jeśli jeszcze o tym nie wiesz, nie polega na tym aby przetrwali jedynie najsilniejsi ekonomicznie ale opiera się filarach nieograniczonej w ramach prawa konkurencji. Każdy podmiot ma więc równe prawa i obowiązki co powoduje, iż tylko najlepsi (najmądrzejsi i najbardziej pracowici) mogą się rozwijać. W obecnej zaś sytuacji równość podmiotów wobec prawa jest wielokrotnie zachwiana na korzyść dużych, cwaniaczkowatych sieci, którym jeszcze pomagają miejscy włodarze.
Podpisuję się pod tekstem petycji obiema ręcami i nogoma :-D Markety są jak do tej pory rozmieszczone dość sensownie a i ich ilość jest już wystarczająca. Z doświadczenia wiem, że konkurencja cenowa między marketami nie przyniesie zbyt dużych korzyści mieszkańcom, bo nie obniża się wszystkich cen a jedynie niektóre, ściśle określone segmenty, co może doprowadzić do tego, iż aby mój ulubiony euroostródzianin zrobił kompleksowe zakupy w ostródzkich marketach po korzystnej cenie musiałby zwiedzić wszystkie obiekty handlowe. Czy ktoś ma na to czas i czy to się opłaca to już pomyślcie sami. Nowym marketom STOP!
Postaram się skontaktować z wysoko postawionym kolesiem z Lidla, który odpowiada za nowe markety. Może będzie wiedział coś na temat tej farsy.
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Post autor: mmgg »

czy ludzie podpisujący się pod tą petycją nie budzą się z ręką w nocniku ???
o przekręcie z basenem było wiadomo od roku ,
Lidl i kaufland- o budowie tych marketów wiadomo od 10miesięcy ,
nie tak dawno na forum człowiek opisującu sytułacje z kinem wspominał o możliwości budowy w tym miejscu kolejnego marketu

" proponuje przestać się przejmować "po paru miesiącach sprawa przycichnie, z lokalnej gazetki dowiemy się że jakiś pan zmienił plany zagospodarowania przestrzennego miasta ( oczywiście nikt nic nie wie), paru ludzi zwinie interes , a nowy burmistrz będzie otwierał markety i wmawiał ludziom o walce z bezrobociem , o wspomaganiu lokalnej przedsiębiorczości , itp , idt .
NO COMMENT !!
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

rzeczywistość

Post autor: Tytus Andronikus »

(...) W BASENIE ???.. :o źle się dzieje w państwie, że tak powiem i dodam, że strasznie to coś mi przypomina....ale do tego muszę złapać parne broszur z dołu szafy... nie wiem, dlaczego ale ktoś bardzo chce trzyma łapę na blokowaniu informacji o przyszłych marketach....praktycznie na rzecz do tego lokalna prasa albo znikła albo jest zdziwiona problemem .... z drugiej strony, dlaczego nie bronić basenu, ale dzięki takim petycjom (jw.) człowiek od razu zostaje sprowadzony na ziemię......może wrócę do samej petycji...nawet, jeżeli to jest gra wyborcza, to nie niesie się po "wsi" tak na marginesie przypadkiem, bo wiemy, że przypadków nie sama a market jest większy od basenu...jedyne, co można powiedzieć...to to, że basen jest, ale "(...) w nim wypłynęło" i to jest niepokojąca wiadomość...koniec kadencji jakiego kolwiek organu samorządowego niesie w tym kraju same ciekawe niusy, przyjmując oczywiści , że kogoś to interesuje czyli ciekawi... mnie jednak po lekturze petycji bierze wizja „pływającego gówna”…
cytuje:... "odpowiedź pisemną....w miejscowej prasie i internetowym BIP"...chyba należałoby nazwać brakiem pewności na odpowiedź
odpowiedź??? Obrazek
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Hipoteza o tym, iż petycja jest tekstem wyborczym nabiera realnych kształtów. Podobno Pani Dias ma zamiar zdetronizować Nosa. Wartość apelu pozostaje na tym samym poziomie choć motywacja zgoła inna od pierwotnie przez nas zakładanej.
Kumpel z Lidla potwierdził, że mają plany dotyczące Ostródy i to już od dosyć dawna ale jeszcze nie wiadomo nic o terminach. Np. w Olsztynie powinny stać już dwa sklepy ale opór materii jest zbyt duży. Na dodatek nie ma kontaktu z kolesiem z Działu Ekspansji (sama nazwa wskazuje o taktyce działania zachodnich sieci, jakby nie mogli nazwać tego po ludzku działem rozwoju czy inwestycji?).
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

W 2002 roku zrobiło się wielkie larum bo w Ostródzie miały powstać dwa markety - szczególnie z wielkim oburzeniem spotkały się plany budowy marketu Plusa w Białych Koszarach "Budowa dwóch marketów najbardziej nie pokoi właścicieli malych sklepików" napisała jedyna i najlepsiejsza potęga informacyjna tego miasta i dalej padają cytaty ludzi "Z naszego sklepu żyje cała rodzina - mówi pani Helena z Ostródy - Nie będę w stanie konkurować z kolejnym dużym marketami, nie ukrywam, boje się o przyszłość." No i jak zwykle, żeby wzmocnić swój artykuł leciały odpowiednio dobrane komentarze kilku osób np. "Nie jest to dobry pomysł...., Małe sklepiki stracą klientów i będą zamykane, Wystarczy że hipermarket wykaże straty i nie będzie płacił podatków...Po co nam w Ostródzie hipermarkety? ....Duże hipermarkety to śmierć dla małych sklepów, .... Ostróda jest za małym miastem, aby budować jeden hipermarket, nie mówiąc już o dwóch. ... Jestem absolutnie przeciwny budowie kolejnych duzych skelpów w Ostródzie, ... Wszyscy wiedzą że budowanie hipermarketów to zabijanie drobnego handlu... itd
W między czasie przez kilka lat kadencji nowego samorządu wybudowano kilka marketów - w tym dosłownie hit sezonu - hipermarket z basenem. A jak widać w planach są kolejne duże sklepy... I co jakoś cisza nie pisze się o tym w prasie. Pytanie dlaczego? Dlaczego tuż przed zakończeniem wyborów 2002 wypłynął temat hipermarketów, a po wygranej SLD-owskiego burmistrza temat nie był i nie jest poruszany? Czyżby grały tu jakieś sympatie? Już Stalin wiedział że najlepiej jest trzymać lud w ciemnocie, w gazetach pisać o stachanowcach i procencie wykonannej normy.
RobertP
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 191
Rejestracja: 2006-03-10, 19:01:01
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: RobertP »

Łysy pisze:Hipoteza o tym, iż petycja jest tekstem wyborczym nabiera realnych kształtów.
dokładnie tak, dzisiaj były zbierane nawet podpisy ...

napisalbym wiecej ale juz mi si enie chce bo znowu post bedzie wyciety :-)
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

RobertP pisze: napisalbym wiecej ale juz mi si enie chce bo znowu post bedzie wyciety :-)
a to niby czemu? Nie był nigdy wycięty.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Beny.S
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2006-07-06, 00:16:18
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Beny.S »

Nawet jak ktoś próbuje podczepić się pod temat i dowalić obecnej władzy to nie zmienia to istoty problemu. Marketów w Ostródzie jest aż nadto i jeszcze te dwa planowane pogorszą sytuację. Ubędzie miejsc pracy w konsekwencji likwidacji małych sklepów, nie tylko spożywczych, ale i innych branż. Jeszcze raz powrarzam - władze mamy od tego by dbała o nasze lokalne interesy, tj. zmniejszanie bezrobocia i zwiększanie dochodów miasta.
Co do tajemniczego milczenia Gazety Ostródzkiej, powiem tylko tyle, że redaktorzy tej gazety czytają napewno forum i powinno ono być dla nich inspiracją do podejmowania gorących i ważnych tematów. Chyba, że GO jest wspierana finansowo przez samorząd no iwtedy wszystko staje się jasne.
Uwierz dopiero jak zobaczysz lub dotkniesz.
RobertP
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 191
Rejestracja: 2006-03-10, 19:01:01
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: RobertP »

moderator pisze:
RobertP pisze: napisalbym wiecej ale juz mi si enie chce bo znowu post bedzie wyciety :-)
a to niby czemu? Nie był nigdy wycięty.
kurcze na bank było a zniknęło ... :-(
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

RobertP pisze:kurcze na bank było a zniknęło ... :-(
Takie rzeczy to tylko w ERZE ;)
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Tu w wywiadzie burmistrz mówi że jest przeciwny Kauflandowi w Ostródzie i komu tu wierzyć??
http://ostroda.24.pl/modules.php?name=C ... age&pid=11
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Być może nasz burmistrz ma rozdwojenie jaźni I raz mówi, że Kauflanda u nas nie bedzie a tu okazuję się, że będzie. Zalecałbym wizyte u psychoanalityka.
Awatar użytkownika
bamburek
początkujący
początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 2006-08-21, 09:08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: bamburek »

MASZ RACJE DAREK, ONO WSZYSCY POWINNI UDAĆ SIE DO PSYCHOANALITYKA. MOŻE TO JAKIES KOSZMARY Z DZIECIŃSTWA????
Zablokowany