Festiwal muzyki tanecznej

Moderator: Jacek-P

wunia
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2004-06-17, 10:58:47

Festiwal muzyki tanecznej

Post autor: wunia »

To skandal!
W sobotę 22 lipca 2006 r. miał miejsce Festiwal-jeśli można tę imprezę nazwać festiwalem- muzyki tanecznej. Od wczesnych godzin rannych katowano mieszkańców ul. Czarnieckiego, Jagielły i nie tylko, przeraźliwie głośną muzyką.
Pamiętam festiwale regge, lato z radiem i inne, lecz nigdy nie było takiego hałasu. Widać można zrobić imprezę, która nie przeszkadza niezainteresowanym.
Uważam, że organizator tego spotkania powinien wytłumaczyć się i przeprosić mieszkańców.


Co wy na to?
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Dzień Alkoholika

Post autor: dr Jamajczyk »

Jak by na to nie patrzeć, ta impra mogłaby się nazywać Dzień Alkoholika zaczynając od prowadzących nawalonych a kończąc na uczestnikach leżących na trawnikach i chodnikach w różnych miejscach miasta ....
...Jeżeli chodzi o przyjemność to jest to kwestia gustów, choć granie tego bitu ma maxa w centrum grozi zanikiem szarych komórek u mieszkańców Choć widząc ilości spożywanego alkoholu to ta impreza chyba temu służy!!!
Obrazek
Dziekuje Ci Jah
wunia
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2004-06-17, 10:58:47

Post autor: wunia »

Masz rację!
Przysłuchując się wypowiedziom ,,artystów" i prowadzącego imprezę(felieton Telewizji Ostróda) stwierdzić można, iż alkohol płynął wartko a wraz z nim cała reszta FANÓW MUZYKI DANCE!

Może faktycznie na trzeźwo trudno byłoby wytrzymać taką dawkę ,,KULTURY"!
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

co dobre..........

Post autor: dr Jamajczyk »

Nie wiedzą co dobre.................
Obrazek
Dziekuje Ci Jah
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

życie

Post autor: dr Jamajczyk »

ale zawsze można zadzwonić
Obrazek
Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

było super

Post autor: morderator »

było max ;
Obrazek
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

Disco-Polo to sól naszej ziemi :lol:
Zaleciałem "kontrolnie" około godz. 22 wybadać .
Pomyslałem sobie, że skoro ma grać Boney M. to poświęce się dla dobra sztuki...... i nie żałuję :)
Bileciki dośc tanie ( 15pln ) duzo ładnych i kuso ubranych dziewczyn- tak zawsze było, te najładniejsze gustują w tego typu imprezach.
Sporo nawalonego towarzystwa, no ale jak juz wspomniałem była już noc więc co tu sie dziwić? :)
Wbiłem sie w tłum pod sceną i delektowałem ekwilibrystyką chłopców z zespołu Boys, Łukasz.....i cos tam jeszcze, ale nie jestem za bardzo w tematyce-DANCE więc nie pamiętam.
No i wreszcie kapitalny koncert Boney M.
Nie mam poczucia straconego czasu.
Żałuje tylko że nie wyrwałem jakiejś cycatej disko-polówki, bo akurat miałem wolna chatę ;)
eeee, za rok sobie odbije z nawiązką 8)
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Gdzie ci...
nie ma, nie ma, nie ma...

Byle gdzie, byle z kim, byle jak.

Impreza warta jej fana.
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

no jak to gdzie? a ja to co? :lol:
Awatar użytkownika
DJ_Zbycho
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2004-05-15, 10:38:12
Gadu-Gadu: 8736988
Lokalizacja: z czata
Kontakt:

dehopolo

Post autor: DJ_Zbycho »

Sama muzyka mi nie przeszkadza, ale na litość i jeszcze inne zmory tego świata pod oknem do 4:00 rano k...wy i ch....e to trochę przesada.
Zglaszam postulat o odebeanie pani Czacharowsjkiej koncesji na sklep przy ul. Czarnieckiego bynajmniej na czas takiego festivalu.
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Powiem tak!

Post autor: Anetchen »

Ludzie, czy musicie zawsze plakac jak jaka kolwiek impreza w Ostrodzie jest ?. Wlozcie sobie korki w uszy, czy to disco polo, czy festiwal reggae, czy jaka kolwiek inna impreza, kazda ma swoich zwolennikow, kazda ma prawo istniec, kazda z nich zarabia na siebie, kazda z nich przyciaga ludzi ..... a Ludzie sa rozni, przestanmy gardzic tymi co lubia disco polo. czy tymi co uwielbiaja reggae.... a i pijak to czlowiek, ostatecznie pije za swoje, nie za wasze a ze nie zna granic to fakt ze to przykre ... skoro na ulicy pod oknami dzialo sie tak zle dlaczego nie bylo tam strazy miejskiej ? dlaczego nikt nie zadzwonil na policje ? .... najprosciej czekac az inni to zrobia....?
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Re: dehopolo

Post autor: Anetchen »

DJ_Zbycho pisze:Zglaszam postulat o odebeanie pani Czacharowsjkiej koncesji na sklep przy ul. Czarnieckiego bynajmniej na czas takiego festivalu.
Tak, bo sklep jest pod Twoim oknem, ale postaw sie w roli tej pani, mialbys teraz swoj sklep, takie imprezy sa zrodlem wielkiego dochodu... zarowno podczas tego festiwalu jak i festiwalu reggae..... nie chcial bys zarobic? Aczkolwiek zarobek tej pani, to strata dla festiwalu, :> troche mija sie to z celem;> Ale nie mozna zmknac wszystkich sklepow w Ostrodzie na ten dzien... bo i tak alkohol zostalby zakupiony w inne dni, a wcale nie powiedziane to jest ze wlasnie pod Twoimi oknami nie zostalby wypity....... tak zle i tak niedobrze :) .. Badz tu madry !!!!!
Chyba na calym Swiecie mieszkanie przy Ulicy glownej miasta ma swoje MINUSY i plusy( tych znacznie mniej)
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Re: dehopolo

Post autor: ryba »

DJ_Zbycho pisze:
Zglaszam postulat o odebeanie pani Czacharowsjkiej koncesji na sklep przy ul. Czarnieckiego bynajmniej na czas takiego festivalu.
Bynajmniej? Coś czuje że chciałes napisać " przynajmniej" ;)
Sprawdź w słowniku co oznacza to słowo.
Awatar użytkownika
DJ_Zbycho
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2004-05-15, 10:38:12
Gadu-Gadu: 8736988
Lokalizacja: z czata
Kontakt:

fohopolo

Post autor: DJ_Zbycho »

ryba nie ma problemu jeżeli tak mówisz tak będzie <przynajmniej> prosze bardzo :D
Zablokowany