Festiwal Muzyki Tanecznej

Moderator: Jacek-P

Mori79
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2006-06-03, 17:56:54

Festiwal Muzyki Tanecznej

Post autor: Mori79 »

:D Czy znana juz jest dokladna data i plan jazdy ??
myjster
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2006-06-28, 20:28:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: myjster »

Oto jest pytanie.Dlaczego pomacoszemu traktuje sie impreze,ktora wstrzasnie poraz kolejny swiatem kultury, ktora zmienia sposob patrzenia na zycie.Nigdzie nie moge znalezc informacji czy wsrod wykonawcow bedzie'Akcent' i Denis.Jak dlugo bedziemy(prawdziwi fani muzyki chodnikowej)znosic ta znieczulice dotyczaca najlepszej imprezy tego lata?
Żadam wydania wszystkich basni braci Greem.Fascynaci Disco Polo zjednoczmy sie i zaoponujmy przeciwko globalnemu spiskowi antydensowymi.to wszytsko narazie...
no ja a kto?
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2006-07-17, 14:56:41

Post autor: no ja a kto? »

hałtura hałtura hałtura i to jest wlasnie to co mnie w naszym miescie BOLI
OSTATNI PRZYKLAD: lato z radiem, o żesz kurna!
pan prowadzacy to pan reklamujacy proszek do prania, czy tego nam trzeba drodzy ostrodzianie?? czy to jest to czego chcemy w naszym miescie?
poszlam na w/w hałture bo moj luby ( stray punkowiec ;)) mial taka ochote - nie no mowie do niego, nawet ty?
weszlam i bylam maxymalnie zniesmaczona tandetą ktora calej pseudoimprezie towarzyszyla, no ale nic tam, zrobie to dla niego, ide dalej, noi co widze?
mloda mezatke z dzieckiem, ktora kloci sie z mezem ze nie bylo jej tak dlugo po wyjsciu z toytoya bo....brala autogral od zespolu (nazwa jest mi nie znana, tu padla aczkolwiek nie doslyszalam) o wow alez to cenne!! autograf - czytaj: podpis "dla kogostam jakastam" normalnie myslalam ze uciekne, noi tak tez sie stalo....po 15 min zwineliśmy sie i zwialismy do domku obejrzec dobry film na dvd.
o losie! nie chce trakich "imprez" w mojej ostrodzie!!!
Awatar użytkownika
muslim
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 266
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode Ostpreussen od 60 lat polsko brzmiąca nazwa Ostróda.

Post autor: muslim »

http://blog.tenbit.pl/milano82
XI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL MUZYKI TANECZNEJ
22.07. Ostróda - Stadion Miejski
* Boys
* Classic
* Łukash
* Focus
* Weekend
* Excited
* Jump
* Akcent
* 4ever
* Boney M.
http://www.ostroda.pl/urzad_miasta/urza ... &menuG1=94

O reszte pytajcie w Biurze Promocji Miasta Ostróda :P
Wiek średni poznajemy po tym,
że szeroki umysł i wąska talia
zamieniają się miejscami.
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

no ja a kto? pisze:hałtura hałtura hałtura i to jest wlasnie to co mnie w naszym miescie BOLI
OSTATNI PRZYKLAD: lato z radiem, o żesz kurna!
pan prowadzacy to pan reklamujacy proszek do prania, czy tego nam trzeba drodzy ostrodzianie?? czy to jest to czego chcemy w naszym miescie?
poszlam na w/w hałture bo moj luby ( stray punkowiec ;)) mial taka ochote - nie no mowie do niego, nawet ty?
weszlam i bylam maxymalnie zniesmaczona tandetą ktora calej pseudoimprezie towarzyszyla, no ale nic tam, zrobie to dla niego, ide dalej, noi co widze?
mloda mezatke z dzieckiem, ktora kloci sie z mezem ze nie bylo jej tak dlugo po wyjsciu z toytoya bo....brala autogral od zespolu (nazwa jest mi nie znana, tu padla aczkolwiek nie doslyszalam) o wow alez to cenne!! autograf - czytaj: podpis "dla kogostam jakastam" normalnie myslalam ze uciekne, noi tak tez sie stalo....po 15 min zwineliśmy sie i zwialismy do domku obejrzec dobry film na dvd.
o losie! nie chce trakich "imprez" w mojej ostrodzie!!!
Każdy o zdrowych zmysłach oglądał w tym czasie finałowy mecz na niemieckim mundialu.
... i ta piękna "główka " Zizu......... warto było ;)
Zablokowany