Uzdrawianie wodą osmotyczną.

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
JaJAN
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2010-07-28, 13:04:38
Gadu-Gadu: 2222608
Kontakt:

Uzdrawianie wodą osmotyczną.

Post autor: JaJAN »

Dysponuję znacznymi ilościami krystalicznie czystej, pozbawionej chemii wody osmotycznej, która zdecydowanie orzeźwia i uzdrawia organizm z takich dolegliwości jak kamienie nerkowe, alergie skóry i inne naleciałości chorobotwórcze. Cena: 1 PLN za litr.

http://hydropure.com.pl/animacje,43,25

To co jest wewnątrz, zawsze objawia się na zewnątrz. Organizm ludzki to w 70% woda!

Ewentualnie doradzę, jak wybrać optymalne urządzenie osmotyczne.

Tel. 504555900
TREKARON
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Uzdrawianie wodą osmotyczną.

Post autor: Jacek-P »

Posiadam taki filtr w systemie odwróconej osmozy i mam taką samą wodę za 0 zł prosto z kranu :)
Filtr to wydatek jednorazowo 300-400 zł plus eksploatacja, czyli filtry raz na 6 miesięcy. Dobra rzecz. Zero kamienia w czajniku i garnkach i woda pozbawiona smaku "dodatków" i ich zapachu, brudu i bakterii. Polecam
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
JaJAN
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2010-07-28, 13:04:38
Gadu-Gadu: 2222608
Kontakt:

Re: Uzdrawianie wodą osmotyczną.

Post autor: JaJAN »

0 zł to nie panie Jacku ale są to sprawy groszowe. Dla mnie jest to wynalazek tak przełomowy, że każdy człowiek powinien go mieć i znać, tak jak np. w świecie elektroniki komputer i Internet. Natura i jej ewolucyjny ruch jest bezwzględny albo się robi krok na przód wraz z falą zmian, albo jest to już krok wstecz w rozwoju. Nie ma stanu pomiędzy. Ja także polecam, nie inaczej.
TREKARON
Zablokowany