Nowy burmistrz

dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Nowy burmistrz

Post autor: dmytro »

Dąbrowski zgodnie z moimi osobistymi przewidywaniami uzyskał 80% głosów. Frekwencja na żenująco niskim poziomie. Ludzie najwyraźniej zmęczeni szopką w wykonaniu ostródzkiej PO z udziełem jednego PiSowca w postaci Czesława "powinienem zostać wyrzucony z partii" Najmowicza. Ależ to musi być ból odnieść tak wielką porażkę przy tak chytrym planie przejęcia władzy. Jak to kiedyś powiedział W. Brodiuk na radzie powiatu "przy pomocy takich osób łamiemy demokrację". Myślałem wtedy, że to zwykły lapsus językowy jakich w wykonaniu starosty widzimy pełno. To jednak był fakt! Tutaj próbowano złamać zasady demokratycznego wyboru władz miasta. Chciano podstępem zdobyć stołek burmistrza uprzednio zabezpieczając się stołkiem starosty.

Teraz życzę pANU staroście powodzenia. Przyda się :PPPP
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Awatar użytkownika
Aulus
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2010-11-22, 20:02:15
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Nowy burmistrz

Post autor: Aulus »

Tak jest, 19 grudnia AD 2010 roku „sprawiedliwości stała się zadość”, tak rzekliby starożytni. Na szczęście ta cała farsa już się zakończyła i Ostródzianie wybrali. 17% to wcale nie tak mało, ale tylko 17% to ludzie odpowiedzialni, którzy spełnili swój obywatelski obowiązek. A co z resztą? Malkontenci? Niezadowoleni? Gdzie te ponad 4 tyś. ludzi, którzy głosowali w pierwszej turze na Brodiuka, Najmowicza. Macie Panowie obraz swojego poparcia i oddania dla sprawy.
Śmieszy mnie fakt jaki przekazuje niezadowolone gremium ludzi z demokratycznego wyboru burmistrza. Komentarze typu: „nie uchwalimy budżetu”, „nie damy absolutorium”, „rozliczymy kampanie”, „Łukaszenko z wizytą w Ostródzie” itp.. Teraz to właśnie Wy się musicie obawiać, bo Wy jesteście Radą i to nie Burmistrz będzie ofiarą Waszej kampanii, a Wy sami. To Was będzie się rozliczało z posiedzeń komisji, to Was będzie się rozliczało za brak wpływów środków finansowych do budżetu, Was niepoRadnych, Was członków komisji budżetowej wraz z przewodniczącym. Twórzcie taki PR wstępnie wykreowany przez brata Pana Włodzimierza, a wyjdziecie na tym w końcu jak Pan Podsiadło, czyli jako kozły ofiarne działalności destrukcyjnej starosty. Wzorowa praca Pana dyrektora „nigdy nie stwierdził nieprawidłowości” :lol: :lol:. Bardzo jestem ciekawy jaka teraz będzie postawa Pana Najmowicza :?: :?: , czy też będzie tak schlebiał pseudoPOlitykom? Śmiech się dopiero zacznie jak zaczną się kontrole w Starostwie Powiatowym, dotyczące funkcjonowania komórek pozarządowych i spraw związanych z zatrudnianiem :bije: :bije: :boje: . Historia zaczyna się powtarzać, związana z zatrudnianiem kolesi :3majsie: , np. kolesi od warzyw w transporcie sanitarnym. Wbijcie sobie to głów, ze Ostróda to małe miasto i do tego jest jak durszlak. Najlepszym lekarstwem na wszystko jest czas i spokój.
Przypomnijcie sobie słowa z lektury szkolnej „To ludzie ludziom zgotowali ten los” i zapamiętajcie to sobie Panowie pseudoPOlitycy, bo ktoś na pewno będzie Was za to rozliczał.
Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra
"Cudze winy mamy na oku, własne za plecami"
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy burmistrz

Post autor: dmytro »

Na rozliczenie wlasnie przychodzi czas. Banda tchorzy pochowala glowy w piasku i nawet juz tutaj nie szczekaja. Nic mi tak nie poprawi dnia jak ciagla swiadomosc ogromnego kopniaka wymierzonego w wasze d*** przez wyborcow. PO w Ostrodzie jest w stanie agonii. Ten pacjent nie przezyje. :brawo:

Najmowicz ma krotka pamiec. Bardzo krotka. Sam sie ukaral.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: Nowy burmistrz

Post autor: jezuita »

...mnie to zasadniczo słabo obchodzi, choć powiem ze masz pecha, bo to partyjniactwo stało się powszechne i pro - na czasie,
najciekawsze ze w kierunku orlików...
Zablokowany