Pytania turystyczne

adisekxd
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-07-18, 15:11:18
Gadu-Gadu: 8104201

Pytania turystyczne

Post autor: adisekxd »

Witam! Razem z moją Dziewczyną 5 sierpnia na tydzień wybieramy się na tydzień do Was- do Ostródy. Jako, że nigdy tam nie byliśmy chciałbym zadać parę pytań (któż jak nie rodowity Ostródzanin lepiej mi odpowie ;) )

- A więc na wstępie mam pytanie odnośnie lokalizacji dworców PKP i PKS, w internecie znajdywałem różne informacje, czy oby dwa dworce znajdują się na ulicy Słowackiego? Przy kempingu KS Sokół?

- Czy w okolicach dworca można zakupić jakiś plan miasta, dotrzeć do informacji turystycznej? Ciekawi mnie też czy znajdę tam jakąś kwiaciarnie :)

- No i najważniejsze pytanie. Jakie miejsca polecacie? Na jakieś spacery, rozerwanie się, piwko etc. :)

Serdecznie będę wdzięczny za udzielenie mi pomocy. Nie znalazłem konkretnego działu na forum więc temat otworzyłem w dziale "miasto", jeśli jednak jest to nie odpowiednie miejsce to proszę moderatora o nie zamykanie, a przeniesienie mojego tematu. :)

Dziękuję, pozdrawiam i życzę miłego dnia! :)
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Pytania turystyczne

Post autor: kaczor »

adisekxd pisze: - A więc na wstępie mam pytanie odnośnie lokalizacji dworców PKP i PKS, w internecie znajdywałem różne informacje, czy oby dwa dworce znajdują się na ulicy Słowackiego? Przy kempingu KS Sokół?
tak, oba dworce znajdują się na ul. Słowackiego. do "Sokoła" będzie jakieś 100m
adisekxd pisze: - Czy w okolicach dworca można zakupić jakiś plan miasta, dotrzeć do informacji turystycznej? Ciekawi mnie też czy znajdę tam jakąś kwiaciarnie :)
na dworcu jak i przed są kioski, może jakąś mapę mają. IT znajduje się na Placu 1000 Lecia
adisekxd pisze: - No i najważniejsze pytanie. Jakie miejsca polecacie? Na jakieś spacery, rozerwanie się, piwko etc. :)
za dużo pisać o tym :)
adisekxd
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-07-18, 15:11:18
Gadu-Gadu: 8104201

Re: Pytania turystyczne

Post autor: adisekxd »

Dzięki za odpowiedź! W Ostródzie jedyne kino, to kino "Świt" tak? Czy macie jakąś stronę na której można sprawdzić repertuar? Są tam na miejscu jakieś sklepy czynne 24 na dobę i czy ogólnie to miasto nocą śpi czy też odwrotnie? :)
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Pytania turystyczne

Post autor: kaczor »

Kina nie ma już od ładnych paru lat. Zresztą po co kino na wakacjach ?

jest jeden sklep spożywczy 24h/dobę w "bunkrze" na ul. Czarnieckiego + parę całodobowych monopolowych.

nocą się śpi ;)
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Pytania turystyczne

Post autor: ALCHEMIK »

Informację turystyczną znajdziesz na placu 1000 lecia, pewnie będą tam i mapki Ostródy. Wejdź na zumi.pl i tam bedziesz miał wszystko o Ostródzie
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Zablokowany