Burmistrz bez absolutorium

jasko56
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2010-05-01, 12:54:47
Gadu-Gadu: 0

Re: Burmistrz bez absolutorium

Post autor: jasko56 »

Mam pytanie , jak mogę obejrzeć ostatnią cześć 53 sesji Rady Miasta, w internecie są trzy części i jakby jednej brakowało. Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Burmistrz bez absolutorium

Post autor: Jacek-P »

_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Burmistrz bez absolutorium

Post autor: toledo »

jasko56 pisze:Drogi toledo ty wciąż odnosisz się do sesji powiatu, ciągle tylko porównujesz z tym co jest na sesji powiaty. Mnie interesuje zaś sesja Rady Miasta.Ty podobnie jak P. Żyndo bardziej jesteście zwolennikami starosty i bardziej was interesują sesje powiatu. Myślę ,że radny Żyndo, który często przebywa na sesjach powiatu i na każdym kroku broni starosty w najbliższych wyborach wystartuje do Rady powiatu. Mam wrażenie ,że osoba p. Wawrzyńskiego tak ciebie w oczy kole ,że niedługo przez niego spać nie będziesz mógł.
Przypominam Ci również, że w 3/4 przedniego roku to p. Burmistrz Nosewicz sprawował władzę i to on kierował urzędem, a nie p. Dąbrowski. Głosowano nad absolutorium dla burmistrza , a nie dla zastępcy burmistrza. Można nie mieć szacunku dla zastępcy, ale dla burmistrza.
Piszesz o agresji radnych miejskich, więc warto porównać ową "agresję" z wypowiedziami radnego C.W. na sesji powiatu. Porównac po to, by ocenić co jest rzeczywiście "agresją". Bo jeżeli owe dość kulturalne, chociaż złośliwe wypowiedzi radnych miejskich uznac za agresywne, to w tej skali wypowiedzi C. W. Wydają się byc co najmniej chamskie.

Nic dziwnego w tym, że radny Zynda jest zwolennikiem starosty, bo obydwaj są kolegami partyjnymi i startowali z tego samego komityetu wyborczego. Chociaz w relacjach z sesji powiatu tego pana nie dostrzegam, co oznacza, że albo nie chodzi na nie, albo ukrywa się pod stołem obrad.

Osoba pana C.W. wcale mnie nie kole, to facet, który mi byłby całkiem obojętny, gdyby nie był osoba publiczną. Po prostu wstydzę się za tego pana - za jego nienawiśc do inaczej niż on myslących, za ksenofobię i homofobię, za spanie na chodniku, za donos na księdza za picie wina w czasie mszy itp. itd.

Co do absolutorium, to nie jest ono wyrazem szacunku lub jego braku.
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: Burmistrz bez absolutorium

Post autor: jezuita »

....bardzo mi przypasowała postawa radnego Tomasza Podsiadło. W piśmie do RIO Komisja Rewizyjna zabrała głos 2-1 za nie udzielaniem absolutorium wiec ciesze się ze glosował on teraz zgodnie z sumieniem i tym co napisali do RIO !!!
jasko56
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2010-05-01, 12:54:47
Gadu-Gadu: 0

Re: Burmistrz bez absolutorium

Post autor: jasko56 »

Widocznie masz rację ,pewnie p. Żynda chowa się pod stałem na sesji rady Powiatu. Jakbyś oglądał sesję Rady Miasta to byś usłyszał jak p. Żynda sam mówił , że był na sesji powiatu. Pewnie stęsknił się za twoim pupilem C.W.
A jeśli chodzi o pana C.W to po prostu może lubi słuchać płyt.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Burmistrz bez absolutorium

Post autor: toledo »

:D :D
Płyt!!!! Dobre.... Ponoć przez sen człowiek się też uczy.....

"Był" a "często bywa" - to chyba jakaś różnica?
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Burmistrz bez absolutorium

Post autor: ALCHEMIK »

Tak sobie analizuję posty i wydaje mi się, że "toledo" masz rację co do tych butów z innego wątku. Ktoś tu wszedł w czyjeś buty. :x Inaczej być nie może.
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Zablokowany