Swoboda wypowiedzi

Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Swoboda wypowiedzi

Post autor: cdn »

Moderatorze. Nie kreuj akurat Ty rzeczywistości. Twoje stwierdzenie - "Więc albo były to czcze zapowiedzi albo prokuratura umarzała te sprawy z " braku podstaw" chyba nie jest do końca prawdziwe. Słyszałem, że wróciła do Prokuratury ostródzkiej umorzona wcześniej przez nią sprawa Hrywny.

Poczekaj , ...... jak tu się mają "braki podstaw"......?
Myślę, że rzeczywistość zaskoczy Cię jeszcze nie raz.

Co do Twojej wypowiedzi: -"Widzę cię jako zwolennika działań opozycji wobec władzy miejskiej, co potwierdzają twoje dotychczasowe wypowiedzi na forum"- zgadzam się w tej części, że niedobre działania obecnej miejskiej władzy należy pokazywać.

POzdrawiam.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: 47 Sesja Rady Miasta z dnia 27-11-2009

Post autor: Jacek-P »

cdn pisze:Twoje stwierdzenie - "Więc albo były to czcze zapowiedzi albo prokuratura umarzała te sprawy z " braku podstaw" chyba nie jest do końca prawdziwe. Słyszałem, że wróciła do Prokuratury ostródzkiej umorzona wcześniej przez nią sprawa Hrywny.
Masz dobrych informatorów :)
Sam jestem ciekaw finału, gdyż wróciła sprawa, którą już raz prokuratura umorzyła. Następnie sąd podtrzymał decyzję o jej umorzeniu z braku podstaw. Pisałem o tym w marcu tego roku w kontekście słów radnego Stasiulewicza wypowiedzianych podczas XXXVI Sesji Rady Miasta.
Zobaczymy, czy ponowne rozpatrzenie tej sprawy przez prokuraturę wniesie coś nowego i jaka będzie jej decyzja. Sprawa jest bardzo ciekawa choćby w kontekście wolności i swobody wypowiedzi, na której przecież nam wszystkim bardzo zależy.
Przypomina mi to głośną ostatnio sprawę prezydenta Szczecina.
Prezydent Szczecina na tropie internautów
Ścigani za krytykę w sieci
Prezydent kontra internauci
cdn pisze:Myślę, że rzeczywistość zaskoczy Cię jeszcze nie raz.
Przyznaję, czasami mnie zaskakuje lecz najczęściej jest to pozytywne zaskoczenie. Natomiast przed wyborami ze zwielokrotnioną siłą rzeczywistość zaskakuje w negatywnym wymiarze i tego bardzo nie lubię.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: 47 Sesja Rady Miasta z dnia 27-11-2009

Post autor: toledo »

Sprawa jest bardzo ciekawa choćby w kontekście wolności i swobody wypowiedzi, na której przecież nam wszystkim bardzo zależy.
Przypomina mi to głośną ostatnio sprawę prezydenta Szczecina.


Ksenofobiczne posty hrywny nijak się maja do "wolności i swobody wypowiedzi". Nie chodzi bowiem o poglądy tego faceta (czasami je formułował) ale o obrażanie, poniżanie i szkalowanie. Dziwne decyzje prokuratury zostały (pewnie - skoro sprawa wróciła) zakwestionowane przez wewnętrzny nadzór. I dobrze, że się tak stało, bowiem dziwnych decyzji ostródzkiej prokuratury było więcej.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: 47 Sesja Rady Miasta z dnia 27-11-2009

Post autor: Jacek-P »

Dlatego ze spokojem, bez zbędnych emocji trzeba poczekać na wynik postępowania.
BTW Dyskusja zaczyna odbiegać od głównego tematu.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: 47 Sesja Rady Miasta z dnia 27-11-2009

Post autor: cdn »

Moderatorze.
Ze spokojem będziemy czekać na wynik nie tylko na tej sprawy i chyba nie tylko tej.......ale jak sam piszesz - poczekajmy. :brawo: :brawo: :brawo:
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: 47 Sesja Rady Miasta z dnia 27-11-2009

Post autor: Jacek-P »

cdn pisze:Moderatorze.
Ze spokojem będziemy czekać na wynik nie tylko na tej sprawy i chyba nie tylko tej.......ale jak sam piszesz - poczekajmy. :brawo: :brawo: :brawo:
O tak, szczególnie WY czekacie ;)
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: 47 Sesja Rady Miasta z dnia 27-11-2009

Post autor: toledo »

Rzeczywiście dyskusja odbiega od tematu, ale Twego ostatniego komentarza Moderatorze nie rozumiem. Dziwna obrona ksenofobii może zastanawiać.
search.php?author_id=918&sr=posts
Tego bronisz?
Takich chcesz mieć na swym forum dyskutantów?
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: 47 Sesja Rady Miasta z dnia 27-11-2009

Post autor: cdn »

Moderatorze.
"O tak, szczególnie WY czekacie" - wyszło szydło z worka!!!!
Cześć.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: 47 Sesja Rady Miasta z dnia 27-11-2009

Post autor: Jacek-P »

toledo pisze:Rzeczywiście dyskusja odbiega od tematu, ale Twego ostatniego komentarza Moderatorze nie rozumiem. Dziwna obrona ksenofobii może zastanawiać.
search.php?author_id=918&sr=posts
Tego bronisz?
Takich chcesz mieć na swym forum dyskutantów?
Nie bronię tego typu wypowiedzi i nigdy nie broniłem, natomiast jestem daleko idącym przeciwnikiem wykorzystywania pozycji służbowej do gierek polityczno-prywatnych. Jestem zniesmaczony i czuję oburzenie, kiedy to obrażony za krytykę, czy nawet obrazę ze strony internautów urzędnik z całym swoim zapleczem politycznym biegnie z tym do prokuratury i to nie jeden raz. Jak przegrywa, czyni lament jaki to mamy zły wymiar sprawiedliwości. To tak ogólnie bez konkretnych przykładów. Niestety w naszym samorządzie jest wielu ludzi o podwójnej moralności i w tym tkwi problem. Ale długo by o tym pisać, a to nie jest właściwy wątek. Niektóre sprawy Toledo nie są tak proste jak to się niektórym wydaje.
CDN pisze: Moderatorze.
"O tak, szczególnie WY czekacie" - wyszło szydło z worka!!!!
Cześć.
przemilczę to
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: 47 Sesja Rady Miasta z dnia 27-11-2009

Post autor: toledo »

Przykro mi, ale tam gdzie jest chamstwo, a w tym przypadku jest, to sprawa jest proścutka jak laser.
I nie ma nic do rzeczy kwestia stanowisk i funkcji. Zwłaszcza, że w internecie aż roi się od frustratów, którzy po chamsku "wyżywaja się" także na prezydencie, premierze i ministrach, o ludziach władzy niższego szczebla nie wspominając. I to nie w formie krytyki (zwłaszcza rzeczowej, której brak) a obelg.

Ale jak chcemy na ten temat podyskutować to załóż nowy tenat. Pozdrawiam,
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: Swoboda wypowiedzi

Post autor: chochlik »

Nie zamierzałem komentować kolejnej " podszczypywanki" na tym forum, jednak Moderatorze trochę przegiąłeś:
- po pierwsze jasno i wyraźnie pokazałeś, że Twoja rzekoma bezstronność, to zręcznie wmawiany mit, bo nie byłeś i nie jesteś bezstronny. Nie ma w tym nic nagannego - w końcu każdy ma własne poglądy. Jednak nie pozuj na Katona, bo wygląda to zabawnie.
- nie pozuj również na moralistę i jedynego sprawiedliwego, bo to,że bez skrępowania i kontroli dopuściłeś trolli na forum, którzy w sposób bezprzykładny, ksenofobiczny i nienawistny poniżali innego człowieka nie wystawia Ci najlepszego świadectwa... Nic Cię nie usprawiedliwia, więcej - to co piszesz nie przynosi Ci chwały w świetle tego co zrobiłeś.Na marginesie - to, że dopuściłeś do tak skandalicznych zachowań zaowocowało tym, że wielu fajnych ludzi po prostu opuściło to forum, a szkoda, bo przyjemnie się z nimi gadało :)
- mówisz, że nie lubisz doniesień do prokuratury- wnioskuję z tego co piszesz,że nie lubisz "kapusiów" Dziwne... Jakoś nie oburzałeś się publicznie, kiedy w ludzie, których tak gorliwie popierasz, wytaczali bezsensowny proces Brodiukowi. Z zapałem popierasz "kapusiów" którzy robią bezsensowny publiczny donos o rzekomym plagiacie w starostwie.Nie oburzyło Cię też skandaliczne zachowanie Wawrzyńskiego. Więcej - całkowicie to przemilczałeś.
Chciałem Ci delikatnie przypomnieć:
- każdy obywatel ma prawo bronić swojej godności, a nasze prawo zakazuje poniżania i dyskryminowania ze względu na narodowość, wyznanie i orientację seksualną.
- nasze prawo stworzyło procedury, które pozwalają informować odpowiednie organa państwa o możliwości popełnienia przestępstwa przeciwko porzadkowi publicznemu, mieniu i w sytuacji gdy jest podejrzenie naruszenia interesu publicznego.
W świetle prawa takie doniesienie nie jest "kapowaniem" - jest po prostu wypełnieniem obowiązku obywatelskiego, a osoby publiczne są wręcz do tego zobowiązane.
Mam swoje zdanie na to, co dzieje się w Ostródzie, ale nie mam zamiaru tego komentować.
Skomentować to, co wypisujesz, akurat mi się zachciało.
I jeszcze jedno - za dużo w tym wszystkim moralności Kalego, a ty do tego grona dołączyłeś.
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: Swoboda wypowiedzi

Post autor: lasser »

Drogi Toledo,,mędrcu Ty Mój :-D mam nadzieję,ze ten przytyk do lasera jako skomplikowanego urządzenia nie tyczy mojej osoby(nicku).W pełni Cię popieram i Chochlika,z powodów przez Was wymienionych przestałem pisać na tym forum,również ze smutkiem gdyż na poczatku było fajowo,śmiesznie i merytorycznie-do czasu Hrywny.Moderatorowi nie ma się co dziwić-odsyłam do http://www.fundacjafortuna.pl/?s=doc&id=19 i wszystko stało sie jasne,kto dla kogo gra a warto o tym się dowiedzieć....................http://www.fundacjafortuna.pl/?s=doc&id=19.Pozdrawiam uczciwych :aniol:
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Swoboda wypowiedzi

Post autor: Jacek-P »

Odeszli nie z powodu troli ale tego, że ich opinie nie znajdowały wystarczającego poparcia. Tak to widzę Chochliku.
Co jeszcze mi zarzucisz? To że ostro nie skrytykowałem budowy wyciągu nart, to że nie krytykuję budowy stadionu w Ostródzie, to że nie krytykuję każdego działania miasta? To, że nie zrobiłem wystarczająco dużej afery z 1 142 150 zł? Tego, że zbyt mało piszę pochwalnych tekstów o starostwie? Czy wtedy byłbym dla ciebie i innych oponentów wystarczająco obiektywny i poprawny?
Władza to nie święte krowy a tak się właśnie nasza zachowuje. Na szczęście to nie władza decyduje o tym jak mamy ją widzieć. Ich nie trzeba ośmieszać, sami robią to o niebo lepiej. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony.
Nie kandyduje na mędrca roku, tym bardziej moralizatora, piszę o tym co myślę. To ty próbujesz na siłę wcisnąć mnie na półkę z napisem "wróg". Nie ty pierwszy nie ostatni. Czy podpiszesz się pod swoimi wypowiedziami na mój temat z imienia i nazwiska, tak abym mógł sam ocenić, czy jesteś wystarczająco obiektywny, bezstronny i "niepowiązany", by mnie oceniać. Nie masz Chochliku monopolu na wiedzę i odnoszę wrażenie, że nie o wszystkim jeszcze wiesz. Sędzią też nie jesteś, choć wyrok wydałeś i jest właśnie wykonywany. Łatwo jest atakować z ukrycia. Robisz dokładnie to, co zarzucasz innym. To dopiero przykład moralności Kalego.
lasser pisze: i wszystko stało sie jasne,kto dla kogo gra a warto o tym się dowiedzieć.
Niestety nie mam wpływu na to, kto mnie wpisał na listę swoich przyjaciół. To tyle komentarza z mojej strony.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Swoboda wypowiedzi

Post autor: cdn »

Moderatorze - zgadzam się w cząści z Tobą -
"Jestem zniesmaczony i czuję oburzenie, kiedy to obrażony za krytykę, czy nawet obrazę ze strony internautów urzędnik z całym swoim zapleczem politycznym biegnie z tym do prokuratury i to nie jeden raz. Jak przegrywa, czyni lament jaki to mamy zły wymiar sprawiedliwości. To tak ogólnie bez konkretnych przykładów. Niestety w naszym samorządzie jest wielu ludzi o podwójnej moralności i w tym tkwi problem" - tak piszesz.

Kiedy w połowie maja 2007 r Cezary W. , Grzegorz S. i Bogusław F. powiadamiają Prokuraturę , a dodatkowo pod koniec sierpnia 2007 Cezary W. ciągał Starostę po Sądach i nic z tego nie wychodzi (był to początek kadencji ), a to był początek wysyłania przez tych panów doniesień do Prokuratury itd, itd, itd.
Zgadzam się z Tobą-Niestety w naszym samorządzie jest wielu ludzi o podwójnej moralności i w tym tkwi problem" . Masz rację !!!!! :brawo: :brawo: :brawo:
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: Swoboda wypowiedzi

Post autor: chochlik »

no,no jakie święte oburzenie Moderatorze :)
nie mam nic przeciwko temu, żebyś wygłaszał swoje poglądy,a głoś je sobie, to wolny kraj. Czy się z nimi zgadzam, czy nie - to przecież nie ma żadnego znaczenia. Kwestionuję tylko pozycję z jakiej to czynisz.
Pisząc na tym forum nie udaję obiektywizmu. Wręcz przeciwnie,jestem subiektywny, bo to są po prostu moje poglądy.
Zupełnie niepotrzebnie mnie obrażasz, sugerując, że chowam się za nickiem. Nie chowam się, wręcz przeciwnie - ludzie, których krytykuję, doskonale wiedzą kim jestem, bo ich o tym poinformowałem. Masz z nimi kontakt, więc nie widzę przeszkód, żebyś uzupełnił swoja wiedzę.Ale łamać reguł tego forum nie zamierzam.
Wyjaśniam tylko - nie jestem urzędnikiem, nie jestem radnym,nie jestem niczyim przydupasem.Idąc dalej - nie uważam Cię za wroga, bo nie mam ku temu żadnego powodu. Zresztą, prywatnie nie mam wrogów, bo ich nie szukam, a w polityce są tylko przeciwnicy i zdziwiłbyś się, z iloma z nich mam fajne, koleżeńskie relacje.
Na marginesie - częstą i zgubną przypadłością jest, szczególnie gdy się nie ma argumentów w rozmowie, zastępowanie rozmowy insynuacjami. To zgubny nawyk - przestrzegam. A pozwalam sobie na to, bo jestem sporo od Ciebie starszy :)
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Swoboda wypowiedzi

Post autor: Jacek-P »

Szykany za krytykę w sieci?
www.rp.pl pisze: Internauci podejrzewali nawet, że prezydent Krzystek chce właśnie tylko się dowiedzieć, kto krytykuje go w sieci.
Śledczy ustalili już IP co najmniej 30 użytkowników. Ich dane, do zakończenia śledztwa, powinny być znane jedynie prokuraturze.
Właśnie o takim mechanizmie pisałem.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Swoboda wypowiedzi

Post autor: toledo »

A ja nie o krytyce tylko o - powtarzam - chamstwie. Nie w Szczecinie tylko w Ostródzie. O tym przypadku dyskutowaliśmy.
Sugestia co do wykorzystania pozycji politycznej do ścigania "miotającego obelgi" jest akurat w ostródzkim przypadku całkowicie nietrafiona.
Po pierwsze - dlatego, że prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie aż nazbyt czytelnej (wystarczy obejrzeć posty hrywny), nie tylko dla prawnika i jego wznowienie musiało być oczywistością.
Po drugie - dlatego, że nie jest to chyba pierwsze umorzenie w podobnych sprawach. Przypomnijmy sobie zniesławienia wyborcze, z zatrzymaniem kolporterów włącznie i skwapliwe umorzenie.
Po trzecie - dlatego, że akurat w stosunku do obrażanego przez hrywnę organy aż nazbyt chętnie "dochodziły" na podstawie donosów bzdurnych, co kończyło się jedynie stratą publicznych pieniędzy.
Po czwarte - dlatego, że chyba nam wszystkim zależy, a Tobie Moderatorze powinno w szczególności, na tym by na forum się dyskutowało, a nie sypało obelgami, ziało homo- i ksenofobią. Aby tak było trzeba wyciągnąć takie hrywny spod ochrony nicków.

Laser, pozdrawiam i czerwienię się z zażenowania, chociaż skóra już zmatowiała.
niedźwiedź_brunatny
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2009-12-14, 22:17:23
Gadu-Gadu: 0

Re: 47 Sesja Rady Miasta z dnia 27-11-2009

Post autor: niedźwiedź_brunatny »

toledo pisze:Dziwne decyzje prokuratury zostały (pewnie - skoro sprawa wróciła) zakwestionowane przez wewnętrzny nadzór. I dobrze, że się tak stało, bowiem dziwnych decyzji ostródzkiej prokuratury było więcej.
Czy Ty/wy masz/macie innych za idiotów? Nadzór? Raczej kolejny donos. Przestańcie panowie stwarzać pozory merytorycznej dyskusji. Mechanizm zapewne znacie doskonale.
moderator pisze: Jestem zniesmaczony i czuję oburzenie, kiedy to obrażony za krytykę, czy nawet obrazę ze strony internautów urzędnik z całym swoim zapleczem politycznym biegnie z tym do prokuratury i to nie jeden raz. Jak przegrywa, czyni lament jaki to mamy zły wymiar sprawiedliwości. To tak ogólnie bez konkretnych przykładów.
Śmiało syp przykładami jak z rękawa.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Swoboda wypowiedzi

Post autor: toledo »

Czyżby misiom zaczeto wreszcie dobierac się do futra?
niedźwiedź_brunatny
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2009-12-14, 22:17:23
Gadu-Gadu: 0

Re: Swoboda wypowiedzi

Post autor: niedźwiedź_brunatny »

Nie wiem. Skąd Ci to przyszło do głowy?
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Swoboda wypowiedzi

Post autor: ALCHEMIK »

Od razu widać kto żyje na garnuszku Fortuny!!!
Wszyscy powiązani z tę firmą łącznie z moderatorem w dziwny sposób i po swojemu interpretują wydarzenia :shock:
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Swoboda wypowiedzi

Post autor: Jacek-P »

ALCHEMIK pisze:Od razu widać kto żyje na garnuszku Fortuny!!!
Wszyscy powiązani z tę firmą łącznie z moderatorem w dziwny sposób i po swojemu interpretują wydarzenia :shock:
Idą święta, trzeba być radosnym, pełnym optymizmu a nie postrzegać świat w kategoriach podstępu, tajnych układów i ukrytej współpracy. Strasznie mnie tym rozbawiłeś Alchemiku. :czarodziej:
Być może pseudonim doskonale pasuje do ciebie. Alchemicy byli w swoich czasach "magikami", którzy potrafili zrobić "coś" z niczego. To prawie tak jak ty z niczego tworzysz teorie. Zdradź proszę recepturę i składniki jej przygotowania, też chciałbym posiąść wiedzę tajemną.
Ale do rzeczy. Przyznaję się, jestem powiązany z Fortuną. Tak samo jak ty i 30 tys. mieszkańców Ostródy. Łączy nas z Fortuną to, że jest ona w naszym mieście. Jeśli w tym kontekście nas łączysz to Ok nie ma sprawy. Jeśli masz coś innego na myśli nie krępuj się. Chętnie zobaczę, jaką to masz bujną wyobraźnię.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Swoboda wypowiedzi

Post autor: ALCHEMIK »

Chciałbym umieć produkować magiczne substancje, które rozbijałyby niezdrowe układy. Niestety jeszcze ich nie wynalazłem. Ale jak mogę to pomagam tym, którzy stoją po jasnej stronie mocy!!! Skoro ta firma jest na bakier z prawem czego dowodzą liczne zarzuty (wiem zaraz napiszesz, że zarzuty to nie wyroki, ale za darmo zarzutów nikt nie stawia, chyba że mamy na myśli naszą kochaną Ostródę :beksa: ) to wszyscy, którzy posilają się na tej firmie są w moich oczach "skreśleni". Ja stosuję system wartości 0/1 albo ktoś jest kryształowy, albo mój wróg. Mam uczulenie na przestępstwa, przekręty i inne kombinacje. Nic na to nie poradzę. Jesli ktoś przystaje z "0" to automatycznie nie może być "1"
Skoro w tym temacie tak zawzięcie ripostujesz to znaczy, że jest coś na rzeczy :( Widzę, że łatwo Cię wypuścić :D wtedy stajesz sie czytelny jak biuletyn ogólopolski. Wiesz ja wiem dużo więcej niż chciałbyś żebym wiedział i nie tylko TY, dlatego stąd takie moje podejście do tematu.
Przykro, ale taki mam charakter i tego nie da się już zmienić. Reasumując w takich kwestiach jestem oszołomem i już.......
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Swoboda wypowiedzi

Post autor: Jacek-P »

ALCHEMIK pisze: Skoro w tym temacie tak zawzięcie ripostujesz to znaczy, że jest coś na rzeczy :( Widzę, że łatwo Cię wypuścić :D wtedy stajesz sie czytelny jak biuletyn ogólopolski.
Zdecyduj się w końcu. Chcesz odpowiedzi na zadawane pytania i sugestie czy nie? Skoro chcesz prowadzić monolog to zaznacz to wyraźnie.
ALCHEMIK pisze: Wiesz ja wiem dużo więcej niż chciałbyś żebym wiedział i nie tylko TY, dlatego stąd takie moje podejście do tematu.
Powiało grozą :hahaha:
ALCHEMIK pisze: ... jestem oszołomem i już.......
Lepiej bym tego nie ujął
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Swoboda wypowiedzi

Post autor: ALCHEMIK »

ALCHEMIK pisze: ... jestem oszołomem i już.......
Lepiej bym tego nie ujął[/quote]

Moderatorze dlaczego nie wkleiłeś całego zdania, tylko fragment? Czy zawsze tak tendencyjnie przedstawiasz rzeczywistość? Zresztą te wklejki i niecały materiał z medali rozdawanych w starostwie też jest tendencyjny i pokazany w krzywym zwierciadle. Tak nie powinno się robić. Albo piszesz całą prawdę, albo sobie odpuść.
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Zablokowany