Nowa koalicja w radzie miasta?

toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowa koalicja w radzie miasta?

Post autor: toledo »

Jeżeli każdy głupi potrafi zadawać pytania, to dziwię się, że tak mało osób je stawia. a zanim ktoś je zada, juz znają odpowiedź. Spytaj się każdego prowadzącego działalnośc godpodarczą jak ważne są dla niego pytania. Stawia je codziennie, bo codziennie napotyka kłopoty. I wie, że sztuka zadawania pytań jest równie ważna jak uzyskiwania odpowiedzi. Dlatego, dla niego, żadne pytanie nie jest głupie, a głupolem nazwie tego, który pytań nie stawia.

Mój Ty sprawiedliwy, juz nie raz wspominałekm, że nie należę do ostródzkiej politycznej elity. nie mam też dostępu, do szuflad i dokumentów urzędów, (poza skarbówka, bo te śledzę z intyeresu). natomiast obracam się wśród ludzi myślących i wymieniających poglądy. Mam też dostęp do internetu. I wyciągam wnioski. I stawiam pytania. Mogę?

Odpowiedzi nie będzie, a fakty podałem. Dziwne i swiadczące albo o totalnym bałaganie w Urzędzie Miejskim, albo o celowym działaniu, które próbuje się nieudolnie ukryć.

Polataj po BIP-ie i też na to wpadniesz. Zresztą natknąłem się w nim na kilka innych ciekawostek, ale to juz historia.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowa koalicja w radzie miasta?

Post autor: toledo »

Sprawiedliwy! Czemu zamilkłeś. Temat jest dośc ciekawy. Chociaż, rozumiem, dla niektórych dość drażliwy.
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Re: Nowa koalicja w radzie miasta?

Post autor: sprawiedliwy »

Nie zamilkłem, ale trochę popiłem z przyjaciółmi i jakoś nie miałem weny do pisania.
A popijałem z ludźmi z Olsztyna. Zazdroszczą nam tego że u nas mamy nowe hotele, basen, wyciąg nart wodnych, dużo różnych imprez.
Piszesz że burmistrz poza radą zapłacił 1 200 000 komuś tam. Sam wiesz że to bzdura. Bez zgody rady jest to niemożliwe. Ale dla zasady zadajesz takie pytania, byle zadać. Na zasadzie "wrzuć (...) w wentylator to kogo trafi".
Poza ewidencją to może płacić ktoś kto handluje kalafiorami lub burakami na straganie lub przyjmuje w prywatnym gabineciku. Bez obrazy dla przewodniczącego komisji budżetu.
Wielki cyrk dopiero się zacznie. Wszak wybory za rok. Już przebierają nogami.
Przecież co niektórzy to byli prawie ministrami a teraz za pracownika socjalnego robią. Oj tu sie zacznie.
Od kilku lat ciągle piszesz (lub JJ23 itp.) że zaraz w Ostródzie zaczną zamykać, wybuchnie wielka afera, .....
I co ? G.....
Kończę - idę na basen (ten basen o którym tyle napisano złego na tym forum ..)
Pozdro dla wszystkich tropicieli
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Re: Nowa koalicja w radzie miasta?

Post autor: FinChan »

Faktycznie. Ostróda = sielanka !!!

http://uwaga.onet.pl/18920,news,1,inter ... ortaz.html
http://uwaga.onet.pl/18978,news,1,inter ... ortaz.html

Podobnież ta firma ( bohater reportaży) jest jednym z głównych patnerów miasta Ostróda przy rewitalizaji Ostródy ( sięganie po unijne pieniądze ).
REWELACJA
Maria Ewa
początkujący
początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 2009-05-08, 14:45:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowa koalicja w radzie miasta?

Post autor: Maria Ewa »

Z tego co pamiętam to władze Ostródy organizują wspólnie z Fortuną Festival Regae?
Panie Burmistrzu???
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowa koalicja w radzie miasta?

Post autor: toledo »

sprawiedliwy pisze:Nie zamilkłem, ale trochę popiłem z przyjaciółmi i jakoś nie miałem weny do pisania.
A popijałem z ludźmi z Olsztyna. Zazdroszczą nam tego że u nas mamy nowe hotele, basen, wyciąg nart wodnych, dużo różnych imprez.
Piszesz że burmistrz poza radą zapłacił 1 200 000 komuś tam. Sam wiesz że to bzdura. Bez zgody rady jest to niemożliwe. Ale dla zasady zadajesz takie pytania, byle zadać. Na zasadzie "wrzuć (...) w wentylator to kogo trafi".
Poza ewidencją to może płacić ktoś kto handluje kalafiorami lub burakami na straganie lub przyjmuje w prywatnym gabineciku. Bez obrazy dla przewodniczącego komisji budżetu.
Wielki cyrk dopiero się zacznie. Wszak wybory za rok. Już przebierają nogami.
Przecież co niektórzy to byli prawie ministrami a teraz za pracownika socjalnego robią. Oj tu sie zacznie.
Od kilku lat ciągle piszesz (lub JJ23 itp.) że zaraz w Ostródzie zaczną zamykać, wybuchnie wielka afera, .....
I co ? G.....
Kończę - idę na basen (ten basen o którym tyle napisano złego na tym forum ..)
Pozdro dla wszystkich tropicieli
Chyba piszesz na kacu. Podałem ci linki i odnieś się do nich, a nie do swoich "tez". A tam stoi jak wół to co napisałem. I do tego niestety się nie odnosisz.

Nie wiem kto w Olsztynie tak zazdrości Ostródzie, chyba facet z kacem. Po prostu nie ta liga. ci z pierwszej raczej za czwarta nie tęsknią.

Czas wreszcie w tym naszym kochanym mieście kogos zamknąć, to fakt, ale póki co kogoś ze mną pomyliłeś.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Re: Nowa koalicja w radzie miasta?

Post autor: JJ23 »

sprawiedliwy pisze:Przecież co niektórzy to byli prawie ministrami a teraz za pracownika socjalnego robią. Oj tu sie zacznie.
Od kilku lat ciągle piszesz (lub JJ23 itp.) że zaraz w Ostródzie zaczną zamykać, wybuchnie wielka afera, .....
I co ? G.....
Wielką aferę to próbowano zrobić z zarzutów jakie postawił starosta byłej radzie nadzorczej ze szpitala.
Po całej Ostródzie ogłaszał Oldzio poprzez swoich przydupasów,że Starosta już na wylocie.I co?G.....
Zablokowany