UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: lasser »

Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie,to nie żart, lecz szczera prawda :o .Wybrał się chłopiec do stolicy WM z zamiarem założenia koła Platformy Obywatelskiej na kontrę Staroście.Szokuje koalicja PiS z SLD w układzikach rady miejskiej,ale PO i Olgierd to już jaja,sorki zbuki.Ma tupet ten facet :) Pogoniono kandydata z hukiem ,ale fakt jest faktem,gra na maxa.Co na to jego wyborcy,koledzy z SLD?Oj wstyd panie ,,lekkie pióro".Czekam na wasze opinie a sam tymczasem :beksa: lecz ze smiechu. :-D
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: sceptyk »

widać,żeś młody lasserze i niedoświadczony politycznie :)
Oldzio lubi być przy władzy, więc chciał się zabezpieczyć na przyszłość :D
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: lasser »

sceptyk pisze:widać,żeś młody lasserze i niedoświadczony politycznie :)
Oldzio lubi być przy władzy, więc chciał się zabezpieczyć na przyszłość :D
Zgadza się, młody jam niezaprzeczalnie,niedoświadczony politycznie-owszem ,bom stolarz,ale swoje wiem.Nie czepiaj się tylko oceniaj.To przecie kpina,jak byś ocenił Brodiuka gdyby zakładał koło SLD?Ci chłopcy z SLD nie mają odrobiny honoru i kultury politycznej,kieruje nimi czysta nienawiść i rządza władzy.(cos mi smierdzi ubecją)
Ostatnio zmieniony 2008-10-21, 19:53:54 przez lasser, łącznie zmieniany 1 raz.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: sceptyk »

możeś i stolarz, albo i szewc, ale prawda jest jedna - Oldzio to taka polityczna przechodzona dziewica, mówiąc eufemistycznie.
Gdyby nie to, to byłby fajny polityczny koleś, bo dobrze gorzałę wali :D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: toledo »

Sceptyk chichocze z Dąbrowskiego, bo swoje już na temat tego gościa wypowiedział, i każdy czyn gościa opinię jego potwierdza.
Ale jeżeli to prawda z tym "pomysłem" to by świadczyło albo o głupocie albo desperacji. Ja stawiam na to drugie. Chwytają się brzytwy bo kosy im się stępiły.

Jak to Wałęsa o inteligencji ostatnio mówił: inteligencję się ma albo nie ma; nauczyć się jej nie da. I żadne tytuły jej nie dowodzą.
Gość

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: Gość »

Słyszałem już o kilku"spadach",którzy kombinowali aby wejść do P.O., że tak powiem kuchennymi drzwiami.Zapisali się do P.O. w Morągu.Ale ludzie Brodiuka wywąchali temat i goscie zostali już z P.O. wywaleni.Ciekawe,czy nie zwrócą się do Oldzia o zwrot składek członkowskich,które zapewne sumiennie wpłacili.Szczególnie jeden z nich ostatnio cienko przędzie.Ubezpieczenia idą słabo,wiadomo-kryzys.A tu jeszcze Oldzio wpadł na taki pomysł i chłopaków naraził na koszta.

A może Oldzio postanowił nadać platformie w Ostródzie nową twarz.Że trochę czerwoną to nie szkodzi.Przecież Ostróda zawsze miała ciagoty w tamtą stronę.Może nasz bohater chce wystartować na burmistrza jako kandydat platformy?Czy byłby to kandydat na miarę aspiracji mieszkańców naszego grodu.?Jak myślicie?Może on to wszystko robi z miłosci do tego miasta,z miłosci do Czarnego no i oczywiscie z nienawisci do starosty.Zobaczcie jakie poświęcenie.Podziwiajmy więc Oldzia,ponieważ nie wiadomo kiedy po raz drugi będzie nam dane napotkać w naszym życiu takie cudo.
Z PRONowskim POzdrowieniem.2
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: JJ23 »

Jeśli prawdą jest to,co opisał Lasser,to dla mnie oznacza to jedno:
Wielokrotnie miałem okazję rozmawiać z pewnym radnym miasta,który Oldzia nazywa szkodnikiem.Przekonywał mnie wiele razy,że jest to człowiek,który do perfekcji opanował sztukę ....szkodzenia gdzie tylko jest to możliwe.Gdziekolwiek facet się pojawi tam za chwilę nie zostanie kamień na kamieniu.Jak widzę teraz za cel obrał sobie Platformę w Ostródzie.Chce ją rozwalić od środka.Żeby tylko się nie okazało,że kandydatami na członków Platformy są Czaruś i Grzesiu z urzędu miasta.Ale jak znam Oldzia,to wszystko jest możliwe.Idzie facet na całość.
Ciekawe czy o tych wszystkich poczynaniach" szkodnika" wie burmistrz naszego miasta?

Więc cóż to wszystko dla mnie oznacza? To jest po prostu krzyk rozpaczy.
ostrodziak

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: ostrodziak »

Boicie się o swoje dupy. Będzie miał Brodziek konkurencję i zobaczymy jak na tym wyjdzie. Czy PO nie jest w jakimś sensie kontynuacją Unii Wolności? A kto wcześniej w Ostródzie tworzył to ugrupowanie?
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: toledo »

Nie bądź śmieszny! Facet, który przez ostatnie lata zwalczał Platformę i jej ludzi, dziś miałby zostać przyjęty do tej partii? I jeszcze zagrozić ludziom, którzy doprowadzili PO w Ostródzie do sukcesu?
D..a swędzić może tylko tego, który już szuka innej partyjki. Widocznie ocenia, że z czerwonym już wiele nie zawojuje. No a przy okazji ukazuje cechy swego charakteru.

Rzeczywiście coś na mieście przebąkiwało się o ludziach, których Oldzio chciał wykorzystać jako V kolumnę w PO poprzez Morąg. I co z tego wyszło?
Kiejstut

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: Kiejstut »

Olgierd to stary PRONOWIEC! ludzie w tym mieście ciągle rządzą ludzie związni z komuną!!!!! Cezary - postkomunista, Jan - PZPROWIEC, drugi Cezary też postkomunista a Algirdas PRZEWODNICZĄCY PRON w Ostródzie
Maryś

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: Maryś »

Z zapisaniem się do PO Grzegorza jednego z naczelników to wiadomo że to jest prawda jest członkiem koła w Morągu.

Drodzy formuowicze nic dziwnego że Dabrowski chce do PO i nie dziwie sie skoro jest w niej wielu członków PZPR i SLD. Platforma przyjmuje wszystko co leci. Więc drogi sceptyku, lasserze i Toledo patrząc na skład PO w Ostródzie Dąbrowski ze swoim zyciorysem pasowałby jak ulał.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: sceptyk »

niepotrzebnie wywołujesz mnie do tablicy Marysiu(tyś facet, czy kobita. a może ten, noo...tryglodyta:))?) tylko miłosiernej kontroli moderatora zawdzięczasz i zawdzięczać będziesz, że nie rozmażę cię na ekranie moimi ciętymi ripostami :twisted: :D :D :D :D
Grześ niejaki, tak się składa, że w PO był już dwa razy. Raz sam się wyrzucił,bo wolał towarzystwo pana J. teraz wyrzucili go inni, bo nie lubią towarzystwa pana J.
W tą całą awanturę został zamieszany porządny człowiek, Niejaki Adam O., ale to przypadek :)
Na marginesie.
Firer jest określeniem obrzydliwym, szczególnie w kontekście, który uwielbia twój idol Kurski.Bez względu jaki będziesz miał nick, charakteru pisiorka nie zamaskujesz. Wypływa na powierzchnię jak g...
Maryś

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: Maryś »

Zadziwię cię sceptyku ale do PiSiorka mi daleko raczej wole stowarzyszenie Polska XXI będzie niedługo siłą i zmiecie PO i PiSuary ze sceny politycznej.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: toledo »

Maryś, nie ideologizuj, do zmiatania te stowarzyszenie jeszcze nie dorosło, ba, nawet przeżyć w ciasnym prawym kącie będzie trudno. Co zaś do byłych PZPR-owców to są oni chyba we wszystkich naszych partyjkach, bo było tego towarzystwa coś z 3 czy 4 miliony, z tego ponad połowa w Solidarnośći, gdy ruch ten liczył 10 milionów. Nie rzecz więc w tym kto gdzie był, tylko jakim był i jest człowiekiem.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: sceptyk »

Maryś, coś zbyt mocno przypominasz mi Waltera - ta sama retoryka :), ale niech Ci będzie, to wolny kraj i możesz pisać, co Ci wpadnie pod klawiaturę :)
Maryś

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: Maryś »

Nie ukrywam że znamy się z Walterem to porządny człek. tylko czasem za mocny idealista.

nie chodzi mi o to że ktoś był w PZPR a później w Solidarności. Tylko linia była prosta PZPR później SLD a teraz Platforma. Sceptyku nawet ty nie zaprzeczysz że takich członków w twojej partii jest kilku to tzw. spady. prawda.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: sceptyk »

czemu mam przeczyć? Twój poseł Babalski był funkcyjnym w ZMS. ja byłem W ZSMP do wydarzeń radomskich w 76 r. I co z tego?
To chyba Piłsudski powiedział: Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość jest świnią.Święte słowa, patrząc po niektórych członkach PiS :D
Na marginesie:
sztandarowy nieudacznik PiS, który niedługo stanie przed Trybunałem Stanu, niejaki Jasiński, był w PZPR. I co z tego?
Gość

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: Gość »

Jeszcze ciekawszym przykładem jest była gwiazda w rządzie PiS niejaki sędzia Kryże.W randze viceministra sprawiedliwosci.
To taki dyżurny sędzia stanu wojennego.Dawano mu faceta a pan Kryże szukał odpowiedniego paragrafu.
Więc kto jest tam,gdzie kiedyś stało ZOMO?
Kowal

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: Kowal »

Sceptyku Marysi chyba chodziło o podwórko ostródzkie i jak się nie mylę to o Panią Jolantę Dakowską i Pana Jana Stasiulewicza, bo ich kojarzę z wielką działalnością w PZPR a później SLD. Toż to były sztandarowe postacie ostródzkiego PZPR (nawiasem mówiąc dla mnie organizacji przestępczej).

Na marginesie to w każdej partii są PZPRowcy w Platformie tzw warszawskiej też ich nie brakuje tak jak w PiSie. Więc myślę że nie ma o czym mówić, a Marysi chodziło pewnie o głoszoną blednie koalicję PiS - SLD w Radzie Miejskiej, bo koalicja PO - SLD defakto istnieje od lat gdy w szeregi włączyli starzy wyjadacze PZPR.
Norek

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: Norek »

To ponoć te koło jednak funkcjonuje członkami są Pan Dudzin, Fijas czy to prawda. Jesli tak to zapowiada nam sie gorąca wiosna w Powiecie.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: toledo »

To tylko życzenia-marzenia panów z ratusza.
Pit

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: Pit »

Norku, chyba u Ciebie w kanałach takie sytuacje mogą być ale nie u Brodiuka. Nie podkręcaj.
Norek

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: Norek »

Nie podkręcam to wiadomość sprawdzona. Koło te powstaje na całego. Mają już odpowiednie struktury przewodniczącym zostanie Pan Dudzin.
Gość

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: Gość »

Norek pisze:Nie podkręcam to wiadomość sprawdzona. Koło te powstaje na całego. Mają już odpowiednie struktury przewodniczącym zostanie Pan Dudzin.
To ja też coś powiem na temat sprawdzonej wiadomosci.Pan Dudzin oraz pan Socha przez chwilę byli członkami P.O.Wkręcili się do P.O. poprzez koło pana Kańskiego w Morągu.Na szczęscie zostali już z P.O. usunięci.Następni,którzy zapisali się do P.O. poprzez inne koła są już zidentyfikowani.Jest tam również twoje nazwisko Norku.Niedługo podzielicie los Dudzina oraz Sochy.Plan pana Jarosława B.-tego od wodomierzy-nie wypali.Będzie duże buuuuuuum!!!!!!!!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: UWAGA!!!Olgierd twórcą koła PO w Ostródzie

Post autor: toledo »

To wytłumaczcie mi jak w tej Platformie można założyć koło. Czy można to robić bez wiedzy istniejących struktur, czyli partyjnego Zarządu Miasta czy powiatu?
I czy to możliwe, żeby koleś z Ostródy zapisywał się do koła w Morągu bez wiedzy władz powiatowych PO? Tego w PiS, PSL czy SLD raczej zrobić nie można.
Zablokowany