Rozpad koalicji

FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Re: Rozpad koalicji

Post autor: FinChan »

http://www.oberlandia.pl/index.php?opti ... Itemid=401
Wreszcie po dwóch latach zobaczyliśmy prawdziwe oblicze Najmowicza, przewodniczącego PiS-u . Dla niego zawsze w ważnych głosowaniach partnerem było SLD. Najmowic- oszukałeś swoich wyborców!!!!!!
euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

Re: Rozpad koalicji

Post autor: euroostrodzianin »

Jedno jest pewne PiS nie umie dotrzymywać umów koalicyjnych, nie należy wierzyć ludziom, którzy rzucają słowa na wiatr
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Rozpad koalicji

Post autor: toledo »

Najmowicz się zachowuje prawidłowo orzekło otoczenie Nosa i dzięki temu zasłużył na miano dobrego miłego człowieka. Patrz napisany prawdopodobnie przez Ola chwalebny tekst:
http://www.oberlandia.pl/index.php?opti ... Itemid=326

Mnie najbardziej ucieszyło zyczenie: To na Pana Nosewicza głosowali Ostródzianie, więc Rada Miasta powinna go wspierać, a nie niszczyć!!! Cieszę się, że zrozumiał to Pan Najmowicz i żywię nadzieję że zrozumieją to też inni, także Pan Brodiuk i Platforma Obywatelska
No panie Brodiuk i Platformo skończcie to sprzeciwianie się, oddajcie powiat SLD, oddajcie szpital p. B. i "biznesmenowi" J..!

W tym tekście aż się prosi dopisać: Jak oddacie nam pełnię władzy to uznamy was za porządnych ludzi.
I gazetka wam odpuści i juz nie będzie paszkwili. I nawet się napijemy.
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: Rozpad koalicji

Post autor: lasser »

Jaki rozpad?Mylicie pojecia.Wystapienie jednego z koalicjantów nie oznacza jej rozpadu.Wrecz przeciwnie,teraz dopiero wiadomo,że koalicja ma się dobrze bo nie ma szczurów podgryzaczy ,a PiS okreslił nowego koalicjanta.SLD-super,gratuluję.Czeka ich świetlana przyszłość ,szczególnie przy urnach wyborczych :beksa: .
Gość

Re: Rozpad koalicji

Post autor: Gość »

Ja też mam wrażenie że nie ma żadnego rozpadu.
Bo: koalicjantów było trzech - wyszedł jeden - ile zostało? Dwóch czyli koalicja prawicowa dalej składa się z dwóch ugrupowań. Co do rozpadu to takie określenie ma zastosowanie do PiSu.
Bo: Miał Czesław Najmowicz pięciu w klubie PiS w mieście pięciu dwóch z PiS i trzech, którzy startowali z listy, jeden z PiS glosuje przeciw swojemu koledze a jeden z listy wyszedł z klubu. A w Powiecie jeszcze gorzej PiSie było trzech ostał się tylko jeden.

ROZPAD I DEGRENGOLADA PIS SIĘ W PIS-DU ROZPADA!!!! Dzięki Panu Czesiowi...

dziękuję za uwagę
Gość 1

Re: Rozpad koalicji

Post autor: Gość 1 »

To ze w koalicji zostało Dobro Wspólne to tylko oznacza że Pan starosta zastrasza środowisko Dobra Wspólnego że powiezie swojego zastępcę.
Czy ktoś w ogóle myśli na tym forum. Czy aż tak jesteście zapatrzeni w Pana Włodka B.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Rozpad koalicji

Post autor: toledo »

Nie Gościu1, nie zapatrzeni we Włodka B. tylko zniesmaczeni brudem roztaczanym przez ratuszową grupę,zwłaszcza kilku panów z gębą pełną nienawiści i pomysłami na paszkwile, a kręcących swoje lody z osobnikami podejrzanej koduity.

Niech się w lewicowym gremium pokaże ktoś co zacznie czyścić to bagienko i sądzę, że będzie miał natychmiast poparcie. Moje na pewno. Ale póki co zza plecami burmistrza ulokowali się ludzie, których działania zalatują smrodzikiem i którzy niczego w samorządowej działalności nie dokonali.
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: Rozpad koalicji

Post autor: lasser »

toledo pisze:Lasser, czyzbys niewiedział kto sie na powierzchni może długo utrzymywać? Wiedzą o tym wszyscy rozbitkowie z przygodowych story z dzieciństwa: pusta butelka.
drogi toledo,wiem ,wiem ale nie przypuszczam by u niego znalazły sie pełne butelki,permanentnie je niszczy :D
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Rozpad koalicji

Post autor: sceptyk »

Gościu numerowany, od zastraszania w Ostródzie to jest ktoś inny. Lepiej,żebyś mógł wybierać, kto cię zastrasza- mimo wszystko polecam Brodiuka - on słabo gra w bejsbola :D
Zablokowany