ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI bez flag państwowych w Ostródzie?

euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI bez flag państwowych w Ostródzie?

Post autor: euroostrodzianin »

Dziś jedno z ważniejszych świąt państwowych - Święto Niepodległości. Dlaczego w Ostródzie jest tak mało flag na ulicach?? Kto za to odpowiada w Urzędzie Miasta?? Naliczyłem raptem cztery flagi na ul. Czarnieckiego. A na bocznych ulicach - ani jednej!!!! Byłem w Iławie tam na każdej ulicy mnóstwo flag biało czerwonych.
Pamiętam jak w czasach PRL-u obchody tego Święta były zabronione i nie można było wieszać flag bo komuchy z PZPR-u zaraz z milicją obywatelską wpadały do domów i były za to kolegia a nawet wyroki.
Rozumiem że niektórzy burmistrzowie mają PZPR-ską przeszłość a dziś mamy wolną Poslkę i życzę sobie i wszystkim mieszkańcom Ostródy aby w moim mieście wywieszano flagi na ulicach - szczególnie jeśli należy to do obowiązków urzędników.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

masz całkowitą rację.
Poczuwam się także do winy, bo również nie wywiesiłem flagi. Rozmawialiśmy o tym rodzinnie i było to ostatni raz. :?
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

zycie PO PRL

Post autor: Tytus Andronikus »

....dobrze zauwarzyles teraz robi sie wszystko aby ludzie nie pamietali takich dat tylko stawali sie automatami wyborczymi....a co do niedopelnienia obowiazków urzedniczych to w szczególnosci potwierdza tendencje wszem panujacej Gumy Donald, bo jak starostwo powiatowe wywiesilo flagi????? w urzedzie miasta jegnak rzadza sympatycy 22 lipca....w polskiej polityce tylko konsumcyjne wydarzenia maja znaczenie....
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: zycie PO PRL

Post autor: ostrodzianin »

Tytus Andronikus pisze:....dobrze zauwarzyles teraz robi sie wszystko aby ludzie nie pamietali takich dat tylko stawali sie automatami wyborczymi....a co do niedopelnienia obowiazków urzedniczych to w szczególnosci potwierdza tendencje wszem panujacej Gumy Donald, bo jak starostwo powiatowe wywiesilo flagi????? w urzedzie miasta jegnak rzadza sympatycy 22 lipca....w polskiej polityce tylko konsumcyjne wydarzenia maja znaczenie....
To że byli to sympatycy takich świąt jak 22 lipca i Rocznica Rewolucji Październikowej to nie musisz mnie przekonywac bo sam widziałem jak składaja kwiaty pod pomnikiem UBowców w Ostródzie.
Awatar użytkownika
Bartt
początkujący
początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 2007-10-07, 21:04:17
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: Bartt »

Może na ulicach nie było rewelacyjnej ilości flag, ale żeby ich strasznie mało było... nie zauważyłem. Za to najbardziej boli mnie to, że tak mało flag pojawiło sie na prywatnych domach :( Bo to chyba ważniejsze...
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Post autor: Tytus Andronikus »

...gratuluje nazwy net-kurier..........ostródzki
Zablokowany