Przeklęta na tropie przekrętu wyborczego???

Mandaryn
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2006-07-26, 17:48:00

Przeklęta na tropie przekrętu wyborczego???

Post autor: Mandaryn »

To co pisałaś przeklęta odnośnie tych ulotek Nosewicza że on mijał się z prawdą, że pozyskał jakieś środki z UE w latach 2003-2006 to chyba rzeczywiście prawda. Przynajmniej to co udało mi się do tej pory sprawdzić. Co prawda na stronie internetowej BIP Ostródy nie ma chyba sprawozdań z wykonania budżetów o których pisałaś, za lata 2003,2004,2005 i 2006 (swoją drogą bardzo podejrzane bo to przecież jakieś uchwały pewnie są), ale za to znalazłem aktualizowane na bieżąco zmiany do budżetów dla poszczególnych lat na koniec każdego roku. I rzeczywiście TAM JAK BYK ANI SŁYCHU ANI WIDU POZYSKANYCH ŚRODKÓW Z UE. Jedyne środki z zewnątrz to środki krajowe z MENIS, a nie z UE i to na budowę hali widowiskowo sportowej. Dokładnie w 2003 roku 353 824 zł. a w 2004 roku 1 196 176 zł. (Tylko :) ) I rzeczywiście jeśli to prawda to jak to się ma do tych ulotek gdzie Nosewicz pisał o 10 mln z UE. Jeszcze jedna sprawa Przekleta, ja nie zauważyłem w wykazie zadań inwestycyjnych wykonanych przez Miasto Ostróda w latach 2003 - 2006 żadnego słowa o jakiejś inwestycji dotyczącej uzdatniania wody????? Jak ktoś coś wie to proszę o wyjaśnienie tej dziwnej sprawy. Z drugiej strony dziwię się otoczeniu Najmowicza, że jeśli to co pisała przekleta i ja jako laik zdołałem to sprawdzić, a oni wcześniej nawet nie pofatygowali się no to rzeczywiście nie dziwię się cwańszy wygrywa. Chociaż w tym wypadku jeśli to prawda to bardziej na miejscu jest powiedzenie „Bardziej oszukańczy wygrywa” :) . Ja przykładowo będę wstrząśnięty takim kłamstwem jeśli rzeczywiście okaże się że miasto nie pozyskało nic z UE w latach 2003-2006. Proszę wszystkich o weryfikację i wyprowadzenie mnie z błędu jeśli taki popełniłem z góry przepraszam.

Dla kompletnych amatorów podaję źródła tych informacji:

2003 - http://www.bipostroda.24.pl/modules.php ... &artid=452

2004 - http://www.bipostroda.24.pl/modules.php ... artid=1068

2005 - http://www.bipostroda.24.pl/modules.php ... artid=1735

2006 - http://www.bipostroda.24.pl/modules.php ... artid=2344
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Nie odkrywasz żadnej rewelacji. Każdy zorientowany o tym wie, iż do tej pory nie wydano w Ostródzie nawet 1 EURO z inicjatywy UM. Otoczenie Najmowicza i sam kandydat wiele o tym mówił ale cóż z tego. Można bezapelacyjnie zatem stwierdzić, że burmistrz posługiwał sie manipulacją w kampanii wyborczej oraz że wygrał wybory zatracając 4 lata rządzenia :-(
Krzyś
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2006-11-08, 19:14:39

Post autor: Krzyś »

czy moze mi ktos udzielic informacji o obsadzie stanowisk zastepcy burmistrza i sekretarza miasta.czy moze zostalo tak jak dotychczas?
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

Tonący brzytwy się chwyta...
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Czasami warto się zastanowić, czy to czasem nie my wszyscy będziemy przy tych rządach tonąć.
Schibaa
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2006-12-03, 16:15:07

Post autor: Schibaa »

"Krzysiu"
Obsada w Ratuszu się nie zmieniła. Dotychczasowy V-ce Burmistrz pozostał grającym pierwsze skrzypce samorządowcem w kadencji 2006 - 2010. Chociaż wszyscy myśleliśmy, że jednak Pan Dąbrowski będzie startował na Dyrektora Zakładu Komunikacji Miejskiej. W sumie nic jeszcze straconego, bo kim obsadzać stanowiska jak nie swoimi. Żenada.
fionaos
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2006-12-03, 18:51:59

Kto dyrektorem ZKM i Zeglugi?

Post autor: fionaos »

Schibaa pisze: Obsada w Ratuszu się nie zmieniła. Dotychczasowy V-ce Burmistrz pozostał grającym pierwsze skrzypce samorządowcem w kadencji 2006 - 2010. Chociaż wszyscy myśleliśmy, że jednak Pan Dąbrowski będzie startował na Dyrektora Zakładu Komunikacji Miejskiej. W sumie nic jeszcze straconego, bo kim obsadzać stanowiska jak nie swoimi. Żenada.
I znowu sie zaczyna. Wybory samorzadowe dopiero się skonczyly, a juz wladze zastanawiaja sie nad obsada wazniejszych posad dyrektorskich w budzetowych zakladach w Ostrodzie. Mamy jeden wakat po niestety Sw. P. Waldemarze Nalewajko, ktory byl przez szereg lat dyrektorem ZKM w Ostrodzie oraz Zeglugi Ostrodzko - Elblaskiej. Wlasnie sie dowiedzialem, ze Urzad Miasta oglosil konkurs na to stanowiako. Z pewnoscia kadydatow bedzie wielu. Pana Nalewajko znalem od kilkunastu lat jako osobe niezwykle kompetentna, zyczliwa i pracowita, ktora potrafila sobie doskonale radzic na dzierzonym stanowisku bez wzgledu na rzadzaca w miescie opcje polityczna mimo, ze sam byl niezrzeszony.
Jako czlowiek o wielu niezwykle pozytywnych przywarach, otaczal sie podobnymi sobie ludzmi, ktorzy pomagali mu w niezwykle trudnym zadaniu zarzadzaniu obiema firmami. Niewatpliwie jedna z takich osob jest Pan Zygmunt Kiejziewicz, ktory w ZKM oraz Zegludze pracuje od wielu lat i byl prawa reka Dyrektora Nalewajki a od pewnego czasu sprawowal funkcje kierownika. W tej chwili, z tego co mi wiadomo pelni funkcje p.o. dyrektora ZKM i Zeglugi Ostrodzko-Elblaskiej, do chwili rozstrzygniecia ogloszonego konkursu. Pana Zygmunta, podobnie jak nieodzalowanego Dyrektora Nalewajke, znam rowniez, jako osobe o nieposzlakowanej opini, niezwykle zaradna, kompetentna oraz umiejaca znalezc kontakt z partnerami w sprawach obu firm jak i z pracownikami. Z racji wieloletniej pracy w ZKM i Zegludze posiada on bardzo duze doswiadczenie oraz znajomosc tematu. Mam nadzieje, ze Pan Zygmunt stanie w konkursowe szranki. Nalezy miec nadzieje, ze w tym przypadku moda na upolitycznianie pewnych stanowisk nie wygra. Panie Zygmuncie do boju! Firmom potrzeba takich ludzi jak Pan. Powodzenia!
Zablokowany