Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Moderator: Jacek-P

mastah
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2009-07-17, 13:37:55
Gadu-Gadu: 0

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: mastah »

Wiesz Misiu, że to jest pomówienie? Potrafisz udowodnić swoje słowa? Takie bezpodstawne zarzuty można przedstawić każdemu... Akurat Pierwszego Chodnikowca Ostródy (czyli zapewne Ciebie) przyłapała policja, więc dowody są... Proponowałbym nie mierzyć porządnych ludzi menelską miarą - alkohol pije akurat większość dorosłej części społeczeństwa, jednak nie każdy zasypia po pijaku na chodniku i obraża policjantów...
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: miś_polarny »

Zgadzam się. Alkohol jest dla ludzi. Mi akurat przytrafił się błąd (wiele razy) i zasypiałem w dziwnych miejscach typu: fotele samochodowe, stoliki w lokalach, łóżka nieznajomych niewiast...itd. Włodymir nie jest inny... no może trochę bo on po wódzie przemienia się w clown'a (czyt. klałna). Wystarczą 3, 4 kieliszki i można obserwować popisy w jego wykonaniu. To jest bardziej kompromitujące od jego oficjalnych przemówień :D
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: lasser »

Pozwolicie,kilka zdań podsumowania wypocin ,,misia"(miś kojarzy sie z ciepłem,przytulanka z lat dzieciństwa,oby z nim nie skojarzać tego szemranego typka).Twoje komentarze swiadczą wyłącznie o poziomie twego kurzego rozumku ,wiec zmień nick na ,,kurka polarna",dobrze ci radzę.Totalnie obraźliwe bzdury ,które raczysz wypisywac na forum,wcześniej czy później ci poprostu zaszkodzą.Jest jeszcze w tym kraju garstka ludzi,którym zależy by eliminowac z życia publicznego -tzw pasożyty :bije: .Co ty człowieku cierpisz od Pana Brodiuka,przeciez ty jestes chory,nie dosyć ,że pomawiasz ludzi to na dodatek zioniesz śmierdzącym ogniem.Tego nie można czytać,jesteś złosliwy,zazdrosny,żałosny i kłamliwy.Idź do spowiedzi,ponoć byłeś ministrantem,tylko Bóg może cię nawrócić.W100%patologia,żal mi ciebie,nie pozdrawiam :D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: toledo »

Misiu polarny, rzeczniku prasowy SP - co wg twego zamierzenia miało być jeszcze jedną prowokacją pod adresem Starostwa Powiatowego, ale w rzeczywistości nie odpowiada poziomowi "zerówki" Szkoły Podstawowej - przejrzałem twoje nicki i nie ma w nich żadnej nawet próby dyskusji z poglądami ci nieodpowiadającymi, jest za to pełno plwocin, insynuacji, pomówień i homofobii. I choć nie sądzę, by na twoje frustracje ktokolwiek dał się nabrać, to jednak zaśmiecasz to forum.
Jesteś współtwórcą internetowego Forum Nienawistników, o czym trafnie pisze w "Rozmaitościach Ostródzkich " Włodzimierz Godlewski. Jestes też w klubie "szkodników", którzy sieją nienawiść ukrywając sie pod nickami i "stałymi czytelnikami".
Zgadzam się z red. Godlewskim, że chamstwo w internecie nie ma co szukać, bo jest sprzeczne z ideą internetu, bo internet ma łączyć i budować, a celem chamstwa jest niszczenie i zohydzanie, ale nie zgadzam się, że wystarczy chamstwo "olewać", traktować jak powietrze, trzeba też miotły operatorów i moderatorów. I miotła ta nie ma nic wspólnego z cenzurą, za to dużo z kulturą.
mastah
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2009-07-17, 13:37:55
Gadu-Gadu: 0

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: mastah »

Racja, toledo! Też czytałem ten artykuł i rzeczywiście to co się dzieje i tu na ostrodaonlie i na oberlandii i na stronie nostródzkiej woła o pomstę do nieba. Miś Polarny jest czołowym ostródzkim chamem internetowym, który żywi się oburzeniem kulturalnych ludzi. Chyba zgodzicie się ze mną, że poziom jego wypowiedzi znacząco odbiega od tego co prezentują inni internauci.

Panie Moderatorze, chyba już czas wziąć się za to forum!!! To Pan powinien je M-O-D-E-R-O-W-A-Ć, stać na straży kultury i dobrych obyczajów, a widzę, że pozwolił Pan zdominować się chamstwu i prostactwu. Przyznaję, moje wypowiedzi może nie zawsze były wyważone (chociażby w tym wątku), ale obiecuję że z chwilą kiedy zacznie Pan tonować takich ludzi jak miś polarny, ja również nikomu nie wbiję szpili.
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: sprawiedliwy »

Chyba dyskusja wymknęła się spod kontroli - nie wiem czy Moderatora czy formumowiczów.
Ale poziom jest poniżej dna.
panie Moderator - kończ - wstydu oszczędź.
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: lasser »

Popieram,zamknąć temat ,zamknąć forum,zamknąć usta,zamknąć drzwi,,,,,,wszystk :aniol: ich zamknąć i wychłostać.Trochę :D powagi.
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: miś_polarny »

Cieszę się drodzy forumowicze, że tak dokładnie analizujecie moje posty. Co prawda nad wysnuwaniem logicznych wniosków musicie popracować ale i tak doceniam wasz trud.

Ustalmy coś. Ja nie oskarżam bez podstaw, jak wy macie w zwyczaju. Opisuję rzeczywistość jaką widzę. Nikogo także nie obrażam. Po prostu stwierdzam fakt, że Pan szanowny wiecznie uśmiechnięty celebryta W. Brodziuk po wypitej wódce staje się dodatkowo kabareciarzem. Taki jest. Po prostu.

Obrażanie mnie nie tylko publicznie ale także prywatnie świadczy tylko i wyłącznie o waszym poziomie. Strasząc mnie jakimikolwiek konsekwencjami (nawet pobiciem w prywatnych wiadomościach), jednocześnie przygotowujecie bat na siebie. Proste. To działa w dwie strony.

Czy mam spodziewać się wizyty ABW? buahahahahaha
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: cdn »

Ja tam wolę kabaret i uśmiech i zyczliwość od zwykłego chamstwa. Ja rozumiem, że ty wolisz po wódce raczej sekretarza Wawrzykowskiego , można wtedy dać sobie po mordzie, wejść w ścisły kontakt z rączką posła, opieprzyć policjanta za pobudkę na chodniku. Pełna kultura alkoholiczna?
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: miś_polarny »

Zdajesz sobie sprawę z insynuacji? Masz na to jakieś dowody? Przecież zawsze o nie pytacie!!!
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: cdn »

miś_polarny pisze:Zdajesz sobie sprawę z insynuacji? Masz na to jakieś dowody? Przecież zawsze o nie pytacie!!!
A które ze zdań jest insynuacją? Czy:
1) Ja tam wolę kabaret i uśmiech i zyczliwość od zwykłego chamstwa.
a może:
2) Ja rozumiem, że ty wolisz po wódce raczej sekretarza Wawrzykowskiego , można wtedy dać sobie po mordzie, wejść w ścisły kontakt z rączką posła, opieprzyć policjanta za pobudkę na chodniku.
czy wynikające z takiego opisu możliwości pytanie o obyczajność:
3) Pełna kultura alkoholiczna?
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: cdn »

A jeżeli chodzi o oinsynuacje to przypomnij sobie:
Doszły mnie słuchy, że seria pomówień wyszła bokiem Wlodymirowi. Czy to prawda, że nasz starosta dostał 1 rok na 2 lata w zawieszeniu i będzie mógł piastować funkcję publiczną tylko do momentu uprawomocnienia wyroku? Jako, że sam nie przywykłem do pomówień powyższa treść jest czysto hipotetyczna. Toledo ty jesteś dobrze poinformowany. Jak to jest? Będzie wkrótce nowy starosta?
Post z 2009-01-31, 09:26:54

Jak sądzisz misiu, czyj to post? I to jeden z wielu.
Więcej na search.php?author_id=1289&sr=posts
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: miś_polarny »

Na tamten czas było to aktualne.

Kim dla Ciebie jest W. Brodziuk?
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: cdn »

Aktualny to był (i jest) tylko smród, który próbujesz rozpylać.
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: miś_polarny »

No no no widzę, że unikasz odpowiedzi :)
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: cdn »

Bo odpowiedzi na brak pytania być nie może, siejący smród misiu. Nie wiem czy ktoś zna W. Brodziuka. Takiego w Ostródzie nie ma. Natomiast ciekaw jestem nadal odpowiedzi na pytania o "insynuacje" w moim poście.
czujnik zła
początkujący
początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 2008-10-26, 19:38:34
Gadu-Gadu: 0

Re: Starosta ostródzki Włodzimierz Brodiuk na Westerplatte.

Post autor: czujnik zła »

Bond pisze:No właśnie dzisiaj się okazało kto chleje od świtu bez umiaru.
Nikomu źle nie życzę, ale rozsądek by wystarczył by uchronić się od nieszczęścia!
I co komu największą krzywdę zrobił? Oczywiście sobie i rodzinie....
I tu sie mylisz!Jego cienie nie beda miały kozła ofiarnego do szemranych interesków kolesi wspaniałych,jeden ostatnio popisywał sie na sesji powiatu ale tylko do ostatniego punktu ,jak głos zabrał pan Jedral.Proponuje ci dalej abyś przestał kpić z choroby i nieszczescia.
Zablokowany