Otwarcie Orlika

Moderator: Jacek-P

piłkarz

Otwarcie Orlika

Post autor: piłkarz »

Od kilku dni na stronie powiatu znajduje się informacja o otwarciu Orlika (4 grudnia). Gratulacje, takie boisko jest potrzebne. To już drugie ze sztuczną nawierzchnią w Ostródzie. Oby więcej takich powstało.
Miro

Re: Otwarcie Orlika

Post autor: Miro »

Pewnie oby więcej. Wiem że Burmistrz planuje takie boisko przy ul.Piastowskiej. To i tak jeszcze mało ale to dobry początek.
Gość

Re: Otwarcie Orlika

Post autor: Gość »

Procedury już rozpoczęte. Boisko, które ma powstać na Pisatowskiej/Chrobrego przy kościele, to drugie boisko z programu "Blisko Boisko". Pierwsze powstało na Osiedlu Drwęckim. Było już o tym gdzieś na forum.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Otwarcie Orlika

Post autor: Jacek-P »

Boisko gotowe do oficjalnego otwarcia. Po godzinie 19 ciągle jeszcze trwały prace przy wykończeniu. Jak mówił przedstawiciel wykonawcy, trwają ostatnie prace "kosmetyczne". Od jutra zatem Ostróda wzbogaci się o kolejny profesjonalny obiekt sportowy.

[foto]http://www.ostrodaonline.pl/images/stor ... g_7849.jpg[/foto]

[foto]http://www.ostrodaonline.pl/images/stor ... g_7850.jpg[/foto]
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
czujnik zła-!

Re: Otwarcie Orlika

Post autor: czujnik zła-! »

Wielkie brawa Moderatorze,super spostrzegawczość ,tempo akcji,wiarygodność ,skąd te zdjecia?-rewelacja :brawo: .GO może z PANA brać przykład.Zapomniał Pan tylko dodać jednego mało ważnego faktu-,,Orlik "powstał dla ostródzkiej młodzierzy dzięki Zarządowi Powiatu Ostródzkiego pod przywództwem Brodiuka.Ale zapewne dla Pana to mało istotne,ważne ,że jest.Oldzio od miesiąca mysli jak tu się podszyć pod tę inwestycję starostwa.Pozdrawiam :-D
Krzysztof

Re: Otwarcie Orlika

Post autor: Krzysztof »

Panie Starosto- czapki z głów!!!!.
Kopią Pana jak mogą ci Pana oponęci, a Pan robi swoje. Trzymaj się człowieku. Gratulacje.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Otwarcie Orlika

Post autor: Jacek-P »

To taka oczywista oczywistość, że się o tym nie pisze. Zanim zaczniesz mi zarzucać złą wolę proszę sprawdzić, czy aby zarzuty są zasadne.
Szukanie wrogów za każdym słupkiem bramki, czy narożnikiem boiska pozostawię tym co się tym lubują i dobrze w tym czują, mnie jest to obce. Jak zwykle gorąco pozdrawiam zwolenników i przeciwników zarówno starostwa i miasta.

http://www.ostrodaonline.pl/20080919147 ... -2012.html

http://www.ostrodaonline.pl/20080311118 ... oisko.html
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Torwart

Re: Otwarcie Orlika

Post autor: Torwart »

Oczywiście należą się pochwały za to boisko dla starostwa, ale jako całości, szczególnie dla wydziałów czuwających nad przetargami i sprawną realizacją. Jeżeli to prawda, że miasto i gmina postawią obiekt z programu "Blisko boisko", to im się słowa uznania. Obiektów sportowych nigdy za wiele, szczególnie takich!
Czujnik zła - a co Ciebie tak zabolało, że zółć Ci się ulała w poście? Może skręca Cię dlatego, że to nie Ty zrobiłeś te zdjęcia? A może jesteś całkiem pokręcony.
Sorry za takie słowa, ale jak czytam głupoty to tak jakoś samo się wyrywa ;)

Pozdro!
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Otwarcie Orlika

Post autor: Jacek-P »

_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
czujnik zła-!

Re: Otwarcie Orlika

Post autor: czujnik zła-! »

witaj Torwart=czytajac Twoje wypociny mam wrażenie ,że pisząc te bzdury byłeś prawdopodobnie na bani :) Aby nie grzęznąć w dyskusji z Tobą zamykam temat.ORLIK-udał się,zrealizowano inwestycję,w która nikt nie wierzył.Wierzył Starosta i chwała mu za to.Pozdrawiam :brawo:
Gość

Boisko Orlik

Post autor: Gość »

Bardzo sie ciesze ze oddano w Ostrodzinie nowy obiekt sportowy. Jednakze boli mnie cala ta atmosfera i szum wokol tego... Po co te cale przecinanie wstegi, po co zapraszanie kleru (de facto tylko i wylacznie katolickiego... przypominam ze w Ostrodzie obecne sa tez inne wyznania). W cywilizowanych panstwach nie robi sie szumy i oficjalnego otwarcia dla zwyklego szkolnego obiektu. No chyba ze Orlik ma range miedzynarodowa?? A co Wy o tym sadzicie??
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Otwarcie Orlika

Post autor: kaczor »

Orlik to raczej ma range krajową, przecierz rząd zapowiadał budowe Orlika w każdej gminie.

Mnie ciekawi czemu Orlik na LO nie jest otwierany dla uczniów szkoły. z tego co mi mówił brat na WF zagrali tylko raz a tak grają na piaskowym na dole. tak samo bieznia niby zrobiona jest nowa a biegaja wokół boiska na dole albo na miejskim stadionie.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Otwarcie Orlika

Post autor: Respecta »

po to, aby licealiści nie wygryźli dziur w murawie xD

to choory kraj żyjący na absurdzie
z kelnerką możesz porozmawiać po niemiecku
z kucharzem po angielsku
a z jakimkolwiek urzędnikiem państwowym jedynie poprzez tłumacza xD

Ciebie jeszcze cokolwiek tutaj dziwi?
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Zablokowany