Czy podwyżka jest słuszna dla Pana starosty?

Moderator: Jacek-P

chochlik55
gaduła
gaduła
Posty: 543
Rejestracja: 2007-03-19, 21:53:54

Re: Czy podwyżka jest słuszna dla Pana starosty?

Post autor: chochlik55 »

quote="toledo"]Walterze, sądziłem dotychczas, że z Tobą można dyskutować. Myliłem się.

Drogi Toledo.Jakoś wolno Ci szło wyciąganie tak wiekopomnych wniosków :D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Czy podwyżka jest słuszna dla Pana starosty?

Post autor: toledo »

Nie dopiekaj Chochliku,nie niszcz wiary w człowieka
wierzących mamy bez liku, tylko bez wiary. Ta ucieka.
A ja mimo wszystko liczę na rozum i szacunek i ducha,
chociaż smrodzić lubimy bardziej niż czystością oddychać.
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: Czy podwyżka jest słuszna dla Pana starosty?

Post autor: Walter »

Toledo jeszcze raz jeśli chodzi o Panią Dakowską zapewniam cię że sprawa jest załatwiona.
Niedługo sie o tym sam przekonasz i będzie ci niezwykle głupio.

Zachowanie wobec swoich koalicjantów to czysta głupota bo poniewierane Dobro Wspólne czy PiS mogą zewrzeć szeregi i odbije sie wszystko czkawką.

Nigdy nie twierdziłem że za czasów starosty dzieje sie gorzej niż za jego poprzedników, tylko jak twierdza niektórzy podlegli dyrektorzy czy pracownicy po prostu straszniej. No ale różne są metody zarządzania.

Na koniec powiem ci jedno nie mów mi że nie jesteś upaprany w cały ten układ związany ze starostą i jesteś bezstronny. Kipi w tobie nienawiść do wszystkich poza samym starostą.

Drogi Laserze wysokość pensji jest przyczynkiem do rozmów o działaniach starosty, bo to się wiąże ze sobą. Dla mnie niech on walczy z Noskiem, tylko jak mnie pamięć nie myli kiedyś była z nim w jednej kamandzie i pluł na Ostródzka prawicę. (przypomnij sobie lata 90). Teraz święty taki.
Złośliwi mówią że pokłócili się przy rozpijaniu kolejnej flaszki.
Jaka jest prawda wie to tylko sam starosta i sam burmistrz.

Czasem warto popatrzeć kim kto był i gdzie był, poglądy stary sie nie zmieniają one idą w ukrycie dlatego nikt Panu Brodiukowi nie wierzy i chyba nie ufa. Bo dla każdego może być ukrytym wrogiem bo nie wiadomo kiedy sie obudzi.

Pozdrawiam
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Czy podwyżka jest słuszna dla Pana starosty?

Post autor: toledo »

To tylko Twoja opinia i masz do niej prawo. ja akurat mam inny ogląd sytuacji. Dziś nikt się nie boi i może dlatego -bez obaw - lepiej wywiązuje się ze swoich obowiązków. Oczywiście poza strukturami miejskimi. Wyjedź poza Ostródę to będziesz wiedział dlaczego. Ci, którzy sie boją, nie wierzą, że Brodiuk wygra z układem, układzik wróci do powiatu i się zemści.

Skoro uważasz, że jestem "ubabrany w Brodiuka" to se uważaj i -nie mając pojęcia kim jestem - nadal twierdź, że coś czego nie widzisz jest czarne, chociaż jest białe. Wyobraźnia Ci szwankuje? Twoja sprawa.

Masz rację w jednym: nie znoszę (nienawiść rezerwuję na znacznie poważniejsze sprawy niż rodzimą ciemnotę i poopłacanych chłoptasiów) i nie cierpię atmosfery kłamstwa, kumoterstwa i układzików, które są u nas wszechobecne.
Obecny starosta jest spoza układu i ten kto tego nie dostrzega jest zwyczajnie ślepy, niezbyt rozgarnięty albo w grupie interesu zwalczającego tego faceta.

Nie jestem też bezstrony (a wskaż mi takiego!) dlatego, że wiążę z Brodiukiem nadzieję na odsunięcie od wpływów "ślizgaczy" (każda partia dobra byle moja, czyli byle mnie do niej przyjęli), pieniaczy (szumią o społecznym interesie, kryjąc swój własny pazerny interesik) i powiązanych interesami ze światem przestępczym.

No i Twoje ostatnie zdanie: Czasem warto popatrzeć kim kto był i gdzie był, poglądy stary sie nie zmieniają one idą w ukrycie dlatego nikt Panu Brodiukowi nie wierzy i chyba nie ufa. Bo dla każdego może być ukrytym wrogiem bo nie wiadomo kiedy sie obudzi. Cytujesz chyba Hrywnę z urzędu miasta, bo takiej dawki insynuacji w jednym zdaniu można oczekiwać tylko od niego.
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Re: Czy podwyżka jest słuszna dla Pana starosty?

Post autor: ostródzianin »

To może kolego toledo powiesz nam kim jesteś i nikt nie będzie miał wątpliwości. Wiedz też, że każdy na daną sprawę ma własną opinię i pogląd. Chyba pamiętasz drogi toledo, czyją matką jest nadzieja?
Ale najbardziej bawi mnie fakt (bez obrazy), że wierzysz w jakiś tam układ który nawet nie wiadomo czego i kogo miałby dotyczyć. I im dłużej to powielasz (niestety nie tylko Ty) tym bardziej jest to śmieszne. Jednym słowem to kabaretowa propaganda na rzecz koalicji rządzącej w powiecie. Przynajmniej ja osobiście tak to odbieram. Warto pamiętać, że żyjemy w kraju prawa w którym do udowodnienia winy potrzebne są dowody.
Uważam, że gdyby te tzw. układy mafijne, rodem z Sycylii istniały w Ostródzie odpowiednie formacje zainteresowałyby się tym faktem. Ale cóż poplotkować można no nie??
Szkoda toledo, że nie jesteś bezstronny. Bo to oznacza, że nie chcesz dostrzegać pozytywów jednej i drugiej strony. A najgorsze, że uzasadniasz to tym, że inni też są bezstronni.
A tak z innej beczki. Ciekawe jak długo może trwać konkurs na prezesa?? Pragnę przypomnieć, że podpisano umowę z prywatną firmą na budowę stacji dializ - nie blok operacyjny. A by było ciekawiej nie pozyskano ani grosza lub eurocenta ze środków zewnętrznych na doposażenie naszej biednej placówki. A Pan Kubis był zaskoczony jak to możliwe, że obecny zarząd (Bilińska, Kobierowski, Kruszewski) szpitala nie uzyskał środków.
Ale jak mówiłem czas pokaże co będzie ze szpitalem. I to by było na tyle mojego nudnego gadania.

Pozdrawiam
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Czy podwyżka jest słuszna dla Pana starosty?

Post autor: toledo »

Pozostanę Toledem. Swe zapatrywania na ostródzką rzeczywistość prezentowałem nie raz i przy nich pozostaję, nic się bowiem owa rzeczywistośc nie zmienia. A układ? Mam nadzieję, że organy ścigania wreszcie zakończą śledztwo i najgorszy z elementów tego układu padnie.

Co do mafii. Ponad sto lat doświadczeń pozwoliło karabinierom na skuteczniejszą (chociaż nadal nie w pełni) eliminowanie tej pajęczyny. CBA, CBŚ i policja jeszcze sie uczą.

Pozdrawiam
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Czy podwyżka jest słuszna dla Pana starosty?

Post autor: sceptyk »

dzięki, za perspektywę - tylko wiek, co tam... kRewa, nie dożyję... :o
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Czy podwyżka jest słuszna dla Pana starosty?

Post autor: toledo »

Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Czy podwyżka jest słuszna dla Pana starosty?

Post autor: miś_polarny »

Podwyżka się nie należy, nigdy nie należała i oby nigdy jej nie otrzymał. W czasach kryzysu starosta jako człowiek o wielkim sercu powinien oddać część swoich poborów na cele charytatywne. Proponuję aktywne comiesięczne finansowe wsparcie domu dziecka.
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

Re: Czy podwyżka jest słuszna dla Pana starosty?

Post autor: euroostrodzianin »

Dajcie Burmistrzowi podwyżkę niech w kryzysie chłop zarabia
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Czy podwyżka jest słuszna dla Pana starosty?

Post autor: miś_polarny »

Kto ma dać? Do kogo się zwracasz prowincjoostrodzianienie?
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
Zablokowany