XXI sesja Rady Powiatu,,nieżle jak na nierobów przystało''

Moderator: Jacek-P

lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

XXI sesja Rady Powiatu,,nieżle jak na nierobów przystało''

Post autor: lasser »

....cóz byłem dzisiaj uczestnikiem tej sesji,absolutoryjnej zresztą.Muszę przyznać ,że zrobiła na mnie wrażenie .15 za, :brawo: 1(cep) :bije: przeciw,reszta wstrzymała sie :beksa: ,a mówia,że wstrzymywanie jest niezdrowe dla organizmu.Podobał mi sie Prezes PZOZ(w opinii znawców z ratusza ,pseudo ekonomista),który rozjechał jak walec super znawce tematu zdrowia publicznego,super ekonomistę z ratusza,przyszłego doktora ekonomii i zarzadzania workami z ziemiopłodami z szambidołka(sorki jak kogoś uraziłem-)jak glizdę.Drugi expert z szambidołka wyszedł bez pytania z sesji oj wstyd. :aniol: :aniol: Myslę,źe to juź koniec ujezdzania Starosty,kosztem zdrowia publicznego.Panowie z SLD ,koniec drugiej pensyjki,zadanie nie zostało wykonane,oj niedobrze,co teraz...kto to wie?WBA?ABC?ŚBC?pozdrawiam
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: XXI sesja Rady Powiatu,,nieżle jak na nierobów przystało''

Post autor: toledo »

Koniec? Obyś się nie zdziwił. Niektórzy zawsze ślinę za deszcz będą brali.
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: XXI sesja Rady Powiatu,,nieżle jak na nierobów przystało''

Post autor: Walter »

Ja też myślę Toledo że to nie koniec i jeszcze pewnie przed starosta cięzkie czasy, ale myśłe ze da sobie radę.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: XXI sesja Rady Powiatu,,nieżle jak na nierobów przystało''

Post autor: toledo »

Ta grupka radnych udowadnia, ze ustawą o samorządzie powiatowym powinna zająć się komisja Palikota. Nie moze być tak, że kilku mącicieli w imię swoich politychnych i prywatnych interesów, bez żadnego uzasadnienia i przygotowania merytorycznego zwołuje co chwilę sesje nadzwyczajne.
Chcą zwołać, proszę bardzo, tylko z uzasadnieniem i przygotowaniem materiałów merytorycznych, wniosków, a nie ...... pytań, które zadawane są na każdej sesji.

Nie tak dawno oglądałem program Tv o rodzince mącicieli, których głównym zajęciem jest pisanie donosów na sąsiadów. Piszą bzdurne donosy, które nadają się z racji już ich nielogiczności na miejsce w koszu, ale nasze prawo wymaga zajęcia się każdą skargą. No i gliniarze, prokuratorzy i sądy tracą czas i pieniądze podatników na doprowadzanie do kolejnych "wyjaśnień" spraw nie wymagających wyjaśnienia. Rodzinka ma na swym koncie już tysiące godzin pracy policjantów, prokuratorów i sądów, i nadal uprawia bezkarnie "uprzejmie donosi".
Podobnie zachowuje się "urzędnicza czwórka" z miasta w radzie powiatowej. To walenie w Brodiuka jest ich prywatną wojenką za nasze pieniadze. To jest społecznie szkodliwy i kosztowny proceder w imię prywaty.
Zablokowany