Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Moderator: Jacek-P

Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: Walter »

"Rzeczpospolita": Piotr Żuchnowski, obecny wiceminister kultury, podczas gdy pełnił funkcję wicemarszałka województwa warmińsko-mazurskiego, nie dopilnował realizacji projektu przygotowywanego na 600-lecie bitwy grunwaldzkiej.
"Rzeczpospolita" podkreśla, że Żuchnowski w urzędzie marszałkowskim, był odpowiedzialny za inwestycję współfinansowaną z funduszy unijnych, która miała przygotować Grunwald do rocznicy. Planowane było między innymi wybudowanie nowego muzeum. Według informatora gazety Piotr Żuchnowski nie zaktualizował kosztów projektu inwestycji, co spowodowało, że przebudowa Grunwaldu nie odbędzie się.

Według informacji "Rzeczpospolitej" Żuchnowski jest typowany na nowego głównego konserwtora zabytków.
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: Walter »

W tym kraju wystarczy być nieudacznikiem a awans ma sie w kieszeni.
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: marlon »

I znów ekipa Tuska coś nam odbiera. Najpierw kanał teraz Grunwald. Kiedy Tusk się skończy. Chyba powoli mamy ich dosyć.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: sceptyk »

marlonie, jako że Tusk ma jeszcze dużo do odebrania: ubranie z pralni, buty od szewca, telefon od żony z Gdańska, najlepsze życzenia imieninowe ,urodzinowe ,noworoczne itd, itd, itp...
to jeszcze długo porządzi :D
kot_alik
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2007-12-03, 20:19:58
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OST

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: kot_alik »

Okazuje się, że nikt nic nikomu nie odbiera i inwestycje w Grunwaldzie mają być kontynuowane. Tak przynajmniej piszą tu http://www.oberlandia.pl/index.php?opti ... iew&id=210

I bardzo dobrze, bo Grunwald może być wizytówką naszego regionu, a stamtąd najbliżej do Ostródy.
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: marlon »

Szkoda Katalik że nasi Platformersi zawsze i za wszelka cenę bronią Tuska choć wszystko odbywa sie kosztem naszego regionu.

Gdzie ich obywatelska postawa :D
kot_alik
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2007-12-03, 20:19:58
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OST

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: kot_alik »

Murlón, nie wiem co odbywa się kosztem naszego regionu? Mógłbyś rozwinąć? A tak na marginesie: działania brata prezydenta JarKa i brata jego Leszka prowadzone są nie tylko kosztem naszego regionu, ale nawet całej Polski i Europy!! Z tego co wiem Donald ma społeczne poparcie, a co do zjawisk biologicznych...dał nam przykład Hubert S. jak traktować braci mamy;)
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: sceptyk »

marlonowi by się przydało przypomnienie bajki o krokodylku i łzach :) Ale niech mu będzie. Najpierw męczyli nas Krzyżacy, później Ruski, a teraz Tuski i inne żydostwo - weterani Wermahtu i Krasnoj Armii, Krasnoludki i Marysia - z zemsty, że sierotka. Przerąbane - Marlon się zapłacze :D :aniol: :beksa: :o
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: marlon »

Panowie nie podniecajcie sie tak mocno bo mokro wam sie zrobi :)

Odrobinę humoru a mniej zawiści.

Dla mnie i KAczory i Tusk to jedne wielkie bagno. Kutalik a poparcie społeczne to wiesz jak z nim jest na końcu okaże sie 3% raz już to Tusk przeżył w Uni Wolności.
Pozdro
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: cdn »

marlon, ależ ty płaczesz za tym co było, ale "to już se ne wrati". Przykro dla Ciebie. Szkoda. Takie jest życie. Nie martw się o Tuska. On sobie zdecydowanie da radę.
Tobie chyba chodzi o sytuację ostródzką, a ona wymyka się "czerwonym" wyraźnie z pod kontroli. Z tąd ten ból............
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: marlon »

Tusk Kaczory i komuchy to nie dla mnie mam ich wszystkich gdzieś. Ważniejszy CDN jest zawsze interes społeczny niż rozgrywki partyjne i interpersonalne.
Nie ukrywam jestem prawicowych poglądówi tak już zostanie, jednak to nieznaczy że jak ktoś z PO czy PiS będzie coś źle robił to tzreba mu klaskać.
kot_alik
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2007-12-03, 20:19:58
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OST

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: kot_alik »

Widzę, Murłoń, że sam tak naprawdę nie wiesz o co ci chodzi...Chyba za dużo tego radia co ma ryja słuchasz...
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: marlon »

wolę ZETkę dla twojej info.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: sceptyk »

marlon, cos kręcisz.Dla mnie wyglądasz raczej na obojnaka politycznego niż prawicowca :)
Jak rozumiem, to interes społeczny jest ważny, o ile jest to twój interes. Wiesz, nie lubię fałszu :evil:
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: marlon »

to dlaczego jesteś fałszywy
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: marlon »

I tak cię lubię sceptyk :)
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: sceptyk »

no trudno, jakoś to przeżyję :)
Staram się, marlonie, jasno i precyzyjnie przedstawiać swoje poglądy.Nigdy nie ukrywałem tego, że jestem platformersem i nie udaję "obiektywnego" obserwatora.
Nie przeszkadzają mi odmienne poglądy innych, o ile są prezentowane z jasno określonych pozycji.
Jesteś rydzykowaty - w porządku, jesteś lewicowcem - w porządku. To wolny kraj i dla wszystkich jest tu miejsce. ale ubieranie się w bezstronność wygląda cokolwiek fałszywie.
Stad zarzut o obojnactwo polityczne, miedzy innymi.
Mów co myślisz, wyśmiewaj kogo chcesz, ale nie baw się w mentora, który wszystkich ma gdzieś , bo i tak jest naj... szlachetniejszy, mądrzejszy, uczciwszy, seksowniejszy, szczuplejszy, grubszy, starszy, młodszy,słodszy... o kRewa, ale się zagalopowałem :-D

P.S.
Sympatia jest odwzajemniona :)
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: Wiceminister kultury "poległ" pod Grunwaldem

Post autor: marlon »

Lubię was czasem podrażnić bo strasznie sie emocjonujecie broniąc własne strony interesu.
Dla tego Sceptyku czasem moje zdanie może wydawać ci sie nie jednoznaczne.
Uwierz jednak, że jem człowiek o prawicowych poglądach i zawsze będzie mi bliżej do PO i PiS niż do SLD (tfu żem to wogóle napisał) :lol:
Zablokowany