Nowa strona internetowa powiatu

Moderator: Jacek-P

toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowa strona internetowa powiatu

Post autor: toledo »

Czy unas powstało coś, co natychmiast nie próbowano zdołować? Strona jest moim zdaniem lepsza od większości tego typu "produkcji". i nawet nawigacja nie jest zła skoro 12-letni syn kolegi natychmiast znajdował co sobie zaczyliśmy ( o ile było na stronie). Tylko to miganie obrazów, ale widocznie - to juz pisałem - starzeję sie i nie "czuję" współczesnych trendów.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Nowa strona internetowa powiatu

Post autor: cdn »

Czy Wy wszyscy nie przesadzacie? Nie nakręcajcie się. Podpiszcie się z imienia i nazwiska -Wy wszyscy którzy uważacie , że tą stronę można zrobić taniej. Miejcie tą odwagę, bo w/g ludzi którzy podobne strony robią cena 6.000 zł. jest ceną zdecydowanie niską. Miejcie odwagę pokazać się. Wtedy krytykujcie. Dla mnie strona ta powala, ale nie jest zła. Być może są teraz takie trędy. Kochani , rozmowy o zrobieniu czterojęzycznej strony rozpoczyna się od 10.000- 12.000 zł. Pozdrawiam
banitez
początkujący
początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 2005-04-27, 16:27:52

Re: Nowa strona internetowa powiatu

Post autor: banitez »

W sumie może macie rację - i tak nie zmienimy tej strony :) Jest jaka jest, może przy następnej wersji specjaliści od promocji ze starostwa zastanowią się nad profesjonalnymi rozwiązaniami. Proponuję zamknąć temat. Pozdrawiam wszystkich!
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Nowa strona internetowa powiatu

Post autor: Jacek-P »

CDN problem tej strony nie leży w cenie. Cena jest jaka jest. Problem leży po stronie jej funkcjonalności o czym niemal wszyscy piszą. Nie nakręcaj niepotrzebnie problemu ceny bo nie o to chodzi.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowa strona internetowa powiatu

Post autor: toledo »

Moderatorze, wcale nie jest tak źle. Już mówiłem dzieci nawet spokojnie po niej latają. I wcale nie piętrowo. Popieram baniteza: temat się wyczerpał. Pozdrawiam.
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Re: Nowa strona internetowa powiatu

Post autor: ostródzianin »

No cóż nowa strona z pewnością prezentuję się lepiej niż wersja pierwotna. Sama strona nie jest zbyt atrakcyjna. Co do jej ceny się nie wypowiadam bo znawcą rynku domen internetowych nie jestem. Jedna rzecz mnie bardz razi. Konkretnie dział zdrowie a w nim link do strony PZOZ która od czasu nowych rządów w spółce nie jest aktualizowana. Wstyd.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowa strona internetowa powiatu

Post autor: toledo »

To fakt, a jednocześnie norma na wszystkich stronach ostródzkich spółek.
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Re: Nowa strona internetowa powiatu

Post autor: sprawiedliwy »

Nie chcę nad poziomy wyrastać. :aniol:
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Nowa strona internetowa powiatu

Post autor: sceptyk »

to błąd, ogólnie poziomy są tak nisko, że trzeba się czołgać, żeby nie wychylić łebka, To szkodliwe dla kolan i łokci. Ale niektórzy to lubią - łatwiej się liże stópki - tyłek jest już nad poziomami :-D
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Re: Nowa strona internetowa powiatu

Post autor: ostródzianin »

Do mnie pijesz, drogi sceptyku?
Normalnie większość szpitali ma swoje strony internetowe. Jest tam wiele informacji które zwykłemu pacjentowi mogą stać się przydatne. I to tyle w tej kwestii. Nie miałem zamiaru urazić szanownego pana prezesa Kubisa. Tylko nie wiem po co podawać na stronie powiatu nieaktualny link?
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Nowa strona internetowa powiatu

Post autor: sceptyk »

broń Boże Ostródzianinie :) ot, taka ogólna dygresja na temat wylatywania nad poziomy.
Co do merituum - masz rację
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Nowa strona internetowa powiatu

Post autor: kaczor »

na stronie jest troche odnośników, które prowadzą do nikąd. np. jest odnośnik do strony http://www.sokol.ostroda.pl/ która nie istnieje od dawna.
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Re: Nowa strona internetowa powiatu

Post autor: ostródzianin »

No właśnie. Tylko po co to? Chyba lepiej nie podawać linków do nieaktualnych stron, no bo wjakim to celu. Ze względu na to, że tematy służby zdrowia są mi bliskie to podałem przykład strony szpitala. Spółki spółkami a szpital szpitalem. Większość szpitali ( i to publicznych) ma swoje strony www. I nie chodzi tu o stronę za grube pieniądze byle była czytelna i aktualizowana. I tyle. Czy to tak dużo :D
banitez
początkujący
początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 2005-04-27, 16:27:52

Re: Nowa strona internetowa powiatu

Post autor: banitez »

Kolejna po szpitalu perełka wśród stron jednostek powiatowych - Powiatowy Urząd Pracy: http://www.ostroda.up.gov.pl/.
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: Nowa strona internetowa powiatu

Post autor: marlon »

Nie przesadzajcie strona nie jest taka zła oczywiście ma pewne mankamenty, jednak dajmy autorowi trochę czasu aby wszystko dopracował.
Na pewno jest lepsza niż była.
Zablokowany