FWS przegrali sprawę w sądzie

Moderator: Jacek-P

Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

FWS przegrali sprawę w sądzie

Post autor: Roma »

Witam forumowiczów, wieści szybko się rozchodzą po Ostródzie i ja dziś się dowiedziałam, że FWS (socha) pozwali Starostę do Sądu o to, że niby rzekomo oskarżył, władze Spółki o kreatywną i podwójną księgowość. No i dziś była rozprawa na której był Wawrzyński i co? PRZEGRALI PANOWIE Z KRETESEM i ponoć jeszcze muszą zapłacić koszty procesu!!!! SATROSTA GÓRĄ!!!!! Gratuluje Panie Włodku!!!!
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

hahahaha tego należało się spodziewać - zarzut wyssany z palca heheehe
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Biedny Kłokocki, Chachaj i GO................ A tak sie napięli.
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Ha, ha, nic nie przegrali, cos kiepską macie informacje matołki wszelkiej maści i przydupasy starosty. Jeśli już, to przegra właśnie Włodzio, bo nabroił i teraz najzwyczajniej się boi. Kolejna rozprawa już 4 października, więc bójcie się...
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

jasiu wędrowniczku!
O godz. 8.30 odbyła się rozprawa przeciwko Staroście z powództwa Wawrzyńskiego, Fijasa i Sochy o działanie na szkodę Spółki PZOZ.
Przybył tylko Wawrzyński. Pozostali odpuścili - nie przyszli. Po krótkiej rozprawie Sąd powództwo oddalił jako nie zasadne.

Po tej sprawie odbyła się druga sprawa http://ostroda.wm.pl/Pozwali-staroste-do-sadu,29514 ( jak widac Kłokocki szaleje pisząc pełnym nazwiskiem osoby oskarżonej a nie skazanej!!!!!!) na której padły zarzute nie takie o których pisze "niby dziennikarz". Zarzut jest taki:
Starosta mówiąc 10.05.2007 na antenie Radia Mazury- nie ufam Radzie Nadzorczej - według Szołobryt, Kondrusika i Cudnoch (byłych członków Rady Nadzorczej Szpitala) według nich "naruszył ich dobre imię".

Kolejna rozprawa - i z tym się z Tobą zgodzę - odbędzie się 4 października 2007 r.

Jeżeli mówisz o nabrojeniu przez Włodzia i tego, że się boi - to jasiu Ty boisz się chyba bardzo bo On na takiego bojącego nie wygląda, ale jak już słychać poprzednicy nabroili nieźle. Pozdrawiam
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

jaś wędrowniczek pisze:Ha, ha, nic nie przegrali, cos kiepską macie informacje matołki wszelkiej maści i przydupasy starosty. Jeśli już, to przegra właśnie Włodzio, bo nabroił i teraz najzwyczajniej się boi. Kolejna rozprawa już 4 października, więc bójcie się...
Kto sie boi, Włodzio się boi??? ...ale nie ma czego ma się bać, jasiu, to jżz bardziej Ty możesz się bać bo piszesz bzdury jak mało który ale czy Ty naprawdę myślisz że będzie to trwało bezkarnie???

zastanawiam się kto podpuścił te kobiety do złożenia pozwu, pewnie żałują teraz tego.... Pamietajmy - prawda obroni się sama i już teraz widać, kto kogo okłamywał w temacie PZOZu a prawo i sprawiedliwość w tym przypadku będzie widoczne i to chyba jak to okreslił biedny jasiu w dniu 4 października, miesiąc mija szybko a zegar Temidy czas odmierza skrupulatnie.
I jeszcze jedno proponowałbym zapoznac się z art 234 KK.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Podobno Boguś F.ma status bezrobotnego.Zastanawiam się zatem, za co facet żyje.Większość poszukujących pracy w naszym miescie robi zakupy w Biedronce a w sytuacjach trudnych zagląda do darmowej jadłodajnii przy ulicy Sienkiewicza.Boguś natomiast objada się pizzą,spagetti i innymi przysmakami a to w San Biaggio , w La Lunie i w innych -jak na ostródzkie warunki-drogich knajpach.Czyżby miał bogatych sponsorów?Sponsor jednak,wcześniej,czy pózniej żąda wyników.Ciekawe jakich?
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Proszę o wyjaśnienie.
słuchałem wczoraj Radia Mazury - i słyszę głos naszego Pana Starosty. Ale coś mi nie pasuje reklamuje jakiś punkt handlowy sprzedający ołówki, gumki i papiery i koperty. Broń cie Panie Boże - nie padło ani razu słowo, że starosta ostródzki coś tam reklamuje, ale głos był podobny do starosty i to reklamujący jego prywatny biznes. Czy się mylę?
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

przestałem słuchać tego radia bo nie ma w nim mowy o faktach tylko głównie o dupie Maryni wolę radio Olsztyn

a tak w ogóle to nie może ? jak wykupił czas antenowy i nie podaje swojego nazwiska jako mówca tylko reklamuje swoją firmę to nie widzę w tym nic złego o.O w czym problem ?
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

obserwator
Proszę o wyjaśnienie.
Bardzo często spaceruję nad jeziorem Drwęckim - i co widzę. W "LALUNIE" u Bilińskiej non stop przesiadujących : Wawrzyńskiego, Fijasa( ten to ma długie wakacje) Dąbrowskiego, Peca . Coś mi tu pasuje. Reklamują alkoholowy interes byłej Prezes szpitala. Czy się mylę?
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Piszecie o drobiazgach, a dzieja się rzeczy bardzo ciekawe, mówiące o tym jak dawni "zbawcy" szpitala zadbali o własne interesy.
Dawna Rada Nadzorcza szpitala całkowicie bezprawnie podpisała z Bilińską kontrakt. Nie leżało to w jej kompetencjach, bo to Zarząd Powiatu był do tego upoważniony.
Teraz Bilińska domaga się od szpitala odprawy w wysokości, jak chodzą słuchy, coś około 170 000 zł. Oczywiście w ramach dbałości on dobro szpitala - sprawa jest w sądzie.
okazuje się, że ten biedny szpital, którego nie stać na inwestycje i zakup podstawowego sprzętu, potrafił płacic najbardziej zaufanym Bilińskiej miesięcznie po blisko 20000 zł. Tyle nie zarabiają nawet wybitni profesorowie medycyny.
Zeby było jeszcze ciekawiej, jak skończyły się rządy Bilińskiej, burmistrz miasta uznał, że już nie ma obowiązku umarzać podatków szpitalowi, bo to nie jego sprawa, oczywiście robi to w ramach pomocy, którą publicznie tak ochoczo deklarował. Rozumiem, że umarzanie podatków zaprzyjaźnionym firmom jest etyczne, a umorzenie podatków szpitalowi(czytaj - Brodiukowi, już nie).
Paranoja w tym mieście wcale się nie skończyła. Mógłbym napisać:
Jasiu, opamiętaj się w swojej nienawiści, ale on i tak nie posłucha.....
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: ostródzianin »

Miałem się nie wypowiadać.
Ale jak znajduję posty w których pomawia się ludzi...

Co Was obchodzi do jakiego lokalu chodzą FWP?

Bilińska zarabiała ok. 12 tyś. I to jest fakt. Wszystko można sprawdzić.
Miasto nadal nie pobiera podatków od PZOZ.

Sceptyku, słuchy to dochodziły w czasach PRLu.

Pozdrawiam wszystkich gorąco!
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Post autor: FinChan »

ostrodzianinie
BILIŃSKA zarabiała powyżej 14 000 tys. złotych ponieważ żąda odszkodowania rocznego powyżej 172 000 tys. zł. które zagwarantowała jej stara Rada Nadzorcza (Szyłobryt, Kondrusik, Cudnoch) .

Muszę zgodzić się ze Sceptykiem -bo dziś również słuchy, że...............
Co do spotkań to FWP lepiej im spotkać się w Lalunie niż Urzędzie Miasta bo dziś kim jest Bilińska ? Czasy w których to w Urzędzie Miasta spotykali się : Janowicz, Bilińska i inni na dzień dzisiejszy są niemożliwe oraz niezręczne dla rządzących.
Pozdrawiam
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

może i tak ostródzianinie. Ale chodzą dobrze i prawdziwie.szpital to nie Orlen - taka umowa w instytucji dobra publicznego, na dodatek finansowanego z pieniędzy publicznych to nawet nie skandal, to sk...syństwo.
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: ostródzianin »

sceptyk pisze:może i tak ostródzianinie. Ale chodzą dobrze i prawdziwie.szpital to nie Orlen - taka umowa w instytucji dobra publicznego, na dodatek finansowanego z pieniędzy publicznych to nawet nie skandal, to sk...syństwo.
Nie oznacza że wszystko co gadają ludzie jest prawdą.
Kwestia zdrowego rozsądku.

Niekulturalnym zachowaniem jest nazywanie czyjejś matki ku..ą. Nawet jeżeli jej dzieci są przestępcami ( rzekomo ).

Steptyku, rozumiem Twą irytację tą kontrowersyjną sprawą.
Prawda obroni się sama.

Pozdrawiam
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

drogi ostródzianinie.
chyba toledo napisał ,że jest prawda i g... prawda, ale mniejsza o to.
Zadziwia mnie ten dysonans w propagandzie Bilińskiej i spółki. Przedstawiają się nieomal jak dobroczyńcy szpitala Ostródy, kosmosu i czego tam jeszcze. Jeden "dobroczyńca, niejaki panJ. w sposób bezwzględny wyegzekwowł długi szpitala wraz z odsetkami i trzepał kasę na szpitalu,że hej. Następna dobroczyńczyni załatwiła sobie taką odprawę, że nawet w prywatnych spółkach takich nie płacą, oczywiście jest to działalność dobroczynna.
Powiem tak: pieniądze publiczne są rzeczą świętą i wszyscy, którzy na publicznym groszu chcą się dorobić nadużywając stanowisk, biorąc łapówy, czy wykorzystując brak nadzoru, to są kreatury najgorszego autoramentu. Jeszcze się nie nauczyliśmy eliminować takich z życia publicznego, ale co się odwlecze to nie uciecze.
bronisz tego układu, i z wyżej wymieninych powodów jesteś dla mnie człowiekiem niewiarygodnym, bez względu na to, jak grzecznie będziesz się do mnie zwracał.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

japa wrócił! No panowieu FWP i S przybudowki i red. Kłokocki i inni z UM Ostróda jakis tam Olo i cała reszta poczytajta chłopaki co pisze sceptyk. Co to k...a jest????? to jst dobroczynność dla szpitala??? 170.000 zł odprawy co to k...a jest???? Powiem Wam szczerze sami sie pognebiliście a Ty redaktorku do roboty napisz o tym ile pani była prezesowa miała dostać kasy za odejście z pracy. Mam nadzieję że tam w tym szpitalu sa kumacie goście i nic pani prezes nie dostanie... niech pójdzie to na zdrowie... publiczne
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

ale żem się zdenerwował przepraszam za jakieś błędy itp.
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: ostródzianin »

sceptyk pisze:drogi ostródzianinie.
chyba toledo napisał ,że jest prawda i g... prawda, ale mniejsza o to.
Zadziwia mnie ten dysonans w propagandzie Bilińskiej i spółki. Przedstawiają się nieomal jak dobroczyńcy szpitala Ostródy, kosmosu i czego tam jeszcze. Jeden "dobroczyńca, niejaki panJ. w sposób bezwzględny wyegzekwowł długi szpitala wraz z odsetkami i trzepał kasę na szpitalu,że hej. Następna dobroczyńczyni załatwiła sobie taką odprawę, że nawet w prywatnych spółkach takich nie płacą, oczywiście jest to działalność dobroczynna.
Powiem tak: pieniądze publiczne są rzeczą świętą i wszyscy, którzy na publicznym groszu chcą się dorobić nadużywając stanowisk, biorąc łapówy, czy wykorzystując brak nadzoru, to są kreatury najgorszego autoramentu. Jeszcze się nie nauczyliśmy eliminować takich z życia publicznego, ale co się odwlecze to nie uciecze.
bronisz tego układu, i z wyżej wymieninych powodów jesteś dla mnie człowiekiem niewiarygodnym, bez względu na to, jak grzecznie będziesz się do mnie zwracał.

PZOZ zwykła firma. Może warto sprywatyzować.

Ja nie bronię układów a ludzi atakowanych w tendencyjny sposób.

sceptyku gadasz dużo ale nic konkretnego.

Pozdrawiam
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

konkretnie.
Było dwóch takich od prywatyzowania.Niejaki pan J. i panA.Chcieli sprywatyzować szpital za 250000 zł. Jak wyczytałem w twoim ulubionym szmatławcu, prokurator postawił im zarzuty. Zastanawiam się tylko, czyś ty pan K. czy pan T, aczkolwiek to wsio ryba(sorry Ryba)
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: ostródzianin »

sceptyk pisze:konkretnie.
Było dwóch takich od prywatyzowania.Niejaki pan J. i panA.Chcieli sprywatyzować szpital za 250000 zł. Jak wyczytałem w twoim ulubionym szmatławcu, prokurator postawił im zarzuty. Zastanawiam się tylko, czyś ty pan K. czy pan T, aczkolwiek to wsio ryba(sorry Ryba)
Nie mam nic wspólnego z mediami a tym bardziej z GO.

Dlaczego Antoś nie siedzi w pace?
Prokuratura to nie sąd.
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: ostródzianin »

japo, spokojnie.
Nie irytuj się nadmiernie. To szkodzi na układ nerwowy.
Może czas zacząć się leczyć.
Piszę to z dobrej woli.

Pozdrawiam
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

ostródzianin masz rację, pewne osoby i tematy nie sa warte zainteresowania dlatego pozwól że będę cie traktował w kategoriach z przymrużeniem oka - ot taki egzotyczny koloryt tego forum 8)
pozdrawiam
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Nie sądzę, by Ostródzianin był takim sobie folklorem. Próbuje podpuszczać. I czyni to w swoim okreslonym celu. Po prostu na tym forum nie ma kogoś kto mógłby argumentami reprezentować byłych rządców powiatu, a obecnie rządców miasta. Nie mają argumentów, Pozostaja tacy jak Ostródzianin. Niby nic nie wie, niby pyta, ale z jego pytań sączy się udawanie niewiedzy.
Typowa zagrywka. Namieszać!

Pozdrawiam.

P.S, odezwałem, bo mnie wywołaliście.
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: ostródzianin »

Pracujecie na zlecenie starosty?

dr. Kruszewski to dla mnie autorytet. Trochę szacunku.

Mieszacie to wy kłamiąc i atakując ludzi Nosewicza.

japo, polecam ci dr. Sawickiego.

Nie znacie odpowiedzi na pytanie czemu Antoś nie siedzi w pace.

Myślę że jesteście kłamcami i oszczercami. Bo to wy nie macie argumentów. Gadacie w ślepo jak wasz starosta. A jak on odejdzie to jemu obrobicie tyłek.
Zablokowany