Działania naprawcze nowej rady nadzorczej

Moderator: Jacek-P

obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Działania naprawcze nowej rady nadzorczej

Post autor: obserwator »

Już są pierwsze (trzeba powiedzieć skuteczne i radykalne) podwyżki w służbie zdrowia i to bardzo radykalne i odczuwalne. Na razie tylko dla rady nadzorczej, ale oczywiście na wszystkich przyjdzie kolej. No oczywiście jak starczy kasy - ale najpierw trzeba zadbać o fachowców - wszak to oni wyznaczają kierunki i cele. A za to trzeba przecież zapłacić. To nic że do diet około 2 700 zł, trzeba jeszcze dodać kilkaset złotych za przejazd z Białegostoku do Ostródy, delegacje i koszt hotelu. No przecież na fachowców nie ma co żałować. BRAWO Panie STAROSTO - Tak trzymać. Linia i kierunek jest słuszny. Myślę, że Toledo, Japa i Sceptyk są z PANA STAROSTY dumni.
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Swoje wcześniejsze informacje podałem za GO (oczywiście, wiem, że ona kłamie, manipuluje, jest pro NOSOWA, no jeszcze raz feeeeeeeeee)
http://ostroda.wm.pl/Trzy-razy-wiecej-d ... czej,27753
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Post autor: FinChan »

Kolego Obserwatorze, odsyłam Cię do sesji Rady Powiatu bo być może tego nie widziałeś
http://www.ostroda.24.pl/modules.php?na ... age&pid=72 lub nie chcesz tego widzieć. Myślę, że na tą tandetę która do tej pory była w Szpitalu nas po prostu nie stać. Kolego widzę ,że dumny jesteś z działań Wawrzyńskiego, Fijasa i Peca liderów SLD w Ostródzie . :o :o :o Moje gratulacje. "Tak trzymać". Uważam, że za wiedzę trzeba płacić!!!!!!!
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Szanowny FinChan.
Napisałeś "Uważam, że za wiedzę trzeba płacić" A czy ja napisałem coś innego. Czy podnosiłem lament że rada dostała 300% procent podwyżki?
Czy ja protestowałem, czy zadałem pytania np takie:
- skąd się wzięły pieniądze na tak radykalne podwyżki, przecież szpital nie ma pieniędzy na inwestycje, zakup urządzeń itp.
- czy podwyżki te są kosztem innych pracowników,
- czy salowe, pielęgniarki też otrzymają podwyżki, no już nie chcę 300%, niech będzie 300 zł, ale aby nie skończyło się na 30 zł (brutto)
Nie, nie zadałem tych pytań i ich nie zadam. Wierzę w mądrość Włodka Brodziuka - wszak jest fachowcem (biznesmen) i ma super doradców.
A z tego co wiem, to Fijas chyba nie był w SLD. Niech ktoś mieni oświeci.
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
wyborca
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-19, 15:12:10

Re: Działania naprawcze nowej rady nadzorczej

Post autor: wyborca »

obserwator pisze:Już są pierwsze (trzeba powiedzieć skuteczne i radykalne) podwyżki w służbie zdrowia i to bardzo radykalne i odczuwalne. Na razie tylko dla rady nadzorczej, ale oczywiście na wszystkich przyjdzie kolej. No oczywiście jak starczy kasy - ale najpierw trzeba zadbać o fachowców - wszak to oni wyznaczają kierunki i cele. A za to trzeba przecież zapłacić. To nic że do diet około 2 700 zł, trzeba jeszcze dodać kilkaset złotych za przejazd z Białegostoku do Ostródy, delegacje i koszt hotelu. No przecież na fachowców nie ma co żałować. BRAWO Panie STAROSTO - Tak trzymać. Linia i kierunek jest słuszny. Myślę, że Toledo, Japa i Sceptyk są z PANA STAROSTY dumni.
Bardzo dobrze, że powołałeś się na GO. Piątkowy tekst w tym dodatku po raz kolejny dobitnie pokazuje, że pracujący tam dziennikarze z naczelną włącznie nie mają bladego pojęcia, co oznacza rzetelność dziennikarska. Jak się podaje zarobki nowego prezesa trzeba je skonfrontować z poborami poprzedniego. Jak się podaje szczegółowe zarobki nowej rady to podaje się szczegółowe zarobi poprzednie rady. Nie, bo tak wypada, ale dlatego żeby było prawdziwie. Podwyżki z publicznych pieniędzy zawsze budzą emocje. Ja jednak chciałbym mieć 100% pewność, że ta podwyżka jest rzeczywiście podwyżką, a tego nie wiem, ponieważ nie ma porównania. Prawda jakie to wygodne dla jednej ze stron.
A teraz nieco o dziennikarzach GO. Ich rzetelność jest znana od dawna choćby tekst o salonach gier z wielkim tytułem "Czy miastu potrzeba milion zł"? A jaka była rzeczywistość wszyscy wiedzą.
Dlaczego dziennikarze nie zainteresowali się tematem wypożyczanego sprzętu w ostródzkim szpitalu za czasów poprzedniej rady. Czemu nie sprawdzili jak to wygląda w innych szpitalach? Czy jest to "reguła" i pozytywne działanie jak popróbował przekonywać radny Pec i Wawrzyński? Prawdopodobnie ten temat przerasta ich możliwości i jest niewygodny dla pewnych kręgów. Można odnieś takie wrażenie czytając niektóre teksty w GO.
Byłby z tego super tamat.
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Post autor: FinChan »

Kolego Obserwatorze, to co napisałeś w poprzedniej swojej wypowiedzi, że kierunek i linia ( chyba działania) jest słuszna, to prawda , gdyż reszta to potwierdzenie działań FWP. Pisząc, że wierzysz w mądrość chyba Starosty, chociaż on nazywa się Brodiuk a nie Brodziuk, co na sesjach Rady Powiatu wielokrotnie przypominał Wawrzyńskiemu, który nawet przez takie mówienie chce Go zdyskredytować, ale z tego co słyszę przynosi to odwrotny skutek.Czyżbyś też trzymał ten kierunek co Radny Wawrzyński?
Co do Fijasa to widzę, ze wiedzy nie masz! Przypomnę Ci, że już od czasu gdy był Przewodniczącym Rady Gminy Ostróda i był prawą ręką Wójta J. Antochowskiego. Razem w tym układzie poszli do Rady Powiatu wzmacniając się SLD ( oczywiście On z nimi nie był?), a ostatnio jak pamiętam, a było to w 2005 roku wysadził z fotela Starostę Lipskiego siadając razem z SLD na te stołki. Nie chcę mówić o Jego starcie na Wójta z poparciem SLD , o tym było bardzo głośno. Ostatnie działania na Sesjach Rady Powiatu ...odpowiedz sobie sam. O jego codziennym przebywaniu w Urzędzie Miejskim (kto tam rządzi prawica ,czy SLD z Nosewiczem, Wawrzyńskim na czele) mówią nie tylko pracownicy Urzędu.
Myślę, że po części oświeciłem Cię. On wcale nie musi być w SLD, by dla nich robić dużą robotę, a to jest równoznaczne z przynależnością do NICH. Pozdrawiam :o :o :o
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Dobrze - Brodiuk.
A mnie wisi winogronem gdzie jest i jakie ma poglądy Fijas.
Wyborca i Ty nie odwracacie kota ogonem Tylko ciągle piszecie FWP i FWP, dajcie na tacę że oni są. Bo na kogo byście zwalili winę. Chyba na ruskich. Bo jak zadaje niewygodne pytania - to grono apolegotów starosty tylko "FWP, SLD, układ, mafia, układy mafijne itp."
A tak do rzeczy:
- czym zasłużyła sobie nowa rada na tak wysokie pobory 2 800 zł plus zwrot wszystkich kosztów (około 700 zł za przejazd z Białegostoku - Ostróda - Białystok, dieta no i hotel"
- skąd są na to środki
Tylko nie piszcie mi bzdur o tym jak było kiedyś, że "układ, SLD, itp.."
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Post autor: FinChan »

Kolego Obserwatorze. Chyba żyjesz w inym mieście, nie w Ostródzie. Jeżeli jesteś ostródzianinem i tak oceniasz rzeczywistość jak piszesz, to żyjesz olbo w innej rzeczywistości, albo nie chcesz widzieć co się dzieje od dłuższego czasu w Ostródzie.Być może nie masz wiedzy. Nienmiej jednak zyczę Ci powodzenia.
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Kolego FinChan - zostańmy przy tej formie, podoba mi się ta forma.
Ja tu się nie liczę,(na pewno nie mieszkam w lubajnach, ale mam widok na jezioro). spróbujcie odpowiedzieć na moje proste pytania. Wiem, że są wredne. Po prostu na nie nie dacie szczerej odpowiedzi. Bo jak wyborcą wytłumaczyć to, że walczy się z "układem, kolesiostwem" wcześniejszej ekipy a samemu zatrudnia się kumpli w starostwie i podległych instytucjach, (chyba nie muszę wyliczać kogo - wiem wiem to są fachowcy) a nowej radzie nadzorczej daje się 2 800 zł. Jest to kwota o której 80% mieszkańców Ostródy może pomarzyć.
Tylko nie odpisuj w stylu "a w Ameryce biją murzynów".
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

ty nie marz, ty zapieprzaj, żeby te 2800 zarobić. Albo zostań specjalistą od zarzadzania służbą zdrowia. jest właśnie konkurs na dyrektora, możesz się załapaś na trochę kasy. Takie pieprzenie jak Twoje przerabialiśmy za złotych czasów PRL.
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Sceptyku - co tak Ciebie zirytowało? Trudne pytania - na które nie ma odpowiedzi, a może jesteś jednym z tych fachowców, zatrudnionych przez Starostę (nie piszę po nazwisku bo mam sklerozę i znowu pomylę).
Czekam na uczciwą odpowiedź odnośnie "fachowców z Białegostoku wartych pieniędzy tak dużych - czyżby nie było takich ludzi w Ostródzie?" A może trzeba spłacać zobowiązania?
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Post autor: FinChan »

Ta forma również i mie się podoba.
Jeżeli chodzi o zatrudnianie to rozpocznijmy od zwolnień. Kogo Starosta zwolnił ze Starostwa i Urzędów mu podległych? Nie słyszałem. Porównaj z poprzednikami....a mówiło się , że połowę wyrzuci.
Jeżeli chodzi o kumpli to powiedz o kogo chodzi, bo wydaje mi się że Starosta jest po 50-ce, a o fachowości już sam odpowiedziałeś. Zgadzam się z Tobą.
Co do Rady Nadzorczej i ich wynagrodzeniu to odpowiem Ci w ten sposób.
Budżet Szpitala wynosi na ten rok 20mln złotych i za Bilińskiej tych pieniędzy pilnowały aż trzy kancelarie prawne ze słabym skutkiem, bo stara Rada Nadzorcza jak widać było nawet na tych Sesjach nie miała ( sądząc po ich wypowiedziach zielonego pojęcia o szpitalnych sprawach) "zielonego pojęcia" Ja cieszę się ,że pilnować tej kwoty będą nie "kruczki prawne" ale fachowcy ludzie z branży medycznej - zarządzający z sukcesem w Akademii Medycznej w Białymstoku i ja dla sukcesu naszszego Szpitala dałbym im jeszcze więcej , bo tego sukcesu od 2001 roku po oddłużeniu przez Powiat po prostu nie ma - porównaj go z sukcesem Szpitala którym zarządza Karp i Kropiwnicka.Życzę Ci dobrych przemyśleń. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Hrywna
początkujący
początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 2007-04-20, 23:22:06
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dzikie Pola

Post autor: Hrywna »

Bredzić to mało...
Niech żyje BEŁKOT!!!
- Hospody pomyyyłuuuj !!!
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

FinChan - znowu uciekasz od pytania. [Ja pytam o nowe zatrudnienia, a Ty mnie pytasz kogo zwolnił? b]Ja nie pytałem kogo zwolnił nowy starosta.[/b] No to po co o tym wspominasz - ja wspomniałem, że zatrudnił swoich kumpli. Z drugiej strony po to się dochodzi do władzy aby zatrudnić SWOICH. Ale oczywiście to, według Was nie dotyczy NOSA, Włodek może, inni nie. A tak z ciekawości - kogo zwolnił Gawryluk, Pec?
Kumple:
- zatrudnienie sekretarza - stary kumpel (ale tu myślę że dobry ruch, trudno muszę to napisać)
- do Wydziału rolnictwa - Jan Janiak kumpel jeszcze z UW, ale tu chyba kazał marszałek pomóc byłemu burmistrzowi
- do promocji i chyba jest rzecznikiem
- a do urzędu pracy też chyba kogoś wcisnął
A co do fachowców z Białegostoku - jak tam są dobrzy to niech tam im płacą. Ale dlaczego, realizacja zobowiązań starosty, ma być kosztem mieszkańców Ostródy?
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Działania naprawcze nowej rady nadzorczej

Post autor: toledo »

obserwator pisze:Już są pierwsze (trzeba powiedzieć skuteczne i radykalne) podwyżki w służbie zdrowia i to bardzo radykalne i odczuwalne. Na razie tylko dla rady nadzorczej, ale oczywiście na wszystkich przyjdzie kolej. No oczywiście jak starczy kasy - ale najpierw trzeba zadbać o fachowców - wszak to oni wyznaczają kierunki i cele. A za to trzeba przecież zapłacić. To nic że do diet około 2 700 zł, trzeba jeszcze dodać kilkaset złotych za przejazd z Białegostoku do Ostródy, delegacje i koszt hotelu. No przecież na fachowców nie ma co żałować. BRAWO Panie STAROSTO - Tak trzymać. Linia i kierunek jest słuszny. Myślę, że Toledo, Japa i Sceptyk są z PANA STAROSTY dumni.
Duymny? Dlaczego? Porządkowanie kosztuje. Czy ta kwota jest zawrotna? Mależy ją porównać nie z poprzednimi wydatkami na radę, która była złożóna z figurantów nie mających pojęcia nie tylko o służbie zdrowia, ale przede wszystkim o tym co się w tej spółce dzieje. Ci mają pomóc wyprowadzić szpital na prostą. I za to trzeba dobrze zapłacic. Teraz - poczekajmy na wyniki.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

że tez dajecie się tej hrywnie wpuszczać w takie durne gaduły.
Tak, drogi obserwatorze, krokodylich łez u ciebie dostatek. Ja wolałbym odpowiedź na inne pytanie, na które ostródzka prokuratura nie chciała odpowiedzieć:
- za czyje pieniądze była prowadzona oszczercza kampania przeciwko Brodiukowi?Za czyje pieniądze wydrukowano kilkanaście tysięcy ulotek?
Prokuratura nie chce, ja odpowiem. Za pieniądze szpitala,tam kupiono papier, tam powielano, tam było centrum tej obrzydliwej kampanii.
Dlaczego,drogi obserwatorze, nie żal ci pieniędzy, które szpital wydał na prezesa Janowicza, który bywał w szpitalu może raz w tygodniu, bo miał inne sprawy na głowie, jak wykręcić urząd skarbowy, jak kogoś złomotać,jak wreszcie zdołować szpital,żeby go przejąć za psią kasę, itp?

A powiem ci tak, żal mi każdej publicznej złotówki, która została wydana na poprzednią radę nadzorczą, bo nie tylko nic nie umieli, ale z premedytacją i kto wie, czy nie za lewe pieniądze, nie tylko tolerowali przekręty Bilińskiej, ale jej w tym pomagali.
Twoje krokodyle łzy bardzo mnie wzruszają, bo wzruszają mnie ludzie, którzy przejmują się losem innych, w tym wypadku krzywdzonych pacjentów.
Mam propozycję, zadeklaruj swą pomoc paru nawiedzonym palantom z lewej i prawej strony( ten sam socjalizm). Albo zostań rzecznikiem prasowym pana J. On teraz bardzo potrzebuje kogoś wygadanego, umiejącego wylewać krokodyle łzy. To, co piszesz, dobrze wróży tej współpracy
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Szanowny Sceptyku - już drugi raz proponujesz mi pracę - raz abym wystartował w konkursie w szpitalu, drugi raz na rzecznika pana J. Spoko mam z czego żyć. Na wódeczkę i zagrychę starczy. Na kobitki nie wydaję, bom bardzo przystojny i atrakcyjny to one mi wszystko fundują.
A tak dla równowagi dorzućmy jeszcze jeden wątek:
- kto i za czyje pieniądze dwukrotnie drukował i rozrzucał w Ostródzie ulotki przeciw Nosewiczowi?
Tylko niech Toledo nie robi mi wykładu o paszkwilach i pamfletach.
A mówiąc o palantach z prawej strony to kogo miałeś na myśli? No wiesz muszę wiedzieć komu mam zaoferować swoje usługi. Ale tak szczerze, żebym ze swoimi usługami nie latał po całej Ostródzie.
No i oczywiście w następnym poście zadaj sobie pytania i sam na nie odpowiedz.
Choć i tak wiem co napiszecie. Jesteście monotematyczni.
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

nie zaczynam poronionych dyskusji. To ty jesteś dyskutant i"obrońca" publicznej kasy. Tylko,że bronisz jej nie tam gdzie trzeba.
Z babami ci nie zazdroszczę, mam jedną i mi wystarczy, na zakąskę i papojkę tyż mam.
Za długo i za dokładnie siedzę w temacie,żebym był czuły na brednie które piszesz.
To, że to miasto i to państwo nie radzi sobie jeszcze z czymś co określa się mafią, to nie dziwota, ale prędzej czy później sobie poradzi. Żeby zapobiec dyskusji na temat mafii - poczytaj sobie definicję - jak się zastanowisz troszeczkę, uznasz,że do Ostródy pasuje jak ulał.
A co do fuch, które ci proponuję, co w tym złego - nieźle płacą, chociaż w drugim przypadku mógłbyś mieć trudności z regularnością wypłat.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

obserwator pisze:Szanowny Sceptyku - już drugi raz proponujesz mi pracę - raz abym wystartował w konkursie w szpitalu, drugi raz na rzecznika pana J. Spoko mam z czego żyć. Na wódeczkę i zagrychę starczy. Na kobitki nie wydaję, bom bardzo przystojny i atrakcyjny to one mi wszystko fundują.
A tak dla równowagi dorzućmy jeszcze jeden wątek:
- kto i za czyje pieniądze dwukrotnie drukował i rozrzucał w Ostródzie ulotki przeciw Nosewiczowi?
Tylko niech Toledo nie robi mi wykładu o paszkwilach i pamfletach.
A mówiąc o palantach z prawej strony to kogo miałeś na myśli? No wiesz muszę wiedzieć komu mam zaoferować swoje usługi. Ale tak szczerze, żebym ze swoimi usługami nie latał po całej Ostródzie.
No i oczywiście w następnym poście zadaj sobie pytania i sam na nie odpowiedz.
Choć i tak wiem co napiszecie. Jesteście monotematyczni.
Ja ci pracy nie proponuję. Sądzę, że właśnie pracujesz.

Dyskutujemy o kosztach szpitala, o pieniądzach publicznych. zatem pytanie Sceptyka o wydatki z tej publicznej kasy przy okazji walki wyborczej jest zasadne. Twoje - nie, bo nawet gdyby to ludzie Brodiuka wyprodukowali ( w co nie wierzę, a dowodów na to nie ma żadnych)pamflet (właśnie pamflet w odróżnieniu na opartych na kłamstwie paszkwilach), to nie było to za pieniądze szpitala (to pewnik).

Monotematyczni w znaczeniu próby dociekania prawdy i odsłaniania (tylko niestety poprzez próby logicznego wiązania faktów i zdarzeń) - to napewno tak.

Ja nie wiem co napiszę, bo nie wiem jakie się ujawnią nowe fakty, zaistnieją nowe zdarzenia. Ty - wiesz. Czyli wiesz więcej ode mnie.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

wielkie mi halo z ttym wynagrodzeniem dla rady nadzorczej przewodniczący rady i członkowie mają otrzymywac wynagrodzenie w wysokości wynagrodzenia... pelęgniarki w PZOZ.

Jak wynika z oświadczenia majątkowego Mirosławy B. (której prokuratura postawiła konkretne zarzuty) ww. zarobiła ponad 150.000 zł za 2006 i to nie wiadomo czy zgodnie z prawem, bo zgodnie z KSH wynagrodzenie powinno być przyznane przez Zarząd Powatu a... nigdy nie było.

Bzdury pisane przez obserwatora to wynik starchu przed ukazaniem prawdy o tych i innych sprawach, które i tak ujrzą światło dzienne a wtedy... no właśnie co wtedy?
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

....to wynik strachu.... :-D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

japa pisze: Jak wynika z oświadczenia majątkowego Mirosławy B. (której prokuratura postawiła konkretne zarzuty) ww. zarobiła ponad 150.000 zł za 2006 i to nie wiadomo czy zgodnie z prawem, bo zgodnie z KSH wynagrodzenie powinno być przyznane przez Zarząd Powatu a... nigdy nie było.
Postawiła zarzuty? To znaczy nowe?

A zarobki te tez nie są aż takie rewelacyjne. To raczej standard na tym stanowisku.
Awatar użytkownika
ArcanusL
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2007-07-16, 09:52:21
Gadu-Gadu: 14
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: ArcanusL »

Witam ponownie...
Postawiła zarzuty? To znaczy nowe?
Stare, nic nowego, ale tylko zarzuty, czego jeszcze nie udowodniono... Jest cos takiego jak domniemanie niewinnosci.

A zarobki te tez nie są aż takie rewelacyjne. To raczej standard na tym stanowisku.
No tak, tylko za 2006 rok, a w tym roku? Wystarczy dodac jeszcze odprawe i suma bedzie imponujaca, tak jak w Orlenie...

Pozdrawiam.
Aby osiągnąć sukces w życiu należy mieć odwagę aby podążać za naszymi pragnieniami...
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Właśnie, tak jak w Orlenie.
Czy nie wydaje się wam niemoralne, że zarobki kadry na tle innych szpitali były, co tu nie mówić imponujące a jednocześnie Rada Nadzorcza tolerowała kompletny brak inwestycji w sprzęt i wyciągali wspólnie łapy do powiatu o kasę, bardziej potrzebną gdzie indziej i to kasę bez potrzeby i rozsądku zbyt dużą?
Swoje wziąć, od innych( czyli od społeczeństwa) wyciągnąć i jeszcze mienić się zbawcami. Pokrętna moralność.
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

No właśnie dokładnie to zrobił żałosny starosta podnosząc kasę dla rady nadzorczej. Lekką ręką wydaje pieniądze i to nie swoje. Za obsugę rady płaci przecież spółka. Pytam więc, to już teraz nagle nie ma żadnych ważniejszych potrzeb? Tylko nie pieprzyć mi tu, że za wiedzę 'śledzików' trzeba dobrze płacić.
Zablokowany