Komprosmitacja na całej linii!!!

Moderator: Jacek-P

marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Komprosmitacja na całej linii!!!

Post autor: marcelio »

Jak to możliwe, że Brodiuk został starostą, a Połoniewicz jego zastępcą? Przecież to niemożliwe, żeby ludzie ich pokroju pełnili takie funkcje... To będzie parodia starostwa... Że Najmowicz szefem rady miejskiej, to jeszcze idzie zrozumieć. Ale Brodiuka nie przeboleję... Przecież ten człowiek, czego się nie dotknie obraca w ruinę. Biedny szpital, już się boję co z nim będzie...
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Brawo dla powiatu. Nareszcie jeden wyłom w murze wzajemnych powiązań.
Marcelio, masz kompleksy idź się chłopcze leczyć.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

Konetarz pewnego satyryka:
Spotkały się trzy rekiny. Jeden mówi:
-Ostatnio zjadłem francuza i cały czas odbija mi się perfumami.
No to drugi:
-A ja ostatnio zjadłem ruska. Ile on ma metati... aż wszystkie ryby mnie na odległość słyszą.
Wkońcu odzywa się trzeci:
-Chłopaki!!!! To jeszcze nic. Ja połknełęm Burmistrza Ostródy. Ma taki pusty łep, że do tej pory nie mogę się zanużyć.
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Toledo zgadzam się z Tobą, jednak chciałabym dodać iż to będą 4 złote lata dla powiatu.
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

He he

Post autor: hakenbu »

Jeśli po zjedzeniu Nosewicza rekin się nie "zanurzy" (zrwróćmy uwagę na pisownię tego trudnego słówka i postarajmy się zastanowić czym różni się nurkowanie od nużenia, otóż (z)nużenie to coś takiego co odczuwamy czytając posty inteligentnych inaczej pokroju cdna), to co by się stało po pożarciu Brodiuka? Pełen odlot. Poza stratosferę co najmniej.

Brodiuk skompromituje siebie, powiat a zwłaszcza tych co mu powierzyli urząd starosty. Co on musiał tym radnym powiatowym poobiecywać? Gdzie swoje rozumy pochowali? Na wszelki wypadek zalecam już dziś trzymać się na dystans od placówek zależnych od starostwa.

Powiadam Wam: będzie się działo!


cdn pisze:Konetarz pewnego satyryka:
Spotkały się trzy rekiny. Jeden mówi:
-Ostatnio zjadłem francuza i cały czas odbija mi się perfumami.
No to drugi:
-A ja ostatnio zjadłem ruska. Ile on ma metati... aż wszystkie ryby mnie na odległość słyszą.
Wkońcu odzywa się trzeci:
-Chłopaki!!!! To jeszcze nic. Ja połknełęm Burmistrza Ostródy. Ma taki pusty łep, że do tej pory nie mogę się zanużyć.
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Toledo zgadzam się z Tobą, jednak chciałabym dodać iż to będą 4 złote lata dla powiatu.
ostrodzianin1
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2006-11-20, 13:52:22

Re: Komprosmitacja na całej linii!!!

Post autor: ostrodzianin1 »

marcelio pisze:Jak to możliwe, że Brodiuk został starostą, a Połoniewicz jego zastępcą? Przecież to niemożliwe, żeby ludzie ich pokroju pełnili takie funkcje...
Do szkoły chłopcze skoro nie wiesz jak to się stało!
Łapki w górę, była większość no i mamy. Tak trudno to pojąć?
Przypomnę ci tylko, że radni powiatowi zostali wybrani w demokratycznych wyborach. A skoro rada jest demokratyczna, to ich wybory również. Boli? Trudno, to już jest.

Swoją drogą trzeba przyznać, że Brodiuk to największy zwycięzca tych wyborów. Oby tylko to zwycięstwo nie uderzyło mu zbytnio do głowy.
ostrodzianin1
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2006-11-20, 13:52:22

Post autor: ostrodzianin1 »

Czekałem, kiedy tylko hakenbu napisze, że Brodiuk to..... No i się doczekałem.
Ależ ty pałasz nienawiścią do tego człowieka. Ciekawi mnie, co takiego ci zrobił. Ale mniejsza o to.
Dajmy mu trochę podziałać, dopiero dziś go wybrali. Zobaczymy za jakiś czas czy "będzie się działo". Wydaje mi się, że dziać się będzie, ale pozytywnie wbrew temu co ty prorokujesz.
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Nie dociekaj, nie dociekaj i tak nie dociekniesz...

Post autor: hakenbu »

Wołodymir Brodiuk nic mi nie zrobił. I mylisz się również w kwestii moich nienawistnych uczuć do tego człowieka. Osobiście jest mi obojętny. Interesuje mnie tylko jego działalnośc publiczna, w której, mam takie głębokie poczucie jest szkodnikiem. Przynosi wstyd Ostródzie i Platformie Obywatelskiej, która to partia nie jest mi obojętna, bo to na razie jedyna w skali kraju siła polityczna, która może się przeciwstawić kaczypospolitej bliźniaczej.

Brodiuk to arogant i koniunkturalista, osoba, którz dzieli, a nie łączy. To najgorsza kandydatura z możliwych na stanowisko starosty. I tylko tyle mam do napisania, a może aż tyle. Choćbyś pękł to żadnych osobistych podtekstów tu nie wyniuchasz, z prostego powodu, że ich nie ma i nigdy nie było.


ostrodzianin1 pisze:Czekałem, kiedy tylko hakenbu napisze, że Brodiuk to..... No i się doczekałem.
Ależ ty pałasz nienawiścią do tego człowieka. Ciekawi mnie, co takiego ci zrobił. Ale mniejsza o to.
Dajmy mu trochę podziałać, dopiero dziś go wybrali. Zobaczymy za jakiś czas czy "będzie się działo". Wydaje mi się, że dziać się będzie, ale pozytywnie wbrew temu co ty prorokujesz.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Nie wiem hakembu co z Tobą jest,ale radzę Ci wizytę u dobrego psychiatry.Bo z czasem taka nienawiść żywiona do drugiej osoby może się przerodzić w poważne zaburzenia psychiczne - zwane inaczej obsesją.A to kwalifikować Cię może do leczenia zamkniętego.
Zastanów się poważnie nad problemem,który niewątpliwie masz.
ostrodzianin1
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2006-11-20, 13:52:22

Re: Nie dociekaj, nie dociekaj i tak nie dociekniesz...

Post autor: ostrodzianin1 »

hakenbu pisze:Brodiuk to arogant i koniunkturalista, osoba, którz dzieli, a nie łączy. To najgorsza kandydatura z możliwych na stanowisko starosty. I tylko tyle mam do napisania, a może aż tyle.
Konkretna odpowiedź. To lubię.
Czas pokaże czyś prawdę pisał. Póki co poczekajmy na rozwój wydarzeń.
hakenbu pisze:Wołodymir Brodiuk ... Osobiście jest mi obojętny.
Skoro jest ci obojętny, to czemu ciągle o nim piszesz. Widzę w tym sprzeczność.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

A panu Brodiukowi życzę sukcesu.I mam głębokie przekonanie,że go osiągnie,ponieważ jest człowiekiem,którego nie zaślepia nienawiść. Szanuje zarówno swoich przeciwmików jak i zwolenników.Po prostu szanuje ludzi. Czego nie można powiedzieć o Tobie hakembu.I o całej Waszej ekipie.
Mortus3
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2006-11-27, 21:01:25

Post autor: Mortus3 »

Pan hakenbu nie nienawidzi pana Brodiuk, On po prostu się go boi.
Panu Brodiuk również życzę sukcesów i niech nimi zamknie buzię takim ludziom jak pan hakenbu
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Brodiuk szanujący ludzi...

Post autor: hakenbu »

Ucha cha cha! Toś mi bratku powodów do uciechy przysporzył! Te paszkwile w czasie kampanii, ta wieczna obstrukcja w Radzie to pewnie wyraz głębokiego szacunku Brodiuka do bliźnich?? Wymień mi choć jeden, JEDEN przykład twórczego wkładu imć Brodiuka w prace Rady Miasta ostatniej kadencji. Czym się wsławił ów mąż stanu i lotny umysł?

Bo do ciężkiej cholery musicie mieć jakieś konkretne przykłady na to, że Brodiuk to taki fantastyczny społecznik i organizator?? Jesteście tacy podnieceni tym facetem, więc macie w zanadrzu cos na jego obronę? A moze to wasze mocne poparcie tego faceta ma jedną jedyną mało wzniosłą przyczynę? Stołki, posadki dla klakierów, co?

Przecież ja nie krytykuję Brodiuka dla samej krytyki, mam mocne podstawy do takiego a nie innego poglądu. Jednocześnie jestem otwarty na wasze argumenty. Póki co wam jednak rozpaczliwuie ich brakuje, bo im mocniej naciskam tym głupsze są wasze riposty: ta z psychiatrą jest tak oklepana, że nawet nie bawi, żenuje co najwyżej Panie Toledo.

Przekonajcie mnie, że osobnik ten sprawdzi się na stanowisku starosty, trudnym skąd innąd na naszym ostródzkim podwórku. Pamiętamy wszyscy, że ostródzkie starostwo przeżywało ciężkie chwile, a zwłaszcza Ci co nim zawiadywali, z byłym Panem posłem A. na czele.

Kłótliwy, mało błyskotliwy Brodiuk, ale za to chorobliwie ambitny wrzucony w trudne powiatowe realia nie ma szans by sobie poradzić. To nie tylko moja opinia. Popytajcie jego byłych kolegów z PO co o nim sądzą. Nie minie pół roku jak będzie o naszym powiecie głośno, ale kontekst tego rozgłosu z pewnością nikogo w Ostródzie nie uszczęśliwi.

Wspomnicie moje słowa.




toledo pisze:A panu Brodiukowi życzę sukcesu.I mam głębokie przekonanie,że go osiągnie,ponieważ jest człowiekiem,którego nie zaślepia nienawiść. Szanuje zarówno swoich przeciwmików jak i zwolenników.Po prostu szanuje ludzi. Czego nie można powiedzieć o Tobie hakembu.I o całej Waszej ekipie.
ostrodzianin1
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2006-11-20, 13:52:22

Re: Brodiuk szanujący ludzi...

Post autor: ostrodzianin1 »

hakenbu pisze:Ucha cha cha! Toś mi bratku powodów do uciechy przysporzył! Te paszkwile w czasie kampanii...
A może ty przedstawisz jakiś konkretny dowód na potwierdzenie swoich słów. Nie masz? A to pech.
Nie mydlij mi tu oczu paszkwilami.

To może sam byś przedstawił te konkrety o jego złej pracy w radzie miasta. Tylko żeby ci za długo nie zeszło z szukaniem.
Nie będziemy przecież czekać do następnych wyborów.

A podobno taki mu obojętny...
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

drogi hakembu - obojętność to obojętność.Skrajne emocje wzbudza,albo miłość,albo nienawiść.Twoje posty przesiąknięte są tą drugą opcją.
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

Toledo, obojętnym można być do osoby, a można mieć zupełnie inne zdanie o jego poczynaniach. Brodiuka osobiście nie znam, jednak to co robi, jego zachowanie, itp... Tragedia.
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Po miłości tak gorącej, Wasz zawód pewnikiem będzie okrutny.

Post autor: hakenbu »

W odróżnieniu od Ciebie rozróżniam ocenę człowieka jako funkcjonariusza publicznego i jako człowieka prywatnie. W tym drugim przypadku nic konkretnie Brodiukowi nie zarzucam bo i nie dane mi było z Wołodią bruderszaftem się raczyć, i w tym kontekście jest mi obojętny.

Powtarzam po raz kolejny, że moje zarzuty tyczą sie działalności na forum publicznym Pana Włodzimierza B. Konkrety? No właśnie, co konkretnie Pan Wołodia dla nas Ostródzian zdziełał? To ja Was pytam, więc nie odbijajcie piłeczki, bo to tylko potwierdza jaka pustkę skrywa brodiukowy obóz. Jak te zakute łby tylko powtarzacie: "Czekają na świetlane 4 lata! Będzie super!" Moje pytania, na jakiej podstawie Wy zwolennicy Brodiuka klarujecie takie sądy, pozostają bez odpowiedzi.

No więc, dopóki nie doczekam się, np. takiej od Was informacji, że radny Brodiuk zainicjował, radny Brodiuk zaproponował, czy radny Brodiuk choć zainterpelował w jakiejś ważnej dla Ostródy sprawie, mam wszelkie powody żeby swój miażdżacy osąd względem kompetencji nowego starosty podtrzymywać.


toledo pisze:drogi hakembu - obojętność to obojętność.Skrajne emocje wzbudza,albo miłość,albo nienawiść.Twoje posty przesiąknięte są tą drugą opcją.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

do palanta przesiąkniętego nienawiścią pseudo hakenbu

Post autor: sceptyk »

posłuchaj hakenbu... Posłuchaj, zanim zniszczysz ciężką pracę Waldka Nalewajki.
Brodiuk jako człowiek i jako działacz publiczny przerasta cię o kilka klas, stąd twoja nienawiść. Kłamiesz, piłeś z nim gorzałę nie raz nie dwa, a on do tej pory się tego wstydzi....
Rozjechał was w powiecie jak szczeniaków, mimo kasy, którą woził Fijas po powiecie( kasa była nie jego).
Co zrobił Brodiuk dla miasta? Popytaj miszkańców Osiedla Drwęckiego. Popytaj ludzi, dla których był ostatnią deską ratunku przed waszą arogancją. Ale najważniejszą rzeczą jaką zrobił dla tego miasta, to wyrwał szpital z rąk takich łobuzów jak wy i zapewniam cię,że dokończy dzieła, zgodnie z prawem i przy otwartej kurtynie- publicznie.
Nosewicz czy chce, czy nie, będzie się musiał z nim dogadać, bo tu już skończyły się żarty. Ludzie nikomu nie wybaczą straconych szans, a już dopilnujmy, żeby opinia publiczna wiedziała do końca kto jest kto.
Jeszcze tym razem udało się wam zamamić ludzi, ale wierzę i zawsze będę wierzył, że za wszystko trzeba zapłacić, i wcześniej czy później za te wasze su.... syństwo zapłacicie, bo taka jest logika uczciwego życia publicznego... Choć pewnie jeszce o tym nie wiesz, to czas pracuje dla nas :D
oburzony
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2006-11-10, 14:37:43

Obsesja hakenbu

Post autor: oburzony »

Co panie hakenbu. Głupio wam teraz, że wasz protegowany pan Fijas przegrał fotel starosty. I co wy teraz biedaczki poczniecie. Miejszość w powiecie, miejszość w radzie miasta, a i fotel wójta też przegraliście. Burmistrz Nosewicz niestety nie ma wyjścia jeżeli chce skutecznie rządzić, jak to zapowiadał w kampani. Trzeba spuścić wysoko podniesione główki i porozumiec się z prawicą, no bo w końcu Pan burmistrz obiecywał miastu rządy ponad podziałami. Czekam z niecierpliwością na spełnienie obietnic przedwyborczych. A co do Pana Brodiuka to chyba masz jego kompleks gamoniu. Załatwił was wszystkich bez mydła i teraz dupy się wam trzęsą.
oburzony
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2006-11-10, 14:37:43

Post autor: oburzony »

sceptyk zgadzam się z tobą co do słowa Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Re: do palanta przesiąkniętego nienawiścią pseudo hakenbu

Post autor: ryba »

sceptyk pisze:..... Kłamiesz, piłeś z nim gorzałę nie raz nie dwa, a on do tej pory się tego wstydzi....


PLOTKARZ !!! :lol:
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Do przesiąkniętych "miłością" brodiukofilów.

Post autor: hakenbu »

Nie wycieraj sobie gęby nieżyjącym człowiekiem, poza tym wątpię czy takiego jak Ty uznałby za swojego kompana więc od Waldemara Nalewajki wara.
A te twoje przykłady na działalność brodiukową? Co on tam takiego zrobił na tym osiedlu? Położył chodnik, wyasfaltował ulicę, założył filię koła gospodyń wiejskich?

No i czekałem jak o tym szpitalu wspomnicie. Szpital ocalał mimo Brodiuka, a jego przetrwanie Osródzianie zawdzięczają tym na których tak obficie i nienawistnie plujecie. I to są fakty. To Brodiuk sprowadził prasę, napsuł mnóstwo krwi, przez jego awanturnictwo z tej placówki odeszło wielu cenionych lekarzy. Na tej rozrubie nie zyskał nikt, straciło nasze miasto - oto "zasługi" tego waszego guru.

Banda miernot wybrała sobie na przywódcę największą miernotę o nieproporcjonalnie rozrośniętym ego. Gratuluję. Nosewicz ma rzeczywiście teraz ciężkie zadanie przed sobą, bo z w waszych postów już jasno wynika, że zrobicie wszystko żeby mu utrudnić zadanie.
(...) was obchodzi miasto, jego rozwój, będziecie za to sobie robić tę waszą małą politykę.

Będę wnikliwie śledził jak "prorozwojowy" Brodiuk zawiaduje powiatem. Rychło okaże się ile w nim woli współpracy.

Na koniec dodam po raz enty, nie róbcie z siebie durniów większych niż jesteście i przestańcie w końcu uznawać za pewnik swojego wyobrażenia na temat mojej tożsamości. Jeśli w innych sprawach podobnie postrzegacie rzeczywistośc to czekająca nas przyszłość pod rządami takich paranoików jawi się przerażająco.



sceptyk pisze:posłuchaj hakenbu... Posłuchaj, zanim zniszczysz ciężką pracę Waldka Nalewajki.
Brodiuk jako człowiek i jako działacz publiczny przerasta cię o kilka klas, stąd twoja nienawiść. Kłamiesz, piłeś z nim gorzałę nie raz nie dwa, a on do tej pory się tego wstydzi....
Rozjechał was w powiecie jak szczeniaków, mimo kasy, którą woził Fijas po powiecie( kasa była nie jego).
Co zrobił Brodiuk dla miasta? Popytaj miszkańców Osiedla Drwęckiego. Popytaj ludzi, dla których był ostatnią deską ratunku przed waszą arogancją. Ale najważniejszą rzeczą jaką zrobił dla tego miasta, to wyrwał szpital z rąk takich łobuzów jak wy i zapewniam cię,że dokończy dzieła, zgodnie z prawem i przy otwartej kurtynie- publicznie.
Nosewicz czy chce, czy nie, będzie się musiał z nim dogadać, bo tu już skończyły się żarty. Ludzie nikomu nie wybaczą straconych szans, a już dopilnujmy, żeby opinia publiczna wiedziała do końca kto jest kto.
Jeszcze tym razem udało się wam zamamić ludzi, ale wierzę i zawsze będę wierzył, że za wszystko trzeba zapłacić, i wcześniej czy później za te wasze su.... syństwo zapłacicie, bo taka jest logika uczciwego życia publicznego... Choć pewnie jeszce o tym nie wiesz, to czas pracuje dla nas :D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Hakenbu, miej trochę chociaż cywilnej odwagi i skoro zamiast wymieniać poglądy tylko inwektywami i pomówieniami na granicy oszczerstwa rzucasz, to przestań się ukrywać za nickiem. Wtedy okaże się też czy dawniej utrzymywałeś zażyłe kontaktu z dziś znienawidzonym Brodiukiem czy nie. I czy czasem nie posłał cię do diabła. Stąd ta zajadłość.
Sądzę jednak, że masz zbyt tchórzliwą naturę. I żadnych argumentów. Zatem "amen" z tobą.
I mam nadzieję, że inni forumowicze poza klakierami też ci "amen" przekażą.
oburzony
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2006-11-10, 14:37:43

do hakenbu

Post autor: oburzony »

hakenbu chyba zapominasz kto wygrał w sejmiku województwa warmińsko - mazurskiego. Przypomnę ci - Platforma z PSL. Radnymi wojewódzkimi zostali ludzie, którzy Pana Brodiuka bardzo szanują i bez problemu współpraca na lini sejmik powiat ostródzki będzie się układać i to jest najważniejsze. Możesz se pluć na Pana Brodiuka do woli bo on ma cię głeboko w d....ie. A teraz zadam ci pytanie. Gdzie się podziała lewica. Czemu ten nieudacznik jak ty go nazywasz, ten niszczyciel Brodiuk potrafił skupić wokół siebie grono wartosciowych ludzi i wygrać z wami te wybory. Wczorajsza sesja rady powiatu to pokazała. Wasze pieniążki brzydzą ludzi. I jeszcze jedno hakenbu. Rada miasta i powiatu nie ma zamiaru walczyć z Nosewiczem. Zapewniam Cię, że każdą mądrą inicjatywę, która przyniesie temu miastu jakąś korzyść poprze na pewno. Ale ta rada nie będzie godzić się na rządy promujące pojedynczych biznesmenów i nie zgodzi się żebyście urządzili se prywatny folwark z tego miasta kosztem jego mieszkańców. Rada nie chce z wami walczyć. Rada chce dobra miasta. To bulteriery Pana Nosewicza atakują wszystkich na około. Całe szczęście że została was tylko garstka i ludzie to już dostrzegają. Pozdrawiam cię zakompleksiony człowieczku :)
:lol:
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Szanowni państwo, dajcie sobie spokój z tym hakenbu.
Chory człowiek. Czy jesli widzicie na ulicy jakiegoś idiotę to wdajecie się z nim w dyskusje? Chodzi taki jeden po Ostródzie z długa brodą, w żółtych spodniach i sam gada do siebie, czy zaczepiasz go żeby z nim porozmawiać? Wystarczy że hakenbu nie dostanie odpowiedzi na swoje mądrości i znudzi mu się pisać na różne tematy (najczęściej związane z Brodiukiem lub platformą).
A napisze jakieś obelgi pod adresem konkretnych ludzi to zajmie się ni prokurator i po sprawie.
Tak, tak hakenbu - psy szczekają a karawana idzie dalej...
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Pluj, kop, ubliżaj - świetny w tym jesteś, tylko w tym.

Post autor: hakenbu »

japa pisze:Szanowni państwo, dajcie sobie spokój z tym hakenbu.
Chory człowiek. Czy jesli widzicie na ulicy jakiegoś idiotę to wdajecie się z nim w dyskusje? Chodzi taki jeden po Ostródzie z długa brodą, w żółtych spodniach i sam gada do siebie, czy zaczepiasz go żeby z nim porozmawiać? Wystarczy że hakenbu nie dostanie odpowiedzi na swoje mądrości i znudzi mu się pisać na różne tematy (najczęściej związane z Brodiukiem lub platformą).
A napisze jakieś obelgi pod adresem konkretnych ludzi to zajmie się ni prokurator i po sprawie.
Tak, tak hakenbu - psy szczekają a karawana idzie dalej...



Cały kłopot w tym żeby na czas poznać czy się jest w stadzie ujadająych psów, czy też dziarsko się podąża na wielbłądzich grzbietach. Masz, jak widzę, duży z tym problem, nie Ty jeden z resztą na tym forum. Możesz mi tu wyświechtanymi aforyzmami maskowac swój ubogi intelekt, ale głupotę trudno ukryć. Tobie się nie udało w każdym razie.
Zablokowany