Największa przegrana - czerwona róża

Moderator: Jacek-P

Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Największa przegrana - czerwona róża

Post autor: Roma »

no cóż nic dodać nic ująć. miłomłyn ma wybór burmistrza już za sobą. druzgoczącą przewagę pana Skolmowskiego można wytłumaczyć tylko jednym - mieszkańcy miasta i gminy nie chcieli pani burmistrz
ost2006
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-24, 13:02:20

Post autor: ost2006 »

Super cieszę się, Pani burmistrz Miłomłyna przegrała miałam do czynienia z tą Panią kilka razy nic nie załatwiłam pozytywnie! :lol: Fajnie,że będzie nowy BURMISTRZ :)
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

Podpinam siędo tego szczęścia. Ja również kilka razy chciałem cośzałatwić i lipa. Raz dostałem ochrzan, że się nie umówiłem (chociaż może i powinienem się umówić z władzą) Róża była zbyt pewna siebie a pewność niejednego zgubiła. Nie jestem mieszkańcem Miłomłyna i przykro to powiedzieć ale zazdroszczę Miłomłynowi mądrości wyborczej. Tam nie grały roli prowokacje i kłamstwa gazety Nostródzkiej tylko lokalna mądrość a po pierwszej turze ostródzkich wyborów nie mogę tego powiedzieć o Ostródzie. Ale może druga tura pokaże inaczej.
ost2006
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-24, 13:02:20

Post autor: ost2006 »

ZGADZAM SIĘ z kolegą powyżej :) A jak traktowała bezrobotnych ludzi ojejjjj jak dobrze, że już znalazłam pracę ale nie dzięki Urzędowi Pracy niestety!Bo jak wróci do tego Urzędu to współczuję bezrobotnym.
Zablokowany