Skandaliczne Prawybory z GO

Moderator: Jacek-P

przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

Skandaliczne Prawybory z GO

Post autor: przekleta » 2006-11-10, 17:29:56

Jak można było rozstrzygać prawybory bez podania liczby kuponów kto ile dostał. Ja rozumiem że wyszła by kompromitacja, no bo ponad 60 tyś kuponów? Ciekawe jaki dureń to wysyłał oprócz oczywiście samych zainteresowanych. Może 5 tyś Nos? - hmm. :)
A jeśli chodzi o nasze podwórko to już mam bardzo duże podejrzenia miej więcej na 90%, kto i kogo informował w tych prawyborach o aktualnej liczbie oddanych głosów na kontrkandydata. To o czym wcześniej pisałam że koleżanka ma tą informację z pierwszej ręki. No bo oczywiście sam zainteresowany musiał wiedzieć ile na siebie wysłał i tylko musiał wiedzieć na bieżąco ile ma jego konkurent :). Wyszło to tak obrzydliwie i perfidnie na jaw, że jestem do głębi zaszokowana tym że GO myśli że wyborcy się nie pokapowali. Myślę że sam zainteresowany sam sobie zaszkodził. Tym bardziej, że przez cały czas zabawy było całkowicie odwrotnie w rankingach. Kto przekazywał informacje można się domyślać z dużą dozą prawdopodobieństwa, ktoś tu na forum hipotetycznie rzucił podejrzenie :), natomiast komu? Zagadka. Myślę że nie trudna. Zresztą lobbowanie przez go tego kandydata od ponad roku wielu ludziom otworzyło oczy jakie mamy media "Niezależne". Ten kto śledził zabawę to wie że takich numerów nie ma nigdzie. Gratulacje GO. I na pohybel wszystkim SLDowcom żeby im się noga poślizgnęła w tych wyborach na całej linii, a w szczególności tym ukrywającym się pod innym sztandarem. My wyborcy i tak wiemy że jesteście „cwanymi” SLDowcami „żółtymi wilkami w owczej skórze” :)

Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn » 2006-11-10, 19:18:03

przekleta, a co się dziwisz. taką propagandę sukcesu PZPR a potem SLD uprawiało przez lata i to im zostało. Nawet gdy ubiorą " owczą skórę" to swojego wnętrza nie zmienią. Świnię ciężko oderwać od koryta pełnego pomyjów, tym bardziej człowieka od koryta pełnego prowitów.....Myślę, że w tej sprawie dożo do powiedzenia miałby zorro zwłaszcza w nocy....albo ten drugi

Zablokowany