A ja będę głosowała za Panem Brodiukiem

Moderator: Jacek-P

Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

A ja będę głosowała za Panem Brodiukiem

Post autor: Roma »

W tym tygodniu zapukał do moich drzwi pan Włodzimierz Brodiuk, który przyszedł się przedstawić jako kandydat na burmistrza i zarekomendować kandydatkę na radną. Bardzo mi się to podoba, że wreszcie ktoś szanuje swoich wyborców i pofatygował się, choć był już wieczór, na czwarte pietro na moim osiedlu. Bardzo ciepły i sympatyczny człowiek. Panie Włodzimierzu, ma Pan głosy całej mojej rodziny. Pozdrawiam i życzę wygranej!!
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Cygance co zapuka do twoich drzwi też wierzysz??

Post autor: hakenbu »

Pewnie sympatycznie to wygląda, ale świadczy też o czymś co niekoniecznie dobrze o Panu Brodiuku świadczy. Ten Pan widać nie ma za wiele do roboty skoro ma czas, żeby biegać od drzwi do drzwi. To, że Nosewicz nie robi tego samego nie swiadczy o tym, że nie szanuje swoich wyborców. Przeciwnie, jako urzędujący burmistrz ma wiele pracy i nie marnotrawi czasu na zabawę w domokrążcę.

Wędrówki Pana Brodiuka świadczą też o jego ogromnej determinacji i o pustej kasie na kampanię. Najmowicz to sobie chociaż auto z przyczepą i megafonem sprawił.
Do profesjonalnej polityki trzeba profesjonalnego podejścia. Do wyborców należy ocena tego jakiego to rodzaju determinacja Pana Brodiuka: miłość do miasta i ogromna chęć działania na jego korzyść czy też rozpaczliwa próba znalezienia cichej przystani w ratuszu od wiecznych biznesowych niepowodzeń.

Zanim zakreślisz krzyżyk na karcie do głosowania Romo użyj szarych komórek, to nie boli. Wędrowanie od drzwi do drzwi to taki rzut na taśmę Brodiuka, bo wie, że jest marnym kandydatem i nie ma żadnych merytorycznych argumentów w starciu ze swoimi politycznymi oponentami. Oceniaj ludzi na podstawie ich życiorysów, ich dokonań, a nie kilku zdawkowych uśmiechów i uścisku dłoni w progu twojego mieszkania.

Czym kandydat Platformy Cię przekonał do swojej kandydatury? Czy podał choć jeden sensowny pomysł na rozwój miasta na najbliższe 4 lata? Pochwalił się tym co zdziałał w Radzie w ciągu ostatniej kadencji??
Zanim podejmiesz decyzję postaw sobie kilka takich pytań, poszukaj odpowiedzi i juz będziesz wiedziała na kogo warto głosować. Kieruj się rozumem a nie ulegaj tanim podnietom pt.: "kandydat na burmistrza uczynił mi zaszczyt i odwiedził mnie w moim mieszkaniu, wnukom chyba będę jeszcze o tym opowiadała".

To nie tak. To Ty uczyniłaś mu zaszczyt wpuszczając go za próg
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

hakenbu - co za pierdoły opowiadasz - widzę, że to pan w urzędzie nie pracuje, teraz siedząc teraz w swoim ciepłym gabinecie i pisząc swoje teksty na forum. Poza tym o jakiej pracy burmistrza mówisz? Czy burmistrz pracuje od godziny 17 do 21? A w takich godzinach można spotkać Pana Brodiuka, który odwiedza swoich wyborców. I to Was boli - bo Wy wstydzicie się pokazać na oczy ostródzianom, po tych wszystkich waszych aferach i skandalach. Ja podobnie jak roma uważam, że pan Brodiuk okazuje szacunek wyborcom a nie jak Wy siedzicie na dupie ze swoimi kolesiami i rozpijacie kolejną flaszkę kombinując jak tu rzucić kolejne oszczerstwa na porządnych ludzi. pozdrawiam ciepło
kandydat
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2006-10-22, 11:23:46

Post autor: kandydat »

Niezłe, rozpatrujesz ludzi po życiorysie to rozpatrz życiorys Pana Nosewicza, po jego alkoholowym podejściu do życia zostawiła go żona, człowiek który nie może zadbać o rodzine jak moze kierować miastem, a Pan Dąbrowski?? Po kilku rozwodach? Sam sobie odpowiedz zanim zarzucisz komuś zły wybór. Jak także popieram Pana Brodiuka, jest sympatyczny i wbrew temu co piszesz, to co robi czyli odwiedziny u wyborców świadczy o jego ogromnym szacunku do nich. Dla każdego ma czas, w przeciwieństwie do obecnie panującego. On woli za pomocą swoich ludzi rozsyłać bzdury po mieście... Szkoda
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

żal mi ciebie hakenbu - ty naprawdę wierzysz w to co piszesz.
oburzony
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2006-11-10, 14:37:43

jestem zniesmaczony ulotką na temat pana Brodiuka

Post autor: oburzony »

Wczoraj w nocy znalazłem u siebie pod drzwiami ulotekę na temat Pana Brodiuka. Jestem nią zniesmaczony i zbiera mnie na wymioty że ludzie mogą być tak podli. Jak rozumiem ma to być odpowiedź grupy Pana Nosewicza na ulotkę wydaną na ich temat, którą również otrzymałem. Czym różnią się te dwie ulotki? Ulotka o Panu Nosewiczu i jego zastępcy to fakty nie pomówienia. Została w niej zawarta cała prawda o rządach obecnej władzy, natomiast ulotka o Panu Brodiuku to stek bzdur napisanych z wyjątkową złośliwością. Nie wiem co mogło kierować ludźmi, którzy to napisali. Może blady strach przed utratą władzy i przed osobą Pana Brodiuka. Opinie pozostawię ludziom.
I jeszcze coś ode mnie. Bardzo podobała mi się ulotka Pani Lidi Dias. Napisała w niej również całą prawdę o rządach obecnej władzy. To co się dzieje w urzędzie za rządów Pana Nosewicza to skandal, a dokonań działu inwestycji nie będe komentował. Te cztery lata rządów to lata zmarnowane dla Ostródy. Władza ta jak to za rządów SLD dbała tylko o ostródzki establishment a nie o dobro mieszkańców. Miała wspierać drobną i lokalną przedsiębiorczość, a wykańczała ją zezwalając na budowę kolejnych marketów i podwyższając lokalne podatki. Basen i hala widowiskowo - sportowa to nie zasługa tej władzy, tylko jej poprzedników. Dotacje uzyskane na modernizację stacji uzdatniania wody i przepompownie przez ostródzki PWiK to nie zasługa tej władzy. Jest to zasługa tylko i wyłącznie Dyrektora tego Przedsiębiorstwa, który sam wystąpił z wnioskiem o dotacje. Miasto przez trzy lata zatrudniało pseudospecjalistę od dotacji, który nie wygenerował złotówki z unijnych pieniędzy. A i jeszcze te nowe miejsca pracy. Proponuje naszą obecną władzę ulokować na stanowiskach w ostródzkich marketach z pensją wysokości 650 zł. Jedyne z czym mi się będzie kojarzyć obecna władza to morze wypitej wódki i nie spełnione obietnice.
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Ulotka może i ładna. Może się podobać. Ale ile błędów merytorycznych i pokazujących niewiedzę. Zresztą sama już to prostuje.
Firma Caterina Colletin - nie padła ale funkcjonuje bardzo dobrze, zatrudnia ludzi, płaci podatki.
Sprzedaż koszar z bonifikatą 50% - zgodnie z prawem, i zgodnie z uchwała rady
A podatki loklane uchwala rada a nie burmistrz.
Pani Dias powinn o tym wiedzieć, pracowała kilkanaście lat w urzędzie.
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Mąż własnie wrócił z pracy i przyniósł mi ulotkę-paszkwil napisaną na Pana Brodiuka. Jezu - ten tekst musiał pisać jakiś pschychopata!!!! Tylko człowiek niespełna rozumu mógł napisac takie świństwa. Same powmówienia, komu zależy na tym aby Brodiuk nie wygrał wyborów??? Warto się nad tym zastanowić a przecież skojarzenie nasuwa się samo. Przecież nie Najmowiczowi, który też jest z prawicy a pani Lidia jest za uczciwa. Przypomniałam sobie jak to było 4 lata temu....
Czytałam to razem z sąsiadką. Autorzy tej ulotki, możecie być pewni, że całe nasze dwie rodziny zagłosujemy na Pana Brodiuka.
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Jeszcze raz - nie wytrzymałam - do cholery z Wami!!!! Jesteście chorzy, mam nadzieję, że już nigdy nie zobaczę waszych... czerwonych twarzy
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

No cóż, ja mam zupełnie odwrotne do Waszego zdanie, tzn ulotki o Nosewiczu i jego świcie to w moim przekonaniu stek bzdur pisanych okropnym językiem itp. A o Brodiuku to szczera prawda. Sam byłem świadkiem rozmowy, w której jakoby chwalił się swoim "stażem" uczniowski, tzn tym ile lat się uczył:) No cóż, nie chciałbym mieć burmistrza, który jest niedouczony. Poza tym przy tych o Brodiuku można było się po prostu pośmiać - napisane bardzo fajnym językiem. No i same fakty.
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

To ta ulotka W Brodiuka to jest fałszywka???
O kurde, a ja myślalem, że to tak na zasadzie negacji, taki "new romantik" w polityce. Takie nowe trendy.
A to fałszywka. Ale burak ze mnie (cukrowy a nie czerowny).
Dałem się nabrać.
Ale czemu to tak tylko na NOSA i Brodiuka piszą takie rzeczy?[/u]
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Negowanie niewygodnych faktów to naturalna reakcja...

Post autor: hakenbu »

Nie mam pojęcia kto napisał nową Brodiukową ulotkę. W każdym razie zanim zaczniesz pluć i tupać biedna Romo pokaż, w którym miejscu owa ulotka głosi nieprawdę. Czy Pan Brodiuk nie zakończył edukacji w wieku 30 lat, czyż nie pracował u Siemienasa, czyż nie prowadzi małego sklepiku na 11-go listpada, czyż nie jest naprawdę taki jak przedstawia go ta ulotka?

Krzyczysz z rozpaczą "kłamstwa"! Rozumiem Cię, okrutna prawda o swoim pupilu zabolała. Trudno się dziwić. Zawalił się właśnie na twoją głowę tak dopieszczony w ciągu ostatnich dni czy tygodni światopogląd. Trzeba to będzie teraz jakoś odbudować. Może do dnia wyborów zdołasz się wraz z familią otrząsnąć z szoku i podejmiecie racjonalną wyborczą decyzję.
kandydat
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2006-10-22, 11:23:46

Post autor: kandydat »

Niestety i oszołomy się zdarzają, tyle prawdy w tej ulotce że aż oczy bolą i żygać sięchce. Przynajmniej mamy jednego propagatora prawdy. W ilu to pisaliście bo chyba nie byłeś sam co? hehe, jesteście żałośni. W ulotce a Nosewiczowi przynajmniej przytoczono fakty poparte materiałami z mediów, o jakich faktach ty mówisz? O ile mi wiadomo wiek w okolicach 30 lat to właśnie taki w którym kończy sięz reguły edukacje, chociaż niektórzy uczą się dalej i nikomu nie jest to dziwne. jakim faktem jest że prowadzi sklep na listopada? Faktycznie biada Brodiukowi za ten sklep i za to że potrafi zarobić na siebie i rodzine. Obyś drogi hakenbubu nie wpadł w długotrwały szok zaraz po niedzieli, bo z takieigo bardzo trudno się otrząsnąć, a pewność siebie już niejednego zgubiła.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

hakenby, zoroo, czy jak tam się nazywasz (już gubię się w tych nazwach, często je zmieniasz) nie bardzo wam ten paszkwil wyszedł. Ludzie się już nie nabiorą. Raz, 4 lata temu się udało i co z tego mieliśmy - nieudolnego burmistrza z jego świtą, nawet ulotek nie potrafią rozrzucić. Wyszło szydło z wora....
Zablokowany