sprostowanie

Moderator: Jacek-P

bjoneq
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2006-11-06, 23:43:35

sprostowanie

Post autor: bjoneq »

do ryba: chyba nie pamiętasz co zrobiła ekipa nosewicza w poprzednich wyborach. jak również nie wiesz że oficerowie UB wywodzili się z parti PZPR, której kreaturą jest teraz SLD.
A co do tych ulotek to wydaje mi się że warto wziąć pod uwagę możliwość, iż nosewicz sam zlecił rozesłanie tych ulotek (mały nakład), aby oskarżyć przeciwników, jaki on jest szykanowany i oskarżany (czyt. zrobić z siebie ofiarę). Cała ta akcja wywołała ogólne współczucie dla p. Nosewicza, a na drugi plan zsunęła jego haniebne wyczyny. Taka wersja wydaje się być bardzo prawdpodobna. Po brudnej akcji w 2002 , każdy Ostródzianin wie, że pan burmistrz i jego ekipa są do tego zdolny.
Randolph z Sieradza
początkujący
początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 2006-11-07, 15:17:34
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

właściwie czemu nie?

Post autor: Randolph z Sieradza »

Najlepiej jest zrzucic winę na kogos, rozrzucanie ulotek na pana nowociśkiego a może nieudane projekty w mieście na rządzącą partię PiS i Unię Europejską???Czego jeszce można sie spodziewać po tym człowieku...Normalnie brak mi słów...
No Pain No Game!!Lets Rock this Party!
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

ulotki

Post autor: daro »

Prawdopodobieństwo przygotowania ulotek przez sztab Nosewicza jest duży, własnie w celu wywołania współczucia i aby odciagnąc uwagę mieszkańców od własnej 4 letniej nieudolności w sprawowaniu władzy.
Mam jednak nadzieję że jednak zrobił to ktos zupełnie niezwiazany z nikim i była to zwykła akcja niezadowolonych z rządów tzw Grupa alternatywna hahhah.
Daro
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Re: właściwie czemu nie?

Post autor: zorro »

...Normalnie brak mi słów...[/quote]
A to widać, że brak Ci słów.........
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
Zablokowany