Kto za kim stoi?

Moderator: Jacek-P

zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Kto za kim stoi?

Post autor: zorro »

Zadajmy pytanie, kto stoi za każdym z kandydatów. Kto będzie u władzy jak wygra ten albo inny kandydat. Kto bęzie zastępcą, kto będzie szefem urzędu miejskiego, kto będzie szefem spółek, czy będą zmiany w urzędzie.. czy mają kadry, fachwców. Cz[/url]
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

słyszałam

Post autor: przekleta »

Słyszałam od koleżanki że podobno jeden z redaktorów (nie będę pisała który) z GO przekazuje i przekazywał informacje o ilości oddanych kuponów w tej zabawie prawybory. Koleżanka nie pochwaliła się któremu kandydatowi na urząd przekazywał te informacje. Okaże się w piątek :). Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć że taki szwindel mógłby być możliwy, ale nie sądzicie że gdyby okazało się to prawdą to była by to bardzo brzydka i nierówna gra? Że wystarczy wiedzieć ile kontrkandydat ma oddanych kuponów na siebie i wystarczy doprodukować o 50 więcej i sprawa propagandowo wygrana. Uważam że jeśli rzeczywiście wyszło by to na jaw i potwierdziło się, to właściciele gazety olsztyńskiej powinni zrobić z tym porządek? Kto za tym stoi? :)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Owe "prawybory" to nic innego jak marketingowa akcja mająca na celu sprzedaż produktu, czyli niezbyt atrakcyjnej gazety. Kandydaci chcą tę zabawę wykorzystać również jako swoja promocję. No i mamy dwie wspomagające się strony. Sztaby kandydatów maja zajęcie, wykupują gazetę (najlepiej już ze zwrotu przed przemiałem za jedną-trzecią ceny) i wypełniają kupony. W to wszystko próbuje się wciągnąć zwykłego obywatela, którego głosy p[raktycznie mają takie same znaczenie jak w zabawie zorganizowanej przez http://www.ostródaonline.pl, która trzeba było wycofać bo straciła sens. Równie bez sensu jest zabawa gazetowa, w której wygra sztab dysponujący większą ilością forsy i dojściem do zwrotów. Byc moze zwykły obywatel da sie nabrać na oooogromne poparcie zwycięzcy, ale gazeta na pewno cel osiągnie. Po pewnym czasie pokaże wzrost sprzedaży i spadek zwrotów. I to by było na tyle.
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Całe szczescie ze za tydz skonczy sie wyborczy szal. I zostanie tylko II tura wyborow.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

wydaje mi się, ze nie tylko o zysk gazety tu chodzi - widac gołym okiem ze nostródzka prowadzi nieczystą grę - publikowanie wynikow tej niby zabawy na dzien przed cisza wyborczą to jest celowe zamieszanie w glowach zwykłym ostródzianom - juz to widzę na pierwszej stronie duzymi literami - wygrał Nos...
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Nie wiem japa kto wygra w tej zabawie, ale liczę że to będzie Nos. Zresztą pogadamy w piątek.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

to przykre że ktoś traktuje pełnienie funkcji burmistrza jak zabawę...
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: słyszałam

Post autor: mmgg »

przekleta pisze:Słyszałam od koleżanki że podobno jeden z redaktorów (nie będę pisała który) z GO przekazuje i przekazywał informacje o ilości oddanych kuponów w tej zabawie prawybory. Koleżanka nie pochwaliła się któremu kandydatowi na urząd przekazywał te informacje. Okaże się w piątek :). Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć że taki szwindel mógłby być możliwy, ale nie sądzicie że gdyby okazało się to prawdą to była by to bardzo brzydka i nierówna gra? Że wystarczy wiedzieć ile kontrkandydat ma oddanych kuponów na siebie i wystarczy doprodukować o 50 więcej i sprawa propagandowo wygrana. Uważam że jeśli rzeczywiście wyszło by to na jaw i potwierdziło się, to właściciele gazety olsztyńskiej powinni zrobić z tym porządek? Kto za tym stoi? :)
redaktorów ???? prawie jak redaktorów( prawie robi wielką różnice ) dlaczego nie napiszesz że to kuraś vel mariusz Kłokocki jek byś sprawdziła forum to tu jest napisane , że ten prawie jak dziennikarz jest w sztabie wyborczym u zastępcy burmistrza .
co do dodrukowania nOstródzkiej to się mylisz , ta gazetka ma tyle zwrotów , że gdyby nie Olsztyńska to pisano by o tym czymś w czasie przeszłym 8)
Randolph z Sieradza
początkujący
początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 2006-11-07, 15:17:34
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

ludzie

Post autor: Randolph z Sieradza »

ja nie wiem jak można być takim niekompetettnym człowiekiem
ilu urzytkowników stad posiadają ludzie z SLD??
90% a może wiecej;)
piszczcie dalej do siebie jak lubicie sie upubliczniac;)
No Pain No Game!!Lets Rock this Party!
bjoneq
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2006-11-06, 23:43:35

Post autor: bjoneq »

witam wszystkich, chciałbym postawić na forum takie oto pytanie: Ile dyskusji udałoby nam się uniknąć, gdybyśmy cztery lata temu wybrali odmienną opcję polityczną? Czy musielibyśmy zastanawiać się kto stoi za Janem Nosewiczem? Czy cały ten TAJNY układ, który podejmuje najważniejsze decyzje w Ostródzie wogóle by istniał? Dlatego teraz proszę was drodzy Ostródzianie. Wybierzmy mądrego burmistrza, który mądrze i sprawiedliwie będzie rządził naszą ziemią. A za cztery lata nie będziemy musieli dyskutować o tym kto za kim stoi.[/url]
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

dla mmgg Z tymi kuponami z gazety to jest tak. Grupka ludzików danego delikwenta pracuję na ten "sukces" tj. wykupują zwroty gazet po niższej cenie i sami wysyłają te kupony. Mało jest mieszkańców Ostródy, którzy bawią się w te bzdury . To już doświadczyliśmy w poprzednich prawyborach-plebiscyt, co innego w gazecie, a co innego życie. Cieszę się, że są tacy kantydaci na fotel burmistrza co się nie ośmieszają i nie biorą udziału w tej farsie. Wiadomo kto wygra: UMARŁ KROL,NIECH ZYJE KRÓL NOSEWICZ ...... mam nadzieję, że tylko w plebiscucie z gazety !!! Ja wolę oddać prawdziwy głos w prawdziwych wyborach. i to polecam.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

tego typu formę zwiększenia sprzedaży i zmniejszenia zwrotów organizuje wiele gazet, zwłaszcza zachodnich koncernów, ale tylko nie wiele nazywa je prawyborami, raczej ukrywaja to pod hasłem "Najlepszy samorządowiec". W gruncie rzeczy to samo, chociaż tam stratuja także kandydaci na radnych i w ten sposób nie dochodzi do "ordynarnej propagandy",
Randolph z Sieradza
początkujący
początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 2006-11-07, 15:17:34
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

popieram

Post autor: Randolph z Sieradza »

popieram toledo ta forma jest stosowana w wielu państwach nie tylko w Polsce i w Ostródzie;)
No Pain No Game!!Lets Rock this Party!
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

sonda

Post autor: daro »

Co do konkursu gazet formuła jest zawsze taka sama. Jeśli chodzi o najpiękniejsze miasta, wybory itp
Wygląda to tak
Szef biura promocji ze swoimi asystentami wycina z gazet kupony ale nie z gazet kupionych przez siebie tylko ze zwrotów. I tak mamy najpiękniejsze miasto itp, i tak gazetowo wygra Nosewicz. Ludzie przeciez to jakis obłęd. Gebels lepiej by nie obmyslił. hahhaha
Ostróda naprawde zasługuje na normalność. Mamy tylu wyksztalconych młodych i madrych ludzi wiec trzeba pogonic to towarzycho gdzie pieprz rosnie.

Wiem tez jak będzie wyglądało po wyborach miast SLD.
Burmistrz Jan Nosewicz
Zastępca Ryszard Kowalski
ala sekretarz Cezary Wawrzyński
dyrektor ZKM Olgierd Dabrowski
a reszta po staremu

Ja moge odpowiedziec za sztab PiS na dzień dzisiejszy poza burmistrzem Czesławem Najmowiczem nie ma podziału stanowisk. Takie rzeczy mozna robic po wyborach. A krąg współpracowników okreslony jest na listach wyborczych.

Co do PO sytuacja wyglada podobnie z tego co wiem znamy nazwisko burmistrza Włodka Brodiuka, współpracownicy zapewne znajda sie wśród startujacych w wyborach.
Daro
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Mam wrażenie, Daro że jesteś człowiekiem SLD w szeregach PIS. Robisz super robotę dla SLD. Pisz więcej a wszyscy zobaczą jakie tam mają wykształcone kadry. Postaraj się, daj z siebie ......
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
remi
początkujący
początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2006-10-31, 22:38:32

daro na mera !!!

Post autor: remi »

zorro,
co TY przecież daro, to z krwi i kości centrum prawica ;), a że czasem myśli nie umie „wyartykułować” na piśmie to należy mu wybaczyć, bo to dobry choć prosty chłop !!!
Jednak ja mam nadzieję, że może się w tym wszystkim do wyborów połapie i całkiem w samorządzie ludzie z niego będą!!!
:D
daro,
tak na marginesie to mam prośbę (jeśli możesz) proszę odpowiadaj za siebie, być może jak się skupisz na jedne osobie to może i co z tego będzie, co do sztabu to daj sobie na razie spokój....doświadczenia trochę zdobędziesz w samorządzie, to za cztery lata będzie jak znalazł przy kolejnych wyborach, wtedy sztabami się będziesz zajmował!!!!
:lol:
Wbrew pozorom dobrze Ci życzę !!
:P
Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

Remi dzieki za rady
ale nigdy nie napisałęm że zajmuję sie sztabem i nie wypowiadam sie za kogos. Jak zresztą zawsze odsyłam do ludzi którzy o tym decyduja, a co nie co wiem hahhaha

Co do SLD to akurat z ich sztabu najwięcej wypływa hahhahaha

A dzięki remi może i dobry samorządowiec ze mnie będzie jak mnie wybiora hahhahahah
Ponoć w pierwszym podejściu mało kto zostaje radnym, no ale cuda sie zdażają.

Zgadza sie tez że nie jestem członkiem SLD nie pozwoliłbym sie tak wkęcić nie o take Polske walczylim jak to mówił jeden z wielkich Polaków.
Daro
remi
początkujący
początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2006-10-31, 22:38:32

Re: sonda

Post autor: remi »

daro pisze: (...) Ja moge odpowiedziec za sztab PiS na dzień dzisiejszy poza burmistrzem Czesławem Najmowiczem nie ma podziału stanowisk (...)
daro, piszesz że nie zajmujesz się sztabami....no tak odpowiadasz za nie (patrz wyżej cytat z Twojej wypowiedzi), ...to faktycznie nie to samo.... ??????
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Na rozluźnienie

Post autor: jamcionek »

Na rozluźnienie atmosfery podsyłam link do strony, gdzie można zobaczyć materiał wyborczy pewnego Pana , najśmieszniejsze jest nie sama forma jego wypowiedzi a dokładniej jej brak a to że facet naprawde ubiega sięo fotel Prezydenta miasta Białegostoku co można sprawdzić na strona PKW. Miłego oglądania, ja uśmiałem się po pachy i nie tylko ja z resztą.

http://youtube.com/watch?v=gIkR3I-3FTM
Zablokowany