Burmistrz bez twarzy

Moderator: Jacek-P

japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Burmistrz bez twarzy

Post autor: japa »

Buahahahaha! Widziałem baner Jana Nosewicza - jedyny baner, na którym nie ma wizerunku kandydata!!!!!! Czy to oznacza, że znów wybierzemy burmistrza, którego nie zobaczymy?????? A w zamian będziemy ponownie widzieć tylko zastępcę????
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Buahahaha, a po co twarz japa??? Taki wygadany jesteś, a pojęcia o podstawowych chwytach marketingowych nie masz. Już ci mówiłem - zamilcz(!!!), bo wprowadzasz zamęt i przynosisz wstyd temu miastu i jego normalnym mieszkańcom.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Kim Ty jesteś, że śmiesz mi mówić, że mam zamilknąć? Nie bierz tak wszystkiego do bani...
Co do Waszego baneru - bardzo dobrze, że tak przedstawiacie swojego kandydata, na ludzi to odpowiednio działa, mimo, że mają już burmistrza to jakoś go nie mogą zobaczyć, bo przez cztery lata wyrecza go "penderecki - bis".
Bardzo dobra taktyka, serdeczne gratulacje, strzelajcie dalej sobie samobójcze gole.
A co do "normalnych ludzi" rozumiem, że chodzi Ci o takich normalnych jak "jasiu wędrowniczek"? Już to sobie wyobrażam: całe miasto jasiów.

"bujaj wory"- skandalista Lary Flynt
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Japa - nie lubisz zastępcy burmistrza?
Dlaczego? A kogo lubisz?
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Już to sobie wyobrażam: całe miasto sfrustrowanych jap. Niedoczekanie...
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

kogo lubie lubię - Gustawa Marka Brzezina - za to że ściągnął 5 milionów dla Gminy, tego nikt w miescie nie potrafi
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

zorro a ty co szukasz przyjaciół? a co ci do tego czy lubię zastępce czy nie?
teściowej i szefa sie nie wybiera
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Pytam bo mi wolno. Przynajmniej jeszcze. A lubie patrzeć jak zachowują się niektórzy jak dostaną trudne (chyba) śmieszne i kłopotliwe pytanie.
Po odpowiedzi poznać czy ktoś ma klasę czy też jest jeszce w przedszkolu.
Zca burmistrza nie był, nie jest i nie będzie moim idolem. Ale to nie znaczy że będę co 3 lub 4 post pisał o nim. To jest nudne i świadczy tylko o tym, że przeciwnicy na Nosa nie mają nic konkretnego. Tylko "Olgierd D."
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Otóż to, zorro! Japa jest przedszkolakiem, a jeśli już nie, to i tak na bank nie ma praw wyborczych. Dlatego tak krzyczy, młokos, hehe...
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

no tak wiedziałem, że prędzej czy później się wyda. Zorro i jasiu - moje gratulacje. Zwycięzyliście w tym konkursie i przchodzicie do drugiej rundy. Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam i do zobaczenia.
Pamietajcie o zorto i jaśku! to są naprawdę dobrzy gracze. No musze juz konczyc bo lekcje (ech) a jutro sprawdzian z matmy.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

o kurcze! a w poniedziałek z polaka!
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Japa - lubię Cię coraz bardziej. Znasz się na ludziach. A jasia wędrowniczka to lubie w orginale ze szkocji. No ale tyś "uczniak" i na tym się nie znasz. A jak będziesz niegrzeczny to twórcy IV każą ci myć sraczyk - lub będziesz odrzucał śnieg. Teraz jak znalazł.
Niech żyje IV RP. Jak powiedział klasyk "Otake Polske walczyliśmy"
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

A z chamstwem trzeba walczyć kulturom i godnościom osobistom.

zorro - widać słoma wychodzi z gumaków a smród obornika zostaje w przepoconej pościeli
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Masz rację Japa. Jako Zorro mam konia, a koń nie mieszka na salonach, tak więc czasami w coś się wdepnie.
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Chłop ze wsi wyjedzie, ale wieś z chłopa nigdy...
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Oczywiście to tak ogólnie, nie miałem na myśli żadnej konkretnej osoby na tym forum... :-D
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

Zorro napisał "Zca burmistrza nie był, nie jest i nie będzie moim idolem. Ale to nie znaczy że będę co 3 lub 4 post pisał o nim. To jest nudne i świadczy tylko o tym, że przeciwnicy na Nosa nie mają nic konkretnego. Tylko "Olgierd D."" Nic dziwnego że nie przepadasz za Olgierdem D, trudno mieć jakikolwiek stosunnek do samego siebie, no chyba że jest się Narcyzem. Prawda Olgierdzie?

"Chłop ze wsi wyjedzie, ale wieś z chłopa nigdy..." Dobra metafora Jaśko Wędrowniczku, zawsze chodzicie w parze z zorro?? Hehe to tak jak Olgierd z Jaśkiem w mieście hehe. Przykład zawsze idzie z góry... Pozdrawiam [/quote]
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

jamcionku - nie wiem jak mam pisać, ale mylisz się co do mojej osoby, jak i do wyników wyborów o których piszesz w kórymś poście.
Jeżeli nie przekonałem to trudno - uważaj mnie za OD, CW, a nawet za WB, CN czy też LD. Czyje to inicjały - pomysl. I nie wydziwaj na forum z tym Olgierdem. "nudziarzy ci u nas dostatek"
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

Jamcionek, czemu Ty w każdym użytkowniku dopatrujesz się Dąbrowskiego?:) Zajebistą ulotkę dziś znalazłem, o Brodiuku. Popatrzcie na klatki, może też macie. Się uśmiałem nieźle. Ktoś kto to pisał ma poczucie humoru, jeśli już macie wrzucać sobie nawzajem, tzn Nosewiczowi jeszcze i Najmowiczowi to w ten sposób, bardzo fajny tekst:)
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Marcelino - dzięki, chyba Ty jedyna rozumiesz, że nie jestem z Lubajn.
Nie mam nic do ludzi z Lubajn, są super, mam nawet na oku pewną laseczkę, jest super (czarna, fajny ....., fajna .......)
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Tak, wiem że nie jesteś OD, ale to nie ja napisałam poprzedni post.

Mamy nowego użytkownika - marcelio (prawie jak Marcelina)
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

Ja nie mam nic pod drzwiami, ale może dlatego wyprzedziłeś fakty iż sam coś roznosisz? Chętnie poczytam. Brodiuk Brodiukiem ale jako jedyny odwiedza Ostródzian przedstawiając siebie, program i ludzi z którymi idzie, w przeciwieństwie do tej SLD-owskiej zarazy, która w między czasie walczy z plakatami na mieście zrywając konkurencję i "tworząc" literaturę kłamstwa o jakiej właśnie piszesz. Brosiuk okazał szacunek zarówno mi jak i ludziom do których pofatygował się osobiście na 3 piętro bloku. To jest człowiek któego widzę na tym stanowisku, nie człowieka bez twarzy na banerach, lub z podczerwieniałymi policzkami (od przepicia, bądź wiatru podczas sesji zdjęciowej hehe) Ostródzka pewno jutro napisze że Nosewicz wygrywa prawybory, bo czegóżmożna sięspodziewać po sługusach urzędu miasta. Jest mi wstyd za ludzi któzy brudną kampanią chcą wygrać wybory, niezależnie o kim piszą, o Nosewiczowi, o Dąbrowskim czy też o Wawrzyńskim czy nawet Babalskim. Ale cóż, jak sięnie ma czym pochwalić trzeba zniszczyć tych którzy mają.... Smutne
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Marcelina - sorry. Tak się czyta i pisze jak jest się w galopie. Ale to mnie nie usprawiedliwia. Trza być czujnym !!
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

Nie mam nic pod drzwiami, ale może dlatego wyprzedziłeś fakty iż sam coś roznosisz? Chętnie poczytam. Brodiuk Brodiukiem ale jako jedyny odwiedza Ostródzian przedstawiając siebie, program i ludzi z którymi idzie, w przeciwieństwie do tej SLD-owskiej zarazy, która w między czasie walczy z plakatami na mieście zrywając konkurencję i "tworząc" literaturę kłamstwa o jakiej właśnie piszesz. Brosiuk okazał szacunek zarówno mi jak i ludziom do których pofatygował się osobiście na 3 piętro bloku. To jest człowiek któego widzę na tym stanowisku, nie człowieka bez twarzy na banerach, lub z podczerwieniałymi policzkami (od przepicia, bądź wiatru podczas sesji zdjęciowej hehe) Ostródzka pewno jutro napisze że Nosewicz wygrywa prawybory, bo czegóżmożna sięspodziewać po sługusach urzędu miasta. Jest mi wstyd za ludzi któzy brudną kampanią chcą wygrać wybory, niezależnie o kim piszą, o Nosewiczowi, o Dąbrowskim czy też o Wawrzyńskim czy nawet Babalskim. Ale cóż, jak sięnie ma czym pochwalić trzeba zniszczyć tych którzy mają.... Smutne
Zablokowany