HM

Moderator: Jacek-P

kandydat
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2006-10-22, 11:23:46

HM

Post autor: kandydat »

Panowie, czegoś tutaj jednak nie rozumiem, czyli nie jest ważny dla was człowiek tylko Partia?? Nie jestem ogólnie znany w Ostródzie, nie mniej jednak mam bardzo dużo pomysłów. Nie jest ważne jaka lista, okręg nr 4 i podpowiem ci Łysy, nie idę z Listy nosewicza. Nienawidzę tego człowieka jak i reszty jego pro SLDowskiej świty z Olgierdem na czele, chcę aby cała ta burżuazna została wymieniona. Natomiast co do programu, turystyka jest bardzo ważna. Czy mam więc napisac bajki typu Dam wam pracę, zmniejszę podatki dla przedsiębiorców, tańsze mieszkania, dopłaty do czynszów dla najuboższych?? Widzę że nic sięnie zmieniło, nadal ludzie lubią słuchac bajek. Wszyscy to obiecują, ale czy ktośto moze spełnić?? No cóż....
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

NIkt tego spelnic nie moze, nikt nie moze dogodzic wszystkim, dlatego uwazam ze masz racje piszac ze nie bedziesz obiecywal ludziom bajek, co mozesz natomiast obiecac ?
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Nie mówię o obiecywaniu wiaduktów a jeśli ktoś śledzi moje posty to wie że mam realistyczne podejście i nie popieram czczego gadania. Nie widzisz jednak, iż turystyka w mieście jest na niezłym poziomie i ściągnięcie kolejnych turystów nie powinno być priorytetem miasta. Ilu ich jeszcze ściągniesz? Duże, masowe imprezy są ponadto utrudnieniem dla mieszkańców Ostródy a imprezy są po to aby się wyszaleć, więc dolegliwości dla władz i mieszkańców miasta są nieuniknione. Ponadto chyba już wszyscy niemieccy emeryci byli u nas. Turystyka nie daje trwałych i wartościowych miejsc pracy, których jeszcze u nas brakuje, tak jak inwestycji infrastrukturalnych. Jako jeden kandydat i to jeszcze startujący z końcówki listy (piszesz,że nie jesteś znany-może podasz jednak miejsce na liście albo samą listę) nie możesz sam mówić o zamiarach polepszenia infrastruktury bo jeśli nie będziesz w silnym klubie radnych wspierających burmistrza to możesz jedynie zadeklarować, że nie zagłosujesz za zwiększeniem pensji burmistrza, diety radnych i podatków lokalnych na 2008 rok choć te decyzje są często uzgadniane wewnątrz klubu radnych.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Kandydat - daj sobie na luz - jaka turystyka? Wiesz ile miesięcy trwa sezon w Ostródzie? Co zaproponujesz przez pozostałe 8-9 miesięcy? Kolejne ekipy na siłę chcą żeby to miasto było turystyczne. Z całym szacunkiem, rzeczywistość pokazuje, że mieszkańcy z tego chleba nie mają. W Ostródzie oprócz turystyki potrzebny jest nieuciążliwy przemysł, firmy produkcyjne - tak jak ta, która działa dawnym PREXERZE - Forma - tam produkowane są miliony doniczek plastikowych.
Podobnie działających firm potrzeba więcej.
Pozdrawiam i więcej realizmu.
kandydat
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2006-10-22, 11:23:46

Ok

Post autor: kandydat »

W takim razie napiszcie coś co można umieścić w programie, ale nie teksty typu "chcesz? opowiem ci bajeczke!" Chciałem zająć się przede wszystkim turystyką, Wiem że w mieście jest sporo innych problemów. Nie startuję też z końca listy, łysy nie zgaduj kim jestem, dla mnie najważniejsze jest aby wiedzieć, czego oczekują wyborcy i nie jest wazne czy nazywam się kowalski czy nosewicz. Nie chodzi mi tutaj o pisanie programu, chcę po prostu się dowiedzieć poprzez forum, czego tak naprwde ludzie oczekują. Nie będę niczego nikomu wciskał że załatwię jeśli to będzie nie do zrealizowania. Dzięki za rady. Ustosunkuję się do nich...
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Ludzie chcą aby załatwiać ich sprawy - to raz. A po drugie ludzie nie chcą mieć problemów i takich szopek i jaj jak w naszym sejmie. Gdyby w kadencji, która dobiego końca, nie było jednego człowieka, to myślę, że wszyscy by się dogadali i praca w radzie szłaby we właściwym kierunku.
:o
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
wyborca
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-19, 15:12:10

Re: Ok

Post autor: wyborca »

kandydat pisze:W takim razie napiszcie coś co można umieścić w programie, ale nie teksty typu "chcesz? opowiem ci bajeczke!" Chciałem zająć się przede wszystkim turystyką, Wiem że w mieście jest sporo innych problemów. Nie startuję też z końca listy, łysy nie zgaduj kim jestem, dla mnie najważniejsze jest aby wiedzieć, czego oczekują wyborcy i nie jest wazne czy nazywam się kowalski czy nosewicz. Nie chodzi mi tutaj o pisanie programu, chcę po prostu się dowiedzieć poprzez forum, czego tak naprwde ludzie oczekują. Nie będę niczego nikomu wciskał że załatwię jeśli to będzie nie do zrealizowania. Dzięki za rady. Ustosunkuję się do nich...
Wybacz ale jesteś żałosny. Niecały miesiąc do wyborów a ty się pytasz, co napisać w swoim programie.
"Nie chodzi tu o pisanie programu" a niby o co?
Nie dziwię się, że nie chcesz ujawniać swoich danych. Też bym się wstydził.
kandydat
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2006-10-22, 11:23:46

Niezłe..

Post autor: kandydat »

hehe, dla twojej informacji, program już dawno jest napisany, poszedł na ulotki i takie tam media. Widzę że ty nie masz nic konkretnego do powiedzenia. Piszesz na forum z nudów czy dla zasady aby wszystkim dowalić?, nie tylko ja się nie ujawniam bo nikt tego nie robi, nie rozumiem więc twojej ciekawej uwagi, a może sam się ujawnij, to się spotkamy, chętnie z tobą podyskutuję jeśli masz oczywiście coś do powiedzenia a nie jedynie bezsensowną krytykę wszystkiego i wszystkich. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

W jaki sposób zamierzasz rozwinąć turystyke w Ostródzie ??

Co z turystyką w mieście w sezonie zimowym ??
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

cosik...

Post autor: dr Jamajczyk »

....widać ,że kolega kandydat prowadzi biuro turystyczne...
Dziekuje Ci Jah
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Do Kandydata: podtrzymuję to co napisalem wcześniej - z turystyki nie wszyscy mieszkańcy Ostródy będą czerpać zyski. Ale zgadzam się, ze spora część obywateli może mieć duże dochody - w Ostródzie np. brakuje klimatycznych knajpek. Ponadto trzeba wypromować produkty turystyczne które można sprzedawać zarówno jesienią jak i zimą.
Ale i tak bez firm produkcyjnych te miasto nigdy nie będzie się rozwijać.
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Post autor: mmgg »

jeżeli ktoś myśli o turystyce to powinien zadbać o BEZPIECZEŃSTWO , bo w tym miasteczku jest tylu cwaniaczków w kapturach , bezkarkowców ,dilerów , meneli itp itd. , że wyjście po 22 może skończyć się nieciekawie nietylko dla turystów ,ale też dla mieszkańców . pozatym wrażenia wywiezione przez takiego turyste , nie zachęcą go do powrotu w te miejsce, Tour de Pologne czy innej impreza nie naprawią wizerunku miasta
może wzorem Olsztyna powinno postawić się na monitoring ( tylko nie taki jak mamy w straży wiejskiej , bo to jest parodia)
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

temat monitoringu powraca jak bumerang. Dawno powinien byc juz w Takim miescie jak Ostroda monitoring z prawdziwego zdarzenia. Malo tego, Kamery Live w internecie tez przydalyby sie.... predko wylapano by takich cwaniaczkow cwiczacych swoje sily na koszach na smieci itp.
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

dobrymi pomysłami piekło jestr wybrukowane. trzeba wiedzieć jak i mieć z kim. nowicjusz zawsze dostaje po uszach. prędzej czy później będziesz w jakiejś koterii a może w partii :D
Zablokowany