Ekipa Nosa sztucznie nabija sondę na ostrodaonline

Moderator: Jacek-P

Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Ekipa Nosa sztucznie nabija sondę na ostrodaonline

Post autor: Roma »

hahahahaha siedzi jakiś kolo i nabija punkty dla Nosa w sondzie na burmistrza hahahahahaha w ciągu dwóch godzin nosewicz z 33 punktów ma ponad 260 haahahahaaha nic wam to nie pomoże
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

Nie wiem na jaki czas nastawiona jest ankieta
, ale zazwyczaj mozna glosowac z danego kompa tylko raz na /24h.
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

Heh, a ekipa brodiuka nabija dwa razy więcej... Lol ze 103 do ponad 400 w godzinke:) Niezłe sposoby:)
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

etam ankieta, wystarczy zmienia Ip :/ i wiele wiele innych spsobow na to jest ...dopadli sie jak dzieci do nowej zabawki. znudzi im sie to predko. ten sie cieszy kto sie cieszy ostatni, Lidia idzie powoli ale do celu, moze nie ma zaplecza politycznego, moze ja malo kto zna, ale jest kobieta, a kobiety zazwyczaj dobrze rzadza, od innych spraw ma sie pomocnikow i zastepcow.
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Przecież wszystko jest jasne...

Post autor: jamcionek »

Nosy są takie tępe że myśleli, iż ludzię są na tyle ciemni że to nie wzbudzi zainteresowania opinii publicznej. Wszystko to prawda przez długi czas Brodiuk prowadził o 100 pkt, jest po prostu lepszy, platforma ma duże poparcie i to wie każdy, nosa zabolał ten cios i sztucznie podbili, powiem więcej to nie był okres 2 godzin tylko 20 minut. No cóż jak widać Ekipa Brodiuka jest troszku mocniejsza bo już ma głosów ponad 500. I dobrze. Tępotę trzeba zwalczać ich własną bronią. Jeśli bali się uczciwej walki to przegrają w nieuczciwej. Znam Wasze sposoby koledzy ale nie ma sensu ich wyjawiać bo za chwilę najmowicz dostanie 1000 i po co. Lepiej dajcie sobie spokój "Ekipy" i niech ludzie zdecydują. Z resztą dla mnie jest jasne i nie potrzebne są do tego sondy, jakkolwiek by były nabijane. Brodiuk ma duże szanse, a to wszystko dzięki poparciu Tuska. Kto popiera nosa? Słowik, Janowicz i inne takie ludziska. Jeśli mam wybierać między nimi a Tuskiem wolę tego drugiego jakąkolwiek miałby opinię Brodiuk. Czekam na Wasze opinie. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

Rzeczywiście wyniki w sondzie są mocno podbijane. Brak jest sensownego uzasadnienia dla takiego działania.
Takie sondy należy traktować z przymrużeniem oka. Na marginesie dodam, że w poprzednich wyborach samorządowych sympatycy jednego z kandydatów na burmistrza również mocno zawyżali wyniki sondy. Dodam, że kandydat przegrał z kretesem w rzeczywistych wyborach. Da się zauważyć, że zarówno kandydat Nosewicz jak i Brodiuk ma liczne grono wielbicieli wśród internautów.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Porażka

Post autor: jaś wędrowniczek »

Brodiuk i jego ekipa są żałośni. Pamiętajcie, tego człowieka niew olno dpouścić do władzy, bo zniszczy miasto, tak jak zniszczył swoją ubojnię i przy okazji pociągnie za sobą na dno kilka osób. Brr... boję się nawet mysleć, że on znowu się gdzieś pcha do koryta.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Jasiu po raz kolejny piszesz bzdury. Widać, że trzęsiecie gaciami dlatego wypisujesz pierdoły na tym forum. Pokaż mi innego radnego, który więcej zrobił dla tego miasta - proszę pokaż z przykładami. Jedno jest pewne Platforma Obywatelska jest silna i dlatego próbujesz deprecjonować tego kandydata na radnego. Wszyscy wiedzą, że jesteś związany z gazetą, która popiera czerwonych. Wasz czas juz sie kończy i dobrze o tym wiesz. Tyle Twojego że sobie popiszesz na forum ostrodaonline , bo na wm.pl pies z kulawa nogą nie zagląda.
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Tyle japa twojego, że sobie pogadasz. Ten nick, to też chyba nieprzypadkowy - japa ci się od nie zamyka od wygadywania bzdur. Ty zapewne popierasz czarnych, buehehe. A Brodiuk? To ty mi pokaż z przykładami, co on takiego wielkiego zrobił. On i ten pożal się boże poseł z Miłomłyna, który niby go popiera. PO to może i jest silna, ale jako opozycja w sejmie, bo na pewno nie u nas. To właśnie tacy ludzie jak Brodiuk się kończą, a czas normalnych ludzi dopiero nadchodzi.
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Ja ci odpowiem

Post autor: jamcionek »

Zaciekawiony? Proszę, Brodiuk wraz ze swoim stowarzyszeniem ostróda 2002 ufundował 12 stypendiów dla uczniów, 200 zł przez 2 lata razy 12 wychodzi mi z moich obliczeń 24000. Nie przypominam sobie aby te pieniądze pochodziły z budżetu miasta. Teraz Twoja kolej, przytocz jedną rzecz którą zrobił Nosewicz. Nie mówię oczywiście o sprzedaży ziem pod inwestycje, których notabene już w Ostródzie nie mamy. Swoje oskarżenia schowaj sobie w buty, będziesz wyższy.
Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

lipa

Post autor: morderator »

Jak sądze problem za prawdziwością sondy..na burmistrza...zbudowano progaram dający głos dodatkowy dla P.Brodiuka w przypadku głosowania na jakiego kolwiek kandydata, bo jak tłumaczyć sukcesy Kandydata Brodiuka skoro jest to marginalny przypadek....teraz już rozumiem fakt, że Rysio Bogucki startuje z PO razem z Brodiukiem więc i ostrodaonline stała sie maszymą PO.. SASINIA !!!..ale przyznam ze nigdy nie wzbudzali we mnie szacunku jak opiniotwórczego medium
Obrazek
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

Przede wszystki nie rozumiem powiązań Sasinia - ostrodaonline.pl to raz, swa to że Ryszard Bogicki startuje z PO to akurat plus dla naszego miasta. Sasinia jest stowarzyszeniem, które pozyskuje spore sumy pieniężne ze środków zewnętrznych, co z całą pewnością odbije się pozytywnym echem dla naszego Miasta. W przeciwieństwie do naszych obecnych włodarzy, którzy sukces Waldemara Nalewajko wzięli na swoje barki. Ciekawi mnie czy nie ciąży im ten sukces, przecież to ogromne pieniądze, ale czy tak naprawdę Pański Panie Nosewicz o Panie Dąbrowski? Po trzecie jeśli chodzi o wiarygodne medium to jeśli już wykluczasz serwis ostrodaonline to już nic w Ostródzie nie ma, bo chybanie Nostródzka, której sondarze Nosewicza jako kupony z prawyborów są kupione przez Urząd Miejski ze zwrotów lub wykupienia połowy nakładów tego "obiektywnego" przecież medium. Reasumując ostatecznie ostrodaonline odcina się od głupich sond, które podbijane były przez obie strony, nie tylko przez PO, usuwając sondę ostatecznie, nie rozumiem więc ataków na Boguckiego. Z resztą rankingi Nosewicza w sondzie w ciągu nocy wzrozły z 1000 do 4500, zastanawia mnie ile trzeba komuś zapłacić aby tak suckcesywnie podbijał sondę. Jesli o mnie chodzi to polecam swoje usługi, mam kilka komputerów w swojej firmie. To propozycja oczywiście do maszego Pana Burmistrza Nosewicza. Ale od razu dla jasności, poniżej setki nie schodzę bo to strasznie oczy męczy no i jest monotonne.
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Lipa z sondażem

Post autor: daro »

Dobrze ze admin ściągna sonde bo to była zwykła farsa juz na niej nabito więcej głosów niż wyborców w Ostródzie.
Ludzie dajcie spokuj z sondażami gro ludzi starszego pokolenia nie ma internetu ni komputera a w większości to oni zadecydują o wyborze burmistrza i radnych.
Winne są obie strony i SLD i PO i ich sposoby w nabijaniu sondażu. Myślę ze obydwie strony mocno zdziwią sie 12.11.2006.
Osobiście chciałbym żeby do drugiej tury weszli Brodiuk i Najmowicz co oszczędzi nam brudnej kampani SLD-owskiej.
Jednak patrząc na ostródzka scenę sprawa fotelu burmistrza rozegra się między Janem Nosewiczem i Czesławem Najmowiczem. Moją nadzieja jest że wygra ten drugi co wróży dobre lata dla miasta.
Daro
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Drobna niekonsekwencja...

Post autor: jamcionek »

Widzę drobną niekonsekwencję z Pańskiej strony Panie Daro, w naszej ostatniej rozmowy wynikało iż macie nadzieję zawiązać się w nowej radzie z PO, co by znaczyło że uznaje Pan siłę Platformy a tutaj taka różnica. Jeśli nie może się Pan zdecydować co do opcji to może wogóle zrezygnować z wyborów bo przypomina mi to rozgrywki naszego prezydenta, który to najpierw oskarża jednego a później innego, ale z drugiej strony cóż można się spodziewać skoro Pan reprezentuje PIS. Ale tą pewnością bym nie szafował, z badań jednak nadal wynika że większe poparcie ma Platforma, wiem to z pierwszej ręki - od wyborców. Ale rozumiem, musi być przecież lojalność wobec partii prawda? Tylko czy warto? Pozdrawiam i życzę powodzenia 12.10.2006. Spotkamy się tam...
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

do jamcia

Post autor: daro »

Jak dobrze pamiętam to ostródzki PiS wystąpił do Platwormy z wyciągnięta ręką. Nie zmieniam zdania stwierdziłem tylko fakt. I jak napisałem wyborcy rozstrzygnął. Ostródzkiemu PiS chodziło o stworzenie silnego bloku prawicowego, szkoda ze do tego nie doszło. Mam nadzieję ze po wyborach będzie lepiej i dla dobra naszego miasta zdobędziemy taką ilośc głosów aby Rada i Burmistrz był prawicowy, bo tylko w tym widze szanse dla naszego miasta. Mam jak pisałem to juz wcześniej nadzieję ze druga tura burmistrzowska będzie między Najmowiczem i Brodiukiem i niech wygra lepszy.
Z tego co wiem notowania lokalne parti maja sie ni jak do krajowych. Mam nadzieje że ludzie zagłosuja na mnie dlatego ze jestem uczciwym, prawym człowiekiem, który zrealizuje program który zawiązuje między soba a radnymi.
Pozdrawiam i wzajemnie życze powodzenia w wyborach.
Daro
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

co do ostródzkich mediów - to te jest jedyne w którym kazdy się może wypowiedzieć ale morderator wcale nie musi tu zaglądac jak sie jemu nie podoba - może pisac markerem na klatówie.
Zablokowany