Kto będzie Burmistrzem?

Moderator: Jacek-P

trajan
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2006-07-02, 00:49:17

Kto będzie Burmistrzem?

Post autor: trajan »

Na kogo glosowac?
Kogo wybrac? :D
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

Dam Ci dobrą radę: głosuj na ludzi mądrych i nieskorumpowanych
trajan
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2006-07-02, 00:49:17

Post autor: trajan »

:-D Kto jest madry i nieskorumpowany!!!!!!?????
Trajan
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Jasiu Nos powiedział na zebraniu, że jak nie dostanie rekomendacji LSD na burmistrza to on ma swoją grupę i pójdzie z nimi do wyborów. No i w głosowaniu tajnym dostał rekomendację. Tak więc masz trajanie jednego kandydata.
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Halo!! Czy na forum przebywa niejaki moderator?? Wielu forumowiczów zaśmieca forum zakładając nowy temat ilekroć chcą coś nabazgrać :-x Oto kolejny przykład. Dyskusja na ten temat powinna toczyć się w temacie "Wybory samorządowe 2006", który założyłem już sporo czasu temu. W taki sposób z forum zrobi się większy burdel niż ten z ul. Nowowiejskiego :-D
A tak przy okazji bardzo ciekawy news. Widać, że autor jest wtajemniczony chyba że wali w ch...Dawno dochodziły wieści, iż Nos może mieć kłopoty z rekomendacją LSD. Wychodzi na to, iż spór dotyczący kandydata tej partii na burmistrza był bardzo głęboki i dzielił członków. To nie brzmi dobrze, choć sukcesów wyborczych obojętnie kto by nie kandydował im nie wróżę. Druga tura to max na co ich stać ale tylko jeśli wystawią jednego kandydata.
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Do końca terminu zgłaszania kandydatów zostało jeszcze trochę czasu ale wszystko wskazuje na to, iż do boju o fotel burmistrza wystartuje czterech kandydatów. Jeśli informacje te potwierdzą się to myślę, że wybór dla ostródzian będzie klarowny a kampania skupi się na kwestiach merytorycznych, nie zaś na brutalnej walce politycznej, czego doświadczyliśmy podczas poprzednich wyborów.

Kandydaci oficjalni za Gazetą Nostródzką:
Czesław Najmowicz (popierany przez: Prawo i Sprawiedliwość oraz Dobro Wspólne),
Jan Nosewicz (Sojusz Lewicy Demokratycznej)

Kandydaci nieoficjalni lecz prawie pewni:
Lidia Dias (Stowarzyszenie Vena),
Włodzimierz Brodiuk (Platforma Obywatelska)

Czekam na wstępne komentarze i rekomendacje dla poszczególnych kandydatów ze strony forumowiczów
Formata
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2006-02-03, 18:30:06
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTRÓDA

Ludzie !!!

Post autor: Formata »

może w końcu ktoś mi powie jak się facet naprawdę nazywa "Brodiuk" Brodziuk" NO JAK ! Ma kto dostęp do jego danych osobowych?
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

może w końcu ktoś mi powie jak się facet naprawdę nazywa "NOSewicz" "NOSOwicz" NO JAK ! Ma kto dostęp do jego danych osobowych? Czy są tam sprawy PRL-owskiej przeszłości tego faceta? A zresztą nie ważne jak się nazywa bo jak wygra wybory to i tak będzię rzadził Dąb. Tak jak przez ostatnie cztery lata.
Kamcia
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2006-10-05, 19:04:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Kamcia »

Proponuje głosować na kobiety bo tylko one wiedzą jak dobrze rządzić
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

tak ja będę głosował na kobiety - wybieram Nosa hehehe
osd
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2006-07-25, 10:42:36

Post autor: osd »

No to mamy już 3 pewnych kandydatów i jedną niepewną na fotel Burmistrza:)

Lista to:
Jan Nosewicz- SLD
Czesław Najmowicz - PiS
Włodzimierz Brodiuk - PO

pewnie dołączy również Pani Dias ze swojego komitetu. Kogo poprzecie?
bomber
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2006-10-19, 14:05:30

Post autor: bomber »

Hmm, z mojego punktu widzenia nieważne jest kto zostanie burmistrzem, ważne jest, aby Ostróda piękniała - tak jak za czteroletniej kadencji p. Nosewicza. Poza tym to jedyny z kandydatów który do tej pory coś dla Ostródy zrobił, więc chyba nie pozostaje nam nic innego niż na niego głosować:)
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

hahaha - bomber - aleś mnie ubawił!!!!! A wedłu Ciebie, co konkretnie takiego zrobił Nosewicz?
wyborca
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-19, 15:12:10

Post autor: wyborca »

bomber pisze:Hmm, z mojego punktu widzenia nieważne jest kto zostanie burmistrzem, ważne jest, aby Ostróda piękniała - tak jak za czteroletniej kadencji p. Nosewicza. Poza tym to jedyny z kandydatów który do tej pory coś dla Ostródy zrobił, więc chyba nie pozostaje nam nic innego niż na niego głosować:)

I właśnie dlatego, że Ostróda tak wyładniała wyborcy więcej nie zagłosują na Nosewicza. Co mi z ładnego miasta jak nie ma pracy ani żadnych (czytaj zero) nowych inwestycji znacząco poprawiających sytuacje na rynku pracy. Wspomnę też o braku spójnej, jakiejkolwiek wizji rozwoju tego miasta. Mrzonki o sukcesie i propaganda w stylu diamentowa czy jakaś tam inna stolica. Przepraszam, ale to za mało. Jestem więcej niż pewien, że Nosewicz nie będzie pierwszym burmistrzem, który zasiądzie po raz drugi na fotelu burmistrza Ostródy. Czego sobie i państwu z całego serca życzę.
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Wolalbym zeby miasto wygladalo jak za PRL-u, szare i brudne ale kazdy mial prace niz ładne i czyste i z klikudziesiecio % bezrobociem. Ladnym wygladam brzucha nie napelnisz.
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Ciemność, ciemność widzę...

Post autor: jamcionek »

Panowie, Wasze wywody kto powinien zostać burmistrzem a kto powinien wejść do rady są jakby troszkę bez sensowne. Otóż nie jest to ważne, Ważne jest to aby przyszły Burmistrz miał swoją radę, aby większość była za nim. Przez ostatnie 4 lata mieliśmy popis niejakiego Jana N. który jak wiedzą osoby zainteresowane niewiele zrobił, poza przechwałkami w gazecie Nostródzkiej. Szanowni Państwo nic, co ten Pan sobie przypisał jakoby zrobił, bądź miał wpływ nie wyszło spod jego pióa, Basen, kręgielnia są prywatne i chwała im. Dotacja na Żeglugę była wynikiem starań Pana Waldemara Nalewajko i przypisywanie sobie jego zasług do prowadzenia kampanii jest nietaktem i świństwem ze strony Pana N. Reasumując mając dla siebie media, można bardzo mieszać opinią publiczną, dzięki bogu ostrodalonline niej jest partyjna, nikt tutaj nie wykupi bloczków i nie wyśle z urzędu miasta aby zawyrzać średnią jak to miało miejsce w konkursie o perłęmazur i letnią stolicę mazur. Ostróda zwyciężyłą ale tylko za sprawą karteczek wysyłąnych z urzędu miasta, taką oto politykę prowadzi nasza panująca włądza. Głosujcie na kogo chcecie ale jeśli ma wygrać którykolwiek kandydat na Burmistrza niech wejdzie jego rada, bo tylko wtedy plany rozwoju ostródy na lata 2006 - 2013 mająrację bytu. .
bomber
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2006-10-19, 14:05:30

Post autor: bomber »

Hmm, poza tym czemu kilka osób zakłada po kilka kont i na nich pisze? Żeby udawać że pan Nosewicz jest nielubiany? Ehh, bzdury...
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

Stary, moje zdanie jest takie, że sam jesteś z ekipy Nosa, stąd jego powszechne uwielbienie w Twoich oczach, zastanów się człowieku, za co go chwalisz:
1. Wyprzedał grunty ostródzkie wiemy w jakie ręce, dzięki czemu już nie ma terenów pod nowe inwestycje.
2. Zapoczątkował serię supermarketów, dzięki czemu jest więcej sklepów niż kupujących oraz drobna przedsiębiorczość nie ma sił aby walczyćz takim bezsensem
3. Podpina się pod czyjeśczyny aby wykożystaćw kampanii wyborczej, co jest świństwem
4. Manipuluje opinią publiczną dzięki gazecie (N)Ostródzkiej
5. Wykorzystuje nasz szpital na pralnię pieniędzy dla lokalnych przestepców, nie wymienię nazwisk bo widzę że jesteś z ekipy Nosa więc wiesz o kogo chodzi.
6. Jedyne co mu wyszło to włosy i kąpiel w ostródzkim basenie.
7. Powodzenia wyborach bo nie macie żadnych szans.
8.Pozdrawiam i czekam na odwet bo widzę że temat chwycił...
9. Jak cos pominąłem to przepraaszam, dopiszęnastępnym razem.
bomber
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2006-10-19, 14:05:30

Post autor: bomber »

Jamcionek, czekasz na odwet? Ja wcale nie chcę żadnej "wojny" ani nic podobnego z Wami - przeciwnikami obecnego burmistrza. Jak sam powiedziałem, patrzę na wszystko z boku i mi, jako przeciętnemu obywatelowi miasta żyje się zdecydowanie lepiej od kiedy burmistrzem został Jan Nosewicz. A że Wy uważacie inaczej - Wasza sprawa, ale nie róbcie takiej nagonki - to szkodzi jedynie miastu... Jak już powiedziałem, imię i nazwisko najważniejszej osoby w mieście jest dla mnie nieważne, uważam jedynie, że dobrze byłoby, gdyby burmistrzem został ponownie pan Nosewicz, bo MI żyje się lepiej. Tyle. Nie musicie mnie atakować, zauważcie, że ja tego nie robię:) Pozdrawiam
bomber
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2006-10-19, 14:05:30

Post autor: bomber »

Aha, co do Twoich oskarżeń wobec pana Nosewicza - gruntów nie wyprzedał on, tylko poprzedni burmistrz. Do innych oskarżeń się nie ustosunkuję, bo nie wiem jak było. Ale mimo wszystko, nawet mimo tego co piszecie, on jest najlepszym kandydatem. Bo jeśli nie on to kto? Powiedzcie.
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

hehehe

Post autor: jamcionek »

Sam się teraz wydałeś kim jesteś, bo skąd niby wiesz że to poprzednia rada sptrzedała?? O ile mi wiadomo basen carrefour, kręgielnia i takie tam powstały w czasie tej kadencji, natomiast cena 200 kilku tysięcy za jakąsprzedano teren pod te obiekty jest kwestia bardzo dyskusyjną, ponieważ za taką kwotę nie bardzo mieszkanie można kupić że nie mówię o jego urządzeniu. Widzę prace nieopodal stadionu, zdziwicie się co tam ma powstać... Powiem, że wykonawcą będzie OPB. Czyżby ten teren też poszedłza tamtej kadencji?
bomber
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2006-10-19, 14:05:30

Post autor: bomber »

Jamcionek, nie bulwersuj się tak. Potupałeś już nóżkami? Powszechnie wiadome jest, że wszystkie grunty o które Wam chodzi były posprzedawane przez poprzednich burmistrzów. Zresztą, nie ma co się widzę na tym forum w politycznych tematach produkować - 2 osoby nienawidzące obecnej władzy sobie siedzą i pomstują. Ale zobaczycie po prostu w najbliższych wyborach - pan Nosewicz wygra, wszyscy których znam będą na niego głosować. A ja poraz kolejny mówię że nie jestem jak Wy to mówicie "z obozu" Nosewicza. Po prostu go lubię jako burmistrza. Poza tym wydaje mi się on po prostu sympatyczny. I małe pytanie: Czy to, że mam inne niż Wasze zdanie, poglądy jest jednoznaczne z tym, że mam być Waszym wrogiem? Bo widzę, że od razu na mnie "wjeżdżacie"... Pozdrawiam
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

To że Tobie żyje się lepiej to akurat mnie nie przekonuje, jeśli masz jakieś mądre argumenty na "Pana Nosewocza" jak piszesz to je określ, obłuda tych rządów jest na tyle duża że nawet ma swojego przedstawiciela w osobie niejakiego pana "bomber" i "grzecznie odpisuje na zarzuty innych, ja powiem jeszcze apropo twojego stwierdzenia, to nie forum nie lubi Nosewicza, to Ostródzianie go nie lubią wyłączając osoby z płaszczykowych ugrupowań SLD, idących w jednej parze do wyborów samorządowych. bomber zanim coś napiszesz znowu mądrego wysuń mądre wnioski dotyczące kandydatury "Pana Nosewicza" a czemu nie np Pani Diaz?? Przecież wiemy że w Miłomłynie rządzi i pewno rządzić będzie Krześniakowa, kobiety górą?? Być może, a Może najmowicz, taki dobry przecież sportowiec, może z biegu poprowadzi ostródę do rozkwitu turystycznego i gospodarczego, a czemu nie brodiuk?? Przecież ma poparcie i Tuska i Niesiołowskiego, ludzie wiedzą że PO ma w chwili obecnej ogromne poparcie, więc czemu by nie oddać rządów w ręce PO? Nie masz przyjacielu żadnych atutów a bronisz zawzięcie swojego Pana Nosewicza. Pozdrawiam. Nie wiadomo powszechnie jak mówisz że tereny sprzedała poprzednia włądza, takie teorie snujesz tylko ty. To że wszyscy twoi znajomi będą na niego głosowali świadczy o tym że tylko sami znajomi do wyborów pójdą, bo jest im wszystko jedno kto wygra, ci którzy do wyborów powinni iść nie pójdą bo mają dość tej obłudy. Moi znajomi a przynajmniej większość nie pójdzie do wyborów i pewno dlatego może wygrać nos. nie pójdą bo nie wierzą już w zmiany w Ostródzie. Nie tupię nóżkami ale męczy mnie taka wypowiedź osoby któa myśli że coś wie, a nie wie nic i snuje tylko domysły. Napisz znowu coś ciekawego bo chętnie ci odpisze na każdy twój pościk. Ciekawi mnie tylko czyje to jest stanowisko apropo ostatnich rządów, bo pachnie mi tutaj Panem Dąbrowskim ale to tylko domysły. Mylę się Panie Dąbrowski?
bomber
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2006-10-19, 14:05:30

Post autor: bomber »

Jamcionek, może i masz rację, ja ani przez moment nie pisałem, że nie masz. Po prostu, ja myślę tak, Ty inaczej. I nie wiem czy to powód do sporów:) Mówiąc, że jest lepiej chodziło mi o to, że jest dużo nowych atrakcji, jest czyściej, żyje się przyjemniej. Może to że został wybrany pan Nosewicz a nie kto inny Tobie przyniosło szkody. Ok, głosuj więc na kogo innego:) Poczekajmy do listopada i się przekonamy:) Aha, panem Dąbrowskim nie jestem, powiedzmy sobie szczerze, mogę wypowiadać się o polityce, ale nie byłem nie jestem ani nie będę politykiem - nie chcę wchodzić w szambo:) Pozdrawiam
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Jamcionek, klepcie się dalej po tyłkach z resztą swoich ziomków na tym forum. I żyjcie dalej w przekonaniu, że wszystko kręci się wokół was i że to wy jesteście jedynym, słusznym głosem mieszkańców Ostródy. Nie wprowadzajcie fermentu jak PO.
Zablokowany