Fachowcy

Co mnie boli i nie tylko

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Fachowcy

Post autor: ALCHEMIK »

Utworzyłem nowy wątek, bo ilekroć potrzebny jest jakiś fachowiec np. do glazury, hydrauliki, czy umiejący robić balustrady, to nie wiadomo gdzie ich szukać i czy ci znalezieni oferują odpowiedni standard jakości.

Na chwilę obecną poszukuję kogoś żeby zrobił mi balustrady na tarasie. Czy ktoś zna dobrego fachowca w tej dziedzinie?
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Fachowcy

Post autor: ALCHEMIK »

Ja ze swej strony mogę polecić Pana od piecyków gazowych. Zna się na robocie i nie jest drogi. Nazywa się Złak Zbigniew i tel. do niego 605728569
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
mati
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2009-06-23, 11:01:30
Gadu-Gadu: 0

Re: Fachowcy

Post autor: mati »

Szukam firmy ktora wykona rozebranie starego pietrowego domu...
:aniol:
teges
początkujący
początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 2011-03-20, 19:30:53
Gadu-Gadu: 0

Re: Fachowcy

Post autor: teges »

Ja ze swojej strony mogę polecić gościa od wykończeń mieszkań, robił u mnie łazienkę i pokoje, gość solidny dokładny uczciwy, naprawdę polecam jeśli by ktoś szukał fachowca do remontu mieszkania lub domu a o to namiar tel 791663783
Zablokowany