"Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Co mnie boli i nie tylko

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

"Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: jezuita »

"Wojciech Jaruzelski i Czesław Kiszczak mają na rękach krew górników z Wujka - powiedział w Katowicach szef Solidarności Piotr Duda podczas uroczystości 29. rocznicy pacyfikacji kopalni Wujek. Jak mówił, to oni pośrednio odpowiadają za śmierć górników w 1981 r.
- Żyjemy w kraju, gdzie politycy zamiast dbać o sprawy pracownicze i o sprawy wszystkich Polaków kłócą się między sobą i dzielą nas, Polaków.
Żyjemy w kraju, gdzie przez 29 lat nie osądzono i nie pokazano winnych, którzy kazali strzelać do naszych bohaterów na Wujku - powiedział przewodniczący Solidarności pod pomnikiem KWK Wujek.- Ale my, którzy tu jesteśmy od kilkunastu lat, wiemy, że to Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak mają na rękach krew górników z Wujka; to oni pośrednio odpowiadają za ich śmierć - oświadczył.
czytaj dalej
Jak podkreślił, "żadna racja stanu nie jest w stanie być ponad prawdą".

- Musimy budować dialog w Polsce, musimy się jednoczyć, musimy być Polakami, musimy być solidarni wobec siebie. Ale ten dialog musi być budowany na fundamentach prawdy historycznej - zaznaczył. - Ona jest jedna i my o niej wiemy - dodał.
Duda przywołał też pamięć prezydenta Lecha Kaczyńskiego i sekretarza Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa Andrzeja Przewoźnika, którzy zginęli 10 kwietnia w katastrofie smoleńskiej.
Jak powiedział, tragicznie zmarły prezydent w czasie swojej kadencji bardzo pomagał górnikom z Wujka, podobnie jak Przewoźnik, który "wiele zrobił, aby bohaterowie z Wujka byli pamiętani".
Awatar użytkownika
Szwed
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-11-21, 22:19:22
Gadu-Gadu: 6672584

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: Szwed »

Przepraszam, ale co to ma na celu? Tzn. umieszczenie tej informacji?
Mnie osobiście DENERWUJE (słabo powiedziane ale bluzgał nie będę) polityka Kaczyńskich (teraz już jednego) która jest polityką przeszłości! Siedzi taki Jarek na swojej łódeczce i trzyma taki kijek, miesza tym kijkiem w rzece co się zwie "przeszłość" i znajduje różne informacje sprzed 20stu, 40stu czy nawet 50stu lat i niemalże rozpoczyna wojnę! Niech zajmą się tym co jest i co będzie, bo jest źle i idzie to w złą stronę...za kilka, kilkadziesiąt lat to kto inny będzie siedział z kijkiem i wyciągnie Jarosława Kaczyńskiego jako kogoś, kto jeszcze bardziej zaciemniał ten kraj niż w średniowieczu kościół.
Ludzie, wy też dajcie spokój już np. Jaruzelskiemu, zrobił co uważał za słuszne...ok, może nie było to dobrym wyjściem ale...teraz jest to dziadek! Zaraz rozłoży się na łożu śmierci, a wy chcecie by ostatnie lata życia spędził za kratami...
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: jezuita »

..tak właśnie jest ze kiedy po latach nazywamy rzeczy po imieniu, to z ofiary "gwałtu" robi się prowodyra a z przestępcy ofiarę... Narodzie po co obalaliśmy ten socjalistyczny system....aby prawda stała się nam wrogiem? wczoraj Cimoszewicz potępił Jaruzelskiego za Grudzień 70 ale wychodzi na to ze dla wielu "polaków" to dobrze ze mordowali protestujących??? człowieku prawda to jedyne co można mieć bo sprawiedliwości to w tym kraju jak widać długo a może nigdy nie będzie...czym się różni Jaruzelski od Honeckera(NRD) czy Causzesko(Rumunia) niczym jak dla mnie..wiec zdania nie zmienię o prawdzie...
MatrixOST
początkujący
początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 2009-08-29, 14:13:40
Gadu-Gadu: 1172445

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: MatrixOST »

A jaki jest stosunek J. Kaczyńskiego np: do II RP, do Marszałka Piłsudskiego, do sanacji, do służb specjalnych II RP?
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: jezuita »

...a w tym przypadku, to zapytaj Pana Kaczyńskiego, bo mnie to nie interesuje mam swoje poglądy i nie muszę myśleć o jego poglądach i paranojach...
Awatar użytkownika
Szwed
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-11-21, 22:19:22
Gadu-Gadu: 6672584

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: Szwed »

Dokładnie jak powiedziałeś, prawda jest jaka jest i jej nikt nie zmieni! Ale jak się chciało sądzić Jaruzelskiego to 27 lat temu trzeba było to zrobić a nie TERAZ! Teraz zostawcie go w spokoju, za rok czy dwa lata odejdzie z tego świata i tyle... :) Jak ktoś wierzący jest to niech wierzy, że na górze go osądzą...A jak ktoś niewierzący to po prostu olać ;)
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: jezuita »

... jak moją go osadzić jak w "magdalence" Walesa dogadał się ze go nawet na prezydenta powołali w niby wolnym kraju...spokoju jednak nie powinien dostawać do końca życia bo w Gdańsku za "Grudzień 70" dobrze go pamiętają jak wydal rozkaz strzelania do robotników i stoczniowców...oczywiście również nie skazany to jak gestapowcy biegający na wolności...
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: jezuita »

...a jeszcze jedno szwed-u zadałeś pytanie czemu ma ten post służyć ?
jedyna sprawa warta tej informacji, to prawda o tych wydarzeniach i sprawiedliwość tak pięknie przez ciebie zamiatana pod dywan w imię staruszka, który nie może doczekać się śmierci -uwierz ze znam wielu którzy życzą mu aby zdychał w męczarniach bo w imię socjalizmu i PRL pogrzebał wielu ludzi...
Kliknij aby powiększyć
Awatar użytkownika
Petarix
początkujący
początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2010-10-21, 17:17:31
Gadu-Gadu: 0

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: Petarix »

dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: dmytro »

Szwed pisze:Przepraszam, ale co to ma na celu? Tzn. umieszczenie tej informacji?
Mnie osobiście DENERWUJE (słabo powiedziane ale bluzgał nie będę) polityka Kaczyńskich (teraz już jednego) która jest polityką przeszłości! Siedzi taki Jarek na swojej łódeczce i trzyma taki kijek, miesza tym kijkiem w rzece co się zwie "przeszłość" i znajduje różne informacje sprzed 20stu, 40stu czy nawet 50stu lat i niemalże rozpoczyna wojnę! Niech zajmą się tym co jest i co będzie, bo jest źle i idzie to w złą stronę...za kilka, kilkadziesiąt lat to kto inny będzie siedział z kijkiem i wyciągnie Jarosława Kaczyńskiego jako kogoś, kto jeszcze bardziej zaciemniał ten kraj niż w średniowieczu kościół.
Ludzie, wy też dajcie spokój już np. Jaruzelskiemu, zrobił co uważał za słuszne...ok, może nie było to dobrym wyjściem ale...teraz jest to dziadek! Zaraz rozłoży się na łożu śmierci, a wy chcecie by ostatnie lata życia spędził za kratami...
Nie jestes zbyt bystry, co? :(
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Awatar użytkownika
Szwed
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-11-21, 22:19:22
Gadu-Gadu: 6672584

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: Szwed »

dmytro pisze:
Szwed pisze:Przepraszam, ale co to ma na celu? Tzn. umieszczenie tej informacji?
Mnie osobiście DENERWUJE (słabo powiedziane ale bluzgał nie będę) polityka Kaczyńskich (teraz już jednego) która jest polityką przeszłości! Siedzi taki Jarek na swojej łódeczce i trzyma taki kijek, miesza tym kijkiem w rzece co się zwie "przeszłość" i znajduje różne informacje sprzed 20stu, 40stu czy nawet 50stu lat i niemalże rozpoczyna wojnę! Niech zajmą się tym co jest i co będzie, bo jest źle i idzie to w złą stronę...za kilka, kilkadziesiąt lat to kto inny będzie siedział z kijkiem i wyciągnie Jarosława Kaczyńskiego jako kogoś, kto jeszcze bardziej zaciemniał ten kraj niż w średniowieczu kościół.
Ludzie, wy też dajcie spokój już np. Jaruzelskiemu, zrobił co uważał za słuszne...ok, może nie było to dobrym wyjściem ale...teraz jest to dziadek! Zaraz rozłoży się na łożu śmierci, a wy chcecie by ostatnie lata życia spędził za kratami...
Nie jestes zbyt bystry, co? :(
Wydaje mi się, że nie wiem o co Ci chodzi, a tak czy siak obrażając mnie (bo sorry, forma pytania retorycznego w tym przypadku i tak jest obraźliwa) nie pokazujesz się z lepszej strony...wiem, że łatwiej kogoś obrazić niżeli wytłumaczyć o co chodzi ale ok. Jest wolność słowa, ja mam taki pogląd na dane wydarzenie i tyle. PiS, Kaczyńscy itd. sprawili, że ten kraj się zaczął cofać... Tak samo jak nie rozumiem stworzenia z Lecha Kaczyńskiego bohatera narodowego! Nic nie zrobił dobrego dla tego kraju, możliwe a nawet bardzo możliwe, że katastrofa stała się z jego winy (pamiętamy lądowanie w Gruzji gdzie Kaczyński zrobił awanturę po czym zwolnił swojego dowódcę za to że próbował mu tyłek uratować...). Był marionetką Jarka! I co, zaraz mi powiecie, że nie mówi się źle o zmarłych tak? Zwisa mi to i powiewa bo...nie szanowałem go jako polityka, nie szanowałem go jako prezydenta...szkoda mi go po prostu jako człowieka więc nie mam zamiaru zacząć ubóstwiać go za to, że zginął jak 90% ludzi którzy mówią, że był to dobry prezydent. Gdyby nie PiS, nie byłoby też zamieszek pod krzyżem co paradoksalnie - wołało o pomstę do nieba.

Co do Ciebie Jezuita : Każdy kraj ma swoją historię, ale to tylko w Polsce grzebie się w przeszłości tak namiętnie, że z gówna robi się ich sto.
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: chochlik »

drogi szwedzie, nie zbliżaj się do kloaki, to nie przesiąkniesz smrodem :) :aniol:
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: dmytro »

Na początku pragnę pominąć naszego szambo nurka i jego wiadro pomyj - mowa o chochliku oczywiście.
Wydaje mi się, że nie wiem o co Ci chodzi, a tak czy siak obrażając mnie (bo sorry, forma pytania retorycznego w tym przypadku i tak jest obraźliwa) nie pokazujesz się z lepszej strony...wiem, że łatwiej kogoś obrazić niżeli wytłumaczyć o co chodzi ale ok.
Ok. Poczęstowałeś nas swoimi frustrującymi ogólnikami. Wszystkim tym co usłyszałeś w TVN/TVN24 przeczytałeś w GW lub w Onet.pl. Nie podajesz żadnych konkretnych faktów. Frazy: "sprawili, że ten kraj zaczął się cofać", "był marionetką Jarka", "gdyby nie PiS nie było by zamieszek pod krzyżem" przedstawiają cię niestety jako człowieka z niezbyt wysokim IQ (bez obrazy)...

Chcesz podyskutować? Rozwiń swą jak na razie niezbyt skomplikowaną i zasłyszaną myśl przynajmniej w takim stopniu bym widział, że jest to Twoje własne zdanie a nie zlepek medialnych bredni itp...
Jest wolność słowa, ja mam taki pogląd na dane wydarzenie i tyle.
To żaden pogląd. To zaszczepiona medialnie nienawiść :-). Poznałeś już termin "Leming"? PRoponuję oddać się lekturze redaktora Ziemkiewicza. On łopatologicznie potrafi wytłumaczyć hipokryzję wszczepianą przez media w głowy takich jednostek jak ty.
PiS, Kaczyńscy itd. sprawili, że ten kraj się zaczął cofać...
Poproszę o konkretny przykład. W sumie to liczę na więcej niż 5 (jeden to musiało by być chyba wywołanie wojny atomowej).
Tak samo jak nie rozumiem stworzenia z Lecha Kaczyńskiego bohatera narodowego! Nic nie zrobił dobrego dla tego kraju, możliwe a nawet bardzo możliwe, że katastrofa stała się z jego winy (pamiętamy lądowanie w Gruzji gdzie Kaczyński zrobił awanturę po czym zwolnił swojego dowódcę za to że próbował mu tyłek uratować...).
Skąd te rewelacje? Z TVN24?
Był marionetką Jarka! I co, zaraz mi powiecie, że nie mówi się źle o zmarłych tak? Zwisa mi to i powiewa bo...nie szanowałem go jako polityka, nie szanowałem go jako prezydenta...szkoda mi go po prostu jako człowieka więc nie mam zamiaru zacząć ubóstwiać go za to, że zginął jak 90% ludzi którzy mówią, że był to dobry prezydent. Gdyby nie PiS, nie byłoby też zamieszek pod krzyżem co paradoksalnie - wołało o pomstę do nieba.
Paradoks nastąpi gdy zechcesz się pobrać i mieć ślub kościelny. Życzę wesołych świąt Bożego narodzenia.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Awatar użytkownika
Szwed
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-11-21, 22:19:22
Gadu-Gadu: 6672584

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: Szwed »

Co do ostatniego :
-jestem człowiekiem niepraktykującym to raz
-jeżeli wiara katolicka wygląda tak (co udowodnili nam PiS'owcy):
Obrazek
to ja nie chciałbym być katolikiem za nic!

Wszystko co napisałem to tylko i wyłącznie moje zdanie kształtowane od dłuższego czasu. Mówisz, że to przez media, ok masz prawo tak sądzić! Ale jest ale, nawet tvn 'godnie wspominał' Kaczyńskiego mimo, że wcześniej go opluwali - dla mnie sami siebie ośmieszają a ja trzymam się swojego zdania - jeden argument który burzy Twoje wszystkie...bo polecenie "Podaj argumenty udowadniające, że nie podpierasz się tylko informacjami z różnych mediów" rozbiłeś na kilka które mają takie samo znaczenie. Myślę, że to jednak Ty masz niezbyt wysokie IQ (również bez obrazy).

A co do pojęcia "leming", kojarzy mi się przede wszystkim z grą z początku lat '90 :) Jeżeli miałby to być przykład do dzisiejszej polityki i ludzi to jest to taki:
Rydzyk/Kaczyński ----> Mohery i ludzie chorzy (porażenia mózgowe itp.) którzy są dość ulegli wszelkim głupstwom robią wszystko bez-mózgowo. Co do ludzi chorych nie mam na celu naśmiewanie się, ale wystarczyło spojrzeć kto stoi pod krzyżem, emeryci, renciści i upośledzeni...a co najlepsze renciści którzy wg. papierka mają bardzo słabą sprawność fizyczną bili się z policjantami i nie tylko. Jesteś po ich stronie...że tak zapytam dość bezczelnie : Masz mózg czy już Ci go odessało?
Ostatnio zmieniony 2010-12-19, 23:53:27 przez Szwed, łącznie zmieniany 1 raz.
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: dmytro »

Że tak bezczelnie Ci odpowiem jestem po drugiej stronie niż PO i stado ślepo za nimi podążających lemingów. Nie po stronie medialnego i PR-owskiego bełkotu (prymitywna wersja widoczna w ostródzkiej PO) czyli gadania o tematach zastępczych a nie o tematach bezpośrednio dotykających społeczeństwo. W konstytucji RP zapisane w preambule jest jak byk:
Konstytucja RP pisze:Naród Polski - wszyscy obywatele Rzeczypospolitej,
zarówno wierzący w Boga
będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna,
jak i nie podzielający tej wiary,
Nie obchodzi mnie w co wierzysz i czy w ogóle wierzysz. Twoja sprawa. Modlenie się ludzi pod pałacem nie przeszkadza mi tak jak modlenie babć w maju pod wiejskimi figurkami. Nie przeszkadza mi to tak samo jak to, że siedzisz sobie w barze i chlejesz gorzałę. Korzystasz ze swoich praw konstytucyjnych i nie masz prawa być wyszydzany.
To, że spędza Ci sen z powiek garstka staruszków modlących się pod krzyżem nie stawia Cię na równi z grupą myślącą. Wiesz chociaż o ile dziennie wzrasta dług publiczny Twojego kraju i o ile % więcej wydasz ze swojego portfela w przyszłym roku? Porównaj to ze wzrostem swoich zarobków (jeśli takowy nastąpił) i ogólnie z poziomem swojego życia. Następnie zastanów się nad buńczucznie zapowiadanymi reformami. Gdzie one są, gdzie są one gdzie są.

Gratuluję także wyboru prezydenta. Bohatera narodowego internowanego w Jaworznie z wielkimi zasługami, który jako doradców wybiera samych postkomunistów, odznacza Jaruzelskiego a media prowadzą wywiady z Kiszczakiem i Urbanem. Sami bohaterowie. Nie wspomnę o sprzeniewierzeniu PKP Cargo w ostatnich tygodniach... ale co ty o tym możesz wiedzieć?
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: chochlik »

[quote="dmytro"]Na początku pragnę pominąć naszego szambo nurka i jego wiadro pomyj - mowa o chochliku oczywiście.

Robisz postępy , dmytro - zaczynasz mnie pomijać... Ciekawe, czyżby zaczynało brakować ci inwencji? A może twoja chorobliwa niegodziwość skupia się tylko na tych, którzy nie potrafią, albo nie mogą się bronić? No, nie bądź taki - zaczynam lubić odpłacać ci pięknym za nadobne. To taka sama przyjemność jak rozdeptywanie insekta. Mam nadzieję, że doceniasz moje zainteresowanie twoimi plwocinami :evil:

P.S.
Nie zmieniaj przypadkiem, jak to masz w zwyczaju, nicku. Każdy cuchnie tak samo :evil:
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: dmytro »

Nie pochlebiaj sobie. Praktycznie jako jedyny z rynsztokowej brygady zostales wiec nie moge ci sprawic przykrosci.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Awatar użytkownika
Szwed
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-11-21, 22:19:22
Gadu-Gadu: 6672584

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: Szwed »

Pokaż mi, w której z moich wypowiedzi dostrzegłeś to, że jestem za PO? Tym bardziej ostródzkim PO? (Brodiuk pokazał brak szacunku totalnie w wyborach!) Dlaczego Twoje argumenty po których zresztą widać, że się denerwujesz, nawiązujesz do partii politycznych za którymi niby jestem? Nigdzie nie napisałem, że jestem za PO. Napisałem, że jestem przeciwko PiS'owi - czy to oznacza, że muszę być 'po tej drugiej stronie'? Nie...Najwyraźniej się kierujesz stereotypami które WŁAŚNIE STWORZYŁY MEDIA! HA! Czyli? Czyli Twoje poprzednie argumenty dotyczące mojego oślepienia mediami....tyczą się Ciebie? No cóż :) Użyję brzydkiego przysłowia : "Wyżej srasz niż dupę masz".
Pozdrawiam
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: dmytro »

Geniusz! Powtarzasz dokładnie te same bzdury uslyszane w mediach dowodzonych przez ITI/Agore. Nie potrafisz podac zadnych konkretnych argumentow a w dodatku wstydzisz sie przyznac, ze oddales glos na gajowego.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Awatar użytkownika
Szwed
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-11-21, 22:19:22
Gadu-Gadu: 6672584

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: Szwed »

Nadal nie rozumiem, dlaczego dzielisz Polskę na PO i PiS? Jeżeli nie jestem za PiS to jestem za PO? Nie ;] Chociaż tak, PO to mniejsze zło jednak nie dobro. Aktualnie nie widzę w żadnej z partii dobrych ruchów. Ale zaraz znów powiesz, że to nie możliwe muszę być za PO! Nie, nie muszę...i nie powtarzam nic z mediów (bo to Ty powtórzyłeś w ostatnim poście medialne wieści typu "Polska podzielona na PO/PiS")

A jeszcze na koniec podłączając się pod tamten post wytłumacz mi to:
Nie przeszkadza mi to tak samo jak to, że siedzisz sobie w barze i chlejesz gorzałę
uważasz, że należę do marginesu społeczeństwa który pocieszenie znajduje w wódce w barze? Czy był to przykład? Chociaż jako przykład powinno być 'Nie przeszkadza mi to tak samo jak to, czy siedzisz sobie w barze czy nie' - dwie możliwości, u Ciebie była jedna wskazująca perfidnie 'kim niby jestem'. Sorry, wróżbita Maciej z Ciebie żaden
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: dmytro »

To akurat było czysto teoretyczne z próbą oddania rangi w twoim mniemaniu. Ech nie ma sensu ta dyskusja. Ty nic a nic nie rozumiesz.

Mimo to pozdrawiam. Aha, lubię usiąść sobie w barze i najnormalniej w świecie się naj***. Żadna to tragedia. arginesem chyba nie jestem. Chyba... :roll: W plenerze też można.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Awatar użytkownika
Petarix
początkujący
początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2010-10-21, 17:17:31
Gadu-Gadu: 0

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: Petarix »

...nie wiem dla czego? jeśli można tak powiedzieć....jacyś nie określeni kolesie.. .prowadzi wyścig polityczny w takim, po prostu oczywistym temacie...zrobiliście panowie nie złe błoto polityczne z historycznego zarys towarzysza Jaruzelskiego a teraz dla czytelników spróbujcie uzasadniać co "Tłusk" i "Kłamczynski" maja z Jaruzelski wspólnego?
P.S. co do "Krzyża" to proszę dość już tej szopki ...
Z OKAZJI ŚWIĄT I nadchodzącego NOWEGO ROKU 2011
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
dla Szefów Portalu i Czytelników
Wszystkiego Najlepszego !!!

DLA Forum i CZATU !!!
Awatar użytkownika
zachariasz
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2010-12-21, 20:12:22
Gadu-Gadu: 0

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: zachariasz »

ja też uważam że niepotrzebnie dzielić Polskę na Po i Pis bo Grzegorz Napieralski ma coraz więcej zwolenników szczególnie wśród młodych. Może to jest właśnie jakaś alternatywa? Ten pomysł z siostrami śpiewającymi piosenkę był bardzo udany.
http://www.youtube.com/watch?v=yK_XnQg7kFg
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: jezuita »

zapisz się do BPili-kota
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: "Jaruzelski i Kiszczak mają ich krew na rękach"

Post autor: dmytro »

Szwed masz ciekawy felieton. Wszystko w łatwo przyswajalnej pigułce. Mam nadzieję, że pomoże.

http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2010/12/1 ... smolenska/
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Zablokowany