mam pytanko!!

Co mnie boli i nie tylko

Moderator: Jacek-P

Bartolomiu123
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-01-04, 17:38:22
Gadu-Gadu: 0

mam pytanko!!

Post autor: Bartolomiu123 »

macie może jakieś informacje o byłym burmistrzu Janie Wasilewskim? bardzo mi to potrzebne muszę zrobić prace na m.in. na jego temat i prosiłbym o napisanie tego na forum, bądź wstawienie jakichś linków na jego temat z góry dzięki :D
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: mam pytanko!!

Post autor: Respecta »

a o jakie informacje Ci chodzi?
Jakieś?
z tego co wiem to żyje, wystarczy?

aż nie mogę się powstrzymać...
ale nie wiem czy wiesz... istnieje taka hakerska strona :D nazywa się google :ziew:
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: mam pytanko!!

Post autor: czarny0 »

:D heheheh....ty to jednak fajnie wredny jesteś Respecta-taki :diabel: psotnik heheh...pozdrawiam :) :aniol:


-------a tak przy okazji---szkoda,że "Aktywne wątki" są tak nieaktywne-----do niedawna się w nie kliknęło i miało się na tapecie co kto aktualnie napisał-----a teraz trzeba się nalatać po tych działach,żeby wszystko ogarnąć---kurcze! jak w jakimś supermarkecie! :( nie każdy lubi zakupy
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: mam pytanko!!

Post autor: czarny0 »

:D :D :D a teraz robię mały sabotażyk i piszę se w "aktywnych wątkach"- a co!!///dotyczy"okno"- :-D dzięki za życzenia i wszystkiego najlepszego w nowym roczku :-D :aniol: :aniol: :aniol:///Pozdrawiam i aniołeczki przesyłam wszystkim mi przyjaznym na forum :aniol: :aniol: :aniol: / a tym,którzy mi źle życzą......................??????????hihihi :diabel: hihihihih..........życzę - z CAŁEGO SERCA!!! - DOBREGO,SZCZĘŚLIWEGO ROKU!!! :-D - :twisted: :aniol: :-D :-D :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: mam pytanko!!

Post autor: ALCHEMIK »

czarny0 pisze::D heheheh....ty to jednak fajnie wredny jesteś Respecta-taki :diabel: psotnik heheh...pozdrawiam :) :aniol:


-------a tak przy okazji---szkoda,że "Aktywne wątki" są tak nieaktywne-----do niedawna się w nie kliknęło i miało się na tapecie co kto aktualnie napisał-----a teraz trzeba się nalatać po tych działach,żeby wszystko ogarnąć---kurcze! jak w jakimś supermarkecie! :( nie każdy lubi zakupy
Zgadzam się, mi też to nie leży. Wcześniej było lepiej.
Jak to mówią "lepiej to już było", a może dla odmiany moderator zrobiłby, żeby lepiej było teraz? :D
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Bartolomiu123
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-01-04, 17:38:22
Gadu-Gadu: 0

Re: mam pytanko!!

Post autor: Bartolomiu123 »

Respecta pisze:a o jakie informacje Ci chodzi?
Jakieś?
z tego co wiem to żyje, wystarczy?

aż nie mogę się powstrzymać...
ale nie wiem czy wiesz... istnieje taka hakerska strona :D nazywa się google :ziew:
Człowieku, gdybym znalazł na google trochę więcej, to nie pisałbym na ostródzkim forum.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: mam pytanko!!

Post autor: Respecta »

no to... "jakieś" informacje Ci podałem xD
nie możesz powiedzieć, że nie xD
mam nadzieję, że pomogłem :mrgreen:
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Zablokowany