Gruby Benek

Co mnie boli i nie tylko

Moderator: Jacek-P

JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Gruby Benek

Post autor: JJ23 »

Co sądzicie o nowej pizzerni Gruby Benek.?
Kilkakrotnie zamawiałem pizzę w tym lokalu i jak do tej pory jest OK.Miło,czysto ,szybko słowem profesjonalnie.Sosy otrzymujemy gratis.Nawet San Biaggio zareagowało i obniżyło ceny.
Awatar użytkownika
skecz
początkujący
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 2004-07-08, 00:31:04
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Gruby Benek

Post autor: skecz »

jeszcze nie bylem to Ci nie powiem
jezeli chodzi o san biaggio i ich ceny to i tak za pozno, myslalem ze zaraz po pojawieniu sie da grasso powieksza pizze a chociazby zmniejsza cene ale nic, lepiej pozno niz wcale
ale skecz
ost2006
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-24, 13:02:20

Re: Gruby Benek

Post autor: ost2006 »

Witam tak to prawda san biaggio kiedyś jak dla mnie była tam najlepsza pizza. Niestety droga i mała no i nic specjalnego porównując inne no i niestety konkurencja jest spora i teraz na pierwszym miejscu stawiam na pizze z Restauracji "Kresowa" !A "Gruby Benek" jeszcze nie miałam okazji spróbowac pizzy z tej pizzeri ale napewno spróbuję.:) Pozdrawiam i Szczęścia życzę w Nowym 2010 r.
Awatar użytkownika
PK4life
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2007-09-21, 20:35:14

Re: Gruby Benek

Post autor: PK4life »

W/g mnie Gruby Benek robi najlepszą pizzę w mieście :)
Ciasto full wypas.. No i fajny bajer z własnymi dodatkami :)
>Bo życie to czas..
A czas na mnie nie czeka..<
mozzarella
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2010-01-18, 19:28:25

Re: Gruby Benek

Post autor: mozzarella »

RESTAURACJA COLUMB
[/size]
Witamy Smakoszy najlepszej pizzy i wyjątkowych dań Południa Europy!
Jak za dotknięciem magicznej różdżki zmieniamy, smak naszej pizzy i dań przeniesie Cię pod pachnące słońce Południa wypełnione aromatem przypraw, oliwek, świeżych warzyw. Usiądź wygodnie. Delektuj się delikatnym zapachem chrupiącego ciasta wyrabianego według nowej receptury. Poczuj wspaniały zapach świeżych składników. Cały wachlarz serów, soczystej szynki, prawdziwej oliwy z oliwek i czosnku. Pomidory wybierane według surowej oceny naszego Mistrza Kuchni nadają smak naszemu sosu którym jest smarowane ciasto pizzy.



Zapraszamy na nową pizze do restauracji ,,COLUMB"


Nowa receptura,lepszy smak,ciekawy wygląd to niektóre atuty naszej pizzy
Przyjdź a nie pożałujesz

kto nie spróbuje niech nie ocenia


Dla wszystkich odwiedzających naszą restauracje w okresie ferii 10% rabatu na wszystkie rodzaje pizzy plus dwa sosy gratis
ZAPRASZAMY
:lol: :D :-D :-)
Panadol
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2010-01-13, 22:29:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Gruby Benek

Post autor: Panadol »

O ho!
Columb się ocknął :)
mozzarella
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2010-01-18, 19:28:25

Re: Gruby Benek

Post autor: mozzarella »

Ockną się bo zmienił sie szef kuchni , i dlatego są takie zmiany.

Zapraszamy na nową pizze do restauracji Columb

polecam :D :-D smaczną pizze
panekcom
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2010-01-23, 09:28:34
Gadu-Gadu: 0

Re: Gruby Benek

Post autor: panekcom »

Nowy szef kuchni w Columbie popracował w Pizzerii Gruby Benek miesiąc i myśli, że udało mu się skraść wspaniałą recepturę Naszego Ciasta. Nic bardziej mylnego, przekonają się państwo sami. Mimo, że pan szef kuchni zaczął korzystać z naszych pomysłów a nawet dostawców to nie stworzy tak smacznej pizzy. Okazało się, że pewna doza nieufności do kucharza nie pozwoli mu korzystać z naszych dóbr intelektualnych.

Na jedyną oryginalną pizzę "Grubego Benka" , zapraszamy do pizzerii na Mickiewicza 7

DROGI MARCINIE! NIE WIESZ O TYM , ŻE DZIĘKI CUDZYM POMYSŁOM NIE ODNOSI SIĘ SUKCESU? A PRAWDZIWEGO SZEFA KUCHNI POZNAJE SIĘ PO WŁASNYM NIEPOWTARZALNYM PODEJŚCIU DO PRZYGOTOWYWANIA JEDZENIA? JEŻELI NIE, TO ZNACZY ŻE U NAS NIEWIELE SIĘ NAUCZYŁEŚ. :wink:

Z pozdrowieniami
Magda i Darek Pankowscy
Właściciele PIZZERII GRUBY BENEK
WMordeMisia
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-08-11, 15:44:33
Gadu-Gadu: 0

Re: Gruby Benek

Post autor: WMordeMisia »

Bardzo smaczne pizze u Benka. Polecam.
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: Gruby Benek

Post autor: jezuita »

....najlepsza pizza jednak jest nad jeziorem...
P.S. bylem u Banka kopiłem dwie sztuki za 50 zł razem.....okazało się jednak ze to przekąska tylko i to bez dużej ilości sosu dodatkowo- lipa
Panadol
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2010-01-13, 22:29:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Gruby Benek

Post autor: Panadol »

Jezuita ile Ty potrafisz zjeść! Jestem pod wrażeniem! Jedliśmy w Benku - (3 osoby dorosłe) za podobną kwotę i szczerze mówiąc nie "uradziliśmy" ;) . Co do smaku, jest niezła , ale ja raczej stamtąd polecam pierogi giganty :yes: .
mozzarella
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2010-01-18, 19:28:25

Re: Gruby Benek

Post autor: mozzarella »

panekcom pisze:Nowy szef kuchni w Columbie popracował w Pizzerii Gruby Benek miesiąc i myśli, że udało mu się skraść wspaniałą recepturę Naszego Ciasta. Nic bardziej mylnego, przekonają się państwo sami. Mimo, że pan szef kuchni zaczął korzystać z naszych pomysłów a nawet dostawców to nie stworzy tak smacznej pizzy. Okazało się, że pewna doza nieufności do kucharza nie pozwoli mu korzystać z naszych dóbr intelektualnych.

Na jedyną oryginalną pizzę "Grubego Benka" , zapraszamy do pizzerii na Mickiewicza 7

DROGI MARCINIE! NIE WIESZ O TYM , ŻE DZIĘKI CUDZYM POMYSŁOM NIE ODNOSI SIĘ SUKCESU? A PRAWDZIWEGO SZEFA KUCHNI POZNAJE SIĘ PO WŁASNYM NIEPOWTARZALNYM PODEJŚCIU DO PRZYGOTOWYWANIA JEDZENIA? JEŻELI NIE, TO ZNACZY ŻE U NAS NIEWIELE SIĘ NAUCZYŁEŚ. :wink:

Z pozdrowieniami
Magda i Darek Pankowscy
Właściciele PIZZERII GRUBY BENEK

Do Właścicieli PIZZERII GRUBY BENEK

Nie musiałem wykradać przepisu waszego ciasta bo po prostu jestem sam w stanie zmienić recepturę, smak i wygląd pizzy. Wasze ciasto jest słodkie i wielu osobom nie smakuje ta wspaniała pizza :D . Sukces jestem w stanie sam odnieść ze swoich pomysłów, nie potrzebuje korzystać z waszych dóbr intelektualnych i dostawców . Jakie można mieć pomysły i czego nowego sie nauczyć w lokalu którym sprzedaje się tylko pizze i pierogi? Jeśli uważacie że macie tak wspaniałą recepturę na ciasto to się tego trzymajcie i życze wam jak najwięcej sprzedanej pizzy, ale nie samą pizzą żyją ludzie w Ostródzie jak już pewnie zdążyliście to zauważyć,jest wiele innych lokali które stwarzają albo stworzą wam WIELKA konkurencje. Zapraszam do restauracji COLUMB na smaczną kolacje, a później oceń i wypowiedz sie na temat nowego Szefa Kuchni, a nie wypisujecie takie bzdury. To tylko świadczy o Was co sądzicie o pracownikach którzy odchodzą z Grubego Benka opisując ich w taki sposób ,dla mnie to brak profesjonalizmu pisząc takie rzeczy.

Szybka odpowiedź ze strony Właścicieli pizzeri gruby benek - chyba się przestraszyli konkurencji :D :D :D


Nie od razu Rzym zbudowano...




Pozdrawiam Szef Kuchni Restauracji Columb
Ostatnio zmieniony 2010-01-24, 11:13:29 przez mozzarella, łącznie zmieniany 1 raz.
Kacper
początkujący
początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 2010-01-24, 08:12:09
Gadu-Gadu: 0

Re: Gruby Benek

Post autor: Kacper »

Najlepsza Pizza jest w Kresowej i Mariaszku nad jeziorem. Nie wiem jak by Gruby Benek i Columb się starał nie dorównają.
A Panstwo z Grubego Benka tzreba było chłopowi odpowiednio płacic to by od was nie uciekł. Trzeba było zapłacić za tajemnice (nzywa sie to zakaz konkurencji) i niebyło by problemu. Świadczy to tylko o was że chcecie się szybko dorobić czas zacząć i w Polsce szanować pracowników.
Co wy z Platformy Obywatelskiej jesteście :)
ost2006
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-24, 13:02:20

Re: Gruby Benek

Post autor: ost2006 »

Pizza "Gruby Benek " moze być nie jest zła ale sałatki beznadziejne wręcz niedobre nie kupujcie szkoda pieniążków. Następne moje kroki będą do Columba skoro coś się tam zmieniło i pizza taka smaczna;) Jak narazie 1 miejsce pizza KRESOWA jak dla mnie;)
ramona123
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2010-02-03, 11:41:34
Gadu-Gadu: 0

Re: Gruby Benek

Post autor: ramona123 »

tak, tak, najlepsza pizza jest w Kresowej!!!!!!!!!!
bumadam
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2010-02-12, 13:48:42
Gadu-Gadu: 0

Re: Gruby Benek

Post autor: bumadam »

od "Grubego Benka" polecam mega wypas + ser pleśniowy mniam mniam
a co do jakosci obslugi nalezy pogratulowac wlascicielą i pracowniką zero problemow w zamawianiu szybki dojazd pizza zawsze wypieczona smaczna a w wiekszosci pizzerni w ostrodzie ciasto jest niedopieczone albo spalone
columba nie znam a wiec nie oceniam
OdTak
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-02-13, 10:18:48
Gadu-Gadu: 0

Re: Gruby Benek

Post autor: OdTak »

Przyłączę się do powyższej wypowiedzi, ja gratuluje i podziwiam pracowników tej pizzerii bo z tego co zauważyłem nie pracują na zmiany a rypią tyle godzin, co jak co obsługa jest ok, dowóz też, zawsze szybko, sprawnie i przyjemnie. Ciasto jest inne niż wszystkie to fakt, sam osobiście wolałbym żeby nie było słodkie ale cóż zamawiam tam bo wiem że nigdy pizza nie bedzie spalona a dowóz będzie szybki, swoją drogą muszę się przejść do Columba wypróbować pizzy od nich i porównać, wtedy się wypowiem.
puella
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2010-02-20, 22:52:01
Gadu-Gadu: 6950162

Re: Gruby Benek

Post autor: puella »

ja tam jestem bezstronna :-)
ważne że najprzystojniejszy jest mój kierowca;) :P :P :P
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Gruby Benek

Post autor: Respecta »

a ja z kolei polecam pizza hut ;D
teraz w promocji można kupić tyle pizz ile jest się w stanie na miejscu pochłonąć za 19zł
pokażcie mi pizzerię w ostródzie która ma takie promocje to jutro tam idę i nie wychodzę xD
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Panadol
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2010-01-13, 22:29:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Gruby Benek

Post autor: Panadol »

Respecta a ty mi pokaż PizzeHut w Ostródzie. ;)
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Gruby Benek

Post autor: Respecta »

miałem na myśli nie mniej nie więcej niż to, że razem z biletem kolejowym w obie strony bardziej się opłaca zjeść w promocji w Pizza Hut niż w Ostródzie
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Awatar użytkownika
Mictlan
początkujący
początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 2005-01-10, 00:05:09
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode Ostpreussen

Re: Gruby Benek

Post autor: Mictlan »

oOO, jeden z tych gołodupców co to muszą frekfencje robić na kolei przez co Ostróda non stop zablokowana szlabanami...
MatrixOST
początkujący
początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 2009-08-29, 14:13:40
Gadu-Gadu: 1172445

Re: Gruby Benek

Post autor: MatrixOST »

Ja też robię frekwencje na kolei bo na miesięcznym dojeżdżam... :D
Zablokowany