Policyjny pościg... niedaleko od Ostródy...

Co mnie boli i nie tylko

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
ArcanusL
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2007-07-16, 09:52:21
Gadu-Gadu: 14
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Policyjny pościg... niedaleko od Ostródy...

Post autor: ArcanusL »

Witam ponownie...

Ano właśnie ciekawostka, która zdarzyła się na krajowej 7-mce koło Ostródy, zacytuję treść ze strony Interii:

"...poseł został zatrzymany w środę ok. godz. 17 koło Ostródy. - Poseł jechał mercedesem, w bliskiej odległości za nieoznakowanym konwojem policyjnym z osobą zatrzymaną. W jego aucie włączone były podczas jazdy światła awaryjne - relacjonowała. Dodała, że jeden z policjantów z konwoju, zaniepokojony autem, które w niewiadomych celach dołączyło do konwoju, poinformował o tym oficera dyżurnego policji w Ostródzie. Ten wysłał patrol, który zatrzymał mercedesa. Jak się okazało, auto prowadził poseł PiS."

A o kogo chodzi, to zapraszam do lekturki ;)

http://fakty.interia.pl/polska/news/jac ... em,1207445
http://fakty.interia.pl/polska/news/rmf ... im,1207353

Czyżby bezkarność nie ma granic?

Pozdrawiam.
Aby osiągnąć sukces w życiu należy mieć odwagę aby podążać za naszymi pragnieniami...
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Policyjny pościg... niedaleko od Ostródy...

Post autor: toledo »

I pana posła puścili. A czy puściliby za taki numerek zwykłego człeka? Pytanie retoryczne.
Awatar użytkownika
Rybson
początkujący
początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 2007-02-28, 00:04:42
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Samborowo

Re: Policyjny pościg... niedaleko od Ostródy...

Post autor: Rybson »

Bardzo mi sie spodobała wypowiedz innego posła, chyba Iwińskiego, że Kurski w pary innych krajach za taki wyczyn moglby zostac poprostu zastrzelony w trakcie proby jego zatrzymania.
Gość

Re: Policyjny pościg... niedaleko od Ostródy...

Post autor: Gość »

Rybson pisze:Bardzo mi sie spodobała wypowiedz innego posła, chyba Iwińskiego, że Kurski w pary innych krajach za taki wyczyn moglby zostac poprostu zastrzelony w trakcie proby jego zatrzymania.
To powiedział Jerzy Szmajdziński.
Zablokowany