Fryzjerzy w Ostródzie!

Co mnie boli i nie tylko

Moderator: Jacek-P

milagros255
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2008-04-22, 08:17:28
Gadu-Gadu: 3363453

Fryzjerzy w Ostródzie!

Post autor: milagros255 »

Poszukuję , fryzjerki(a)w Ostródzie, która ma pojęcie o strzyżeniu. Dotychczas odwiedziłam salon Kosowskich, i jestem bardzo rozczarowana, strzygła mnie Pani Sylwia, cena za strzyżenie nijak nie miała przełożenia na jakość fryzury, atmosfera salonu bardzo nadęta i niefajna, nie polecam.
Dajcie namiary na jakąs fajną fryzjerkę proszę.
Gość

Re: Fryzjerzy w Ostródzie!

Post autor: Gość »

Fajny fryzjer jest na ul. Kościuszki u Pani Anii męski i damski od lat korzystam tam z męskiego.
Żona chwali sobie salon na przeciw czerwonych koszar damski.

A ten w którym cię tak obciachali to gdzie jest.
Katrin
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2004-04-02, 21:25:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Fryzjerzy w Ostródzie!

Post autor: Katrin »

Polecam oczywiście "Afrodytę' na Kościuszki. A ten salon o którym mowa w pierwszym poście to na terenie Carrefoura. Mnie też tam się nie podoba.
Gość

Re: Fryzjerzy w Ostródzie!

Post autor: Gość »

A w Afrodycie na Kościuszki to kto konkretnie, gdybyś mi mogła napisać byłabym wdzięczna?
Salon Kosowskich znajduje się w carrefor-ze.Kto jeszcze kto piszcie dziewczyny ? W końcu po ulicach fajne fryzurki chodzą czy wszystkie made in Olsztyn?
19milusia
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2010-07-22, 20:04:08
Gadu-Gadu: 0

Re: Fryzjerzy w Ostródzie!

Post autor: 19milusia »

hej ja polecam fryzjera w salonie Perełka na imię ma Sławek. Polecam jego a nie cały salon. Strzyże naprawde modne fryzurki, lekkie zwiewne jakie tylko chcesz. Słucha klienta i robi jak sobie życzysz. Polecam naprawde
ktośtaki
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2009-05-12, 18:54:32
Gadu-Gadu: 0

Re: Fryzjerzy w Ostródzie!

Post autor: ktośtaki »

A ja z całego serca polecam salon Kosowskich, doskonała obsługa, doskonałe strzyżenie - zarówno u Pana Maćka jak i u Pani Sylwii. Zawsze mam taką fryzurę jaką chcę, jeśli nie wiem czego chcę zdaję się na ich doradztwo i zawsze jestem zadowolona. A cena....cóż nie wszyscy muszą i mogą jeździć mercedesem!
mała_mi
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2010-10-22, 17:48:40
Gadu-Gadu: 0

Re: Fryzjerzy w Ostródzie!

Post autor: mała_mi »

a ja polecę Dorotę, w tej chwili przeniosła się na ul. Sienkiewicza w budynku salonu Vanilia, jeszcze nigdy mnie nie zawiodła a sprawdziłam juz chyba wszystkich w O-dzie;)
Meggan
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2009-11-09, 08:59:09
Gadu-Gadu: 0

Re: Fryzjerzy w Ostródzie!

Post autor: Meggan »

Jeżeli chodzi o Pana Sławka z Perełki, to ja się podpisuje. Jak brakuje czasu, to nawet do domu przyjedzie i włosy ułoży.
Zablokowany