stronka o poczynaniac rządu Donalda Tuska

Co mnie boli i nie tylko

Moderator: Jacek-P

pisiorek

Re: stronka o poczynaniac rządu Donalda Tuska

Post autor: pisiorek »

Właśnie Sceptyku jest tyle problemów których nikt nie chce rozwiązać w tym kraju :beksa: :beksa: :beksa:
W ostródzie Nosewicza i jego dupasków.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: stronka o poczynaniac rządu Donalda Tuska

Post autor: sceptyk »

jak pamiętam, mieliście na to dwa lata - Platforma dopiero rok :-D
Wy, zamiast bandytów wykańczaliście Leppera i spółkę... Platforma, zamiast bandytów, chce wykończyć was...
Ta droga prowadzi donikąd, niestety...
Gość

Re: stronka o poczynaniac rządu Donalda Tuska

Post autor: Gość »

– Trzeba pamiętać, że banki reklamują zazwyczaj trzymiesięczne lokaty, a obiecywane oprocentowanie dotyczy całego roku – ostrzega Janusz Jankowiak, główny ekonomista Polskiej Rady Biznesu.
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: stronka o poczynaniac rządu Donalda Tuska

Post autor: czarny0 »

sceptyk pisze:nie mieszam rodziny z polityką, pisiorku :)
Dobrze, że na końcu pojawiły się uśmiechy, w końcu polityka, to nie wojna, tu się jeszcze nie zabija, a to państwo ma tyle innych, prawdziwych problemów... O jednym z nich można właśnie czytać na tym forum.
:brawo: SCEPTYK -nie dajmy się zwariować !Są na świecie rzeczy ważniejsze, o których warto pamiętać.A tu zrobiło się już tak gorąco.że za moment któryś z dyskutantów by do mnie skapnął :bije: :bije: !A u mnie miejsca brak! :twisted: Wszystkie zarezerwowane-dla tych co się pieklą tam na górze.I obojętne,czy on PO,PiS itd.,czy też inny jakiś nielot-jeśli daje popis swoich chorych ambicji,zapominając o dobru PAŃSTWA. A państwo to MY-każdy z nas.I to jest chore,że w ferworze politycznych przepychanek zapomina się,że najważniejszy jest CZŁOWIEK!!!! Wasz :aniol: :twisted: I im też dać helikopterki i hajda w górę!Może im wiatr w główkach pozamiata a słoneczko rozumki oświeci!!! :D :D :diabel: :diabel: :diabel: :diabel:
Zablokowany